kačiukas

Kas yra „CryptoKitties“? „Blockchain“ kolekcinių kačių pradedančiųjų vadovas

Praėjusį gruodį „blockchain“ pasaulyje naujas žaidimas tapo madinga mada. Kolekcionuojami „CryptoKitties“ leido vartotojams nusipirkti, turėti ir parduoti unikalias, žavingas animacines kates „blockchain“. Maždaug paleidimo metu „CryptoKitties“ buvo tokia sėkminga, kad sulėtino „Ethereum“ tinklą. Praėjus vos kelioms dienoms po paleidimo, vartotojai jau išleido šioms kolekcinėms katėms daugiau nei 1 milijoną dolerių.

Šauniausias dalykas, susijęs su „CryptoKitties“, yra tai, kad jie yra demonstracija. Žinoma, jie patys linksmi ir mieli. Tačiau jie taip pat parodo „blockchain“ potencialą prekybai ir skaitmeninio turto apsaugai. Tai buvo pagrindinis „CryptoKitties“ kūrimo principas. Baltojoje knygoje steigėjai aptaria siaurą daugumos „blockchain“ projektų dėmesį mokėjimams. Galų gale jie tikėjosi, kad „CryptoKitties“ padės žmonėms išplėsti savo viziją, ką gali padaryti „blockchain“.

Ne valiuta, o turtas

Dauguma „blockchain“ projektų pradedami naudojant kriptovaliutą. Tai yra prekybiniai žetonai, kurie atspindi tam tikrą naudingumą projektui ar net įmonės dalį. Žetonų aukos tapo nepaprastai sėkmingu lėšų rinkimo įtaisu naujiems startuoliams. Kai kuriais atvejais pernelyg sėkmingi, nes projektai, turintys minimalią patirtį ar planą, gali surinkti milijonus dolerių.

„CryptoKitties“ nėra valiuta. Vietoj to jie yra „blockchain“ turtas. Jie sukonstruoti panašiai kaip ir dauguma kitų žetonų. Tačiau jie turi vieną esminį skirtumą. Kiekvienas „CryptoKitty“ yra unikalus ir nėra skirtas pakeisti. Svarbus valiutos svyravimas. Tai reiškia, kad doleris yra doleris, nesvarbu, kur jį gavai, kokiais metais jis buvo nukaltas ar kur jis buvo prieš jį gaunant. Jie turi vertę, nes mes sutariame dėl jų vertės.

kriptokito aukcionas

Nepakeičiami žetonai, norėdami sukurti vertę, remiasi savo unikalumu ir trūkumu. Kiekviena „CryptoKitty“ yra unikalių funkcijų turintis „ERC-721“ ženklas. Šios unikalios savybės įrašomos į kodą kaip „CryptoKitty“ fenotipas ir genotipas. Kitaip tariant, „CryptoKitty“ genetinė informacija, lemianti jos išvaizdą ir kitas savybes, įrašoma tiesiai į žetono ERC-721 kodą.

Fenotipo ir genotipo deriniai reiškia, kad yra keturi milijardai galimų „CryptoKitties“, todėl tikėtina, kad jūsų turima „CryptoKitty“ yra unikali pasaulyje.

Pastatytas „Ethereum“

Žaidimas naudoja „Ethereum“ tinklą, o ne kuria savo blokų grandinę. Išmaniosios sutartys administruoja visus „CryptoKitty“ kūrimo ir prekybos aspektus. Todėl nėra centrinės valdžios, kuri galėtų pakeisti, pašalinti ar kitaip pakeisti „CryptoKitty“, kai ji bus sukurta. Asmuo, kuriam priklauso tas ERC-721 prieigos raktas, turi kačiuką ir gali jį laikyti, leisti poruotis ar prekiauti bet kuriuo metu.

Kadangi jis sukurtas ant „Ethereum“, „CryptoKitties“ naudoja eterį kaip mokėjimą už visas operacijas. Kol kas neįmanoma nusipirkti „CryptoKitties“ su „fiat“ valiuta. Ateityje kūrėjų komanda tikisi pasiūlyti „fiat“ mokėjimo galimybių.

