Nuo pat veiklos pradžios 2014 m. Lapkričio mėn. „Uphold“ sukūrė unikalią biržą, skirtą prekybai tiek skaitmeniniu, tiek fiziniu turtu. Jis žinomas kaip viena iš nedaugelio šifravimo biržų, kuri taip pat palaiko prekybą žaliavomis. Tai netgi tapo pirmąja finansinių paslaugų įmone, viešai dalijančia savo atsargas realiuoju laiku. Šioje apžvalgoje mes pasineriame į viską, ką reikia žinoti apie „Uphold“.
Patvirtinti mainų raktų informaciją
Programa mobiliesiems
„Uphold“ siūlo programą mobiliesiems, kuri pasiekiama tiek „Android“, tiek „iOS“. Iš daugiau nei 2700 „Apple App Store“ atsiliepimų „Uphold“ turi įvertinimas 4,8 žvaigždutės. Remiantis viena „App Store“ apžvalga, kartais kyla keletas problemų, susijusių su galimybe pasiekti paskyras.
„Google Play“ programoje „Uphold“ yra įvertinimas 4,2 žvaigždutės su 2260 apžvalgomis. Panašiai kaip „iOS“ programoje, kai kurie „Android“ vartotojai 2019 m. Sausio mėn. Skundėsi programinės įrangos atnaujinimu ir teigė, kad programa nėra taip paprasta naudoti, kaip kadaise.
funkcijos
Ant atramos svetainės pagrindinis puslapis, yra palyginamoji diagrama, rodanti kategorijas, kuriose šis mainai yra geresni už pagrindinius konkurentus: „Coinbase“, „Robinhood“ ir „Revolut“. Pavyzdžiui, svetainėje teigiama, kad „Uphold“ leidžia savo vartotojams pasiekti septynis skirtingus blokinius tinklus. Priešingai, „Coinbase“ turi tik penkis. Kiti du konkurentai neturi nulinės prieigos prie „blockchain“. Kita sritis, kurią pabrėžia ši birža, yra keturių prekybinių prekių prieinamumas. Kiti trys pagrindiniai konkurentai neturi tokios galimybės.
„Uphold“ turi naują išvardytą funkciją, kuri nurodo, kad vartotojai gali pasiekti 3–10 procentų grąžinamą turimą skaitmeninę valiutą. Taip pat yra dvi pagrindinės būsimos funkcijos. Pirma, „Tvirtinti vartotojai“ galės skolintis naudodamiesi pigiais kreditais, kuriuos užtikrina skaitmeninės valiutos turtas. Antra, svetainė suteiks jums galimybę sukurti debeto korteles. Tai leis jums lengvai išleisti „Uphold“ sąskaitos likučius fizinėmis ir virtualiomis kortelėmis.
„Uphold“ turi keletą kategoriškų pranašumų prieš pagrindinius konkurentus.
Saugumas: ar saugu?
Apskritai „Uphold“ turi tvirtą saugumo lygį. Tačiau 2018 m. Lapkričio mėn. Įvyko bent vienas nedidelis saugumo incidentas. Tada „Uphold“ išsiuntė „Twitter“ pranešimą, kuriame pranešė, kad mainai nebuvo nulaužti. Vietoj to buvo pažeista jo pašto paslaugos paskyra. Vėliau „Uphold“ tviteryje parašė, kad sudaryta paskyra buvo trečiosios šalies paslauga ir nebuvo susijusi su savo gaunamo pašto sistema.
Nepaisant to, įsilaužėliai apgavo vartotojus, siųsdami sukčiavimo el. Laišką, kuriame sakoma, kad kiekvienas asmuo gali nusiųsti nuo 0,1 iki 50 BTC nurodytu adresu ir susigrąžinti 15 proc. Neaišku, kiek įsilaužėliams galiausiai sekėsi. Vienoje ataskaitoje teigiama kad įsilaužėliai iš visų dviejų sandorių pavogė mažiausiai 2200 USD. Šio įvykio metu „Uphold“ nusprendė laikinai sustabdyti BTC išėmimą.
Papildomai, kai kurie vartotojai pranešė prarasti XRP platformoje.
