Kas yra KIN moneta?

Kanados socialinės žiniasklaidos bendrovė „Kik“ pernai sukėlė bangas, kai paskelbė, kad daugiau nesieks rizikos kapitalo. Vietoj to jie įvykdė ICO, surinkusį 98 milijonus dolerių, ir įtraukė Kiką į žemėlapį kaip pagrindinį balsą anonimiškoje, decentralizuotoje socialinėje žiniasklaidoje. To ICO „Kin Coin“ rezultatas pastebėjo didžiulį susidomėjimą sausio mėnesį, kai rinkos skriejo aukštai. Nuo to laiko jo vertė išsilygino, tačiau aukščiau nei prieš smailę.

KIN idėja leidžia turinio kūrėjams ir vartotojams tiesiogiai atlikti sandorius, o ne pasikliauti reklamos pajamomis, norint gauti pajamų iš turinio kūrimo. KIN buvo kuriamas nuo sėkmingo ICO. Šiuo metu tai yra „ERC-20“ prieigos raktas, tačiau planuojama integruoti prieigos raktą į „Kik“ programą vėliau šiais metais apims atominius apsikeitimo sandorius su analogišku „Stellar“ atpažinimo ženklu..

Šiame straipsnyje yra viskas, ką reikia žinoti apie „Kin Coin“. Mes apimsime foną, įskaitant daugiau informacijos apie „Kik“ tiems, kurie nėra susipažinę. Taip pat apžvelgsime žetono planą ir prekybos istoriją. Įsigilinkime.

Kaip veikia Kik

Norint suprasti „Kin Coin“ pristatymo kontekstą, naudinga pažvelgti į „Kik“, socialinės žiniasklaidos kompaniją, paleidžiančią „Kin Coin“. Kik motyvacija paleisti monetą yra filosofinė, iš dalies finansinė ir tikriausiai – rinkodaros triukas.

„Kik“ yra programėlių ir socialinės žiniasklaidos platforma, turinti daugiau nei 15 milijonų vartotojų per mėnesį. Jo naudotojai demografiškai iškreipia jaunesnius. Dauguma vartotojų yra nuo 13 iki 24 metų amžiaus. Remiantis 2017 m. „Kik“ atliktais tyrimais, „Kik Messenger“ naudoja 33% JAV paauglių.

kik ekranas

Kai naudojatės „Kik“, galite siųsti pranešimus savo draugams. Tačiau taip pat galite bendrinti vaizdo įrašus, eskizus, tinklalapius, garso failus ir kitą laikmeną. Pagrindiniai prekės ženklai taip pat turi „Kik“ profilius, su kuriais galite bendrauti, ir yra daugiau nei 20 000 pokalbių robotų, kurie gali pajuokauti, užsisakyti picą ar pasidalinti naujausiomis įžymybių naujienomis.

Didžiausias „Kik“ pardavimo taškas yra anonimiškumas. Kad galėtumėte naudotis paslauga, jums nereikia patvirtinti savo tapatybės ar telefono numerio. Norėdami užsiregistruoti, tiesiog turite nurodyti el. Pašto adresą ir vardą. Privatumo gynėjai gyrė šį pasirinkimą kaip sprendimą atsisakyti pajamų iš vartotojų duomenų. Žinoma, kad socialinės žiniasklaidos milžinai kaupia informaciją apie vartotojus, o Kik iš esmės nepaiso šios tendencijos. „Kik“ nelaiko jokios paskyros informacijos ir pranešimai / laikmenos tarp „Kik“ vartotojų ištrinami iš įmonės serverių, kai jie išsiunčiami.

Tačiau Kik taip pat pateko į ugnį dėl tapatybės patikrinimo ir saugumo. Kadangi „Kik“ rūpinasi paaugliais, kritikai nerimauja dėl apsaugos, kuria siekiama apsaugoti nepilnamečius nuo nepageidaujamo turinio ar tiesioginio sukčiavimo / piktnaudžiavimo. „Kik“ mano, kad jo vartotojai yra pakankamai protingi, kad žinotų, ką daryti platformoje, ir dėl saugumo jis dažniausiai atsisako aukoti anonimiškumą ir privatumą..

