Kas yra galios knyga?

„Power Ledger“, „blockchain“ pagrindu sukurta platforma, planuoja visiškai pakeisti pasaulio energetikos pramonę, suteikdama galimybę vietinėms vietovėms parduoti ir paskirstyti saulės energiją savo kaimynams nereikalaujant tarpininko. Įsivaizduokite pasaulį, kurio energija, reikalinga jūsų gyvenimui, nesiremia didelėmis komunalinių paslaugų įmonėmis ar užsienio ištekliais. Netolimoje ateityje tas pasaulis gali tapti „Power Ledger“ decentralizuotų programų dėka.

A 2015 m. Ataskaita, „Deutsche Bank“ pareiškė, kad mažiausiai trisdešimt pasaulio šalių jau pasiekė tinklo paritetą – valstybę, kurioje saulės energija pagamintos elektros energijos kaina buvo lygi arba mažesnė už vietinės mažmeninės elektros energijos kainą. Derindama tiek saulės energijos, tiek „blockchain“ plėtros naujoves, „Power Ledger“ siūlo neprilygstamą energijos sprendimą, kuris yra švaresnis, pigesnis ir tvaresnis nei tradicinės energijos alternatyvos. Šiame straipsnyje mes ištirsime, kaip „Power Ledger“ planuoja pasiekti šiuos ir daugiau tikslų, įskaitant:

„Power Ledger“ apžvalga

„Power Ledger“ platforma formuoja tarpusavio energijos sandorius, realiuoju laiku fiksuodama visų platformos dalyvių gamybą ir vartojimą. Energijos gamyba ir naudojimas vyksta iš anksto nustatytu greičiu.

Kaip veikia galios knygos ekosistema?

„Power Ledger“ platforma veikia dviem blokų grandinės sluoksniais ir naudoja dvi monetas: „Power Ledger Token“ (POWR) ir „Sparkz“. POWR ir „Sparkz“ yra naudojami kartu su sistema ir turi skirtingas funkcijas abiejose blokų grandinėse. Platforma naudoja viešąjį „Ethereum“ blokinį tinklą, taip pat privatų konsorciumo blokinį tinklą „Ecochain“.

„Power Ledger Token“ (POWR)

„Power Ledger“ žetonai leidžia programų šeimininkams ir dalyviams naudotis platforma. Jei programos pagrindiniame kompiuteryje nėra pakankamo POWR skaičiaus, jis negalės pasiekti platformos. Sistemoje POWR prekiaujama ir deponuojama depozitui per „Ethereum Smart Bond“ biržą „Sparkz“..

Kai programos pagrindinis kompiuteris deponuoja pakankamai „Power Ledger“ žetonų, jis nebegali atlikti operacijų platformoje, kol negaus pakankamo kiekio POWR prieigai suteikti. Programos prieglobai grąžinus „Sparkz“ į platformą, „Ethereum Smart Bond“ bus atrakinta. Tada anksčiau deponuota POWR grąžinama programos pagrindiniam kompiuteriui.

Bendra POWR suma lygi 1 000 000 000. Šiuo metu tiekiama kiek mažiau nei 400 000.

Sparkz

Jūs perkate ir išperkate „Sparkz“ naudodamiesi „fiat“ valiutomis atskirose prekybos platformose, kurios vykdo uždaro ciklo energijos ir „Sparkz“ mainus. Programos priegloba naudoja „Sparkz“ žetonus savo klientams įtraukti. Iš esmės klientai moka pinigus už „Sparkz“, kurį vėliau parduoda už elektrą.

Bendras „Sparkz“ kiekis nėra fiksuotas. „Sparkz“ yra generuojami, kai jie reikalingi, naudojami ir tada sunaikinami išpirkus. „Sparkz“ kaina yra susieta su vietos valdžios valiuta ir elektros energijos sąnaudomis. Pavyzdžiui, Australijoje vienas „Sparkz“ būtų lygus vienam Australijos doleriui (AUD).

„Sparkz“ kaina turėtų išlikti gana stabili, nes ji susieta su vyriausybės išleista valiuta. Kiekvienai vietinei valiutai yra skirtingi blokai, leidžiantys įvairioms pasaulio valiutoms dalyvauti „Power Ledger“ ekosistemoje skirtingomis kainomis.

Platformos gaminiai

„Power Ledger“ gali pasigirti penkiais produktais: „xGrid“, „uGrid“, „Power Port“, „C6“ ir „C6 +“ ir „Asset Germination“ – vienas jų vis dar kuriamas, VPP2.0, virtualių jėgainių plėtra. Šie produktai teikia skirtingus energijos sprendimus, visi yra „blockchain“. Su „xGrid“, vartotojai gali pirkti ir parduoti energiją esamame elektros tinkle per tarpusavio sandorius. „uGrid“ leidžia vartotojams vėl pirkti ir parduoti energiją per tarpusavio sandorius, tačiau šį kartą esamame mikrotinkle arba įterptame tinkle, pavyzdžiui, daugiabučiame name.

