Kas yra „SelfKey“?

„SelfKey“ yra savarankiškai paskelbta tapatybės valdymo platforma, leidžianti asmenims ir organizacijoms visiškai kontroliuoti savo tapatybę. Kūrėjai pristatė koncepciją, žinomą kaip Savarankiškas tapatumas (SSID).

„SelfKey“ fondas valdo projektą ir planuoja jį valdyti remdamasis suverenios tapatybės principais. Kitaip tariant, pagrindinė tinklo vartotojų tema yra rizikos ribojimas, saugant ir tvarkant neskelbtinus duomenis patiems.

Internetas padarė pasaulį mažesne vieta. Keliais žodžiais ir vieno mygtuko paspaudimu galite siųsti žinutes keliasdešimt tūkstančių mylių per kelias sekundes. Nors tai akivaizdžiai reiškia daugeliu atžvilgių lengvesnį gyvenimą, tai taip pat įveda naują problemų rinkinį šiuolaikiniam žmogui.

Tapatybės vagystės yra vis didėjanti problema visame pasaulyje. Federalinės prekybos komisijos ir privačios konsultacinės grupės „Javelin“ rezultatai atskleidžia, kad sukčiavimo aukos JAV buvo iki 8% vien 2017 m. Nepadėjo ir naujausi „Facebook“ ir „Google“ duomenų nutekėjimai, kuriuos daugelis laiko technologijų revoliucijos numylėtiniais.

„Blockchain“ gali būti sprendimas čia, ir, laimei, atsirado keletas startuolių, kurie lenktyniauja siekdami išspręsti problemą. Šiame straipsnyje aptarsime vieną iš šių populiarių projektų, vadinamų „SelfKey“:

Kaip tai veikia?

„SelfKey“ procesas

„SelfKey“ procesas

Dokumentais dalijamasi su trečiosiomis šalimis naudojant viešojo / privataus rakto kriptografiją, panašią į tą, kuri naudojama tokiuose pradininkų projektuose kaip „Bitcoin“. Tai užtikrina, kad šios šalys turėtų prieigą prie asmens duomenų tik tada, kai vartotojai specialiai suteikia joms prieigą.

Be to, „SelfKey“ sukūrė ieškinių protokolą, leidžiantį trečiosioms šalims dalytis tik reikalinga informacija (pvz., Amžiumi, tautybe ar lytimi), kai to reikia. Tai turėtų užkirsti kelią informacijos perpildymui tarp šalių, dėl kurių dažnai nuteka duomenys ir gali kilti problemų dėl tapatybės vagystės.

Išsami projekto informacija

„SelfKey“ projektas iš kelių paleidimo greitintuvų tapo organizacija, vadinama KYC-Chain. Įmonė suteikia galimybę organizacijoms ir asmenims geriau valdyti savo kliento pažinimo (KYC) procesus. Logiškas kitas bendrovės žingsnis buvo rinkti lėšas ICO rinkoje ir gimė „SelfKey“. KYC išlieka aktualia tema besiformuojančiai kriptovaliutų pramonei.

Komanda

Komandos puslapis yra gerai dokumentuotas ir suteikia gaivaus oro gurkšnį, palyginti su daugeliu kitų kriptovaliutų startuolių. Daugelyje profilių yra pridėti „LinkedIn“ profiliai – geras ženklas.

„SelfKey“ augimo komandos skyrius

„SelfKey“ augimo komandos skyrius.

Edmundas Lowellas yra „SelfKey“ įkūrėjas ir anksčiau įkūrė „KYC-Chain“, kaip minėta anksčiau. Jo įgūdžiai sujungia finansų, technologijų ir teisės sritis. Tačiau šiomis dienomis didžioji jo laiko dalis praleidžiama renkant tinkamus narius, kad „SelfKey“ projektas vyktų.

Čia neanalizuosime visų profilių, nes komanda yra gana plati. Tačiau čia pateiksime visų pagrindinių plėtros, teisinių ir patariamųjų grupių pagrindinių narių apžvalgą:

„SelfKey“ projektavimo ir kūrimo komandos skyrius

Keli pagrindiniai dizaino nariai & Kūrėjų komandos.

„SelfKey“ teisinės komandos skyrius

„SelfKey“ teisinės komandos skyrius.

„SelfKey“ patariamosios komandos skyrius

Kai kurie ryškesni „SelkKey“ patarėjai.

