Kas yra „Litecoin Cash“ (LCC)?

„Litecoin Cash“ (LCC) yra „Litecoin“ šakutė, pasižyminti didesne maksimalia pasiūla, valdanti SHA256 kasybos algoritmą ir turinti geresnius sunkumus..

Šakės, šakės visur. 2017-ieji buvo rekordiniai kriptovaliutų šakių metai. 2017 m. Kriptoje tikriausiai buvo daugiau šakių, nei rastumėte universalinės parduotuvės stalo įrankių inventoriuje. Pradiniai šakių pasiūlymai arba IFOTai yra daugybė bendruomenės naujų žodžių. Atrodo, kad „Litecoin Cash“ įgula gerai… bando „užsidirbti“ šiuo alternatyviu kapitalo pritraukimo būdu.

„Litecoin Cash“ yra atsiskyrimas arba šakutė, kaip plačiau žinoma, iš pirminio „Litecoin“ projekto.

Šakių memas

Šakute

Šakutė įvyksta, kai skirtingos ideologijos kūrėjai paima esamo kodo nuotrauką iš nusistovėjusios kriptovaliutos (šiuo atveju „Litecoin“). Tada jie tęsia plėtrą, remdamiesi skirtingomis pažiūromis, norėdami pakelti šią naujai sukurtą kriptovaliutą kita linkme.

„Litecoin Cash“ dalijasi savo nuomone oficialiame dokumente:

Su plačiu ir paruoštu kalnakasybos pajėgumu, moderniausiu sunkumų pritaikymu reaguoti į tinklo maišos dinamiką, subrendusiu ir sąžiningu paskirstymu ir šiuolaikišku funkcijų rinkiniu, pritaikytu kasdieniniam naudojimui su greitomis operacijomis ir mažais mokesčiais esame įsitikinę, kad mūsų idėjų teisėtumą patvirtins sėkmė platesnėje rinkoje.

Pradinis šakės pasiūlymas yra savotiška alternatyvi ICO. Užuot siuntę lėšas projektui, tiesiog momentinės nuotraukos metu turite laikyti originalią monetą. Tada gausite naują monetą pagal konkretų kūrėjų nustatytą valiutos kursą. Tokiu atveju už kiekvieną pradinę kriptovaliutą, kurią turite (Litecoin), gausite 10 naujos kriptovaliutos „Litecoin Cash“..

Kaip tai veikia?

„10 už 1“ apsikeitimo sprendimas buvo supaprastinti matematiką dirbant su moneta. Pavyzdžiui. Bitcoin atveju sandorio metu dažnai reikia dirbti bitkoino dalimis. Tai ne tiek mūsų kripto vėpla problema, bet paprastam žmogui reikia valiutos, su kuria būtų lengva dirbti. Bandymas dirbti bitkoino dalimis (satoshis) ne visada yra praktiškas.

Litecoin grynieji pinigai (žinomi simboliu LCC) veikia savo „blockchain“, o LCC sujungia kelių gerai žinomų monetų bruožus:

  • Mažesni sandorių mokesčiai, geresni sunkumai prisitaikyti ir išgauti SHA256 (palyginti su „Litecoin“)
  • Greitesnis, pigesnis, didesnis pralaidumas ir geresni tiksliniai tikslai (palyginti su „Bitcoin“)
  • Palaiko „Segwit“ ir turi daug greitesnį blokavimo laiką (palyginti su „Bitcoin Cash“)

Čia pateikiamas palyginimo tinklelis, apibūdinantis šiuos galimus privalumus, palyginti su nusistovėjusiomis monetomis ir kitomis šakėmis:

„Litecoin Cash“ raktų palyginimai

„Litecoin Cash“ raktų palyginimai

2 Pagrindiniai skirtumai, į kuriuos norėtume atkreipti dėmesį, yra kasybos algoritmas ir sunkumų koregavimas:

Paimkime techniką

„Litecoin Cash“ kasybos algoritmas iš „Litecoin“ „Scrypt“ sistemos perėjo į „Bitcoin“ SHA256. „Litecoin Cash“ komanda teigia, kad tai sukurs tam tikrą senų bitkoinų kasybos įrangos perdirbimą, kurį galima naudoti LCC tinklui apsaugoti..

