Kas yra FOLM moneta?
„FOLM“ moneta (FLM) teigia nustačiusi „Bitcoin“ tinklo silpnybes ir siūlo savo kriptovaliutą kaip išspręsti tas suvokiamas problemas, o projektas prasidėjo 2017 m. Spalio mėn. FOLM monetų kūrėjas Gorkemas D., kai kurie iš Bitcoin trūkumų yra „lėtas blokų laikas, nepakankamas blokų dydis, sinchronizuoti blokų grandinės mazgai ir ASIC kasybos grėsmė“.
Apibendrinant tai, FOLM moneta mano, kad Bitcoin yra per lėtas ir jautrus centralizacijai per 51% ataką. Šios atakos metu vienas kalnakasis arba kalnakasių klika valdo tinklą naudodamas savo aukščiausią aparatinę įrangą.
FOLM moneta taip pat laiko „Bitcoin“ mazgo struktūrą problema. FOLM tai sprendžia per pagrindinio mazgo sistemą. Pagrindinio mazgo sistemoje pagrindiniai mazgai naudojasi didesnėmis privilegijomis per tinklą naudodamiesi balsavimo teisėmis. Kai kuriais atvejais pagrindiniai mazgai paspartina tinklą.
Kaip ir „Litecoin“ bei „Bitcoin Cash“, FOLM moneta suteikia didesnį blokų dydį nei „Bitcoin“, kad paspartintų operacijų laiką. Bitcoin blokuose yra vienas megabaitas duomenų. FOLM yra keturi megabaitai duomenų.
Turėdama šias savybes, FOLM teigia savo Baltas popierius kad ji tikisi tapti mokėjimo sistema ir tikisi suteikti infrastruktūrą, kad būtų galima kurti programas ir paslaugas, pvz., bankinę programą.
Dvi svetainės
Projektas palaiko dvi atskiras svetaines. FOLM Visatos svetainė (taip pat vadinama FOLM.io) pirmiausia veikia rinkodaros ir reklamos svetainėje, viešinančioje FOLMServices, FOLMBank, FOLMApps. FOLM monetų svetainė pateikia daugiau techninės informacijos, jame yra baltoji knyga ir šaltiniai, tokie kaip blokų naršyklė.
Kaip veikia FOLM moneta?
PHI1612 algoritmas
Monetų projektas FOLM didžiuojasi tuo, kad naudoja PHI1612 algoritmą.
Pristatytas „Luxcore“ projekto „LuxCoin“, PHI1612 algoritmas pateikia hibridinį sutarimo metodą, kuris sujungia darbo įrodymą (PoW) ir įrodymą iš akcijų (PoS). PHI1612 bando būti atsparus ASIC ir „NiceHash“. Tai reiškia, kad kalnakasiai konkurencingai gamina blokus prieš kitus kalnakasius su brangesne ir specializuota įranga be kliūčių.
ASIC reiškia „Application Specific Integrated Circuit“. ASIC teikia galingus skaičiavimo sugebėjimus, naudingus laimint kriptografinį galvosūkį, kurio reikalauja Bitcoin, kad sukurtumėte kitą grandinės bloką. Kaip slovėnų organizacija, „NiceHash“ teikia kriptovaliutų debesų kasybos paslaugą, kurioje kalnakasiai perka maišos galią.
Tokie algoritmai kaip PHI1612 siekia išlyginti kalnakasių galimybes. Vadinasi, tinklas išlieka decentralizuotas ir atsparus 51% atakai, kai vienas kalnakasis ar kalnakasių klika valdo tinklą turėdami galingiausią aparatūrą..
Norėdami padidinti saugumą, PHI1612 naudoja kelis maišos algoritmus, įskaitant „Skein“, „JH“, „Cubehash“, „Fungue“, „Gost“ ir „Echo“. Iš esmės pagalvokite apie tai kaip apie tinklo apsaugą, užrakinant dėžutę dėžutės viduje kitos dėžutės viduje. Taigi, norėdami nulaužti sistemą, turite sulaužyti vienas po kito.
Šis algoritmas taip pat teigia, kad sunaudoja mažiau energijos nei tradiciniai „PoW“ algoritmai.
