Kas yra Ravencoin?
„Ravencoin“ yra „blockchain“, specialiai skirta kūrybai ir „peer-to-peer“ turto perdavimas. Kaip „Monero“ yra orientuota tik į privatumą, „Ravencoin“ specializuojasi turto perdavime – nei daugiau, nei mažiau.
Nors galite keistis turtu per kitus blokinius tinklus, pvz., „Bitcoin“ ir „Ethereum“, tai nėra jų paskirtis. Nesant specializacijos kyla problemų, būdingų turto perdavimui. „Ravencoin“ leidžia jums sukurti ir prekiauti bet kokiu realaus pasaulio (pvz., Aukso luitų, žemės darbų) ar skaitmeniniu (pvz., Žaidimų elementai, programinės įrangos licencijos) turtu tinkle turint tai tik.
Šiame „Ravencoin“ pradedančiųjų vadove mes pasineriame į viską, ką turite žinoti apie projektą, įskaitant:
- Kaip veikia Ravencoin?
- Ravencoin komanda & progresas
- Prekyba
- Kur nusipirkti RVN
- Kur laikyti RVN
- Išvada
- Papildomi resursai
Kaip veikia Ravencoin?
Ravencoin yra Bitcoin šakutė, todėl naudoja Bitcoin UTXO modelį. Tačiau prieš įsigilindami į architektūrą pirmiausia turėtume išnagrinėti, kodėl dabartiniai „blockchain“ turto sprendimai turi savo apribojimus.
Dabartiniai apribojimai
Kaip tikriausiai jau žinote, turto įdėjimas į „blockchain“ nėra nieko naujo. Sandorio šalis, be „Bitcoin“, yra galimybė nuo 2014 m. Ir naudojant „Ethereum“ yra daugybė ženklinių standartų – ERC20, ERC721 ir ERC223, kad galėtume nurodyti keletą.
Turto prijungimas prie tų tėvų blokinių grandinių pagerina saugumą, tačiau turi reikšmingų trūkumų. Pavyzdžiui, su sandorio šalimi turtas yra susietas su standartinėmis „Bitcoin“ operacijomis. Norėdami pasikeisti turtą, turite išleisti pakankamai bazinės valiutos (t. Y. Bitkoino), kad susieta operacija būtų įvykdyta. Jei mokesčiai už tinklą yra dideli, ta mainai yra brangūs.
Be to, šie tinklai neapsaugo nuo įprastų problemų, kylančių perduodant turtą. Žvelgiant į „Ethereum“ dabar: galite nesąmoningai turėti tam tikrą žetonų tipą, pvz., ERC20. Jei nusiųsite tą žetoną į neteisingą mainų ar tam tikrą piniginę, pagrindinis turtas gali būti sunaikintas.
Ravencoin vs Bitcoin | Skirtumai
Nors „Ravencoin“ yra „Bitcoin“ šakutė, ji veikia savo blokų grandinėje. Yra keturi pagrindiniai skirtumai tarp dviejų tinklų:
- Išdavimo tvarkaraštis: „Ravencoin“ kasybos atlygis prasidėjo nuo 5000 RVN, o „Bitcoin“ – nuo 50 BTC.
- Blokavimo laikas: Vieną minutę Ravencoin blokavimo laikas yra dešimtadalis Bitcoin.
- Monetų tiekimas: Iš viso yra 21 mlrd. RVN, palyginti su 21 mln. BTC.
- Kasybos algoritmas: „Bitcoin“ įgyvendina SHA-256 maišos algoritmą, o „Ravencoin“ naudoja X16R. Šis algoritmas užkerta kelią ASIC kasybai.
Skirtingai nuo daugelio šiuo metu pramonėje esančių projektų, „Ravencoin“ neturėjo pradinio monetų siūlymo (ICO), prasidėjo be išankstinės kasyklos ir neliko RVN steigėjų baseine.
