Ankstesniame straipsnyje aptarėme testnetų ir tinklų skirtumus, taip pat jų svarbą kaip bet kokio sėkmingo kriptovaliutos projekto techninius etapus. Ateinančiomis savaitėmis daugelyje projektų planuojama paleisti arba testnetus, arba tinklus. Pažvelkime į 5 svarbiausius tinklus, kuriuos šiuo metu planuojama išleisti 2018 m. Antrąjį ketvirtį.

Visi šie projektai turi didelę seką ir nuo 2018 m. Gegužės vidurio patenka į 30 geriausių rinkos kapitalizacijos reitingų. Mes išnagrinėsime iki šiol žinomą informaciją ir tai, kaip pagrindiniai tinklai gali paveikti dabartinę kriptovaliutų rinką..

Visos šio sąrašo rinkos viršutinės ribos buvo apskaičiuotos 2018 m. Gegužės 16 d.

„Tron“ (TRX)

Pagrindinio tinklo paleidimo data: Gegužės 31 d

Rinkos kapitalizacija: 4,6 mlrd. USD

„Tron“ (TRX) planuoja nustoti naudoti „Ethereum“ ERC20 žetonų technologiją 2018 m. Birželio 25 d., Nepraėjus nė mėnesiui po „mainnet“ išleidimo. Be to, visi seni „Ethereum“ tinklui sukurti „Tron“ aplikatoriai galės sklandžiai pereiti prie naudojimo naujojoje „Tron“ virtualioje mašinoje, „TronVM“ v.0.1. „Tron“ fondas taip pat paskelbė, kad pasiūlys a atlygio programa „Tron“ „dapp“ kūrėjai.

Nors „Tron“ pagal parą trunkančią prekybos apimtį daugelyje populiarių kriptovaliutų biržų nuolat priskiriama penkiems svarbiausiems kriptovaliutoms, kainos sumažėjo dar prieš prasidedant meškų rinkos ciklui, kuris prasidėjo gegužės pradžioje. Tačiau sėkmingas „Mainnet“ paleidimas turėtų daug nuveikti, kad sustiprintų „Tron“, kaip aukščiausios kriptovaliutos, pozicijas iš technologijų perspektyvos.

Tron mainnet

EOS (EOS)

Pagrindinio tinklo paleidimo data: Birželio 2 d

Rinkos kapitalizacija: 10,5 mlrd. USD

EOS yra projektas, kuris daugelį atnaujinimų sulaukė 2018 m. I ir II ketv. Praėjus šiek tiek daugiau nei mėnesiui po Aušra 3.0, išleido EOS projekto komanda Aušra 4.0 2018 m. Gegužės pradžioje 40 ir daugiau kūrėjų stumia įsipareigojimą į projekto „Github“ puslapį. Visi šie atnaujinimai yra pagrindinio įvykio sąranka: „EOSIO 1.0“ tinklo paleidimas birželio 2 d.

Vienas svarbiausių šio projekto aspektų yra jo prieinamumas kūrėjams. Skirtingai nuo „Ethereum“, kuriame programuotojai reikalauja išmokti naujos kalbos („Solidity“), EOS naudoja C ++ ir netgi pateiks C ++ standarto šablonų biblioteką.

CTO Danielis Larimeris taip pat parašė, kad projektas turėtų sugebėti vidutiniškai tvarkyti 3000 operacijų per sekundę realaus pasaulio scenarijuje suteikiant EOS daug didesnį mastelį nei dauguma šiuo metu rinkoje esančių projektų.

„EOS mainnet“

„VeChain Thor“ (VEN / VET)

Pagrindinio tinklo paleidimo data: Birželio 30 d

Rinkos kapitalizacija: 2,4 mlrd. USD

„VeChain Thor“ buvo sukurta kaip IoT ir „blockchain“ integravimo platforma, iš esmės įmonės lygio „blockchain“ sprendimas pasaulinei tiekimo grandinei (laivyba, logistika, mažmeninė prekyba ir kt.).