Tiesiogiai apdovanoti kūrėjus

Paskutinės „Kik“ pastangos leido vartotojams tiesiogiai apdovanoti kūrėjus. Šiandienos skaitmeninio turinio ir socialinės žiniasklaidos įmonės uždirba savo svetaines naudodamos reklamą. Šis modelis reikalauja, kad šios įmonės laikytųsi masto ekonomijos ir greitai pridėtų naujų vartotojų. Jie taip pat nori, kad nauji vartotojai praleistų kuo daugiau laiko savo platformoje, kad galėtų maksimaliai padidinti skelbimų peržiūras ir tuo pačiu pajamas.

kik vartotojai

„Kik“ vadovybė mano, kad ši dėmesio ekonomikos tendencija yra klaida. Jų filosofinis argumentas kuriant kriptovaliutą yra tas, kad reklama ir dėmesio ieškojimas atpigina turinio ekosistemą ir mūsų santykius. Naudodamiesi „Kin Coin“, jie tikisi, kad vartotojai galės tiesiogiai sumokėti kūrėjams ir kūrėjams. Ši miniatiūrinė globa yra svarbi socialinės žiniasklaidos tendencija. Matome panašius projektus, kurie sulaukė potraukio, pavyzdžiui, „Kickstarter“ ar „Patreon“. Šios paslaugos leidžia žmonėms mokėti kūrėjams tiesiogiai, nereikalaujant reklamuotojų.

„Kin Coin“ žengia dar vieną žingsnį integruodamas mokėjimą tiesiai į platformą. Programoje galėsite įsigyti ar palaikyti rašytinio turinio, meno, vaizdo įrašų, žaidimų, pokalbių robotų ir skaitmeninių kolekcionuojamų objektų kūrėjus. Tokiu būdu „Kin Coin“ daro „Kik“ panašų į „Steem“. Skirtumas yra tas, kad Kik yra esama auditorija ir jame gyvena įvairus daugialypės terpės turinys.

Prieš paleidžiant „Kin Coin“, „Kik“ išbandė, ar vartotojai iš tikrųjų atliks sandorius su žetonais. Nuo 2014 iki 2016 metų jie atliko testą su „Kik“ taškais. Tai buvo vidiniai žetonai, kurių nepalaikė „blockchain“ ir kurių negalima apžiūrėti už programos ribų. Vis dėlto eksperimento pradžioje per dieną įvyko per 300 000 „Kik“ taškų operacijų. Eksperimento pabaigoje šis skaičius išaugo iki 2 mln. Akivaizdu, kad yra tokenizavimo ir tiesioginio kūrėjų apdovanojimo rinka.

ICO

Kikui reikėjo papildomo finansavimo 2017 m. Vietoj to, kad surinktų pinigų iš rizikos kapitalo investuotojų, jie nusprendė pradėti ICO, kad sukurtų ženklą už savo naują atlygio taškų sistemą..

Ženklusis „Kin Coin“ pardavimas buvo sėkmingas ir 2017 m. Rugsėjo mėn. Surinko 98 mln. USD. Pardavime dalyvavo daugiau nei 10 000 žmonių iš 117 šalių. Deja, Kanados piliečiams nebuvo leista dalyvauti, o „Kik“ yra Kanados įmonė. Kai kurie teigia, kad ši sumažėjusi paklausa prisidėjo prie to, kad ICO nepasiekė savo 110 mln. USD.

Iš viso bus 10 trilijonų KIN, iš kurių šiuo metu apyvartoje yra 750 mlrd. Ženklas paleistas „Ethereum“.

Paleiskite Kik

„Kin Coin“ pasirodys „Kik“ vėliau šiais metais. Idėja yra ta, kad pinigai būtų sklandžiai integruoti į programą. Vartotojai turėtų galėti atlyginti kūrėjams paprasčiausiai iš savo piniginės keliais palietimais. „Kin Coin“ sukurta taip, kad pirmiausia būtų mobili, o piniginės programėlė taip pat bus pristatyta per ateinančius mėnesius.

