Kas yra „Skycoin“?

„Skycoin“ yra išsami ekosistema, pagrįsta naujoviška naujos kartos „blockchain“ technologija. „Skycoin“ nuolat vystėsi beveik 7 metus. Pirmieji „Bitcoin“ ir „Ethereum“ kūrėjai įsipareigojo dar 2013 m.

„Skycoin“ „Github“ ekrano kopija pirmą kartą įsipareigojo 2013 m. Gruodžio 25 d

Pirmasis „Skycoin“ oficialaus „Github“ įsipareigojimas prasidėjo 2013 m. Gruodžio 25 d

Jie turi savo sutarimo algoritmą, žinomą kaip „Obelisk“, parašytą ir akademiškai paskelbtą ankstyvojo „Ethereum“ kūrėjo. Obeliskas yra daug energijos nereikalaujantis sutarimo algoritmas, pagrįstas „pasitikėjimo dinamikos tinklu“ vadinama koncepcija, kuri visiškai skiriasi nuo „PoW“, „PoS“ ir jų darinių..

Pagrindinis „Skycoin“ tikslas yra skatinti realų kriptovaliutos naudojimą, o ne spekuliacijas. „Skywire“, pavyzdinė „Skycoin“ programa, turi ambicingą tikslą decentralizuoti internetą aparatinės įrangos lygiu ir netrukus turėtų pradėti testnetą balandžio mėnesį. Tačiau tai tik vienas iš daugelio „Skycoin“ ekosistemos aspektų. „Skywire“ užtikrins ne tik decentralizuotą pralaidumą, bet ir saugojimą bei skaičiavimus, užbaigdama naujam internetui būtiną pagrindinių prekių trejybę..

„Skycoin“ taip pat turi savo ICO platformą, vadinamą „Fiber“, savo deterministinę programavimo kalbą „CX“, kilusią iš „Golang“, privačią decentralizuotą „Messenger“ sistemą „Sky-Messenger“ ir decentralizuotą socialinės žiniasklaidos platformą „BBS“..

Štai dar vienas būdas galvoti apie „Skycoin“: Atviro kodo, bendruomenei priklausantis, aparatinės įrangos internetas, sukurtas remiantis bendrais principais ir skatinantis blokų grandinės skatinimo sistemą.

Be to, skirtingai nei dauguma šių dienų matomų ICO, jie neprašo pinigų, žadėdami ką nors sukurti ateityje. Tai yra projektas, kurio plėtra truko 7 metus, ir netrukus bus pradėtas jų pirmojo pavyzdinio projekto testnet.

„Skycoin“ (SKY)

„Skycoin“ (SKY), trečios kartos kriptovaliuta, yra visos ekosistemos kuras. Jis palaiko 300 TPS, nemokamas operacijas, kurių operacijų laikas yra trumpesnis nei 2 sekundės, yra atsparus 51% atakų, yra tvariai palaikomas be daug energijos sunaudojančios kasybos, turi numatytąjį privatų sandorį su „CoinJoin“ protokolu ir moka dividendų formą kita valiuta žinomas kaip monetų valandos (pagalvokite apie NEO / GAS). Visa tai įmanoma dėl novatoriško sutarimo algoritmo, vadinamo „Obelisk“.

„Skywire“

Pavyzdiniame projekte „Skywire“ bus decentralizuotas internetas, naudojant skatinamąjį mazgų tinklinį tinklą. Ateityje, įdiegę tinklinį antenų tinklą, galėsite sustabdyti atkūrimą nuo esamos infrastruktūros. „Skywire“ remiasi garsiuoju atvirojo kodo tinklo projektu cjdns ir atvirojo srauto protokolas (taip pat žinomas kaip programinės įrangos tinklas). Sakoma, kad „Skywire“ greitis bus smarkiai didesnis nei bet kurio esamo VPN ir paties dabartinio interneto su kanalų sujungimo galimybe ir DNS, paremtu viešaisiais / asmeniniais raktais..

Tai jau įrodyta naudojant ne blokų grandinės skatinamąjį „cjdns“ protokolą („užšifruotą IPv6 tinklą, kuris naudoja viešojo rakto kriptografiją adresams priskirti, ir paskirstytą maišos lentelę maršruto parinkimui“), kurią atvirojo kodo tinklo protokolo bendruomenė sukūrė nuo 2011 m. Pradžios..

„Cjdns Github“ atsiliepimų ekrano kopija

Atsiliepimai paimti iš cjdns ’Github.

Monetų valandos

Laikant 1 „Skycoin“ piniginėje „Skycoin“, kas valandą gaunama po 1 monetos valandą. Monetų valandos bus ta valiuta, kurią naudojate pralaidumui ir kitoms paslaugoms vykdyti SKY ekosistemoje. Tai padaro „Skycoin“ kriptovaliuta, palaikomą pralaidumo.