„VeChain Thor“ (VEN / VET) atstovai dar balandžio mėnesį paskelbė apie „Mainnet“ paleidimą per „Twitter“ ir nuo to laiko viduje išbandė „VeChain Thor“ blokų grandinės ekosistemą. Gegužės pradžioje 100 pačių išrinktų viešųjų bandytojų gavo prieigą prie originalaus kodo ir jiems buvo leista išbandyti tinklo galimybes projekto viešojo alfa testo dalis.

Kol kas tinklas bus palaikykite bent du skirtingus žetonus: VeChain (VET) ir Thor Power (THOR). Profesinis rengimas sukurs THOR – panašią tinklo funkciją, kaip ir NEO metodas gaminti dujas su NEO.

Ontologija (ONT)

Pagrindinio tinklo paleidimo data: Birželis (tiksli TBA data)

Rinkos kapitalizacija: 822 mln

Apie Ontologijos tinklą yra nedaug informacijos; tačiau mes žinome, kad tikimasi, kad jis bus paleistas kažkada birželį (tiksli TBA data). Jei šis planas atsilaikys, tai reikš, kad projektas per trumpą laiką pasiekė gana reikšmingos pažangos, atsižvelgiant į tai, kad ICO baigėsi tik 2018 m. Sausio 8 d. jos testnet paleista 2018 m. kovo 30 d.

„Ontology“ pagrindiniame leidinyje bus NEO-GAS ekonominė sistema, kurioje vartotojai galės pakeisti dabartinius žetonus tikromis ONT monetomis, kurios skleis ONT DUJAS, vadinamos ONG. Daugelio potencialių investuotojų ir ontologijos bendruomenės žmonių akyse tai yra prasminga, atsižvelgiant į tai Ontologija & NEO pasirašė susitarimo memorandumą (SM) ir kartu stengiasi sukurti bendrą išmaniųjų sutarčių ekosistemą.

Amžinybė (AE)

Pagrindinio tinklo paleidimo data: Greičiausiai Q2, tiksli data TBA

Rinkos kapitalizacija: 892 mln

Kaip ir ontologija, „Aeternity“ dar nenustatė tikslios „mainnet“ paleidimo datos; tačiau atrodo, kad dabartinis planas bus išleistas iki antrojo ketvirčio pabaigos. Nors tai galėtų įvykti trečiąjį ketvirtį. Taip pat panašu į ontologiją, nėra daug informacijos apie tai, kurios funkcijos bus įtrauktos į „mainnet“ leidimą.

pradinis testnet leidimas įvyko dar 2017 m. gruodžio mėn., ir jūs galite pabandyti. Anot „Aeternity“ tinklaraščio, su testnet galite atlikti daugybę veiklų, įskaitant mazgų paleidimą, testnet žetonų siuntimą ir kasybą. Komanda taip pat stengėsi kūrybiškai išbandyti savo testnetą realiuose renginiuose, tokiuose kaip 2018 m re: publica konferencija Berlyne.

re: publica

Galimas būsimų pagrindinių tinklų poveikis

Projekto komandos tikisi, kad išleidus jų tinklus padidės simbolinių kainų vertė. Tačiau tai nebūtinai bus. Kaip mes nagrinėjome ankstesniame straipsnyje, „Mainnet“ sugebėjimą sukurti trumpalaikį kainų prieaugį sunku tiesiogiai susieti. Daug kas priklauso nuo to meto rinkos tendencijų.

Tačiau ilgainiui pagrindiniai tinklai yra būtini norint sukurti pagrindą plačiam vartotojų įsisavinimui. Techniniai etapai negarantuoja, kad projektas galų gale bus laikomas sėkmingu, tačiau jie padeda visai kriptovaliutų rinkai, vis labiau priartindami simbolinę ekonomiką prie naujos pagrindinės ekonomikos..