Maitinimo prievadas suteikia skaidrumo elektrinių transporto priemonių įkrovimui, leidžiant vartotojams pasirinkti jų automobilį įkraunančios energijos šaltinį. C6 ir C6+ naudoti „blockchain“ technologiją anglies kreditams stebėti ir patvirtinti. Be to, pažangios sutartys palengvina prekybą anglies kreditais. Pagaliau, Turto daigumas suteikia platformą pajamų iš bendruomenių atsinaujinančios energijos kaupimui.

„Power Ledger“ komanda

„Power Ledger“ komanda turi didžiulę patirtį tiek „blockchain“, tiek elektros rinkose. Žymūs komandos nariai yra daktaras Billas Tai ir įkūrėjas bei pirmininkas dr. Jemma Green. Tai yra magistro laipsnis, įgytas Harvardo universitete iš Harvardo. Tai patirtis yra gana didelė. Šiuo metu jis yra „Treasure Data“ pirmininkas, taip pat „Bitfury“ ir „Voxer“ valdybos narys.

Tai nutraukė septynių viešai įtrauktų bendrovių, išaugusių iš jo finansuojamų startuolių, valdybos direktoriaus pareigas. Jis taip pat yra Pasaulio ekonomikos forumo technologijų pradininkų komiteto narys ir yra Curtino universiteto docentas.

„Green“ teikia „Power Ledger“ strateginius išorės santykius, rizikos valdymą ir lyderystės plėtrą. Ji turi finansų karjerą, kuri tęsiasi per penkiolika metų, pabrėžta vienuolikos metų investicinės bankininkystės patirtimi. Ji taip pat turi daktaro laipsnį. in Disruptive Innovation.

Be vaidmenų „Power Ledger“, Greenas taip pat yra Kurtino universiteto tvarumo politikos instituto mokslinis bendradarbis. Greeno doktorantūros tyrimai glaudžiai siejasi su „Power Ledger“ tikslais padidinti atsinaujinančiosios energijos ekonomikos dalyvavimą plėtros srityje.

Įmonės istorija ir pasiekimai

„Power Ledger“ buvo sukurta siekiant išspręsti tris pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria pasaulinė energetikos sistema:

  1. Į paskirstytą energijos ekonomiką įtraukite asmenis, gyvenančius didelio tankio būstuose.
  2. Pakeiskite elektros tinklus, kad paskatintumėte prijungti decentralizuotus energijos išteklius (DER).
  3. Sumažinkite milijardų dolerių tinklo turto sujungimo riziką.

Pasiekimų laiko juosta

Įkurta 2016 m. Gegužės mėn., „Power Ledger“ per trumpą laiką įvykdė keletą reikšmingų etapų. 2016 m. Rugpjūčio mėn. „Power Ledger“ sukūrė ir išbandė pirmąjį Australijos energijos prekybos „blockchain“ tinklą. Netrukus po to „Power Ledger“ padarė savo pirmąjį tarptautinį diegimą, suteikdama galimybę savo „peer-to-peer blockchain“ pagrindu veikiančiai energijos prekybos platformai platinimo tinkle Naujojoje Zelandijoje.

Antrąjį 2017 m. Ketvirtį „Power Ledger“ sukūrė ir įdiegė komercinę energijos valdymo sistemą, leidusią skaidriai paskirstyti vietoje pagamintą atsinaujinančią energiją nuomininkams daugiabučiuose skyriuose. „Power Ledger“ sėkmingai įtraukė atlygį už saulės energija varomų elektrinių transporto priemonių įkrovimo įrenginius į įvairius Australijos įvykius. Neseniai „Power Ledger“ sukūrė pirmąjį tarpusavio energijos prekybos bandymą Bankoke, Tailande, kartu su energijos kūrėju BCPG.

Ateities projektai ir gairės

„Power Ledger“ pateikė išsamų ateinančių dvejų metų tikslų sąrašą. Jie jau pasirašė susitarimą dėl savo technologijos pristatymo į Europą 2019 m. Lichtenšteino strateginės plėtros institutas taps pirmuoju Europos programų priimančiuoju, kuris naudos „Power Ledger“ tarpusavio energijos prekybos platformą Europoje..

Be to, „Power Ledger“ sudarė kelis susitarimus, kurie ateinančiais metais taip pat atneš savo platformą į Aziją. Indijoje įsikūrusi Mahindra taip pat sudarė sutartį su „Power Ledger“ dėl mikrotinklo sandorių.