sunkumai prisitaikyti yra kalnakasių darbo tinklo įrodymas. Didėjant aparatūros greičiui, sunkumai auga. Tai užtikrina tinklo stabilumą laikui bėgant ir blokų laiką palaiko pastoviu greičiu. Galima rasti Bitcoin sunkumų koregavimo istoriją čia.

LCC pasiskolino „DarkGravity“ sunkumų prisitaikyti, kurį pradėjo Dashas. Tai teigia, kad tinklas tampa saugesnis, nes blokavimo laikas yra daug nuoseklesnis, nepaisant didelių kasybos galios pokyčių, kai tinklas auga.

Apie LCC

Istorija

„Litecoin Cash“ buvo padaryta „Litecoin“ blokų grandinės 1371111 bloke. Kūrėjai teigia, kad vienas pagrindinių šakos iš esamos monetos privalumų yra tolygus naujų monetų paskirstymas. Kadangi „Litecoin“ yra nusistovėjęs prekės ženklas kriptovaliutos erdvėje, kūrėjai negali būti apkaltinti monetų kaupimu, nes šakutės metu esamiems „Litecoin“ turėtojams platinamos naujos monetos..

Pagrindiniai privalumai

  • Pretenzijų santykis 10: 1: Už kiekvieną 1 LTC, kurį laikėte šakės bloke, galite pretenduoti į 10 LCC.
  • SHA256 Kasyba: Po šakės bloko „Litecoin Cash“ perėjo į SHA256 „proof-of-work“ maišas. Tai leidžia naujai naudoti anksčiau pasenusią „Bitcoin“ kasybos įrangą.
  • Tinklo atsparumas: Kasybos sunkumai yra perskaičiuojami kiekviename bloke, naudojant Evano Duffieldo patikrintą „Dash“ „DarkGravity V3“ algoritmą. Tai suteikia daugiau nuspėjamų blokų laikų, taip pat tinklo apsaugą nuo daugialypio šokinėjimo.
  • Optimizuotas realiam pasauliui: Tikslinė 2,5 minutės trukmės blokavimo trukmė suteikia 4 kartus didesnį Bitcoin operacijų pralaidumą, o operacijos yra 90% pigesnės nei „Litecoin“.
  • Lėtojo paleidimo valdymas: Norėdami užkirsti kelią dominuojantiems ankstyviems kalnakasiams nesąžiningam pranašumui, blokiniai atlygiai prasidės nuo 0,25 LCC ir išaugs iki 250 LCC per pirmuosius 2000 blokų po šakės. Pirmieji 24 blokai po šakės bus išminuoti kuo sunkiau. Po to „DarkGravity“ sureguliuos sunkumus pagal pastebėtą blokų generavimo laiką. 250 LCC blokų atlygis (atitinka 25 LTC) bus sumažintas perpus tuo pačiu grandinės aukščiu kaip ir „Litecoin“.
  • Mažasis „Premine“: Plėtros metu lygi suma, lygi mažiau nei 1% apyvartoje esančių pinigų (mažiau nei 0,65% viso pinigų kiekio), buvo sumokėta į plėtros fondą.

Ginčas

Kai naujienos apie šakę buvo paviešintos, „Litecoin“ kūrėjas Charlie Lee greitai atmetė projektą ir pasakė:

PSA: „Litecoin“ komanda ir aš ne „Litecoin“. Bet kurios šakutės, apie kurias girdite, yra sukčiai, bandantys suklaidinti, manydami, kad tai susiję su „Litecoin“. Nepatenkite į tai ir tikrai neįveskite savo privačių raktų ar duomenų į jų svetainę ar klientą. Būkite atsargūs ten! https://t.co/qXbiIxp5Al

– Charlie Lee [LTC⚡] (@SatoshiLite) 2018 m. Vasario 4 d

https://platform.twitter.com/widgets.js

Čarlio komentarai greičiausiai yra susiję su praėjusiais metais (2017 m.) Vykusia „Bitcoin Cash“ šakute ir drama, kuri įvyko tarp BTC ir BCH bendruomenių. Čarlio mintis yra šiek tiek ironiška, nors atsižvelgiant į tai, kad pats „Litecoin“ yra kieta bitkoinų šakutė.

