Kaip galite įsivaizduoti, „blockchain“ projektai bando ne tik reklamuoti savo gaminius. Kai kurie „blockchain“ projektai yra patys reklaminiai įrankiai. Abiejų temų centre yra saugumo ir privatumo idėja.

Ir tai turi prasmę. Šiais laikais privatumas yra valiuta. „Facebook“ skelbimai leidžia nukreipti vartotojus lazeriais, kurių identifikatoriai yra tokie pat kaip jūsų amžius ir jūsų mėgstamas filmas. Po „Cambridge Analytics“ skandalo nerimas dėl netinkamo privačių duomenų naudojimo yra labiau paplitęs nei bet kada.

Nepaisant to, būtent kriptografijos ir „blockchain“ projektai iš reklamos agentūrų gauna šaltą petį. Yra priežastis, kodėl negavote paieškos skelbimų 2 284 ICO Praėjusiais metais internetinės reklamos gigantai uždraudė šifravimo ir blokavimo grandinės skelbimus savo platformose.

„Google“ ir „Facebook“ pabrėžė, kad tai skirta vartotojų apsaugai. Ir gal tai tiesa. Juk pagal vieną tyrimą, 80 procentų ICO įvykę 2017 m., galima laikyti sukčiavimu. Tiesą sakant, neigiama reakcija buvo tokia stipri, kad abi platformos kompromisą pasiekė įtraukdami į baltąjį sąrašą.

„Crypto Ban“ poveikis rinkai

Akivaizdu, kad šifravimo draudimas paveikė „blockchain“ rinkos augimą.

Šis visuotinis draudimas trukdo švietimo pastangoms apsaugoti kriptografijos vartotojus ir neleidžia pradedantiesiems kaupti visuomenės palaikymo, reikalingo išgyventi. Tam tikra prasme reklamos draudimas tapo „Catch-22“. Dėl to „blockchain“ projektai negali augti kaip įprastas verslas, o jų nesėkmė laikoma ženklu, kad draudimas yra teisingas pasirinkimas.

Pagalvokite apie tai: draudimai atsirado 2018 metų meškų tendencijos viduryje. Šis veiksmas gali būti ne vienintelė kainų kritimo priežastis, tačiau tai neigiamai paveikė investuotojų pasitikėjimą. Tai buvo dar vienas veiksnys, prisidėjęs prie lokių.

Vis dėlto tai nereiškia, kad „blockchain“ reklama šiose platformose gali būti visiškai išmesta pro langą.

„Blockchain“ skelbimai su „Google“

„Google“ pernai sušvelnino visišką „Adwords“ draudimą įtraukimo į baltąjį sąrašą programa, bet tai savo nuožiūra. Nors yra programa, kuri turi būti patvirtinta šifravimo reklamai, jums gali jos neprireikti jūsų „blockchain“ projektui.

Raktiniai žodžiai, kuriuose yra „blockchain“, nebūtinai yra uždrausti, tačiau jų taip pat nėra labai ieškoma. Pavyzdžiui, paviršutiniškai pažvelgus į „Google Trends“ matyti, kad dažniausiai ieškomi terminai yra „kas yra„ blockchain ““ ir netgi tiesiog „„ blockchain ““. Naudodami raktinių žodžių planavimo priemonę galite išspausdinti šiek tiek daugiau informacijos apie apimtį ir kainą. Nors, norėdami sužinoti, ar jis jums tinka, turite išbandyti kiekvieną raktinį žodį.

„Adwords“ raktinių žodžių planavimo priemonės ekrano kopija, sėjant kai kuriuos raktinio žodžio „blockchain“ rezultatus, kad žmonės galėtų geriau suprasti „blockchain“ reklamą.

Keletas su „blockchain“ susijusių raktinių žodžių ir jų kainos pavyzdžių.

„Facebook“ – ar verta?

Kaip ir „Google“, „Facebook“ griežtai draudžia kriptografinius ir „blockchain“ produktus. Tai taip griežta, kad net paminėjus „aparatinę įrangą“ padidintame įraše, ji gali būti pažymėta kaip kriptografinė žinutė! Bet gal griežtas yra neteisingas žodis. Iš tikrųjų „Facebook“ robotai nesupranta konteksto, o žmonių apžvalgininkai nebūtinai yra apmokyti technologijų ar finansų.

Galite pabandyti įtraukti savo projektą į „Facebook“ su šia forma, bet procesas neaiškus. Gali užtrukti mėnesius, kol gausite atsakymą. Jei išvis tokį gauni. Pasak „Facebook“:

„Atkreipkite dėmesį, kad pasiliekame teisę bet kuriuo metu be išankstinio perspėjimo atmesti bet kokią paraišką arba atšaukti tinkamumą. Tinkamumui gali būti taikomos tokios sąlygos ir apribojimai, kuriuos gali nuspręsti „Facebook“. Reklama turi visiškai atitikti visas galiojančias sąlygas ir politiką, įskaitant „Facebook“ reklamavimo politiką. „Facebook“ gali savo nuožiūra peržiūrėti ir atmesti skelbimus “

Jei jūsų produktas nėra skirtas kriptografijai, galite taikyti kriptografijos vartotojams ir žmonėms, besidomintiems „blockchain“ technologijomis. Norėdami, kad „Facebook“ reklama būtų naudinga jums, naudojant baltojo sąrašo programą ar be jos, turėsite sukurti kūrybinį kanalą, kuriame būtų naudojami kiti pramonės skausmo taškai, nukreipiant į suinteresuotas šalis.

„Blockchain“ skelbimai „Facebook“: ekrano kopija, skirta auditorijai, taikančiai kripto parinktis.

Kai kurios kriptografijos vartotojų taikymo „Facebook“ galimybės, nepaisant draudimo.

Žinoma, atsižvelgiant į „Facebook“ patirtį su duomenų privatumu, galbūt norėsite jų visiškai išvengti.

Viskas, ką reikia žinoti apie „Blockchain“ reklamą

„Blockchain“ reklama yra sunki, bet ne neįmanoma. Šiame patikimame vadove mes jus apžvelgsime, ką jums reikia žinoti, kad pavyktų reklamuoti „blockchain“.

Pagrindiniai demografiniai rodikliai

Kam turėtumėte reklamuoti? Lengva rasti plačią kriptografijos ir blokų grandinės auditoriją. Kripto vartotojai yra daugiausia tūkstantmečio, vyras, dirbantis ir ateistas. Be to, daugiau nei pusė prikabintų ar amerikiečių. Atrodo, kad tai susiaurins, tiesa?

Tai tik bendra demografija. Labai svarbu peržiūrėti konkretų savo projekto auditoriją. Jei nekursite naujo mainų ar į kriptografiją orientuoto projekto, tikėtina, kad turite atsižvelgti į visai kitą grupę – tuos, kurie nėra blokų grandinėje, bet turėtų būti.

Visada geriausia sugalvoti nuo dviejų iki trijų pirkėjų asmenybių, kurias galite naudoti kurdami skelbimus. Tai gali apimti asmenį investuotojams ar naudotojų tipus.

Partnerių marketingas

Vienas efektyvios rinkodaros modelių yra filialų rinkodara. Kitaip tariant, sukurkite pasiūlymą vartotojams pritraukti kitus į jūsų platformą. Gal tai nuolaida ar premija monetoms. Ši technika yra efektyvi kampanijos kampanija, tačiau tai gali būti itin naudinga ir nebrangi galimybė.

Vienintelis klausimas? Jums reikia veikiančio produkto ir įsitraukusios bendruomenės.

Prisijungimas prie pramonės išteklių

Norėdami sukurti patrauklią bendruomenę, reikalingą filialų ar „iš lūpų į lūpas“ rinkodarai, turite turėti aktyvų planą bendradarbiauti su minčių lyderiais ir vadovaujančiais leidiniais..

Tai gali reikšti reklamą populiariausiose šifravimo svetainėse, tokiose kaip „CoinTelegraph“ ar „CoinCentral“ (mirktelėjimas, nudžiuginimas). Tai taip pat gali reikšti temų kūrimą ir sąveiką „Bitcoin Talk“, kuruoja „Telegram“ grupę ir daug daugiau.

Tai iš esmės yra labiau tradicinis viešųjų ryšių ir reklamos maršrutas, naudojant kriptografijai tinkamus šaltinius.

„Blockchain“ reklamuotojai

Beje, dar vienas būdas panaudoti savo „blockchain“ prekės ženklą yra reklamuotis naudojant kitas „blockchain“ priemones. Yra „blockchain“ reklamavimo įrankių, tokių kaip NYIAX, reklamos sutarties prekybos platforma, leidžianti reklamuotojams sumažinti išlaidas. Kitas projektas „BitClave“ rodo vartotojams tik tuos skelbimus, kurie tiesiogiai susiję su jų paieškos terminais. Šis metodas yra patogesnis vartotojui ir vėl sumažina reklamuotojo išlaidas.

Kiti projektai, tokie kaip MadHive tvirtinti, kad gali ir patvirtinti, ir apsaugoti duomenis nuo sukčiavimo, o tai yra neabejotinas pliusas. „Ethereum“ pagrindu sukurtas skelbimų tinklas „AdEx“ taip pat siekia sumažinti sukčiavimą ir skelbimų išlaidas, tuo pačiu plečiant pasiekiamumą.

Galiausiai, „Brave“ naršyklė ir su ja susijęs „Basic Attention Token“ (BAT) įdiegia daugybę funkcijų, kad naudotojo duomenys būtų privatūs, o reklamuotojai vis tiek padėtų nukreipti tinkamus klientus..

Dienos pabaigoje

Visuotinis šifravimo draudimas kenkia ne tik „blockchain“ projektams, bet ir potencialiems „blockchain“ technologijos vartotojams. Jei startuolis negali reklamuotis, kaip jis gali augti? Arba dar klastingiau, kaip švietimo svetainės gali mokyti kitus apie technologijas ir įspėti juos apie galimas aferas, jei jos negali pasiekti pagrindinių gyventojų?

Nepaisant viso to, „blockchain“ reklama vis dar įmanoma net pagrindinėse platformose. Tiesiog reikia būti šiek tiek kūrybiškam.