Lėšų rinkimas ir prekyba

„Power Ledger“ „POWR Presale“ išparduota vos per tris dienas ir mainais į 190 000 000 žetonų surinko daugiau nei trylika milijonų dolerių (AUD). Po išankstinio pardavimo „Power Ledger“ surengė ICO parduoti likusius 160 000 000 POWR žetonų, skirtų „Token Generation Event“. Po abiejų etapų surinktos lėšos sudarė trisdešimt keturis milijonus dolerių (AUD).

Australijos vyriausybė taip pat skyrė „Power Ledger“ dotaciją už 8 milijonus dolerių (AUD), kad galėtų toliau plėtoti savo technologijas ir koncepciją. Australija turi vieną didžiausių elektros energijos sąnaudų pasaulyje, todėl ji turi didelę dalį bendros įmonės sėkmės.

Po „Token Generation“ renginio POWR pradėjo prekiauti biržose 2017 m. Lapkričio 1 d. Už maždaug 10 centų. Nuo pat mainų POWR turėjo įspūdingą trumpalaikį bulių bėgimą, kuris sausio pirmąją savaitę pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 2,01 USD..

Pasiekus aukščiausią lygį, POWR kaina svyravo visą likusį 2018 m. Pradžią, pasiekdama dar porą viršūnių, 1,09 ir 0,80 USD, ir kai kurias žemiausias. Pastaruoju metu POWR sėdėjo apie 0,15 USD, tai yra reikšmingas kritimas, palyginti su sausio aukščiausia verte. 2018 m. POWR neigiamas kainų judėjimas nuo naujųjų metų buvo labai susijęs su didžiuliu Bitcoin nuosmukiu. Jei VPP2.0 paleidimas bus sėkmingas, gali būti, kad galime pamatyti POWR vertės pakilimą.

Kur nusipirkti POWR žetonų

Šiuo metu POWR galima rasti Upbit, Huobi, Binance, Digifinex, be kita ko.

Kur laikyti POWR žetonus

Būdami „ERC20“ žetonu, turite laikyti POWR žetonus piniginėje su „ERC20“ palaikymu. Viena populiariausių „Ethereum“ programinės įrangos piniginių yra „MyEtherWallet“.

Užtikrindami geresnį saugumą nei programinės įrangos piniginės, aparatinės piniginės yra protingiausiems investuotojams saugiausias būdas laikyti priklausančią kriptovaliutą. Dvi populiariausios aparatinės piniginės yra „Ledger Nano S“ ir „Trezor“. Sukurtas su „ERC20“ palaikymu, „Ledger Nano S“ ir „Trezor“ gali saugoti POWR žetonus.

Varzybos

Ši organizacija vargu ar yra vienintelė „blockchain“ platforma, sprendžianti pasaulio energetikos klausimus. Nuo saulės energijos iki blokinių grandinių energijos tinklų – daugelis įmonių kuria tarpusavio energijos prekybos sistemas. Vienas pavyzdys, Elektronas, yra „blockchain“ kompanija, įsikūrusi JK, kurios tikslas yra padėti energetikos pramonei pereiti prie išmaniojo tinklo sistemos ir „[naudoti] decentralizuotas technologijas siekiant paspartinti bendrą energijos rinkų infrastruktūrą“.

Išvada

„Power Ledger“ suteikia „blockchain“ pagrindu veikiančią rinką, kuri gali iš tikrųjų pakeisti pasaulį. Atimdama jėgą iš didelių energetikos kompanijų, „Power Ledger“ suteikia vietos bendruomenėms galimybę parduoti savo perteklinę saulės energiją kaimynams. „Power Ledger“ sukūrė energijos paskirstymo ir stebėjimo platformą, kuri leidžia vartotojams pirkti bejėgę, tvarią energiją mažesnėmis kainomis, nei siūlo tradicinės elektros kompanijos..

„Power Ledger“ planuoja išplėsti savo veiklą į tris žemynus visame pasaulyje ir subūrė galingų strateginių partnerių armiją, kad padėtų pasiekti savo tikslus. Artimiausiu metu planuojant išleisti daugybę platformos programų, projektas susikūrė trikdyti kelias energijos rinkas visame pasaulyje, sukurdamas šviesią ateitį visiems šios žaliosios revoliucijos dalyviams..

Redaktoriaus pastaba: šį straipsnį 2018 m. Lapkričio 11 d. Atnaujino Rachel Lantz, kad atspindėtų naujausius projekto pakeitimus.

Papildomi resursai

„Twitter“

Binansas

Reddit

Tinklaraštis

>