Kas yra Bytecoin?
Bytecoin yra neatsekama kriptovaliuta kuri naudoja „CryptoNote“ žiedinius parašus anoniminėms operacijoms teikti. Kaip pagrindinę „peer-to-peer“ (p2p) mokėjimo sistemą, „Bytecoin“ turi daugybę tų pačių naudojimo atvejų kaip ir „Bitcoin“.
https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js
2012 m. Sukurtas „Bytecoin“ yra vienas iš anksčiausiai sukurtos kriptovaliutos. Dar visai neseniai komanda už monetos laikėsi anonimi. Tačiau dabar jie atvėrė kelis komunikacijos kanalus, pašalino kai kuriuos anonimiškumo sluoksnius ir netgi sukūrė kelias vietines bendruomenes.
Moneta turi gilų istoriją su „Monero“, kita populiari privatumo moneta ir „Bytecoin“ šakute.
Šiame „Bytecoin“ pradedančiųjų vadove aptarsime:
- Kaip veikia „Bytecoin“?
- „Bytecoin“ komanda & Progresas
- Prekyba
- Kur nusipirkti BCN
- Kur laikyti BCN
- Išvada
- Papildomi „Bytecoin“ ištekliai
Kaip veikia „Bytecoin“?
Turėdama panašią monetą, „Bytecoin“ komanda stengiasi patobulinti daugelį „Bitcoin“ iškilusių problemų – ypač aplinkinių privatumas. Be to, komanda tikisi, kad moneta bus labiau keičiama ir lanksti, atsižvelgiant į nuolat besikeičiančią finansinę atmosferą.
Atsekamumas
„Bitcoin“ operacijos atliekamos viešojoje knygoje, suteikiant jums galimybę lengvai stebėti pervedimus tarp piniginių. Vienintelis būdas išlaikyti anonimišką operaciją yra naudoti patikimą trečiosios šalies laikiklį operacijoms maišyti. Nors planuojama patobulinti „Bitcoin“ privatumo funkcionalumą, atrodo, kad jie vis dar yra keli.
Bytecoin į remiantis „CryptoNote“ kad jūsų operacijos nebūtų atsekamos ir nesusietos. Kiekvienoje operacijoje naudojamas a vienkartinis viešasis raktas net jei yra keli sandoriai su tuo pačiu gavėju. Tai savaime pašalina adreso pakartotinio naudojimo problemą ir sumažina operacijų atsekamumą.
Kriptonoto rakto schema
Norėdami pašalinti sandorių ir sandorių dalyvių ryšį, „Bytecoin“ naudoja vienkartiniai žiediniai parašai. Žiediniame paraše jūsų parašas, skirtas siųsti lėšas, maišomas su kitomis galimomis tinklo sąskaitomis.
Jūs kontroliuojate savo žiedo parašo anonimiškumo lygį. Kai įtraukiate daugiau įvesties duomenų, operacija tampa neaiškesnė, tačiau taip pat turite mokėti didesnius operacijų mokesčius.
Darbo įrodymas (PW)
„Bitcoin“ „PoW“ sutarimo algoritmas labai palankus kalnakasiams, kurie naudoja galingas GPU ir ASIC mašinas, o ne bandantiems kasinėti procesoriais. Tai sukelia tinklo koncentraciją aplink galingesnius kalnakasius.
„Bytecoin“ bando panaikinti atotrūkį tarp šių dviejų kalnakasių klasių nauju algoritmu, Egalitarinis darbo įrodymas (PW).
„Egalitarian PoW“ naudoja skrypt, darbo funkcijos, panašios į „Bitcoin“ naudojamą maišos funkciją, įrodymas. Skirtumas tarp jų yra tas, kad skryptas nėra susietas su atmintimi. Dėl šios priežasties galite pigiai gaminti labai efektyvias procesoriaus kasybos platformas. Vis dėlto GPU visada bus maždaug 10 kartų efektyvesnė.
Skrypt funkcija padeda subalansuoti galios dinamiką, nes brangūs GPU gali būti tik linijiškai geresni už jų procesoriaus analogus – ne eksponentiškai, kaip buvo anksčiau.
Monetų emisija
Bitcoin kasybos nauda yra kas pusę metų mažinama perpus. Anksčiau tai sukėlė staigų tinklo hashrate sumažėjimą iškart po jo atsiradimo. Esant mažesniam hashrate, tinklas yra labiau linkęs į kenkėjišką veiklą, pvz., Dvigubų išlaidų išpuolius.
Bytecoin sumažina blokinį atlygį su kiekvienu bloku. Tai leidžia sklandžiau sumažinti blokų naudą, nei gabalinė funkcija, kurią naudoja „Bitcoin“.
Atlygis atitinka lygtį:
„BaseReward“ = (MS tiekimas – A) / 218
MSiekimas yra lygus (2 ^ 64) – 1 atominiam vienetui, mažiausiam dalijamam BCN vienetui. A yra anksčiau sugeneruotų monetų skaičius.