Jei norite naudoti „Skywire“, pirmiausia turėsite tapti tinklo mazgu. Mazgai, kurie perduoda srautą, nukreipia užšifruotą srautą nežinodami, kur galiausiai nukris užšifruoti paketai. Jūs žinote tik vieną mazgą prieš ir po jo. Tuo pačiu metu užšifruoti paketai neleidžia jums peržiūrėti duomenų. Tuo tarpu už paketų persiuntimą jums mokama monetų valandomis. Failą galima atrakinti ir peržiūrėti su prašytojo asmeniniu raktu tik pasiekus viešąjį paskirties raktą.

Galite galvoti apie tai kaip apie „peer to peer torrent“ tinklą, kuriame duomenys yra užšifruoti ir juos gali matyti tik leecheris. Tuo tarpu sėjamosioms, tiksliau, tarpusavyje jungiantiems sėjamųjų mazgams, bus mokama pagal pralaidumą, kurį jie sėja. Nebegausime žmonių, kurie tiesiog dėlės ir niekada nesėja (pripažinkit, mes visi tai padarėme). Dabar visi yra skatinami būti tuo vienišu kilniu sėjėju, kuris daugelį metų savarankiškai sėja krekingo „Roller Coaster Tycoon“ versiją.

Likus 6 metams iki šio Silicio slėnio epizodo išleidimo, „Skycoin“ jau buvo kuriamas.

Pluoštas

Yra daugybė priežasčių, kodėl komanda prieš sukurdama šią naują „blockchain 3.0“ viziją nusprendė sukurti visą internetą. Tai pašalino saugumo trūkumus, pastebėtus kituose tinklo blokų protokoluose. Skatindami decentralizuotą aparatinės įrangos tinklą naudodamas ne skaičiavimo intensyvų sutarimo protokolą, „Skycoin“ „blockchain“ programos galės be galo keisti horizontaliai.

Skaidulos yra „Skycoin“ blokų grandinės architektūra, o visos būsimos ICO (šiuo metu ruošiamos 30) naudos šią atvirojo kodo technologiją. Komanda mano, kad pasaulio dApps sujungimas į vieną blokų grandinę niekada neįgalins mastelio, reikalingo tikram masiniam priėmimui. Vietoj to, kiekviena įmonė turės savo modulinę blokų grandinę ir galės ją pritaikyti savo poreikiams, tiek kaip privati, tiek leidimų neturinti grandinė. Taigi, suteikiant kiekvienam savo individualų „blockchain“, išvengiama situacijų, kai vienas „dApp“ užkemša visą tinklą, pavyzdžiui, „CryptoKitties on Ethereum“.

Siekdamas išspręsti nesibaigiančios kovos tarp „efektyvumo, saugumo ir decentralizavimo“ problemą, „Fiber“ leidžia kiekvienai įmonei nuspręsti dėl decentralizacijos laipsnio, reikalingo jų konkretiems naudojimo atvejams..

Jums gali kilti klausimas: „Kaip decentralizuoti visus šiuos atskirus blokinius tinklus?“

Geras klausimas!

Komanda sukūrė „Skyminer“, kad atsakytų į šį klausimą.

Oficialios „Skywire Miner“ nuotraukos

Vienas iš nedaugelio „blockchain“ projektų su aparatūros produktu.

„Skywire Miner“

„Skycoin“ kūrėjai sukūrė „Skyminer“ su tinkamiausiu pigios, bet efektyvios aparatūros, reikalingos „Fiber“ dizainui, deriniu.

Be to, „Skycoin“ fondas skatina kurti „pasidaryk pats“ kalnakasius su itin entuziastinga „pasidaryk pats“ bendruomene..

Svarbu pažymėti, kad sutarimo algoritme „Obelisk“ nėra naudojama įprasta kasybos idėja, kad būtų išvengta kalnakasių centralizavimo, kurį šiandien matome „Bitcoin“. Nėra jokio atlygio už kalimą. „Kasyba“ „Skycoin“ kontekste reiškia pralaidumo, skaičiavimo ir saugojimo indėlį į tinklą mainais už „Skycoin“ ir „Monetų valandas“..

Pasidaryk pats kalnakasio nuotrauka.

Bendruomenės pastatytas „pasidaryk pats“ kalnakasis.

„Skywire Miner“ specifikacijos

Pirmosios kartos „Skyminer“ aparatūros sąrašas yra toks:

  • Individualios PCB plokštės
  • 16 uostų „OpenWRT“ maršrutizatorius
  • 16 GB RAM (8 x 2 GB DDR3)
  • „ARM Cortex-A53“ procesorius
  • 8 x 16 GB „Class 10“ A1 „Micro SD“
  • „Hexa-core“ „Mali450“ GPU
  • LAN pralaidumas: 8 x 1000Mbps
  • Gigabito Ethernet, 8 + 1 prievado jungiklis
  • 64 bitų „Linux“ („Alpine Linux“)

Iš esmės 8 „Orange Pis“, maršrutizatorius, Ethernet kabeliai ir maitinimo šaltinis (bendra kaina 600 USD). Naudojant pigią, bet efektyvią ir lengvai prieinamą aparatūrą, išvengiama tokių problemų kaip ASIC kasybos centralizavimas. Tuo pačiu metu jis teikia aparatinę įrangą, reikalingą begaliniam horizontaliam masteliui keisti.