Kita vertus, LCC projektas interviu metu teigė, kad originalios monetos pavadinimo pakartotinis panaudojimas šakotoje monetoje yra tiesiog pramonės konvencija. Galų gale atvirojo kodo esmė yra skirta esamo kodo kopijavimui ir keitimui, kad būtų galima eksperimentuoti ir patobulinti originalų dizainą.

Atrodo, kad kietųjų šakių monetos mėgsta naudoti originalų monetos pavadinimą kaip būdą sukurti patikimumą savo prekės ženklui.

Susipažink su komanda

Pagrindinė komanda

Deja, mums nepavyko rasti daug informacijos apie pagrindinę ar asocijuotą komandą per „LinkedIn“. Papildomos pagrindinės informacijos teikimas visuomenei per tokią platformą kaip „LinkedIn“ padidintų LCC projekto patikimumą. Kol kas pateiksime tam tikrą informaciją, esančią ne jų svetainėje.

Iainas Craigas („Tanner“) yra pagrindinis projekto kūrėjas, turintis 20 metų komercinę patirtį. „Tanner“ nuo 2013 m. Aktyviai veikia kriptografijos srityje, kurdama kelis altcoinus ir kelias „blockchain“ pagrįstas paslaugas.

Vienaragis, kurį matote žemiau, yra žinomas tik kaip Rogeris. Būdamas viešųjų ryšių vaikinas, Rogeris pasirodė keliuose „YouTube“ vaizdo įrašuose, kad galėtų atkreipti dėmesį į bendruomenę. Rogeris yra patyręs didelės internetinės užsienio valiutos platformos projektų vadovas. Jis daugiau nei 5 metus užsiima kriptovaliuta.

„Litecoin Cash“

„Litecoin Cash“ pagrindinė komanda

„Litecoin Cash“

„Litecoin Cash“ pagrindinė komanda

LCC įgula per socialinius tinklus pateikė keletą vaizdo įrašų ir pokalbių interviu kriptografijos bendruomenei. Rekomenduojame skaitytojui atlikti šių paiešką, kad sužinotumėte daugiau apie komandą. Tai turėtų bent jau atsakyti į kai kuriuos klausimus potencialiems LCC tinklo vartotojams ir investuotojams.

Bendradarbiai

„Litecoin Cash“

„Litecoin Cash“ partneriai

Monetų tiekimas & Tvarumas

Bendras „Litecoin“ grynųjų pinigų kiekis yra 840 milijonų monetų. Cirkuliuojantis tiekimas siekia maždaug 576 milijonus monetų 69% visos pasiūlos.

LCC teigia, kad iš pradžių jie išgauna mažiau nei 1% visos pasiūlos. Tam, kad būtų padengtos kai kurios IFO monetų atsargos, būtina apmokėti personalo ir plėtros išlaidas.

„Litecoin Cash“

„Litecoin Cash“ monetų tiekimas

Viena iš pagrindinių problemų šiuo metu kriptovaliutų erdvėje yra lėšų, skirtų kūrimo ir rinkodaros komandoms, stebėjimas. Niekas nežino, ar komanda tiesiog išmes visas monetas į rinką mainais į vertingesnę monetą, tokią kaip „Bitcoin“. Kol nėra sukurtos stiprios kriptovaliutų valdymo sistemos, gana sunku išsiaiškinti ilgalaikį „Litecoin Cash“ tinklo tvarumą.

