„Hexx“ arba „Hexxcoin“ (HXX) yra languota praeitį turinti privatumo moneta, kuri ne kartą buvo išsišakojusi ir mirusi. Dabar, kontroliuojamas naujos kūrėjų komandos, „Hexxcoin“ vėl grįžo iš numirusių. Dabartinė komanda tikisi, kad „Hexxcoin“ gali užimti vietą tarp augančio privatumo monetų sąrašo šiandien rinkoje kartu su kai kuriais kitais privalumais, ne tik privatumu. Šis vadovas apims:

Kaip tai veikia

„Hexxcoin“ yra privatumo moneta, kurioje naudojamas „Zerocoin“ protokolas, panašus į „ZCoin“. „Zerocoin“ protokolas leidžia vartotojams visiškai anonimiškai siųsti ir gauti mokėjimus, skirtingai nei sako „Bitcoin“, kur kiekvieną operaciją galima atsekti iki piniginės adreso..

Kaip ir „ZCoin“, jūs išleidžiate savo „Hexxcoins“, juos sunaikindami ir pakeisdami naujai nukaldintais „Zerocoins“. Tai reiškia, kad kai ateisite jų išleisti, jie vėl konvertuosis į „Hexxcoin“ be jokių sandorių istorijų. Tai žymiai padidina anonimiškumo lygį naudojant Hexxcoin, palyginti su kitomis kriptovaliutomis.

Nulinių žinių įrodymai

Šis anonimiškumas pasiekiamas naudojant nulinių žinių įrodymus kartu su RSA-2048 faktoringo šifravimo parametrais. Nulinio žinių patikrinimas „blockchain“ leidžia tinklui patikrinti operaciją, neturint jokios žinios apie pačios operacijos detales. Tokiu būdu sandorį atlikęs asmuo gali apsaugoti savo anonimiškumą.

„Zerocoin“ protokolas kaip parametrus naudoja RSA-2048 šifravimą. RSA šifravimo standartas padaugina didelius pirminius skaičius, kad pasiektų dar didesnį skaičių, kurį sunku suskirstyti, t. Y. Išsiaiškinti, kurie skaičiai buvo padauginti, kad gautų produktą. RSA-2048 faktoringo iššūkis neišspręstas nuo 1991 m. Nors įmanoma, kad kvantinis skaičiavimas tam tikru momentu gali išspręsti iššūkį, šiuo metu „Zerocoin“ protokolas išlieka saugus.

Nors egzistuoja kitos privatumo monetos, tiek „Hexx“, tiek „ZCoin“ nurodo, kad „Zerocoin“ protokolas yra saugiausias. „ZCash“ yra dar viena privatumo moneta, kurioje taip pat naudojami nulinių žinių įrodymai. Tačiau „ZCash“ protokolas naudoja kūrėjų bendruomenės apibrėžtus parametrus, kurie, Hexxcoino teigimu, reiškia, kad blogi veikėjai gali jį netinkamai naudoti.

„Monero“ yra dar vienas konkurentas, kuris naudoja žiedinius parašus arba apsimestines operacijas kaip apgaulę, kuri maskuoja tikrus sandorius kaip privatumo apsaugos būdą. „Hexxcoin“ teigia, kad „Zerocoin“ protokolas yra pranašesnis, nes žiediniai parašai per daug apkrauna tinklą.

Šakinė moneta

„Hexxcoins“ pagrindinis USP, palyginti su kitomis privatumo monetomis, yra jos kaip šakinės monetos vaidmuo. Kitos kriptovaliutos gali išsišakoti su „Hexx“, kad galėtų pasinaudoti „Zerocoin“ privatumo protokolu ir įtraukti jį į savo tinklus..

„Hexxcoin“ šiuo metu naudojasi šakute su „Bitcoin“, kad suformuotų naują monetą, vadinamą „BitcoinZero“ kuris turės ir „Bitcoin“, ir „Hexx“ bruožų. Kaip „Hexx“ komanda tai vadina: „Bitcoin apie privatumo steroidus“.

„Hexxcoin“ planuoja kitą „Litecoin“ šakutę vėliau šiais metais. Baltojoje „Hexx“ knygoje užsimenama, kad kitoms monetoms gali būti naudingas „Zerocoin“ privatumo protokolas.