Partnerystė

„SelfKey“ jau turi vis daugiau partnerių, įskaitant pastebimus paminėjimus iš tokių projektų kaip „Kyber Network“ ir „Polymath“. Vis dėlto verta pabrėžti, kad jų partnerystė su „Standard“ & „Chartered Bank“ iš Singapūro privertė šios pramonės žmones atsistoti ir pastebėti. Kartu jie valdo žetonų pardavimo KYC ir „Fintech“ startuolius visame pasaulyje.

Gairės

Oficialus veiksmų planas prieš ICO nepateiktas. Tačiau jų svetainėje nuo 2018 m. Pradžios yra nemažai atnaujinimų ir pažangos stebėjimo. Išskyrus „Lowell“ atnaujinimus, potencialūs investuotojai norės nepamiršti likusių 2018 m. Tikslų, įskaitant kriptovaliutų biržų rinką, Pagrindinės žetonų saugojimo funkcijos, „SelfKey“ naršyklės plėtinys ir „Incorporations Marketplace“.

Gairių tikslai ir atnaujinimai

Gairių tikslai ir atnaujinimai

Prekybos istorija & Sentimentas

„Selfkey“ apžvalga ir bendruomenės nuotaikos internete išlieka nevienodos. Kai kurie „Reddit“ įrašai teigė, kad projektas gali būti ne kas kita, o „pump-and-dump“ schema. Kita vertus, daugelis kitų „Reddit“ gijų ją vertina kaip novatorišką sprendimą, kuris gali visiškai pakeisti tapatybės valdymo peizažą.

Ypač sunku nustatyti tokių projektų vertę jų ankstyvosiose plėtros stadijose. Pridėkite meškų rinką, kuri 2018 m. Žaidė iki šiol, ir galite susimąstyti apie ilgalaikį „SelfKey“ gyvybingumą.

PAGRINDINIS žetonas buvo įtrauktas į biržas šių metų pradžioje ir, deja, kito turto atžvilgiu pasirodė gana prastai. Po „SelfKey“ naujienų apie „Binance“ sąrašą liepos mėnesį kainos smarkiai pakilo. Kainos nuo to laiko vėl nukrito į dar žemesnį lygį nei anksčiau.

Daugelis investuotojų norės pamatyti nuolatinę pirkėjų jėgą prieš pridėdami prieigos raktą prie savo šifravimo portfelio.

Kur pirkti ir laikyti

PAGRINDINIS Žetonas

KEY raktas valdo „SelfKey“ ekosistemą ir buvo naudojamas kaip pagrindinis būdas finansuoti projektą. Žetonas leidžia jums patikrinti dokumentus, prisijungti prie tinklo ir pirkti papildomas paslaugas per „SelfKey“ prekyvietę. Jis yra įtrauktas į keletą patikimų biržų, įskaitant „Binance“, „KuCoin“ ir „OKEx“. Tai yra svarbus momentas, nes šiose pirkimo vietose bus didžioji dalis naujų prekybininkų / investuotojų.

Simbolis: RAKTAS

Specifikacija: ERC20

Tinklas: Ethereum

Cirkuliuojantis tiekimas: 2 400 000 000 RAKTAS

Visas tiekimas: 6 000 000 000 RAKTAS

Kaip ir daugumos naujų žetonų atveju, dar negalėsite jų nusipirkti „fiat-to-crypto“ biržose. Taigi, prieš paimdami, pirmiausia turėsite įsigyti šiek tiek „Bitcoin“ ar „Ethereum“ ir tada pervesti į pirmiau išvardytas biržas..

Tapatybės piniginė

„SelfKey“ sukūrė savo saugojimo sprendimą, vadinamą „SelfKey“ tapatybės pinigine, kuris leidžia vartotojams saugoti, tvarkyti ir įgalioti dokumentus. Piniginėje taip pat pateikiamos papildomos funkcijos, tokios kaip kriptovaliutų valdymas ir jūsų įprastos administracijos prekyvietė – tokie dalykai kaip banko sąskaitos, verslo kūrimas ar pasų kontrolė.

„SelfKey“ piniginė veikia

„SelfKey“ piniginė veikia

Privalumai

Saugumas

Decentralizuotas tapatybės valdymas yra didžiulis žingsnis į priekį siekiant išvengti sukčiavimo tapatybe. Naudojant tradicinius popieriaus metodus, centralizuotas apskaitos tvarkymas gali būti išties nereikalingas ir užimantis daug laiko. Tačiau dar svarbiau yra pašalinti iš lygties vadinamojo „medaus puodo“ galimybę.