Norint turėti ir prekiauti „CryptoKitties“, taip pat reikia naudoti „Ethereum“ piniginės naršyklės integraciją. „MetaMask“ yra lengviausias būdas tai padaryti. Galima parašyti kodą, kuris tiesiogiai bendrauja su „CryptoKitty“ išmaniąja sutartimi. Tačiau norint naudoti internetinę vartotojo sąsają ir peržiūrėti savo rinkinius, turėsite įdiegti „MetaMask“ ir laikyti „CryptoKitty“ žetonus toje piniginėje..

Iš kur atsiranda nauji kištukai

Genezės katė gimė ir įvaikinta 2017 m. Gruodžio 2 d. Nuo to laiko kas 15 minučių gimė nauja katė. Tai tęsis iki 2018 m. Lapkričio mėn., Tada nebus jokios naujos kartos nulinio „CryptoKitties“. Pagal balta pa-purr (taip, tai tikrasis dokumento pavadinimas), kada nors egzistuos tik 50 000 „gen-0“ rinkinių.

Ne kartos nulinės katės, CryptoKitties taip pat gali veistis tarpusavyje. Bet kuri katytė gali būti veislės poros tėvas ar motina. Motinos savininkas gaus ką tik gimusį „CryptoKitty“. Tas kačiukas turės genetinius tėvų atributus (taip, tai taip pat nėra klaidinga klaida) iš savo tėvų, tačiau jis taip pat turės atsitiktinių variantų kai kuriuose atributuose. Tos atsitiktinės mutacijos gali būti retesnės nei jos pagrindiniai atributai. Labai retais atvejais gali gimti „puošni katė“ su individualiais meno kūriniais.

veisiantys kriptokitus

„CryptoKitties“ gali egzistuoti ne teorinė riba. Jei esate pasirengę mokėti sandorio mokesčius už dviejų kačių veisimą, galite sukurti naują.

Laikui bėgant atsirado retų veislių veisimo rinka. Jei norėtumėte išveisti savo „CryptoKitty“ su kito žmogaus kačiuku, greičiausiai turėsite sumokėti tam savininkui mokestį. Taip pat dabar yra „mergelių“ kačiukų, kurie niekada nebuvo veisti, rinka, ypač mergaičių-gen.

„Blockchain“ straipsnis?

Šis skaitmeninių kolekcionuojamų daiktų ir unikalaus turto sprogimas kelia klausimą: ar tai menas?

Kriptokitai yra gražūs ir mieli. Nepaisant to, jie taip pat primena meną tuo, kad yra unikalūs ir vertingi, nes jų trūksta. Tai ypač pasakytina apie puošnias kates, kurios pateikiamos pagal užsakymą ir yra dar retesnės.

„Blockchain“ menas ir skaitmeninis trūkumas yra ryški tendencija. Galima įsivaizduoti menininkus, naudojančius „blockchain“, kad užtikrintų savo kūrinių autentiškumą ir kilmę. „CryptoKitties“ tiesiog yra „blockchain“ gimtoji. Tačiau tai nereiškia, kad tai nėra menas.

Galiausiai „CryptoKitties“ kūrėjai tai vadina žaidimu, ir neatrodo, kad juos domina meninis aspektas. Vietoj to, projekto vykdytoja mano, kad tai yra įdomus būdas padėti žmonėms sužinoti apie „blockchain“. Lygiai taip pat, kaip „Minesweeper“ supažindino žmones su kompiuteriais, „Flash“ žaidimai rodė žmonėms internetą, „Farmville“ atvedė žmones į socialinę žiniasklaidą, o „Angry Birds“ mokė žmones apie išmaniuosius telefonus.

Techniniai dalykai: „CryptoKitty“ išmanioji sutartis

„CryptoKitties“ remiasi moduline pagrindinės sutarties struktūra ir kitomis išmaniųjų sutarčių bibliotekomis. Pagrindinė sutartis stebi nuosavybės teises ir nuosavybės perdavimą visoms kitoms. Ji taip pat tikrina naujų „CryptoKitties“ duomenų patvirtinimą. Be to, visas kitas funkcijas teikia pagrindinės sutarties nuorodos, kurios skambina į kitas sutartis bibliotekoje.