❗️❗️❗️Uphold NEBUVO ĮTRAUKTAS. Gali būti pažeista „Uphold“ pašto paslaugų paskyra. Mes tiriame ir sustabdome BTC pašalinimą, kol pavyks susisiekti su visais nariais, kurie būtų gavę sukčiavimo el. Laišką.❗️❗️❗️
– Palaikykite (@UpholdInc) 2018 m. Lapkričio 21 d
Patvirtinti mokesčiai: indėliai, sandoriai, atsiėmimai
Kadangi „Uphold“ siūlo paramą visoms „fiat“ ir „cryptocurrency“ galimybėms, naujesnių prekybininkų jos mokesčių struktūra gali būti sudėtinga. Sąskaitos atidarymas ir lėšų laikymas „Uphold“ yra nemokamas. Tai taip pat nemokama, kai jūs finansuojate „Uphold“ įmokėdami kriptovaliutą arba iš kitos „Uphold“ sąskaitos. Tai reiškia, kad visi sandoriai tarp narių yra nemokami. Jei naudojate debeto / kredito kortelę arba „China Union Pay“ savo sąskaitai finansuoti, taikomas 3,99 proc. Mokestis.
Prekybos mokesčiai už „fiat“ valiutas, kriptovaliutas ir metalus labai skiriasi. Mažiausia suma yra 0,65 proc. USD, EUR ir GBP. Didžiausia suma yra 3,95 proc. Platinos (XPT). Pilnas, naujausias mokesčių sąrašas rasite čia.
Norint perkelti „fiat“ lėšas iš platformos banko pavedimu, mokestis yra 3,99 USD. Taip pat gali būti taikomos trečiosios šalies išlaidos. Pavyzdžiai gali būti banko pavedimo išlaidos kai kuriose geografinėse vietovėse arba „blockchain“ tinklo mokesčiai. Kriptografijos pašalinimo mokesčiai gali būti pagrįsti, tačiau tik tuo atveju, jei imate didesnę lėšų sumą. Pavyzdžiui, už kriptografijos pašalinimą „Uphold“ ima fiksuotą 2,99 USD mokestį, pridėdamas papildomą mokestį norimoje atsiimti kriptografijoje. Du pavyzdžiai yra 0,0003 BTC ir 0,005 ETH. Nors biržoje galite prekiauti žaliavomis, šiuo metu negalite jų deponuoti ar atsiimti.
Valiutos parinktys
Kaip rašoma „Uphold“ svetainėje, birža palaiko 23 „fiat“ valiutas. Tai sritis, kurioje „Uphold“ pasižymi didžiąja dalimi mainų. Dauguma pagrindinių „fiat-to-crypto“ biržų nepalaiko valiutų, išskyrus USD, EUR, GBP ir CNY.
„Uphold“ taip pat palaiko prekybą keturiais tauriaisiais metalais: auksu (XAU), platina (XPT), paladžiu (XPD) ir sidabru (XAG). Jis taip pat palaiko devynias kriptovaliutas. Tai apima BTC, ETH, DASH, LBA, LTC, BAT, BCH, BTG ir XRP. Iš viso „Uphold“ turi virš 1000 prekybos porų. Vienas iš novatoriškų dalykų, susijusių su „Uphold“, yra galimybė naudoti el. Paštą siunčiant „Bitcoin“ (BTC) žmonėms daugiau nei 150 šalių.
Mobilioji programėlė „Uphold“ palaiko prekybą kriptografija, „fiat“ ir žaliavomis.
Prekybos apribojimai
Patvirtinimas galimas visose pasaulio tautose, išskyrus Centrinės Afrikos Respubliką, Kubą, Iraną, Libiją, Šiaurės Korėją, Somalį, Sudaną ir Siriją. Tose vietose, kur yra „Uphold“, tikriausiai turėsite atlikti patvirtinimo procesą. Taip yra todėl, kad „Uphold“ reikalauja, kad visi vartotojai taptų patvirtintais nariais, kai jų viso sandorių bendra vertė (išskyrus lėšų pridėjimą prie jų sąskaitų) viršija 1 000 USD.