Keli bandomieji vartotojai dabar gali naudoti „Kin Coin“ „Kik“. Vienintelis dalykas, kurį iki šiol galite padaryti, yra nusipirkti keletą individualių skaitmeninių lipdukų, skirtų pokalbiams. Tikėkitės daugiau funkcijų paleidus vėliau šiais metais.

giminės gairės

Laikui bėgant, idėja yra leisti kitoms skaitmeninėms paslaugoms ir žiniasklaidos programoms integruoti KIN. Kikui tai nebus išskirtinė. Tačiau „Kik“ bus pirmoji įmonė, pradėjusi „Kin Coin“ integraciją.

Persikėlimas į žvaigždę & Dvigubos grandinės suderinamumas

„Kin“ kūrėjai išreiškė nuogąstavimus dėl „Ethereum“ numatomų operacijų skaičiaus mastelio. Kinui reikėtų gerokai viršyti 10 000 operacijų per dieną limitą, kurį nustatė „Ethereum“, kad būtų išvengta tinklo sulėtėjimo. Reaguodami į operacijų limitą, kūrėjai iš pradžių svarstė visą projektą perkelti į „Stellar“. Tačiau kitur sunku rasti ERC-20 žetonų likvidumo.

Rezultatas yra hibridinė sistema, kai „Ethereum“ teikia likvidumą, o „Stellar“ tvarko sandorius. Pirkdami KIN, įsigysite ERC-20 žetoną. Tačiau tas prieigos raktas taip pat bus susietas su „Stellar“ ženklu. Kai norite atlikti sandorį naudodami „Stellar“ prieigos raktą, atominiai apsikeitimo sandoriai užrakins „Ethereum“ prieigos raktą, todėl jo nebus galima naudoti. Lygiai taip pat, kai parduodate „Ethereum“ žetoną, atominiai apsikeitimo sandoriai užrakins „Stellar“ žetoną naujam savininkui.

Kin fondas

Kin fondas egzistuoja nepriklausomai nuo Kik. Jos tikslas – būti ne pelno siekiančių atvirų skaitmeninio bendravimo įrankių atstovybe. Galų gale siekiama, kad Kinas būtų visos ekosistemos komunikacijos įrankių, ne tik Kik, valiuta.

Fondo svetainėje nėra daug informacijos apie tai, kas ją valdo ar kaip veikia valdymas. Laikui bėgant, pamatysime, ar Kino fondas skiriasi nuo Kik, ar tik tarnauja kaip lėlė siekiant platesnių Kik tikslų.

KIN prekybos istorija

KIN vertė sumažėjo po ICO, nes užgeso ažiotažas. Sausio mėn. KIN kartu su didžiąja kriptovaliutų rinkos dalimi pasiekė aukščiausią lygį. Nuo sausio mėnesio kaina nukrito, tačiau niekada nebuvo iki sausio mėnesio lygio.

Kur nusipirkti KIN

Galite uždirbti KIN, atlikdami užduotis „Kik“ arba kurdami turinį, kai integracija bus pradėta vėliau šiais metais.

Norėdami nusipirkti dabar, turėsite apsilankyti biržoje. „Bancor“, „EtherDelta“, „Mercatox“, „HitBTC“ ir „IDEX“ yra jūsų geriausios galimybės.

Kaip laikyti KIN

KIN yra ERC-20 žetonas, todėl galite jį laikyti bet kur, kur galima naudoti Ethereum. „MyEtherWallet“ yra geras popieriaus laikymo variantas. Žinoma, „Ledger Nano S“ aparatinė piniginė yra auksinis saugumo standartas.

Išvada

„Kin“ palaiko pagrindinį paleidimą su didele aktyvia vartotojų baze. Tai yra įdomi galimybė pamatyti, kaip gerai kriptografija integruojasi į esamą bendruomenę, ypač jaunesnę bendruomenę, kuriai kriptografija gali nerūpėti. Jie tiesiog nori, kad viskas gerai veiktų. Kriptos suteikimo puikios vartotojo patirties sprendimas yra svarbus žingsnis, kad kriptografija būtų naudinga. Jei Kik gali tai išsiaiškinti naudodamas „Kin Coin“, tai bus įdomus projektas.

Papildomi resursai

Oficiali svetainė

Fondo svetainė

Baltas popierius

Subreddit

„Twitter“

Gitubas

Užblokuokite naršyklę