Australija. Galvojame apie daugybę vaizdų, kai galvojame apie žemę po žeme. Saulėje balinti banglentininkai, valabijos, Sidnėjaus operos teatras. Tačiau Australija, nepaisant kuklaus 23 milijonų gyventojų skaičiaus, yra ne tik tolima turistinė vieta. Kengūrų, koalų, AC / DC ir vegemito namai yra sėkmingi, kad taptų pasaulio lyderiu „blockchain“ erdvėje. Čia yra bent penki „blockchain“ naujovių ženklai šiuo metu Australijoje.

1. Australija yra pasaulio inovacijų centras

Galbūt jūs to nežinote, bet Australija iš tikrųjų yra 11-oji pagal dydį ekonomika pasaulyje. Ir tai yra greito perėjimo būsena. Kadangi ekonomika tradiciškai remiasi gamyba, vyriausybės dėmesys ateičiai yra tvirtai orientuotas į technologijas. Konkrečiau kalbant apie „blockchain“ naujoves Australijoje.

Jie tam tikrą laiką tiesė tam kelius. 2016 m. Pietų Australijos vyriausybė skyrė 80 mln kurti ateities darbo vietas ir modernizuoti ekonomiką. Tais pačiais metais trys iš labiausiai pasaulyje trikdantys startuoliai „Disrupt 100“ sąraše (kuruojamas tokių kaip „Microsoft Ventures“, „IBM curate“ ir „Sky News“) atvyko iš Australijos, kuris pripažintas turintis galią „daryti įtaką, keisti ar kurti naujas pasaulines rinkas“.

Taip pat yra daugybė tarptautinių kompanijų, turinčių savo pozicijas. Panašūs kaip HP ir „Microsoft“, turintys inovacijų centrus. Australija jau užplūdo pasaulio sceną su savo šalies telekomunikacijų kompanija Myriota. Silicio slėnyje vykusiame daiktų interneto aukščiausiojo lygio susitikime bendrovė laimėjo geriausią pramoninį startuolį už savo pigius, mažos galios IoT siųstuvus-imtuvus..

O kalbant apie „blockchain“ naujoves Australijoje, jų talentų grupė greitai gilėja ir turi visą inovacijų rajoną Tonsley jau žydi Pietų Australijoje. Savo vairuotojais be vairuotojų, atviromis erdvėmis, restoranais ir susitikimų centrais Tonsley yra Australijos atsakymas į Silicio slėnį. Vieta kūrybiniam mąstymui, inovacijoms, inkubacijai, įgūdžiams, ryšiams ir sąlygoms, reikalingoms naujoms technologijoms, tokioms kaip „blockchain“, klestėti.

Pirmoji „TechStars“ greitintuvo programa Azijos ir Ramiojo vandenyno regione yra Adelaidėje, o verslininkų scena klesti šiame Australijos mieste. JAV toliau žengiant savo kelią į kriptovaliutų reguliavimą, atrodo, kad mažesnės šalys garuoja į priekį. Na, mažesnių gyventojų šalys ir taip.

2. Pirmaujanti vertybinių popierių birža

Nepaisant neseniai paskelbtų NYSE patronuojančios bendrovės ICE ir Šveicarijos SIX pranešimų, didžiausia Australijos vertybinių popierių birža jau laukia šviesos metų. Nuo 2014 m. Australijos vertybinių popierių birža (ASX) jau įtraukė kriptovaliutų biržų ir „blockchain“ įmonių sąrašą, bet jie iš tikrųjų perkelia visą savo infrastruktūrą į „blockchain“. 2020 m.

Australijos vertybinių popierių birža

Australijos vertybinių popierių birža / https://www.asx.com.au/

Čia kalbame ne tik apie „Bitcoin“ ar kito skaitmeninio turto įtraukimą. Pagrindinė šalies vertybinių popierių birža visiškai pritaikys „blockchain“ technologiją. Planas yra įdiegti po prekybos sistemą, paremtą „blockchain“. Tai pakeis esamą jų tarpuskaitos namų elektroninio subregistravimo sistemą.

„ASX“ skaičiavimais, perėję prie „blockchain“ technologijos, skirtos administruoti Australijos finansų rinką, jie gali pridėti net 50 naujų funkcijų prekybininkams ir tuo pačiu žymiai sutaupyti išlaidų. Šis planas jau vykdomas ir pavers „ASX“ pirmąja didžiausia pasaulyje vertybinių popierių birža, kuri pereis prie „blockchain“ technologijos.

3. Vyriausybės finansavimas „Blockchain“ tyrimams ir plėtrai

Gegužę Australijos vyriausybė paskelbė skirsianti 700 000 USD (500 000 USD) „blokų grandinės tyrimams“ ir kaip juos panaudoti patikimesnėms ir saugesnėms vyriausybės paslaugoms teikti. Dalis pinigų taip pat bus skirta Skaitmeninės transformacijos agentūrai (DTA) finansuoti, siekiant įvertinti, ar vyriausybės mokėjimams naudojama „blockchain“.

