Redaktoriaus pastaba: šis yra „ZenLedger“ pateiktas svečių pranešimas.

Buhalterija yra bet kokio verslo kertinis akmuo. Kad galėtumėte suprasti grynųjų pinigų srautus savo versle, jums reikia organizuoto visų operacijų, įvykusių organizacijoje, įrašo. Štai kodėl visi, pradedant praktikuojančiais asmenimis, ne pelno siekiančiomis organizacijomis, tarptautiniais konglomeratais, profesionaliems CPA paveda gyvybiškai svarbią užduotį subalansuoti knygas..

Tiek buhalterinės apskaitos tvarkymo ir registravimo operacijų. Klientai remiasi CPA, kad atskleistų egzotiškas turto klases ir užtikrintų, kad jie ir toliau atitiktų mokesčių kodeksus, įstatymus ir kitus teisės aktus. Padidėjus kriptovaliutų paklausai, verta būti informuotam.

Jei esate CPA, tai tik laiko klausimas, kada klientas paklaus jūsų, kaip elgtis su kriptovaliuta.

Kas nutiks, kai gausite mokėjimus kriptografija? Kaip klasifikuojate kriptovaliutų pirkimą, pardavimą ir prekybą? Šiame įraše atsakysime į šiuos ir kitus klausimus. Čia yra 8 kripto CPA apskaitos patarimai.

Kas yra CPA kriptovaliuta?

Visam pasauliui kriptovaliuta yra skaitmeninė valiuta, kuri naudoja šifravimą, kad reguliuotų savo „spausdinimą“, patikrintų operacijas ir išlaikytų skaidrią, paskirstytą, knygą, vadinamą „blockchain“..

Pagal CPA kriptografija nėra valiuta, ji yra nuosavybė. IRS kartu su daugumos išsivysčiusių šalių mokesčių organizacijomis kriptovaliutą priskiria nuosavybei, kuriai taikomi kapitalo prieaugio mokesčiai..

Tai reiškia, kad net jei jūsų klientas elgiasi su kriptografija kaip su valiuta ir, tarkime, įsigija „Bugatti Veyron“ su bitkoinais, jie vis tiek gali būti skolingi nemažą kapitalo prieaugio mokestį už sandorį. Pirkimas laikomas turto pardavimu. Jei bitkoinų vertė padidėjo nuo tada, kai klientas juos įsigijo, jie yra skolingi kapitalo prieaugio mokesčiams, atsižvelgiant į bitkoino vertę pardavimo metu..

Ir nors anksčiau buvo kažkokių neaiškumų dėl vienos kriptovaliutos „panašaus pobūdžio mainų“ į kitą, naujasis JAV mokesčių kodeksas iš dalies pakeitė IRC 1031 straipsnio a punkto 1 papunktį, uždarydamas tą teisinę spragą ir priversdamas visus kriptovaliutų sandorius apmokestinamuoju įvykiu..

Kripto CPA apskaitos patarimai

Taigi žinome, kad turime mokėti mokesčius už visas kriptografijos operacijas, įskaitant prekių ir paslaugų pirkimus bei panašaus pobūdžio mainus. Kadangi likęs pasaulis kriptovaliutą vertina kaip valiutą, tačiau mokesčių organizacijos ją laiko nuosavybe, jūsų buhalterija gali būti gana sudėtinga. Štai keli patarimai, padėsiantys knygas laikyti tiesias ir siauras.

1 patarimas – kiekviena kriptografijos operacija yra apmokestinamas įvykis. Verta pakartoti, kad perkant, parduodant ar prekiaujant kriptovaliuta gaunama kapitalo prieaugio ar nuostolių. Tai galioja net tuo atveju, jei perkate prekes ir paslaugas naudodamiesi kriptografija (tai skaičiuojama kaip turto pardavimas) arba prekiaujate viena kriptovaliuta kita (pvz., „Bitcoin for Ethereum“).

2 patarimas – palaikykite kriptografiją daugiau nei metus.

Kaip apmokestinamasis įvykis, generuojantis kapitalo prieaugį ar nuostolius, kriptovaliutų sandoriams galima pasinaudoti mažesniu ilgalaikio kapitalo prieaugio mokesčio tarifu..

3 patarimas – mokėjimai kriptografiniu būdu laikomi įprastomis pajamomis.

Jei esate už kriptografinį mokėjimą mainais už prekes, paslaugas ar kaip atlyginimą, galite jį laikyti įprastomis pajamomis už tikrąją kriptografinės rinkos vertę gavimo metu..

4 patarimas – nėra kapitalo prieaugio mokesčių už šifravimo aukojimą neapmokestinamoms labdaros organizacijoms JAV.

Nereikia mokėti kapitalo prieaugio mokesčių už kriptografines aukas IRS pripažintoms neapmokestinamoms labdaros organizacijoms (pvz., 501 (c) (3) statusas). Jūs netgi galite išskaičiuoti auką iš savo mokesčių pagal tikrąją kriptovaliutos rinkos vertę sandorio dieną..

5 patarimas. Laikykite oro lašus, šakutes ir kasybą apmokestinamosiomis pajamomis.

Panašu, kad lėktuvų lašai, šakės ir kriptografijos kasimas uždirba pinigus iš oro, tačiau jiems vis tiek taikomi mokesčiai. Pagal IRS politiką naujoji kriptografija laikoma apmokestinamosiomis pajamomis, pagrįstomis tikra rinkos verte sandorio metu. Kripto kasybos įrangą galima išskaičiuoti kaip verslo išlaidas.

6 patarimas – apsvarstykite galimybę nedelsiant pakeisti kriptografiją grynaisiais.

Jei leidžiate klientams mokėti jums kriptovaliuta, yra daugybė paslaugų, leidžiančių akimirksniu paversti ją grynaisiais. Tai sumažina kriptovaliutų nepastovumo riziką ir gali supaprastinti buhalterinę apskaitą, tuo pačiu leidžiant patenkinti klientų pageidaujamą teisėtą mokėjimo priemonę.

7 patarimas – atkreipkite dėmesį į regioninius įstatymus ir kitus teisės aktus.

Kriptovaliuta yra nauja turto klasė. Įstatymai ir kiti teisės aktai skiriasi. Valstybės gali turėti savo papildomų mokesčių taisyklių, susijusių su kriptografija. Svarbu, kad suprastumėte savo vietos kriptovaliutų mokesčių taisykles, turėtumėte apskaičiuoti savo kriptografinius mokesčius.

8 patarimas – naudokite kriptografinių mokesčių apskaitos programinę įrangą.

Kalbant apie IRS, svarbu būti aktyviam, o ne reakcingam. Tikslus pranešimas apie save yra geriausias būdas išvengti ir išvengti teisinių baudų bei mokesčių. „ZenLedger“ Kripto mokesčių paslauga leidžia jums importuoti kriptovaliutų operacijas, apskaičiuoti pelną ir pajamas ir automatiškai užpildyti mokesčių formas, pvz., 8949, D grafikas, FinCen114 & FBAR.