Pirmasis „Ravencoin“ bankomatas
Turto sukūrimas & Perkėlimo procesas
Norėdami sukurti ištekliaus prieigos raktą, turite įrašyti tam tikrą RVN ir pateikti žetono pavadinimą. Šis vardas turi būti unikalus. Po to jūs nustatote žetonų skaičių, jų skaičių po kablelio ir tai, ar ateityje galėsite išleisti daugiau.
Tokie paprasti žetonai yra pliki platformos kaulai. Ant šio pamato yra keli skirtingi žetonų tipai, kuriuos pateikia „Ravencoin“:
Apdovanojimai
Galite paskirstyti RVN premijas savo prieigos rakto turėtojams. Šių atlygių naudojimo atvejai svyruoja nuo klientų lojalumo taškų iki įmonės dividendų.
Unikalūs žetonai
Negalima pakartoti unikalių žetonų ir padėti įrodyti autentiškumą. Nors šis ženklų tipas buvo populiarus tarp „Cryptokitties“, jų vertė išsiplečia už skaitmeninių kolekcionuojamų daiktų ribų.
Unikalūs žetonai yra naudingi bet kuriuo atveju, kai jums reikia nuosavybės teisės įrodymo. Programinės įrangos licencijavimas, dailiojo meno kolekcionavimas ir automobilių registracija yra tik keli turto, kuriame būtų naudojami šie žetonai, pavyzdžiai.
Neturto žetonai
„Ravencoin“ apima specializuotus žetonus, kurie taip pat teikia ne turto funkcijas.
Aktyvūs ryšio kanalai yra būtini daugeliui žetonų pagrindu veikiančių sistemų. Siekdamas palengvinti šiuos kanalus, „Ravencoin“ ant jūsų turimo turto suskirsto specializuotus ryšio žetonus. Kadangi ryšio ženklai yra susieti su turtu, pranešimus gauna tik turto savininkai.
Ravencoin taiko tą pačią balsavimo metodiką. Norėdami inicijuoti balsavimą, pranešite žetonų turėtojams per pranešimų sistemą. Su pranešimu jūs perduodate balsavimo ženklą. Tada žetonų turėtojai išpirka savo BALSĄ… gerai, balsuokite.
Ravencoin komanda & Progresas
Ravencoin neturi įsteigtos komandos. Tai atviro kodo projektas, kuriam vadovauja pagrindiniai kūrėjai: RavoncoinDev, Tron ir Chatturga (nesutarimų naudotojų vardai). Bruce’as Fentonas, „Bitcoin Foundation“ valdybos narys, pataria komandai.
Pagrindiniai kūrėjai „Ravencoin“ pristatė 2018 m. Sausio 3 d. – devintąsias „Bitcoin“ paleidimo metines. Ir „Fenton“ pradėjo paleidimą su „Tweet“, kuris paskelbė kasybos pradžią.
Dvejetainės vietos yra https://t.co/AOV68LtRNU galite pradėti kasinėti Ravencoin https://t.co/caznogtS6N
– Bruce’as Fentonas (@brucefenton) 2018 m. Sausio 3 d
Projektas įgijo tam tikrą žinomumą, kai „Overstock“ generalinis direktorius Patrickas Byrne’as paskelbė, kad jo įmonė sukūrė kelių milijonų dolerių investicijos į komandą. Nuo tada komanda kuria pagrindinę turto palaikymo ir atlygio galimybių funkciją.
Konkurentai
Turto žymėjimas jau kurį laiką buvo populiarus, o keli projektai teikia panašias funkcijas kaip „Ravencoin“. Kaip minėta anksčiau, tokios platformos kaip „Ethereum“ ir „Waves“ suteikia galimybę kurti žetonus. Tačiau tokenavimas nėra tų platformų dėmesys.