Įdomu tai, kad kiekvienas „Orange Pi“ veiks kaip mazgas tik vienai programai „Skywire“. Kiekvienos programos karantinas į savo blokų grandinę pašalins nuolat augančios masyvios pasaulinės blokų grandinės sisteminę riziką.

Lygiagretaus mastelio vaizdinis vaizdavimas, palyginti su „Bitcoin“ ir „Ethereum“.

Aukšto lygio lygiagretaus mastelio atvaizdavimas.

Galiausiai „Ark“ ir „Bitseed“ įkūrėjas Mike’as Doty masiškai gamins naujos kartos „Skywire“ kalnakasius. Tai užtikrins, kad yra pakankamai aparatūros augančiai pluošto ekosistemai.

Tinklo belaidžių antenų tinklas pašalins poreikį atsisakyti esamos interneto infrastruktūros. Galų gale „Skywire“ kasėjas suteiks decentralizuotą pralaidumą, skaičiavimus ir saugojimą „Skywire“.

„Skycoin“ fondas subsidijuos veikiančius „Skyminers“ pradiniame projekto etape, kol jie bus savarankiški.

Komanda, patarėjai ir ankstyvieji investuotojai

  • Sintetas (įkūrėjas), ankstyvasis „Bitcoin“ kūrėjas, sėdintis kelių kriptovaliutų patariamosiose tarybose
  • Huowu Chenas (įkūrėjas), ankstyvas kūrėjas, atsakingas už „Ethereum“ pitono įgyvendinimą, sukūrė Obelisko sutarimą
  • Steve’as Leonardas (įkūrėjas), ilga istorija apie kriptovaliutą nuo pat ankstyvųjų Bitcoin dienų. Steve’as sukūrė didžiąją dalį originalios „Skycoin“ programinės įrangos
  • Mike’as Doty (patarėjas), „Ark“ ir „Bitseed“ įkūrėjai
  • Michael Terpin (patarėjas), „CoinAgenda“ konferencijų ciklo įkūrėjas ir „Alphabit Fund“ ICO komiteto vadovas
  • Patrickas Dai (investuotojas), „Qtum“ įkūrėjas ir ankstyvas bendradarbiavimas su „Vechain“

Pastaba: tai nėra išsamus sąrašas.

Monetų tiekimas

Iš viso yra 100 milijonų „Skycoins“, kurių apyvartoje jau yra 7,7 mln. Darant prielaidą, kad toks pat platinimo greitis kaip ir per pastaruosius 3 metus, „Skycoin“ 2022 m. Greičiausiai pasieks 25 milijonus monetų. „Skycoin“ fondas išplatins ne daugiau kaip 5 milijonus „Skycoin“ per metus, kai cirkuliuojantis tiekimas pasieks 25 milijonus..

Prekybos istorija

„Skycoin“ sausio pradžioje pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 49 USD. Nuo to laiko jis sumažėjo iki 8 USD, kartu su likusia kriptovaliutų rinkos dalimi.

Kur nusipirkti SKY

Šiuo metu „Skycoin“ galima nusipirkti Kriptopija, C2CX, ir Iquant.

Be to, jų svetainėje taip pat yra OTC aplinkkelio funkcija, kurioje galite tiesiogiai įsigyti „Skycoin“. OTC apeiti funkcija bus galima tiesiogiai ir piniginėje ateityje.

Kur laikyti SKY

Galite naudoti oficiali darbastalio piniginė, internetinė piniginė ir netrukus bus paleistas mobili piniginė savo dangui laikyti.

Išvada

„Skycoin“ komanda sukūrė visiškai įtikinamą argumentą apie esamų pagrindinių monetų trūkumus rinkoje. Tuo tarpu jie pateikė patrauklių sprendimų rinkinį, padedantį išspręsti šias silpnybes. Atrodo, kad jie iki šiol sugebėjo patenkinti savo reikalavimus technologiniame fronte. Tačiau interneto decentralizavimas nėra lengva užduotis, jau nekalbant apie tai, kad reikia pradėti nuo aparatinės įrangos lygio. Be to, jų gebėjimas efektyviai pranešti apie sudėtingą viziją tikrai bus nuolatinis iššūkis.

Neįmanoma pasakyti, ar „Skycoin“ sugebės įgyvendinti savo milžinišką viziją, bet tikrai bus įdomi moneta, kurios reikia saugotis ateityje.

Papildomi resursai

Interneto svetainė

Telegrama

Vidutinis

„Twitter“

„YouTube“