Programinės įrangos šaltinio kodas
Norėdami sukurti „FOLM“ monetų projektą, FOLM kūrėjai klonavo „Bitcoin“ projektą, tada jie nukopijavo kodą iš kai kurių kitų kriptovaliutų projektų, tokių kaip „Bulwark“..
„GitHub“ yra FOLM kodų bazė kaip atvirojo kodo projektas, o kodas užprogramuotas C ++ kalba. Prie projekto dirba vienas programuotojas.
Be pagrindinės projekto saugyklos, „GitHub“ taip pat rengia antraeilis FOLM popierinės piniginės kūrimo projektas. Užkoduota „Javascript“, FOLM komanda klonavo šios piniginės kodą iš „Electron“ piniginės projekto.
FOLM komanda ir baltoji knyga
Visa FOLM komanda gyvena Stambule, Turkijoje, ir tik vienas komandos narys nurodo FOLM kaip savo darbo vietą. „LinkedIn“, Gorkenas D. išvardija savo FOLM.io pareigas kaip vienas iš programinės įrangos ir verslo plėtros direktorių. Jo darbo istorijoje yra keletas programinės įrangos kūrimo pareigų nuo 2008 m. Kita vertus, Volkanas Inancas pats save įvardija kaip generalinį direktorių bendrovės tinklalapyje, tačiau „LinkedIn“ sąraše – Veronas Bilisimas A.S. kaip jo dienos darbas.
Pagrindinė FOLM projekto funkcija yra palengvinti mokėjimus ir Baltoji monetų knyga „FOLM“ pateikia papildomos informacijos apie projekto tikslus ir technologijas.
Monetų tiekimas ir tvarumas
FOLM mano, kad tinklo sėkmė priklauso nuo kalnakasių. Todėl jie ketina išlaikyti kasybos pelningumą ilguoju laikotarpiu. Ir norėdamas paskatinti kalnakasius laikui bėgant likti sistemoje, FOLM daugiau atlygina kalnakasiams antraisiais tinklo metais nei pirmaisiais.
ASIC atsparumo ir „NiceHash“ atsparumo pranašumai prisideda prie šios atlygio filosofijos. PHI1612 algoritmui užtikrinant vienodas sąlygas, sistema suteikia visiems kalnakasiams galimybę gauti atlygį.
Projektui finansuoti bendrovė pasiūlė 5% monetų. Pirmaisiais metais tikimasi išgauti 7 884 000 FLM, o antraisiais – 5 256 000 FLM. 23 001 916 FLM apriboja bendrą monetų kiekį ir tikimasi, kad kasyba baigsis po 32 metų.
Prekybos istorija
Iki šiol FOLM monetų buvimas prekybos rinkoje ir toliau skrieja po radaru. „CoinMarketCap“ iš viso neįmanoma išvardyti monetos.
Kur galima nusipirkti FOLM monetą?
Išvardykite keletą mainų, iš vidaus susiekite su kai kuriais mūsų vadovais. Jei mūsų vadovuose nėra galimybės, praneškite mums ir mes jį pridėsime (premijos taškai ir $, jei parašysite, kad galėtume įklijuoti ten!)
Keletas nedidelių biržų šiuo metu pateikia FLM sąrašą, pirmiausia kaip porą prekybai su „Bitcoin“. Jie apima CoinExchange.io, „CryptoBridge“ decentralizuoti mainai ir „BitexLive“.
Kur galite laikyti FOLM monetas?
Be anksčiau minėtos „GitHub“ saugyklos, skirtos popierinė piniginė, parašyta „Javascript“ ir klonuoti iš „Electron“ piniginės projekto, į pagrindinę projekto saugyklą įeina piniginės šaltinio kodas C++, klonuoti iš pirminio „Bitcoin“ projekto, taip pat kitų kriptų projektų.
Ir FOLM Visata siūlo įvairias piniginės atsisiuntimo galimybes staliniams kompiuteriams, internetui ir mobiliesiems. Jie veikia „Mac“, „Windows“, „Linux“, „iOS“ ir „Android“.