Kas yra „NavCoin“?

„NavCoin“ yra anoniminė ir paprasta naudoti kriptovaliuta. Įkurta 2014 m., Ji priklauso senesnei kriptovaliutų klasei, kuri atsirado prieš pastarąją ICO bangą. „NavCoin“ puikiai išlaikė laiko išbandymą. Per pastaruosius ketverius metus ji įdiegė įvairius atnaujinimus, funkcijas ir patobulinimus. Komanda yra atsidavusi ir išmananti, todėl platforma nuolat augo.

Tačiau „NavCoin“ nematė tokio augimo, kokį matė kiti konkurentai, siekdami tapti geriausia privatumo moneta. „Dash“, „Zcash“ ir „Monero“ visi pralenkė „NavCoin“ įvaikinimo ir finansavimo prasme. 2017 m. Projektas grįžo, nes jie pradėjo pabrėžti dizainą, patogumą ir patirtį. „NavCoin“ nori, kad būtų paprasta ir greita naudotis privačiomis operacijomis.

Šiame „NavCoin“ vadove aptarsime:

Kaip veikia „NavCoin“?

Originalus „Bitcoin“ kodas yra „NavCoin“ kodo pagrindas, tačiau kūrėjai pakeitė keletą pagrindinių „Bitcoin“ bruožų. Pirma, „NavCoin“ įgyvendina antrinę pogrupį, žinomą kaip „NavTech“. „NavTech“ leidžia anonimizuoti operacijas ir jas maišyti (žr. Toliau). Antra, „NavCoin“ iškeičia Bitcoin darbo algoritmo įrodymus į akcijų paketo įrodymą. Be to, „NavCoin“ operacijos paprastai yra greitesnės ir pigesnės nei „Bitcoin“. Ateityje jie taip pat palaikys decentralizuotas programas, užkoduotas tiesiai į blokų grandinę.

Sandorių laikas, mokesčiai, & Mastelis

Nuo pat pirmųjų dienų vienas iš „NavCoin“ stiprių savybių buvo greitas operacijų laikas. „NavCoin“ mato blokų patvirtinimus kas trisdešimt sekundžių, o ne dešimt minučių „Bitcoin“. Tai greičiau nei „Monero“ (2 min.) Ir „Zcash“ (2,5 min.). Brūkšnys taip pat vidutiniškai sudaro maždaug 2,5 minutės blokavimo laiką, tačiau jo pagrindiniai kodai leidžia siųsti momentines operacijas. Be to, „NavCoin“ turi greičiausią standartinį blokavimo laiką iš visų populiarių privatumo monetų.

nav monetų pagrindai

Kai kurios „NavCoin“ stipriosios pusės

Šios greitos operacijos taip pat nėra brangios. Kai tokioms valiutoms kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“ kyla sunkumų dėl didelių kalnakasių mokesčių, „NavCoin“ savo sandorio išlaidas išlaiko mažas. Vidutinis mokestis yra tik 0,0001 NAV už standartinės operacijos siuntimą. Tačiau privačios, užšifruotos operacijos gali būti brangesnės.

„Nav Coin“ taip pat laukia mastelio problemų. Jie jau naudoja akcijų sutikimo algoritmą, kuris sumažina energijos sąnaudas, susijusias su kasyba. Bendruomenė taip pat jau balsavo ir aktyvavo „SegWit“, todėl bloko dydis buvo mažesnis. Būsimuose pasiūlymuose bus įdiegtas „Bitcoin Lightning Network“ atitikmuo, kai kurie sandoriai bus pašalinti iš grandinės su momentiniais atsiskaitymais.

Anonimiškumas & Neatsekamumas

Bendruomenė tvirtai apibūdina „NavCoin“ kaip „privatumo monetą“. Tačiau privatumo norėjimo priežastys nėra eskiziškos ar kenkėjiškos. Tiesą sakant, simbolinis privatumas ir neatsekamumas yra svarbi finansų sistemos ir valiutos funkcija. Tai prisideda prie prieigos rakto pakeičiamumo – galimybės visiems priimti bet kokius prieigos raktus -, nes atpažinimo ženklo istorijos negalima atsekti. Kiekvienas NAV žetonas yra vienodai vertingas ir neturi žinomos istorijos.

„NavCoin“ anoniminiai sandoriai nėra būtini ar net standartiniai. Jie neprivalomi. Bet jei nuspręsite įgalinti „NavCoin“ anonimines operacijas, operacija bus visiškai atskirta nuo jūsų siuntimo paskyros ir „blockchain“ IP adreso..

nav monetų šifravimas

„NavCoin“ įgyvendina asimetrinį šifravimą.

Šios anoniminės operacijos vyksta naudojant „NavTech“ paketinį tinklą. Šis unikalus sprendimas leidžia vartotojui išsiųsti NAV gavėjui per pagrindinės blokų grandinės antrinę grandinę. Operacija yra užšifruota, o siuntėjas perduoda operacijos NAV į „NavTech“ padavimo grandinę, užuot siuntęs ją tiesiogiai gavėjui. „NavTech“ padalinyje yra keli serveriai ir šifravimo sluoksniai, perduodami operaciją. Tada „NavTech“ išsiunčia galutinį mokėjimą gavėjui iš žetonų telkinio, kurį valdo „NavTech“ sutartis. Originalūs žetonai iš siuntėjo nėra tokie patys kaip žetonai, kuriuos gauna gavėjas.

navtech

Privatūs sandoriai nukreipiami per „NavTech“ paketinį tinklą.

Daugiasluoksnis šifravimas ir maišymas valdomame žetonų telkinyje yra „NavCoin“ privatumo metodas. Tai užtikrina, kad niekas negali sekti „NavTech“ operacijos iki galutinės paskirties vietos. „NavCoin“ planuoja nuolat įgyvendinti dar griežtesnes privatumo priemones, tokias kaip padirbtos operacijos ir fiktyvios sąskaitos, kurios padidina NAV apyvartą per „NavTech“ padavimo grandinę, taip dar labiau sutramdydamos realių sandorių pėdsakus..

Valentės platforma

Be privatumo priemonių rengiant projektą, „NavCoin“ taip pat turi kuriamų projektų, kurie pavers tai ne tik valiuta. „Valence Platform“ yra bendras „NavCoin“ projektas. Jis valdo „NavTech“ paketą, taip pat suteikia funkcionalumą daugeliui kitų paskirčių. „Valence“ siekia būti pirmoji anoniminė decentralizuotų programų platforma.

Priešingai nei kitose decentralizuotose programų platformose, „Valence“ nenaudoja virtualios mašinos. Užuot kodavęs aplinkoje, esančioje „blockchain“, „Valence“ siekia leisti kūrėjams koduoti tiesiai į „blockchain“. Tai keblus pasiūlymas, ir yra įvairių saugos problemų, su kuriomis susiduria kūrėjų komanda. „Valence“, žinoma, valdo atskirą „NavCoin“ blokų grandinę. Tačiau jie sąsaja.

valentinė grandinė

Valentijos grandinės struktūra

Valentė dar nėra išlaisvinta, todėl neturime išsamios informacijos, kaip tiksliai ji veikia. Nereikia nė sakyti, kad tai didelis iššūkis, tačiau tai gali būti patrauklus sprendimas, kuris siūlo unikalią patirtį kūrėjams, jei „NavCoin“ komanda ją ištrauks..

Akcijų kasybos įrodymas

„NavCoin“ tinklo statistika (19.2.25)

„NavCoin“ tinklo statistika (19.2.25)

Nors dauguma kitų kriptovaliutų įgyvendina tam tikrą darbo kasybos įrodymą, „NavCoin“ buvo viena pirmųjų, kuri įrodė savo akcijų paketą. Dalies įrodymas priklauso nuo to, ar vartotojai išleidžia dalį savo NAV akcijų, kad gautų galimybę sukurti naują bloką. Jei tinklas patvirtins jūsų sukurtą naują bloką, gausite premiją. Jei jūsų blokas yra blogas arba jame yra apgaulingų operacijų, kuoliuko algoritmo įrodymas atima visas monetas, kurias įdėjote. Tai skatina sąžiningą blokų kūrimą.

Naudodamas „NavCoin“, galite uždirbti penkių procentų palūkanas už savo NAV. Tačiau norėdami tai padaryti, turite valdyti svarbųjį tinklą. Tai galite padaryti savo kompiuteryje atsisiųsdami „NavCoin Core“ klientą ir nustatydami norimo įdėti NAV kiekį. Arba galite nusipirkti „Raspberry Pi“ ir nustatyti, kad jis paleistų jums svarbų mazgą. Šios programos „Arduino“ klientas vadinamas „Nav Pi“. „Raspberry Pi“ sunaudoja mažiau energijos monetoms pakloti, ir ji visada gali būti įjungta. Tai taip pat nenaudoja pagrindinio kompiuterio akumuliatoriaus ar duomenų apdorojimo energijos, kaip tai daro „Core“ klientas.

„NavCoin“ žetonas (NAV)

NAV pradėjo veikti 2014 m., O nuo tada ji buvo viešai įtraukta į biržas. NAV žetoną galite naudoti kaip vertės perkėlimo formą, panašiai kaip jūs naudojatumėte „Bitcoin“.

NAV turto paskirstymas (2/25/19)

NAV turto paskirstymas (2/25/19)

Tačiau NAV tinklas vis dar yra gana mažas. Tik 100 piniginių turi apie 60 procentų visų NAV žetonų. 1000 piniginių užima beveik 80 proc., O tai reiškia, kad NAV vartotojų skaičius vis dar yra gana mažas.

„NavCoin“ komanda & Progresas

„NavCoin“ ir „Valence“ komanda yra „Encrypt S Ltd.“. Tačiau tai yra atviro kodo projektas. Taigi jie sukūrė didelę bendruomenę ir gali bet kas prisidėti.