Kai vienoje vietoje saugoma daug įrašų, tai natūraliai atkreipia vagių, norinčių surinkti daug balų, dėmesį. Pagal decentralizuotą scenarijų įsilaužėliams, norint gauti tą pačią darbo dieną, reikės įsilaužti į daugelį individualių sąskaitų. Daugeliu atvejų tai nėra verta vargo.

Vieną kartą KYC

Žinok savo klientą yra gana erzinantis reikalavimas kriptovaliutos erdvėje. Prekybininkai ir investuotojai dažnai turi sąskaitas keliose biržose. Tikrinti kiekvieną iš jų gali būti nepaprastai daug laiko reikalaujantis procesas. Prisiminkime 2017 metų pabaigą, kai mainai klientus atbaidė dėl didelės paklausos ir ribotų klientų išteklių.

„SelfKey“ tai veiksmingai panaikintų, sukurdamas patikrinimo procesą. Sertifikatoriui patvirtinus pradinę KYC paraišką, vartotojai gali patvirtinti tą įrodymą beveik visur, atlikdami kelis pelės paspaudimus. Tokio mastelio reikės ateityje. Prognozuojama, kad kriptovaliutų rinkos augs ir daugiau žmonių savo tapatybę pateikia internete nei bet kada anksčiau.

Rizika

Tarpininkas butelio kaklas

„SelfKey“ teigimu, tinklas labai priklauso nuo trečiųjų šalių sertifikuotojų, kurie tikrins tapatybės paraiškas. Tai veikia beveik lygiai taip pat, kaip ir šiandien, išskyrus tai, kad procesas tampa efektyvesnis „blockchain“. Advokatai, bankininkai, buhalteriai ir vyriausybės institucijos, be kitų, kaip įprasta, gali būti atestatoriais.

Tačiau tai iš tikrųjų nesprendžia decentralizavimo klausimo, kuris yra esminis kuriant bet kurį projektą naudojant „blockchain“ technologijas. Kitaip tariant, šie sertifikuotojai vis dar yra tarpininkai ir galimas sistemos trūkumas. Deja, atestatoriai vis dar turi pernelyg didelę galią, kuri gali būti naudojama piktnaudžiavimui sistema. Tai galima iliustruoti neseniai areštuotas imigracijos ir muitinės vykdymo (ICE) vyresnysis teisininkas Sietle.

Sertifikatoriai vis dar yra kliūtis. Tokio tipo sistemos veiks tik tuo atveju, jei jas galės atlikti visuomenės auditas. Tai yra vienas didžiausių iššūkių bandant sujungti decentralizuotus blokų grandinės sprendimus su tradiciniais centralizuotais procesais.

Paprastumo trūkumas

„SelfKey“ svetainę ir informacinį dokumentą sekti nėra lengva. Jei vartotojai ketina pasitikėti „blockchain“ ateities galimybėmis, turime palengvinti jiems technologijos supratimą ir pritaikymą. Visada galite lengvai paaiškinti puikias paslaugas. Tačiau daugelis kriptovaliutų projektų kenčia nuo labai techniškų pavyzdžių ir apgaulingų paaiškinimų. „SelfKey“, deja, patenka į šią kategoriją.

Paskutinės mintys

Niekas neturėtų paneigti, kad tapatybės valdymas yra šiuolaikinės eros sritis, kuriai reikia skirti rimtą dėmesį. Dėl interneto anonimiškumo troliams, įsilaužėliams, pasitikėjimo klastotojams ir sukčiams labai lengva pulti iš mylių. Tai kelia klausimą, kaip pasaulio jurisdikcijos veiks ateityje.

Centrinė valdžia gali neturėti daug galimybių, nes tokio pobūdžio problemos kerta tarptautines sienas. „Blockchain“ vis dėlto nesustoja ties siena. „SelfKey“ yra svarbiausioje padėtyje, kad pasinaudotų šiuo pranašumu. Tačiau ji jau rimtai konkuruoja su tokiais kaip „Civic“ ir „The Key“. Kas išeis į viršų? Kaip ir mes visi, turėsite laikytis, kad sužinotumėte.

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti šiais kanalais: