Decentralizuota „Radar Relay“ birža suteikia galimybę tarpusavyje prekiauti kriptovaliutomis. Techniškai jis konkuruoja su pirmosios kartos decentralizuotais mainais, tokiais kaip „OasisDEX“, „EtherDelta“ /ForkDelta, „IDEX“ ir „Kyber“. Tačiau „Radar Relay“ juos lenkia ne tik a 24 valandų prekybos apimtis pagrindu. Ji taip pat veiksmingai konkuruoja su nusistovėjusiais centralizuotais mainais, pavyzdžiui, JK CEX.IO prekybos apimtimi. Tai nėra mažas vis dar beta versijos paslaugos pasiekimas.
Radaro relės sąrankos laikas (šaltinis)
Palyginti su sąskaitos sukūrimu centralizuotoje biržoje, norint pradėti prekiauti su „Radar Relay“ reikia mažiau žingsnių. Nors „Radar Relay“ gali būti ne tokia greita, kaip centralizuoti mainai, ji yra greitesnė nei pirmosios kartos decentralizuoti mainai, kurie turi viską vykdyti „blockchain“..
Šis radaro relės vadovas apima:
- Kas yra radaro relė?
- Kaip veikia decentralizuoti „Radar Relay“ mainai?
- Kuo skiriasi radaro relė?
- Kada buvo suformuota radaro relė?
- Kaip „Radar Relay“ uždirba pinigus?
- Papildomi resursai
Radaro relės pagrindinė informacija
Interneto svetainė: https://www.radarrelay.com/
Valiutų klasifikacija: Decentralizuotas modulinės prekybos tinklas
Atviro užsakymo protokolas: 0x užsakymų schema
Žetonai, kuriais prekiaujama: ERC20 „Ethereum“ žetonai
„MetaMask“ palaikymas: Taip
Didžiosios knygos palaikymas: Taip
Pariteto palaikymas: Taip
Miglos palaikymas: Taip
Atitikimas: Ne grandinė
Atsiskaitymas: Ant grandinės
Indėlio mokestis: Nė vienas
Išstojimo mokestis: Nė vienas
Pradinis beta operacijos mokestis: 0,45% / 0,70% (gamintojas / gavėjas)
Patikslintas beta operacijos mokestis: 0,00% / 0,00% (gamintojas / gavėjas) nuo 2017 m. Lapkričio mėn
Kas yra radaro relė?
„Radar Relay“ yra DApp arba decentralizuota programa, skirta prekybai kriptovaliutomis nuo piniginės iki piniginės. Skirtingai nei „Coinbase“, „Bitstamp“ ir kitose centralizuotose kriptovaliutų biržose, „Radar Relay“ decentralizuotoje biržoje nereikia susikurti sąskaitos. Naudodami „Radar Relay“ galite saugiai prekiauti žetonais, neprivalydami dalintis savo vardu, adresu ir kita asmenine informacija. Be to, jis neturi užrakinimo laikotarpio ir mokesčių už indėlius ir išėmimus. Kaip ir „DDEX“, „Radar Relay“ decentralizuota mainų sistema ne tik pagerina saugumą, bet ir taupo laiką bei pinigus. Deja, „Radar Relay“ paslauga yra šiek tiek brangesnė ir gali būti naudojama tik prekybai ERC-20 žetonais.
„Radar Relay“ paskyros registracija (šaltinis)
Kaip veikia decentralizuoti „Radar Relay“ mainai?
Norėdami naudoti decentralizuotą „Radar Relay“ centrą, galite sąveikauti su Interneto svetainė, ar prekyba programiškai naudojant API. Bet kokiu atveju, norėdami pateikti užsakymą, iš esmės naudojate savo piniginę. Visa radaro relė transliuoja tą užsakymą, suranda atitikmenį ir paskleidžia tą informaciją „Ethereum“ blokinei grandinei per 0x protokolą. Tada 0x protokolas naudoja pažangias sutartis, kad užbaigtų užsakymą „blockchain“.
Tiksliau sakant, „Radar Relay“ yra reliatorius. Perdavėjai dalijasi informacija apie likvidumą. Likvidumo informacija iš esmės yra informacija apie kieno nors ketinimą prekiauti vienu turtu kitu. Perdavėjai iš esmės kuria užsakymų knygą iš kriptografiškai pasirašytų pranešimų iš likvidumo tiekėjų. Likvidumo teikėjas arba rinkos formuotojas yra tiesiog bet kuris prekybininkas, nurodantis ketinimą konkretų vieno laikotarpio turtą iškeisti į kitą už tam tikrą kainą. Radaro relėje tas laikotarpis gali būti valanda, diena, savaitė ar mėnuo.