Ginčai

Kai kurie komandos „Hexxcoin“ nariai nėra apie save viešai paskelbti. Galbūt tai nenuostabu, kai moneta taip orientuota į privatumą. Nors kai kurie komandos nariai yra rodomi svetainėje ir yra pakankamai identifikuojami, pagrindinis kūrėjas žinomas tik kaip Jamesas, pseudonimas Dev007, o jo / jos tapatybė kitaip nežinoma.

„Hexxcoin“ komanda

Kažkas man sako, kad Džeimsas nėra tikrasis vardas …

Panašu, kad birželį vienas ar daugiau kūrėjų komandos narių (kurie taip pat buvo anonimiški) buvo apkaltinti atsiskaitymu su dalimi bendruomenės fondo. Kūrėjų komandos pranešimų ekrano nuotraukos buvo paskelbtos internete, tarp spekuliacijų ar tai buvo pasitraukimo afera, ar tik kažkas bandė sabotuoti projektą per FUD. Tikrai nepadėjo tai, kad kūrėjų bendruomenės nariai nusprendė likti anonimais, nors atrodo, kad nuo to laiko viskas buvo ramiau.

Vienu metu „Zerocoin“ protokolui taip pat buvo padaryta klaida. Kai įvyksta „Zerocoin“ operacija, jis sugeneruoja unikalų serijos numerį, kurį tinklas turi patikrinti kaip unikalų, kad operacija būtų vykdoma. Dėl kodavimo problemos vienas užpuolikas naudojo tą patį serijos numerį daugybei operacijų, todėl leido išleisti daugiau Zerocoins, nei buvo nukaldinta. „Hexxcoin“ komanda tviteryje parašė, kad dėl šios klaidos nebuvo jokio poveikio „Hexxcoin“.

#Hexx Komanda patikrino „blockchain“, ar nėra „ZeroCoin“ vientisumo, ir išdidžiai praneša, kad nebuvo sėkmingai išnaudoti $ HXX. Nuo 267625 bloko vartotojai galės naudoti „ZeroCoin“ protokolą anonimiškai išleisti „HexxCoin“. Taip pat #Hexxchange bus šakės atrama.

– HEXX – [neišduoti jokio ETH] (@hxxcoin) 2018 m. Gegužės 9 d

Nepaisant visų šių problemų, planuojama, kad „Hexxcoin“ šakutė tęsis ir tai pradžiugins „Hexxcoin“ investuotojus.

Kasyba Hexxcoin

„Hexxcoin“ yra atsparus ASIC, kad būtų išvengta centralizuotų kasybos įrenginių perėmimo tinkle, o kasybai nereikia net GPU. Todėl kiekvienas gali išgauti „Hexx“ monetas naudodamas tik procesorių.

Tinklas taip pat turi pagrindinius mazgus, vadinamus Xnodes. „Xnode“ operatoriai turi užimti 2000 „Hexxcoins“, kad įrodytų, jog yra įsipareigoję tinklo ateičiai. Tačiau „Xnode“ turėtojai uždirbs pasyvias pajamas iš kasdienio atlygio. Suma priklauso nuo to, kiek Xnodes dalyvauja tinkle.

„ChainSilo“ siūlo nemokamą bandomąją versiją būsimiems „Xnode“ operatoriams.

Monetų tiekimas ir tvarumas

„Hexxcoin“ apyvarta šiuo metu yra apie 1,7 mln. Monetų, iš viso tiekiama 9 999 999 moneta. Komanda tiki, kad mažas tiražas padės sukurti stabilią rinkos vertę.

Kiekvienas blokas turi 2,5 minutės operacijos laiką su 2 Hexx blokiniu atlygiu. Kalnakasiai paima 0,7 monetas, „Xnods“ – 0,7, o likusi dalis patenka į bendruomenės fondą. Fondas moka plėtrai, mainų sąrašams ir rinkodaros pastangoms. Bendruomenė balsuoja už fondo išlaidas.