Deja, kadangi „Bytecoin“ egzistuoja taip ilgai, gali būti ne taip verta minti kaip kitas „PoW“ monetas. Daugiau nei 99% monetų jau yra apyvartoje.
Parametrai
„Bitcoin“ šaltinio kode yra kelios griežtai koduojamos konstantos, kurių negalėsite lengvai pakeisti. Nuolat besikeičiančiame pasaulyje, kur beveik neįmanoma numatyti būsimų sistemos poreikių, tai kelia problemų. To pavyzdį jau matėme didžiosiose bloko dydžio diskusijose.
„Bytecoin“ komanda nurodė tris parametrus, kuriems pridėjo lankstumo:
- Sunkumas
- Dydžio ribos
- Bauda už perteklinį dydį
kasybos sunkumai keičiasi su kiekvienu „Bytecoin“ bloku, kai tinklo hasratas didėja ir mažėja. Tai palaiko pastovų blokavimo dažnį, net kai sistemos srautas padidėja arba kai smarkiai sumažėja kalnakasių skaičius.
Kiekvienas „Bytecoin“ vartotojas gali balsuoti už „blockchain“ dydis, ir kiekvienas kalnakasis nustato savo švelniąją ribą kaladėlių dydis kad jie mano. Tvirtoji blokų dydžių riba yra dvigubai didesnė už visų ankstesnių blokų medianą. Šios ribos, jei reikia, palieka erdvę blokams augti, kai tinklas auga.
Operacijų dydžiai nėra ribojami tol, kol esate pasirengę mokėti su jais susijusį mokestį.
Kad kalnakasiai nesudarytų per didelių blokų dydžio ir išpūstų blokų grandinę, „Bytecoin“ pristato bauda už perteklinį dydį. Bauda sumažina didelių blokų blokinį atlygį pagal šią lygtį:
NewReward = BaseReward * ((Bloko dydis / MN ) – 1) ^ 2
Kur MN yra ankstesnių blokų vidutinis bloko dydis. Ne pati paprasčiausia lygtis, bet ji atlieka darbą.
„Bytecoin“ komanda & Progresas
„Bytecoin“ projektas nuo jo buvo gana sulaužytas pradžia 2012 m. liepos mėn. Anksčiau prie projekto dirbo kelios izoliuotos komandos, iš pažiūros nebendraudamos. Tai sukėlė daugybę šakių ir monetos versijų.
2017 m. Liepos mėn. Komanda nusprendė pakeisti savo įvaizdį ir suteikti daugiau skaidrumo bendruomenei. Komanda vis dar lieka pseudonanonimiška, savo tinklalapyje pateikdama tik vardus ir šūvius – jokių biografijų ar socialinių tinklų nuorodų. Tačiau sunku tikėtis daugiau iš projekto, kuris orientuotas į privatumą.
ATNAUJINTI: Svetainėje nebėra jokių komandos narių. Tačiau jame yra kontaktų puslapis su keliomis ryšio priemonėmis, įskaitant bendruomenės valdytojo el. Pašto adresą ir vardą.
2018 m. Pradžioje komanda buvo užimta darbe, atnaujindama savo kodą ir išleista naują viešą API 2018 m. kovo mėn. Tęsdama savo projekto etapus, komanda taip pat įžengė į Azijos rinką 2018 m. Pirmąjį ketvirtį. Atrodo, kad įėjimas į Vidurio Rytų ir Afrikos rinkas buvo šiek tiek atidėtas.
„Bytecoin“ 2018 m. Gairės
2018 m. Gairės sutapo su dideliu rinkodaros ir verslo plėtros smūgiu. Jie užmezgė naują partnerystę su verslu, vietos bendruomenių steigimu ir aktyvesniais komunikacijos kanalais.
2018 m. Rugpjūčio pabaigoje kūrėjų komanda atliko sunkų darbą tinkle, kad užtikrintų dinamiškus mokesčius. Likusių 2018 m. Ir 2019 m. Pradžios gairėse yra Ametisto atnaujinimas, kuris kartu su kitomis funkcijomis pateikia HD pinigines, nesusietus adresus ir audituojamas pinigines.
„Bytecoin“ planas
Varzybos
Didžiausią dėmesį skirdamas privatumui, „Bytecoin“ konkuruoja su kitomis privatumo monetomis, tokiomis kaip „Monero“, „Zcash“ ir „Dash“. „Monero“ iš tikrųjų yra šakutė iš pirminio „Bytecoin“ kodo. „Monero“ šalininkai teigia, kad originalūs „Bytecoins“ (>80%) iš anksto užminuotas 2 metus iki viešo paskelbimo, tačiau dėl to vis dar diskutuoja abi šalys.
Prekyba
Šiuo metu apyvartoje yra šiek tiek daugiau nei 184 milijardai BCN monetų. Mažėjant kasybos atlygiui, rinkoje bus tik 184,47 mlrd. BCN. Taigi, kaip jūs tikriausiai galite pasakyti, dauguma jų jau buvo išminuoti.