Nurodymai, kuriuos likvidumo teikėjas pateikia perdavėjui, vadinami pavedimais. Radaro relėje likvidumo teikėjai turi dvi galimybes:
- Pateikite ribotą užsakymą, norėdami įsigyti vieno turto kiekį už konkretų kito kiekio kiekį (pasiūlymo kaina).
- Pateikite ribotą pavedimą parduoti vieno turto kiekį už konkretų kito kiekį (prašyti kainos).
Vėliau likvidumo imantis asmuo arba gavėjas eina tiesiai į pavedimų knygą ir sutinka vykdyti prekybą gamintojo nurodytomis sąlygomis. 0x protokolas tvarko viską iš ten, kad užpildytų užsakymą. Iš esmės „0x“ sukuria protingą sutartį ir atsiskaito „blockchain“ tvarka.
Kuo skiriasi radaro relė?
„Radar Relay“ naudoja kitokį pasitikėjimo modelį. Remiantis „Radar Relay“ rinkodaros medžiaga, „Radar Relay“ yra modulinis prekybos tinklas. Tai tik išgalvotas būdas pasakyti, kad jie skiriasi nuo pirmojo decentralizuotų mainų kartojimo. Tai, ką jie iš tikrųjų reiškia, yra tai, kad persiuntėjai gali dalytis užsakymų knygomis ir prisijungti vienas prie kito, kad sukurtų didesnius likvidumo fondus, nes 0x protokolas tvarko pavedimus. Tai nebuvo įmanoma pirmosios kartos decentralizuotose biržose, tokiose kaip „EtherDelta“. Tačiau tai įmanoma decentralizuotoje „Radar Relay“ biržoje, nes 0x yra atviras protokolas, o relės dalijasi tik likvidumo informacija. Taigi, relės gali laisvai dirbti tarpusavyje.
„Exchange Trust Buckets“
Tradiciškai decentralizuotose biržose buvo naudojamos nuosavybės sąsajos ir išmaniosios sutartys, leidžiančios prekiauti naudojant „MetaMask“ arba „Ledger“ pinigines. „EtherDelta“, IDEX ir kitose pirmosios kartos decentralizuotose biržose, kur išmaniosios sutartys transliavo užsakymų informaciją į blokų grandinę, nebuvo galimybės pasidalinti likvidumu, nes sąsajos buvo nuosavybės teise.
„Radar Relay“ naudoja 0x protokolą, kad pagreitintų užsakymo informacijos sklaidą. Dar svarbiau, žvelgiant iš sąveikos perspektyvos, užsakymų sudarymo išmaniųjų sutarčių protokolų kūrimas ir valdymas paliekamas pasaulinei programuotojų ir prekybininkų bendruomenei..
Kada buvo suformuota radaro relė?
„Radar Relay Beta“ programa buvo paleista 2017 m. Rugpjūtį. Alanas Curtisas (Generalinis direktorius), Mike’as Rothas (CTO), Brandonas Arthuras Rothas (CCO) ir Devinas Eldridžas (COO) vadovauti projektui. Komanda sulaukė ankstyvo palaikymo iš „Blockchain Capital“ 2017 m. gruodžio mėn. „Batshit Crazy Ventures“, Bendradarbiavimo fondas, Skaitmeninių valiutų grupė, Giminės įmonės, Kokopelli sostinė, Pažymėjimas kapitalas, Abipusės įmonės, „Sparkland“ sostinė, V1.VC taip pat dalyvavo sėklų rate.
Radarų relės investuotojai
Kaip „Radar Relay“ uždirba pinigus?
Biržos paprastai uždirba pinigus imdamos mokesčius. Dar 2017 m. Rugpjūčio mėn. „Radar Relay“ pranešė apie planus rinkti 0,45% / 0,70% gamintojo / gavėjo mokesčius. Mokesčiai buvo mokami pagal „ZRX“ žetonus. Mokesčiai buvo mokami, kai už „Ethereum“ blokų grandinę buvo atsiskaitoma už užsakymų priėmimo ir palengvinimo paslaugų teikimą.
„Radar Relay“ įgyvendina mokesčio abstrakciją. Dėka rinkliavų, prekybininkai net nežinotų, kad naudoja ZRX žetonus sandorio mokesčiams mokėti. Nepaisant to, nuo 2017 m. Lapkričio mėn. „Radar Relay“ decentralizuota birža sustabdė operacijų mokesčių apmokestinimą ir sulaukė nepaprastos sėkmės.
Prekybos apimtys pabrėžia „Radar Relay“ sėkmę. Tačiau neaišku, ar „Radar Relay“ sugebės išlaikyti šį pagreitį, kai bus vėl įvesti mokesčiai už sandorius. Juolab kad yra tokių konkurentų kaip „AirSwap“, kurie turi verslo modelius, kurie nepriklauso nuo sandorių mokesčių.