Hexxcoin istorija

„Hexxcoin“ savo gyvenimą pradėjo 2015 m. Kaip kitos monetos, vadinamos „Crave“, šakute. Pradinis kūrėjas netrukus po to atsisakė projekto, o po poros metų jį perėmė antrasis kūrėjas.

Antrasis kūrėjas išleido apsikeitimo sandorį ir atnaujino „Hexxcoin“ į „ZCoin“ šakutę. Netrukus po to antrasis kūrėjas taip pat atsisakė projekto, kol dabartinė komanda perėmė pareigas 2018 m. Sausio mėn.

Prekybos istorija

Hexxcoins istorijos pokyčiai akivaizdūs, kai žiūrite į prekybos istorijos grafiką. Atkreipkite dėmesį į 2017 m., Kai antrasis kūrėjas perėmė valdžią.

Hexxcoin vertė ilgainiui

Hexxcoin vertė ilgainiui

Būsima „Hexxcoin“ vertė greičiausiai svyruos atsižvelgiant į jos šakinius veiksmus. Gali būti investavimo galimybių pirkti „Hexx“ monetas prieš pradedant šakę, nes „Hexxcoin“ turintys asmenys gaus naujai išsišakotas monetas. Todėl verta stebėti kainą tuo metu, kai „Hexxcoin“ paskelbia apie naują šakutę.

Žinoma, taip pat gali būti, kad investuotojai gali parduoti po to, kai įvyko šakutė, o tai sumažins kainą. „Hexx“ baltojoje knygoje tai pripažįstama, tačiau pabrėžiama, kad būsimos šakės padės išlaikyti stabilią kainą.

Baltojoje „Hexx“ knygoje taip pat teigiama, kad dėl sumaišytos „Hexx“ monetos istorijos dešimtys tūkstančių šiuo metu apyvartoje esančių monetų yra „visam laikui neaktyvios ir tikriausiai amžinai prarastos“. Tiesa, kad „Hexxcoin“ turtingas sąrašas rodo kai kuriuos piniginės adresus, kurių nebuvo galima pasiekti daugiau nei metus.

Taip pat tiesa, kad šiuo metu „Hexx“ monetoje yra didžiulis kainų skirtumas, palyginti su praėjusių metų laiku, o tai skatina šiuos piniginės turėtojus parduoti. Tačiau jei tų piniginių turėtojas (-ai) staiga nuspręs išmesti visus savo „Hexxcoins“, tai gali rimtai paveikti kainą.

Kur nusipirkti ir kaip jį laikyti

„Hexxcoin“ galite įsigyti šiose biržose:

  • Kriptopija
  • „Livecoin“
  • Kriptobridžas
  • „TradeSatoshi“
  • Sistemkoinas

Daugelis iš jų yra gana neaiškūs mainai, tačiau Hexxcoin sako, kad netrukus bus daugiau.

Kalbant apie saugojimą, yra nedaug pasirinkimo galimybių. „Hexx“ yra savo internetinės piniginės / mainų, vadinamo „Hexxchange“, beta versija. Tai leidžia saugoti ir keisti monetas, išsišakotas iš Hexxcoin. Tai yra naršyklės pagrindu sukurta piniginė, kuri taip pat suderinama su „TOR“ naršykle, kaip ir galima tikėtis iš monetos, kurioje didelis dėmesys skiriamas privatumui. Šaldymo saugojimo galimybių trūkumas gali atbaidyti kai kuriuos vartotojus.

Hexxcoin Hexxchange

„Hexxcoins Hexxchange“ piniginė

Išvada

Jei privatumas yra jūsų pagrindinis rūpestis atliekant kriptografiją, tada „Hexx“ į tai tikrai žiūri rimtai. Tačiau projektas nėra be ginčų. Tikėtina, kad laukiančios šakės sėkmė formuojant „BitcoinZero“ nulems viso „Hexxcoin“ atnaujinimo sėkmę. Jei „BitcoinZero“ pasirodys sėkminga, tai padarys „Hexxcoin“ patrauklesniu šakos partneriu kitų kriptovaliutų kūrėjams.

Sužinoti daugiau

Hexxcoin Baltas popierius

„Twitter“

Telegrama

Reddit

Nesantaika