Iki 2017 m. Gegužės mėn. BCN kaina išliko palyginti nejudanti nuo 0,00002 iki 0,00005 USD. Šiuo metu kaina išaugo iki ~ 0,0043 USD ir visų laikų „Bitcoin“ aukščiausia 0,00000198 BTC. Šis kainų kilimas sutapo su bendru rinkos susidomėjimu privatumo monetomis, taip pat su pranešimu, kad „Bytecoin“ įdiegs neatsekamus žetonus – ko rinka dar niekada nematė.
baseUrl = „https://widgets.cryptocompare.com/“;
var scripts = document.getElementsByTagName („scenarijus“);
var embedder = scenarijai [scenarijai.length – 1];
(funkcija (){
var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);
if (appName == ””) {appName = ”local”;}
var s = document.createElement („scenarijus“);
s.type = „text / javascript“;
s.async = tiesa;
var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / moneta / diagrama? fsym = BCN&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP “;
s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&“:„? “) +„ App = “+ appName;
embedder.parentNode.appendChild (s);
}) ();
Po šio šuolio kaina nuolatos krito ir trumpam kilo, kai komanda paskelbė apie naują dėmesį plėtros skaidrumui ir komunikacijai. Kaip ir daugumoje kitų altkoinų, BCN kaina buvo puikus bulių bėgimas 2017 m. Gruodžio mėn.
Stebina tai, kad 2018 m. Gegužės mėn. BCN kaina judėjo prieš krintančią meškų rinką ir pasiekė dar vieną aukštą – maždaug 0,0126 USD (~ 0,00000146 BTC). Kainos kilimas sutapo su „Binance“ sąrašu ir buvo a ginčų šaltinis kripto bendruomenėje. Oponentai tvirtina, kad moneta buvo „pump-and-dump“ centras, kai ji buvo prieinama platformoje, o komanda teigia, kad nepastovumą lėmė tinklo sutarimo klaida. Nuo tada „Binance“ išbraukė iš BCN sąrašą.
Atrodo, kad visos privatumo monetos tuo pačiu metu auga. Todėl nenuostabu, kad kitas BCN kainos padidėjimas sutampa su „Monero“ ar „Zcash“ kainų padidėjimu. Vis dėlto turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad BCN dabar sėdi lygiai už maždaug 0,000764 USD (0,0000002 BTC) kainą..
Kur nusipirkti BCN
Nors plane buvo nurodyta, kad BCN bus galima įsigyti daugiau biržų 2018 m. Trečiąjį ketvirtį, vis tiek turite palyginti mažai galimybių kai kuriuos įsigyti dabar.
Galite iškeisti Bitcoiną į BCN „HitBTC“ ir „Poloniex“. Prieš pradėdami prekiauti tose platformose, pirmiausia turėsite nusipirkti „Bitcoin“ kitoje biržoje, tokioje kaip GDAX.
Kur laikyti BCN
Tu turi trys pasirinkimai saugoti savo BCN:
- Stalinė piniginė
- Interneto piniginė
- Mobili piniginė
Darbalaukio piniginę galima įsigyti „Mac“, „Windows“ ir „Linux“, o prie interneto piniginės galite prisijungti naudodami bet kurią žiniatinklio naršyklę.
Dabar, tik „Android“ vartotojai gali naudoti mobili piniginė. Komanda nepaskelbė „iOS“ piniginės išleidimo datos.
Naudodami šias pinigines, taip pat turėtumėte nustatyti šifruoti slaptažodžiai ir dviejų veiksnių autentifikavimas. Šios papildomos priemonės apsaugo jūsų piniginę labiau nei numatytasis nustatymas.
Išvada
„Bytecoin“ yra vienas iš seniausių „blockchain“ projektų ir vienas pirmųjų sutelkęs dėmesį į galutinio vartotojo privatumą.
Net siekdama patobulinti „Bitcoin“, komanda aiškiai nurodo savo Baltas popierius kad jie nelaiko „Bytecoin“ kaip „Bitcoin“ pakaitalą. Vietoj to, jie mano, kad turėti daug stiprių valiutų yra naudinga visiems dalyvaujantiems.
Neseniai atgimęs komandos bendravimas ir skaidrumas atneša pasitikėjimą projektu, kurio istorija kai kurių laikoma abejotina. Tai sakant, projektas ir toliau sulaukia visuomenės kritikos dėl tokių klausimų kaip tariamas „Binance pump-and-dump“.
Vyriausybėms toliau aktyviau dalyvaujant kriptografinėje erdvėje, susidomėjimas privatumo monetomis greičiausiai ir toliau didės. Neaišku, ar „Bytecoin“ bus pasirinkta privatumo moneta.
Redaktoriaus pastaba: šį straipsnį 2018 m. Vasario 11 d. Atnaujino Stevenas Buchko, kad atspindėtų naujausius projekto pakeitimus.