Per Registracija, mainai renka tokią informaciją kaip gimimo data ir telefono numeris. Kinijos gyventojams turite pateikti vyriausybės išduotą asmens tapatybės numerį. Norėdami tapti patvirtintu nariu, turite pateikti šiuos tris duomenis: dabartinį gyvenamosios vietos adresą, vyriausybės išduotą asmens tapatybės dokumentą (pasą, nacionalinę asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą) ir aiškią veido nuotrauką..
Minimalūs indėlių ir pinigų pašalinimo limitai (ir mokesčiai) priklauso nuo to, ar naudojatės debeto / kredito kortele, banko pavedimu per ACH, banko pavedimu per SEPA, ar kriptovaliuta. Kaip pabrėžė daugelis vartotojų, kai kurie „fiat“ įmokos būdai gali kainuoti brangiai. Tačiau kriptovaliutų indėliams nėra minimalaus ar maksimalaus.
Klientų aptarnavimo patirtis
Žvelgdamas į tokias svetaines kaip „Trustpilot“, „Uphold“ gali pasigirti bendru įvertinimu, kuris yra daug geriau nei daugelis mainų. Nors „Uphold“ pasižymi daugeliu sričių, neigiami atsiliepimai daugiausia skiriami klausimams, susijusiems su klientų aptarnavimo užklausomis. Panašu, kad sąskaitos užrakinamos užpildžius patikrinimo informaciją arba pervedant lėšas. Kai kurie vartotojai pranešė, kad jie dienų ar savaičių metu kalbėjo su keliais klientų aptarnavimo atstovais ir nesugebėjo išspręsti jų problemų.
Vis dėlto daugelis skunduose pateiktų skundų yra nesąžiningi. Pavyzdžiui, kai kurie vartotojai blogai įvertino ilgą ir (arba) nenuoseklų ACH perdavimo laukimo laiką. Iš esmės šis klausimas nepriklauso nuo „Uphold“ ar bet kokių kitų mainų. Daugeliu atvejų tai labiau susiję su asmens banko apdorojimo galimybėmis.
Saugumas
Saugumas turi būti ypač svarbus rūpinantis kriptovaliutų mainais. Kalbant apie neseniai įvykusį „QuadrigaCX“ mainų skandalą, kai įkūrėjas Geraldas Cottonas tariamai mirė turėdamas privačius raktus iki 190 milijonų dolerių, „UpHold“ generalinis direktorius JP Thieriotas komentavo:
„Nors neabejotinai įtartina tai, kad mainai leistų vienam vyrui laikyti 190 milijonų dolerių, negalime būti tikri, kad taip nebuvo. Atsižvelgiant į tai, kad situacija jautriai reaguoja į situaciją, biržos šaldymo sandėlis yra pažeidžiamas tokiu būdu, jis gali pakviesti spekuliuoti apie netinkamą elgesį. Faktų modelis, įskaitant CIBC 22 mln. USD įšaldytų lėšų, taip pat nėra džiuginantis.
Nors negalime tiksliai pasakyti, ar vartotojai galės susigrąžinti pinigus, nėra žadama, kad teks pasikliauti kažkokiu būdu patekus į sąskaitą kitomis priemonėmis, nei naudojant privatų raktą. Tai išryškina privačių raktų klausimą apskritai, ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mes įtraukėme savo platformos paveldimumą – leisti artimiesiems prieiti prie privačių raktų tokiomis aplinkybėmis kaip šios.
Deja, tokios schemos nėra nauja erdvėje, jos ir toliau kenkia biržų reputacijai ir atbaido naujus investuotojus. Jei norime padaryti šuolį į masinę rinką, turime imtis priemonių, kad tokie klausimai netaptų įprasti.
„Universal Protocol“ užsiminė apie sisteminę problemą siūlydamas atkurti privačius raktus, nors mes niekada nesvarstėme tokio masto įvykio. Nors tai gali būti naudinga BTC, didesnis dėmesys skiriamas tam, kaip šie įvykiai ilgainiui daro įtaką pramonei, nes mes kartu siekiame masinio įsisavinimo “.