„NavCoin“ yra labai aktyvi kūrėjų komanda. Nauji naujiniai pasirodo reguliariai, paprastai kas savaitę. Pagrindinis inžinierius, kilęs iš Naujosios Zelandijos, yra Craigas MacGregoras. Jis taip pat yra „Encrypt S Ltd“ generalinis direktorius.

„Nav“ taip pat yra viena gražiausių, lengvai suprantamų monetų. Tai iš esmės yra jų rinkodaros ir kūrybinės komandos dėka. „NavCoin“ dėmesys stiliui, prekės ženklui ir komunikacijai juos išskiria „blockchain“ erdvėje. Naudingumas yra svarbus priimant bet kokį ankstyvojo etapo projektą, ir malonu matyti, kad „NavCoin“ rimtai vertina šį platformos elementą.

Nuo susikūrimo 2014 m. „NavCoin“ komanda pasiekė gana daug. Jie įdiegė „SegWit“, sukūrė bendruomenės fondą ir „OpenAlias“ – atvirą standartą, kuris paverčia piniginės adresus lengvai skaitomais ir įsimenamais vardais..

Kitas pagrindinis etapas „Navcoin“ yra konfidencialių operacijų (KT) įgyvendinimas su „Bulletproofs“. Šis papildymas pagerina „blockchain“ operacijų privatumą žymiai nepadidinant operacijų dydžių.

Prekybos istorija

„NavCoin“ prekybos istorija, kaip ir daugelis kitų altcoinų, pastaruoju metu buvo gaila. Per beveik penkerius metus NAV kaina turėjo tris beveik vertikalius kainų šuolius. Tačiau jie buvo trumpalaikiai.

Pirmasis įvyko 2016 m. Rugsėjo mėn., Tačiau tariamai dėl manipuliavimo rinka. 2017 m. Rugpjūčio pabaigoje kaina per savaitę padidėjo beveik 600 procentų, kad pasiektų visų laikų BTC aukščiausią lygį ~ 0,000366. Šį monumentalų bėgimą greičiausiai galite priskirti tuo metu išaugusiu privatumo monetų populiarumu, taip pat atnaujintu „NavCoin“ planu.

Paskutinis didelis „NavCoin“ bandomasis laikotarpis sutapo su rinkos bumu 2017 m. Pabaigoje. Šiuo metu NAV kaina pasiekė visų laikų didžiausią USD 460 kainą. Kaina nuo to laiko smarkiai krito ir šiuo metu sėdi maždaug 0,15 USD (~ 0,00004 BTC) aukšte..

Paprasčiausiai „NavCoin“ reikia daugiau pritaikyti prieš grąžinant kainą. Kadangi kitos, populiaresnės, privatumo monetos jau įdiegė kai kuriuos „NavCoin“ gairių elementus, atrodo, kad būsimų produktų išleidimo nepakaks, kad paskatintumėte kainą.

Kur nusipirkti NAV

NAV yra nusistovėjusi moneta, kurią galite rasti daugumoje pagrindinių biržų.

„Binance“ vykdo daugiau nei 70 procentų visos NAV prekybos. Kitas yra „Bittrex“ su maždaug penkiais procentais. BTC galite prekiauti NAV abiejose šiose platformose. „Binance“ taip pat palaiko NAV sandorius su ETH ir BNB.

Kur laikyti NAV

Norėdami laikyti monetas, turėsite susikurti NAV piniginę. Tiesiog apsilankykite „NavCoin“ piniginės puslapis pradėti.

nav monetų popierinė piniginė

NAV popierinė piniginė

Yra galimybė rinktis popierinę piniginę, jei tik ketinate laikyti savo NAV. Galite greitai sukurti popierinę piniginę naudodami jų žiniatinklio sąsają.

Tačiau jei norite užsidirbti susidomėjimo iš akcijų, turėsite paleisti „NavCoin Core“ klientą. Jas galite atsisiųsti asmeniniams kompiuteriams, „Mac“, „Linux“ ir „Raspberry Pi“ aukščiau esančiame atsisiuntimų puslapyje.

Galiausiai „NavCoin“ taip pat turi lengvą piniginę, skirtą mokėjimams kelyje, vadinamą „NavPay“. „NavPay“ yra prieinamas mobiliesiems telefonams ir internetui.

Išvada

„NavCoin“ egzistuoja kurį laiką, daro pažangą ir daro įdomų darbą privačiuose mokėjimuose ir anonimiškoje „DApps“ erdvėje. Nepaisant to, kad jie buvo įkurti maždaug tuo pačiu metu, jie ir toliau skraido po radaru, o rinkos riba yra gerokai mažesnė nei panašių privatumo projektų. Galų gale atlikite savo tyrimą, kad nuspręstumėte, ar šis projektas neįvertintas, ar jo konkurentai jį pralenkė privatumo varžybose.

Redaktoriaus pastaba: šį straipsnį Stevenas Buchko atnaujino 19.2.29, kad atspindėtų naujausius projekto pakeitimus.

Papildomi „NavCoin“ šaltiniai

Interneto svetainė

Nesantaika

Reddit

„Twitter“

Vidutinis