Tikslas yra suprasti, kaip „blockchain“ naujovės Australijoje gali padėti pagerinti efektyvumą ir modernizuoti šalies ekonomiką. Jie taip pat siekia įvertinti technologijos brandos lygį ir problemas, kurias ji gali išspręsti. Tai, atrodo, ima lapą iš Maltos knygos, įsteigdama skaitmeninių inovacijų instituciją, kuri reguliuotų ir vertintų „blockchain“ iniciatyvas.

Nors tai nebūtinai yra didžiulė suma, tai nėra vienintelis „blockchain“ projektams skirtas finansavimas. Australijos vidaus reikalų departamentas (DHA) taip pat paskelbė preliminarius planus ir pasiūlymą naudoti blokų grandinę kartu su AI ir DI, kad valdyti tarptautinę prekybą ir tiekimo grandinę.

Tada tik praėjusį mėnesį Australijos vyriausybė apdovanotas IBM šaunus 1 mlrd. AUD (750 mln. JAV dolerių), kad per ateinančius penkerius metus Australijoje būtų plėtojamos „blockchain“ naujovės. Tai bus specialiai sukurta dirbtinio intelekto, „blockchain“ ir kvantinių kibernetinio saugumo, tyrimų ir duomenų valdymo sprendimų kūrimui..

Kai kurie kritikai suabejojo ​​iš pažiūros aklu Australijos vyriausybės tikėjimu IBM po jų pražūtingų bandymų valdyti 2016 m. Šalies surašymą (kuris patyrė nepaliaujamas DDoS atakas). Kiti teigia, kad ilgalaikis įsipareigojimas tik su vienu paslaugų teikėju gali būti netinkamas žingsnis. Tai gali reikšti kartoti „dotcom“ bume padarytas klaidas amžių sandūroje.

Bet kokiu atveju, penkerių metų IBM susitarimas yra rodiklis, kad nei technologijų milžinė, nei Australijos vyriausybė nemano, kad „blockchain“ technologija netrukus išnyks.

4. Akademiniai kompetencijos centrai

Australija taip pat užsitarnauja pirmaujančių akademinių blokų grandinės technologijų kompetencijos centrų reputaciją. RMIT universitetas, pavyzdžiui, turi seniai įsitvirtinusį „blockchain“ inovacijų centrą ir Australijoje jau yra įsipareigojęs skirti vos 3 mln. USD finansavimo „blockchain“ naujovėms. Institucija teigia esanti „pasaulyje pirmaujantis socialinių mokslų tyrimų institutas blokų grandinėje“.

„RMIT Blockchain Innovation Hub“

„RMIT Blockchain Innovation Hub“ / https://sites.rmit.edu.au/blockchain-innovation-hub/

Visoje šalyje taip pat netrūksta „blockchain“ susitikimų centrų, įskaitant „Blockchain“ centras Melburne, reguliarūs susitikimai Sidnėjuje ir, žinoma, Pietų Australijos „Tonsley“.

5. Pagrindinės „Blockchain“ įmonės

Galiausiai, kai kurie pagrindiniai „blockchain“ projektai taip pat išeina iš Australijos, įskaitant „Perth“ įsikūrusią „blockchain“ technologijos kompaniją „DigitalX“ kuris buvo įtrauktas į Australijos vertybinių popierių biržą (ASX) 2014 m. birželio mėn. Būdami novatoriška „blockchain“ kompanija, jie siūlo ICO konsultacijas, „blockchain“ programinės įrangos kūrimą ir kitas konsultavimo paslaugas..

Galios knyga iš Vakarų Australijos yra energijos blokų grandinės paleidimas, leidžiantis dalytis bendraamžiais (P2P) elektros energija. Surinkusi didžiulius 34 milijonus dolerių savo ICO, „Power Ledger“ taip pat gavo dar 8 milijonus dolerių iš Australijos vyriausybės. Tai skirta padėti plėtoti skatinamąją atsinaujinančios energijos rinką.

8 blokas yra Australijos „blockchain“ inkubatorius, kurio tikslas – padėti kitoms įmonėms paspartinti savo projektus suteikiant joms prieigą prie savo tinklo, patirties ir finansavimo galimybių. Ir startuoliai Havven ir „CanYa“ taip pat pradeda siekti sėkmės ir surenka milijonus dolerių ICO finansavimas ir atitinkamai kurti nepastovumo ir internetinės darbo rinkos sprendimus.

„Blockchain“ inovacijos Australijoje klesti

Vyriausybei įsipareigojus skatinti inovacijas ir technologijas bei tam tinkančias sąlygas, bus įdomu stebėti pokyčius Australijoje. Pažiūrėsime, ar šį kartą „IBM“ gali tai padaryti teisingai ir kaip veikia „ASX blockchain“ sistema. Taigi, užuot ieškoję naujoviškų kompanijų, kitą kartą gali apsimokėti pažvelgti žemyn.