Kasybos tvarumas

Kaip jau minėjome anksčiau, „Litecoin Cash“ nori įsitraukti į pasenusią bitkoinų kasybos įrangos rinką. „Bitcoin“ kalnakasiai ir toliau konkuruoja labai aukštu lygiu, reguliariai pristatydami geresnę aparatūrą.

Tai kelia rimtų klausimų apie „Bitcoin“ poveikį aplinkai. Tiek elektros, tiek techninės įrangos atliekų požiūriu. Jei LCC gali produktyviai naudoti šią seną aparatūrą, tai ilgainiui gali būti didžiulis jų tinklo pliusas.

Prekybos istorija

„Litecoin Cash“ pradėjo prekiauti 2018 m. Vasario 20 d 5 USD ženklas. Tačiau nuo to laiko kaina smuko, jos paskelbimo metu prekyba siekė maždaug 0,04 USD.

2017 m. Buvo karštligiškų spekuliacijų metai, o 2018 m. Meškų rinka nepadėjo nustatyti bendros kainos. Nepaisant to, jei LCC nori, kad jų moneta būtų priimta, mums tikriausiai reikia pamatyti atnaujintą investuotojų susidomėjimą, kad įkvėptume pasitikėjimo savo vizija.

Kur galite nusipirkti „Litecoin Cash“?

„Litecoin Cash“ galite įsigyti šiose biržose:

Kai kurios kitos biržos taip pat prekiauja šia moneta, tačiau bendras LCC kiekis yra gana mažas, ir jūs tikriausiai norėsite laikytis biržos, kur lengviau patekti ir išeiti iš padėties.

Pasak jų svetainės, LCC komanda taip pat pateikė prašymą įtraukti į „Binance“ sąrašą, kuris, jei pasiseks, turėtų padidinti „Litecoin Cash“ prekybos apimtį. Jie taip pat ketina pridėti monetą decentralizuotose biržose, tokiose kaip „Komodo BarterDEX“.

Kur galite jį laikyti?

Kūrėjų komanda pateikė tiek a lengvas ir pilna pinigine monetoms laikyti. Lengvai „Electrum“ piniginei paleisti nereikia visos blokų grandinės, tačiau šiuo metu yra tik „Windows“ ir „Mac“ darbalaukio versija. Coinomi suteikia praktiškesnę mobilią piniginę keliaujantiems.

Skirtieji „Litecoin Cash“ vartotojai taip pat gali norėti atsisiųsti visą „blockchain“ ir laikyti jį vietoje. Nuorodas į visas minėtas pinigines galite rasti „Github“ per pareigūną Interneto svetainė.

Kalbant apie aparatines pinigines, plane nurodomas abiejų „Ledger“ tikslas & „Trezor“ apie 2018 m. Birželio / liepos laikotarpį.

Išvada

„Litecoin Cash“ vertės pasiūlymas yra tikrai įdomus. Vienas iš pagrindinių kriptovaliutos privalumų yra pats faktas, kad naujos idėjos gali būti kuriamos remiantis jau įsitvirtinusiais. Į rinką pasirodžius papildomoms šakėms, jos turės diegti naujoves, kad potencialiems monetų savininkams būtų naudinga realiame pasaulyje.

Skolindamasis technologijas iš kelių kriptų, LCC siekia sukurti Frankenšteino stiliaus kriptografiją, kurioje būtų užtaisytos visos geriausios savybės. Tai gali pasirodyti gera strategija, tačiau tokios kriptografijos kaip „Litecoin“ ir „Bitcoin“ jau turi vieną pagrindinę premiją – pirmojo judėjimo pranašumą.

Kuo vėliau jūs pradėsite savo projektą kriptosferoje, tuo sunkiau (paprastai) pasidaryti aplink ją reikšmingą bendruomenę. Laikas parodys, ar ši šakutė gali įsitvirtinti ilgainiui. Norėdami gauti daugiau informacijos ir atnaujinti informaciją apie „Litecoin Cash“, galite susisiekti šiais kanalais: