2018 m. Populiariausios kriptovaliutų biržos JAV investuotojams

Kripto pasaulyje viskas juda greitai. Kaip moneta gali pakilti į diagramas per kelias valandas ar dienas, taip ir mainai. Paimkime, pavyzdžiui, „Binance“. Per mažiau nei metus tai greitai tapo plačiausiai naudojama birža pasaulyje. Su visais pokyčiais ir painiava gali būti sunku sekti geriausius kriptovaliutų mainus. Tiems, kurie yra nauji erdvėje, rasti patinkantį ir patikimą mainą taip pat gali būti iššūkis su visomis galimybėmis. Šiame vadove išdėstomos pagrindinės kriptovaliutų keitimo ypatybės 2018 m.

Mes turime kažkaip nustatyti šio vadovo apribojimus, kitaip jis būtų per ilgas, kad būtų naudingas. Be to, šiame vadove mes sutelksime dėmesį į svarbiausias kriptovaliutų mainus, kurie tarnauja JAV piliečiams.

Be ilgesnio svarstymo nerkime.

„Fiat“ biržos (USD)

Pirmas dalykas, kurį turėsite padaryti, jei tik pradedate investuoti ar ketinate investuoti daugiau pinigų į kriptografiją, yra konvertuoti savo fiat valiutą į kriptografiją. JAV investuotojams tai reiškia USD deponavimą biržoje, kad gautų BTC arba ETH.

Biržas, kuriose priimamos „fiat“ valiutos, vadiname „fiat gateways“. Kadangi jie prekiauja JAV doleriais, jiems taikoma daugybė taisyklių ir jie turi atitikti valstijų ir federalinių agentūrų ataskaitų teikimo reikalavimus. Tai apsunkina „fiat“ mainų nustatymą nei „crypto-to-crypto“ mainai.

Tai taip pat reiškia, kad „fiat“ biržose paprastai yra ribotos prekybos poros, nes šios prekybos poros yra reguliuojamos. Taigi, jei norite įsigyti nišinį altcoiną, paprastai turėsite įsigyti „ETH“ arba „BTC“ „fiat“ biržoje ir tada pervesti tas lėšas į „crypto-to-crypto“ biržą, kad galėtumėte nusipirkti norimą žetoną..

Aukščiausios kriptovaliutų biržos į JAV indėlius yra žemiau.

Monetų bazė

Vienas iš populiariausių ir žinomiausių USD sandorių variantų. „Coinbase“ būstinė yra San Franciske ir veikia nuo 2011 m. Paprastai jie laikomi saugiais ir gali pasigirti daugiau nei 13 milijonų vartotojų. Tačiau jie garsėja tuo, kad turi didžiausią mokestį už bet kokį „fiat“ vartą.

„CoinMama“

Nuo pat įkūrimo 2013 m. „CoinMama“ buvo svetainė, kurioje galite įsigyti kriptografiją su kredito ar debeto kortele. Dėl to jį labai lengva naudoti. Skirtingai nuo kitų biržų, „CoinMama“ yra tik perkama prekyvietė, leidžianti perkant lėšas nedelsiant pervesti lėšas į kitas pinigines. Jie taip pat turi gana didelius mokesčius, tačiau paprasta patirtis leidžia jį lengvai naudoti.

GDAX

GDAX yra vyresnis „Coinbase“ brolis, kuriam vadovauja ta pati įmonė. Mes sakome, kad vyresnysis brolis, nes GDAX sąsaja ir funkcionalumas pritraukia labiau pažengusius investuotojus nei „Coinbase“ pritaikyta sąsaja pradedantiesiems. Daugelis JAV įsikūrusių prekybininkų, kurie yra rimti investuotojai, linksta į GDAX.

Kraken

„Kraken“ pasirodė scenoje maždaug tuo pačiu metu kaip ir „Coinbase“ 2011 m. Ji taip pat įsikūrusi San Franciske, todėl yra konkurentai. Atrodo, kad „Kraken“ vartotojai yra labai susiskaldę, kai kurie giria sklandžią patirtį platformoje, o daugelis kitų neigia jos klientų aptarnavimo ir klaidų funkcijas.

CEX.io

CEX.io yra Londone veikianti birža, veikianti nuo 2013 m. Jie per daugelį metų gavo gana gerą reputaciją, nes buvo patogūs vartotojui ir gerai suprojektuoti. Tačiau pastaruoju metu kilo problemų dėl klientų aptarnavimo, todėl elkitės atsargiai.

„LocalBitcoins“

„LocalBitcoins“ nėra tiek mainai, kiek tinkama svetainė žmonėms, norintiems pirkti ir parduoti kriptografiją realiame pasaulyje. Tada galite susitikti asmeniškai arba prekiauti internetu naudodamiesi daugybe mokėjimo būdų. Kol atliksite deramą atidumą asmeniui, su kuriuo prekiaujate, „LocalBitcoins“ yra puikus būdas patekti į kriptografiją.

„BitStamp“

„BitStamp“ yra viena patikimiausių biržų su mažiausiais operacijų mokesčiais. Įsikūręs iš Liuksemburgo, jis gyvuoja nuo 2011 m.

Dvyniai

„Dvyniai“ išsiskyrė savo klientų aptarnavimu, kuris gerokai viršijo pramonės vidurkį. Tai Niujorke įsikūrusi birža, kurią 2015 metais įkūrė Winklevoss dvyniai. Jie nesiūlo daugybės kriptovaliutų, o indėliai apsiriboja banko pervedimais, tačiau Dvyniai yra vieni geriausių mainų pradedantiesiems.

„BitFlyer“

„BitFlyer“ yra nauja JAV, bet ne nauja prekyba kriptovaliutomis. Tai viena didžiausių „Bitcoin“ biržų pasaulyje. Jie dar neturi licencijos visose 50 valstijų, tačiau veikia daugumoje jų.

„BitQuick“

„BitQuick“ skiriasi nuo daugelio mainų tuo, kad galite fiziškai įnešti grynuosius pinigus į banko sąskaitą, kad galėtumėte finansuoti savo užsakymus. Dėl šios netradicinės struktūros yra šiek tiek rizikingiau daryti verslą (nes nėra grąžinimo galimybių), tačiau „BitQuick“ paprastai turi gerą reputaciją bendruomenėje.

Skausmingas

„Paxful“ veikia panašiai kaip „LocalBitcoins“, kurdamas turgų, kuriame pirkėjai ir pardavėjai gali susitikti ir susitarti dėl sąlygų. Birža pradėta 2015 m. Ir yra įsikūrusi Delaveryje. Tačiau mokesčiai už sandorius gali būti dideli.

Kriptografijos mainai

Kai iškeisite savo kriptografiją į „fiat“, norėsite naujai įsigytas lėšas perkelti į biržą su daugiau galimybių. „Fiat“ biržose paprastai nėra nišinių valiutų, todėl norėdami jas gauti naudosite kriptografijos mainų kriptografiją. Čia yra geriausi:

Binansas

Stulbinantis greitis, kuriuo „Binance“ tapo geriausia pasaulyje kriptografijos birža. Per kelis trumpus mėnesius jis dominavo rinkoje. Taip pat dėl ​​rimtų priežasčių. Jis siūlo daug funkcijų, prekybos poras, saugumą ir likvidumą bei mažus mokesčius. Jo „Binance“ moneta taip pat skatina prekybą ir mažina mokesčius.

Bittrex

„Bittrex“ yra įsikūrusi Sietle ir jie įgijo gerą vardą norėdami griežtai laikytis JAV reglamentų. Jie yra saugus, nusistovėjęs prekybos būdas su geru klientų palaikymu.

Kriptopija

Kriptopija yra žinoma kaip prekybos nišos ar mažiau populiarių altkoinų birža. Jie turi mažus mokesčius ir gerą klientų aptarnavimą. Tačiau jie nepriima „Ethereum“, o mažas biržos pobūdis reiškia mažą prekybos apimtį.

„KuCoin“

„KuCoin“ yra Honkonge veikianti šifravimo birža. Unikali jų požiūrio dalis yra tai, kad jie perskirsto biržos veiklos pelną savo gimtąja valiuta „KuCoin Shares“.

Poloniex

„Poloniex“ buvo viena iš geriausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. Tačiau jo populiarumas sumažėjo susidūrus su naujais konkurentais, klientų palaikymo problemomis ir problemomis dėl pasitraukimo.

Išvada

Tai yra geriausios kriptovaliutų biržos JAV investuotojams 2018 m. Jei radote tokią, kuri jums atrodo maloni, spustelėkite nuorodą ir sužinokite daugiau mūsų išsamiose mainų apžvalgose. Tada paprastai užsiregistruoti kiekvienos biržos svetainėje yra paprasta. Jei dar nesinaudojate kriptografijos investavimu, būtinai perskaitykite geriausios praktikos pavyzdžius, kaip saugoti kriptografiją, pvz., Naudojant dviejų veiksnių autentifikavimą ir perkant monetas į privačią piniginę, kai tik jas įsigysite.