Sandorio šalis yra viena iš populiariausių žetonų platformų, tačiau ji pririšta prie „Bitcoin“ tinklo. Šis ryšys gali būti stiprybė arba silpnybė, priklausomai nuo to, su kuo kalbate.
Tokie projektai kaip WAX ir „Enjin Coin“ siūlo tokenizuotą skaitmeninį turtą, tačiau nukreipti į internetinių žaidimų industriją, o „Polymath“ yra toje pačioje valtyje ir siekia vertybinių popierių.
Panašiausias į „Ravencoin“ projektas yra „Bytom“. Abi komandos suderino misijas, o platformos palaiko beveik identišką funkciją galutiniam vartotojui. Vis dėlto jie turi savo skirtumų. „Bytom“ turėjo ICO ir leidžia ASIC kasybos tinkle. Tiesą sakant, tai skatina jo baltoji knyga.
Prekyba
Kadangi „Ravencoin“ yra gana naujas projektas, analizuoti nėra daug prekybos duomenų.
RVN kaina per savo istoriją išaugo du kartus. Pirmasis šuolis įvyko kovo pabaigoje ir pasiekė visų laikų aukščiausią lygį ~ 0,07 USD (~ 0,000009 BTC), o antrasis – gegužės pradžioje. Abu kartus augimas buvo trumpalaikis, nes kaina pamažu vėl nukrito iki ankstesnio lygio. Neaišku, kas šiais laikais galėjo sukelti kainų smūgį.
Visą birželio vidurį kaina buvo gana stabili ir siekė maždaug 0,022 USD (~ 0,000003 BTC).
„Ravencoin“ tinklo paleidimas ir padidėjęs aktyvumas platformoje turėtų padėti kainai. Visos naujienos apie žymias bendroves ar finansines institucijas, naudojančias platformą, taip pat turėtų turėti teigiamą poveikį.
Kur nusipirkti RVN
Turite dvi galimybes įsigyti tam tikrą RVN: kasyba ir perkant biržoje.
Jei jus domina kasyba, turėtumėte prisijungti prie vieno iš kasybos baseinų, kuriuos Ravencoin komanda yra įtraukusi į savo sąrašą „Bitcointalk“ forumas. Jie taip pat turi platų kasybos vadovą Wiki.
Deja, trumpas projekto gyvavimo laikas reiškia, kad jį palaikančių mainų skaičius yra ribotas. Geriausia yra įsigyti jį su „Bitcoin“ „CryptoBridge“ arba „Nano“ „Nanex“.
Jei esate Kinijoje, taip pat turite galimybę pirkti RVN su CNY QBTC.
Kur laikyti RVN
Turite keletą galimybių, kur saugoti savo RVN.
Kūrėjų komanda pateikia a darbastalio piniginė taip pat „Android“ piniginė. Šiuo metu naudojama „iOS“ piniginė. Komanda taip pat dirba su „Jaxx“, „Coinomi“ ir „Ethos“, todėl greičiausiai tai bus galimybė netrukus.
Be to, galite naudoti „PocketRaven“ internetinė piniginė ar net popierinis piniginės generatorius Gitubas.
Išvada
Nors dauguma „blockchain“ projektų bando pažadėti pasauliui, „Ravencoin“ siūlo tik vieną dalyką: tokenizuotą turto perdavimą. Ir tas vienintelis dėmesys nėra blogas dalykas. Kai projektai bando išspręsti daugybę problemų vienu metu, jie dažnai sukuria krūvą pusiau paruoštų sprendimų. Ravencoin to vengia.
Kaip jaunas projektas, kuriame, regis, nesibaigianti konkurencija, sunku nuspėti, koks sėkmingas bus Ravencoinas. Vis dėlto aktyvi bendruomenė ir vieno labiausiai žinomų vardų mažmeninėje prekyboje palaikymas yra teigiami rodikliai. Yra aiški visų rūšių turto ženklinimo tendencija. Tačiau mes dar nematėme, ar Ravencoinas lems tuos pokyčius.