Veisimas, genetika ir aukcionai vyksta pagal kitas sutartis. Kaip jau minėta anksčiau, visa funkcija yra prieinama visiems, sąveikaujant tiesiogiai su išmaniosiomis sutartimis „Ethereum“ blokinėje grandinėje. Tačiau daugumai vartotojų lengviausia naudoti intuityvią „MetaMask“ ir „CryptoKitties“ internetinę vartotojo sąsają.

Kaip nusipirkti CryptoKitties

Lengviausias būdas gauti „CryptoKitty“ yra įsigyti jį aukcione svetainėje. Kadangi kačiukai gali turėti unikalių savybių, kiekvienas bus parduodamas už skirtingą kainą.

Jums reikės Eterio, kol galėsite įsigyti „CryptoKitty“. Tai lengva įsigyti „fiat“ per daugumą pagrindinių mainų. „Bitfinex“, „Coinbase“, „Kraken“, „GDAX“ ar „Dvyniai“ visi imsis „fiat“.

Tada gaukite „MetaMask“ naršyklės plėtinį ir nustatykite „MetaMask“ piniginę. Perkelkite savo ETH į „MetaMask“ piniginę. Tada sekite raginimus „CryptoKitties“ svetainėje, kad užsiregistruotumėte ir siūlytumėte kainą.

Kaip laikyti „CryptoKitties“

„CryptoKitties“ galite laikyti „MetaMask“ piniginėje, jei norite, kad galėtumėte juos peržiūrėti ir jais prekiauti naršyklėje..

Jei norite įdėti savo kačiukus į šaltą saugyklą, „Ledger Nano S“ gali laikyti ERC-721 žetonus.

Komanda: Axiom Zen

„CryptoKitties“ komanda yra „Axiom Zen“. Jie kuria įvairiausius projektus pažangiausiose technologijose, pavyzdžiui, virtualioje realybėje ir „blockchain“. „CryptoKitties“ yra tik viena iš jų įmonių.

„CryptoKitties“ finansavimo srautas yra unikalus „blockchain“ erdvėje. „Axiom Zen“ aukcione parduoda „nulinės kartos“ rinkinius ir pasilieka pajamų. Tačiau jie taip pat sudaro nedidelę procentinę dalį (3,75%) kiekvienam sandoriui, vykstančiam oficialioje rinkoje. Po šių metų nebeliks visų „nulinės“ kartos prekių, o nuolatinės pajamos bus gautos iš sandorių rinkoje.

Tai nereiškia, kad reikia naudoti turgavietę. Galite derėtis ir prekiauti „CryptoKitties“ už oficialios rinkos ribų nemokėdami „Axiom Zen“ cento. Išmani aukciono sutartis yra tik naudinga ir patikima sandorių galimybė.

Laiko juosta & Gairės

Pirmąją savaitę po jos paleidimo 2017 m. Gruodžio mėn. Platforma turėjo daugiau nei 60 tūkst. Vartotojų, 100 tūkst. Kačių ir 5 mln. USD pardavimų. Tą savaitę „CryptoKitties“ užėmė 25% „Ethereum“ tinklo srauto.

Kitą savaitę jis išaugo iki 150 tūkst. Vartotojų ir pardavimai viršijo 15 mln. USD.

cryptokitties planas

2018 m. Bus paleista „CryptoKitties“ mobilioji programa su kai kuriomis visos internetinės versijos funkcijomis. Projektas taip pat siekia priimti fiat valiutas šiais metais. Iki 2018 m. Pabaigos bus gimusios visos nulinės kartos katės.

Išvada

Nesvarbu, ar jūs manote, kad „CryptoKitties“ yra mada, faktas išlieka, kad jis buvo efektyvus, supažindinant žmones su „blockchain“ ir praplečiantis galimybes, kokiam „blockchain“ būtų galima naudoti už valiutą. Kaip vienas sėkmingiausių „blockchain“ projektų, kalbant apie naujienų aprėptį ir masinį priėmimą, „CryptoKitties“ suvaidino svarbų vaidmenį „blockchain“ istorijoje. Jau vien dėl to „CryptoKitties“ turėtų tapti vertingu kolekcionavimo objektu po daugelio metų, net jei per ateinančius metus tokių kolekcionuojamų prekių rinka išnyks..