Galite tuo pasikliauti. Kai didelė finansų rinka kovoja dėl išlikimo gilioje, ilgalaikėje meškų rinkoje, laidotuvės, turinčios prieigą prie finansinės spaudos, džiaugsmingai paskelbia apie gresiantį jos žlugimą. Kalbant apie „Bitcoin“, tokie baisūs pareiškimai stabiliu tempu pasiekiami nuo 2018 m. Vasaros. Tuo pačiu metu daugybė didelių vardų finansų pasaulyje įsivaizduoja „Bitcoin“ kaip nesustabdomą, universalią skaitmeninę valiutą, kuri bus naudinga kiekvienam Žemės žmogui. Taigi, kas teisus? Ar kas nors teisus dėl to? Ar Bitcoin ateitis yra plačiai pripažinta? O gal tai amžinai nustumta į pasaulinės finansų sistemos šešėlį?

Galbūt tiesa slypi kažkur tarp šių dviejų kraštutinumų.

Kodėl tokia „Bitcoin Pundit“ poliarizacija?

Pateikiame naujausias tai demonstruojančias ištraukas juoda arba balta, bet tikrai ne pilka mąstysena:

„Kripto yra visų sukčių ir burbulų motina ar tėvas“.

– Nouriel Roubini, 2018 m. Spalio 11 d

„(Bitcoin) yra didžiausia kada nors sukurta vertės saugykla“.

– Lou Kerner iš CryptoOracle, 2018 m. Lapkričio 21 d., CNBC interviu

„Aš atėjau laidoti Bitcoin, o ne girti“.

– Paulas Donovanas, UBS vyriausiasis ekonomistas, 2018 m. Lapkričio mėn

„Neturiu reikšmingų kainų prognozių. Bet tai (Bitcoin) tikrai bus verta daug daugiau nei šiandien. Aš ilgai turguje “.

Jeremy Allaire, „Circle.com“ generalinis direktorius, CNBC interviu, 2018 m. Gruodžio 14 d

„Jūs turėtumėte tai uždrausti (kripto). Aš asmeniškai esu nustebęs, kad reguliuotojai nepasistūmėjo stipriau “.

– Andreas Utermann, „Allianz Global Investors“ generalinis direktorius, 2018 m. Gruodžio 11 d

„Tai (Bitcoinas) nebuvo tulpės. Tai buvo manija, pastatyta ant kažko tikro. Dauguma burbulų yra pastatyti aplink tikrus dalykus. Interneto burbulas jautėsi kaip manija, o kas, ar internetas pakeitė mūsų pasaulį. Kai žvelgiu į priekį, esu gana konstruktyvus “.

– Mike’as Novogratzas, „Bloomberg Television“ interviu, 2018 m. Gruodžio 17 d

Nebandant nieko išsikviesti darbotvarkės stūmimas, ar ne už tokių svarių pontifikacijų slypi kokia nors finansinė ar ideologinė motyvacija?

Naysayers

Paulas Donovanas ir Andreasas Utermannas yra pagrindiniai didžiųjų bankų ir investicijų namų veikėjai. Jų įmonėms greičiausiai gerai sekasi, kai atsiranda centrinio banko finansinė paskata (pinigų spausdinimas). Taip yra dėl padidėjusių finansinių spekuliacijų ir didesnės paskolų paklausos. Centriniai bankai nemėgsta „Bitcoin“ (ir apskritai kripto), nes jie bijo konkurencijos dėl savo centralizuotų planavimo priemonių pasaulio ekonomikoje ir finansų rinkose. Nouriel Roubini yra ekonomistas, profesorius, buvęs Pasaulio banko, TVF ir federalinio rezervo patarėjas. Nė viena iš tų pinigų supervalstybių nepastebėta dėl Bitcoin pagyrimų ir garbinimo.

Visada tikintis

Kita vertus, liudykite „Bitcoin“ palaikymo meistrus. Lou Kerneris neseniai sakė, kad „Bitcoin“ yra „didžiausia kada nors sukurta vertės saugykla“. Pabandykite maitinti šią liniją vargšui HODLR, kuris 2017 m. Šoktelėjo į Bitcoin 10 000, 15 000 arba net 19 000 USD. Dabar jų portfeliuose nėra daug vertės, ar yra?

bitkoinų ateities bitkoinų mėnesio diagrama

BTCUSD, kas mėnesį: Niekada nesiremkite „Bitcoin“ sprendimais vienpusiškomis, guru ar naysayer prognozėmis. Įvertinę visus pagrindus, pagrįskite savo „Bitcoin“ prekybos sprendimus pagrįstais techniniais kriterijais. Vaizdas: Motivewave.com

Kaip apie Mike’ą Novogratzą ir jo neseniai paskelbtą pareiškimą „Tai nebuvo tulpės“. „Bitcoin“ kainų grafike gali būti ryškių nesutarimų su p. Novogratzu. Nepaisant jo tvirtinimo priešingai, jo techninė schema klaikiai primena garsiąją 1600-ųjų tulpių burbulų diagramą.

Jeremy Allaire, „Circle“ generalinis direktorius, atrodo labai įsitikinęs, kad „Bitcoin“ bus vertas „daug daugiau“ nei yra šiandien.

Realesnis vertinimas?

Kažkur nuobodus, nuobodus Bitcoin, pilka sritis gali būti geriausias Bitcoin tiesos saugykla. Kai kurios iš šių tiesų gali kelti nerimą. Kiti tikisi, o dar kiti siūlo labai šviesią Bitcoin ateitį.

2018 metų pradžioje rašytojas ir profesorius Paulas De Grauwe’us nutapė aiškų Bitcoin nesugebėjimo veikti kaip universali valiuta vaizdą. Kaip pagrindinį kliūtį jis nurodė Bitcoin tiekimo apribojimus. Pavyzdžiui, per 2008 m. Finansinę krizę centriniai bankai papildė didžiulį likvidumą (valiutos vienetus), kad sustiprintų bankų ir ekonominę sistemą. Jo teigimu, „Bitcoin“ su fiksuotu tiekimu pasirodytų nenaudingas kaip finansų krizės panacėja.

Jo paties žodžiais,

Apskritai, Bitcoin ekonomikos problema yra ta, kad finansų krizės metu, kuris gali būti tikras, kad vėl kils, vyksta bendras likvidumas. Tuomet centrinis bankas reikalingas visam reikalingam likvidumui užtikrinti. Jei jo nėra, asmenys, besikreipiantys dėl likvidumo, parduoda turtą, dėl to turto defliacija ir daugelio nemokumas. Bitcoin ekonomika neturi tokio lankstumo, todėl neatlaikys finansinių krizių. Bitcoin ekonomika nesitęs kapitalistinėje sistemoje, kuri reguliariai sukelia finansines krizes.

De Grauwe taip pat tvirtina, kad fiksuotas Bitcoin tiekimas sukeltų didžiulę pasaulinę defliaciją, o ne infliaciją, kuri paprastai pastebima ekonomikos plėtimosi metu. Galiausiai jis nurodo didžiulę elektros energijos paklausą, reikalingą palaikyti Bitcoin kasybos operacijas. Dauguma valiutų šiandien yra skaitmeninės (grynieji pinigai yra nedidelė procentinė operacijų visame pasaulyje procentas), o gaminti ir išlaikyti gamtinius išteklius reikia mažiau nei popieriniai pinigai ar Bitcoin kasyba. Todėl De Grauwe mano, kad „Bitcoin“ yra nereikalinga, neefektyvi ir nepraktiška priemonė pakeisti dabartinę vyriausybės remiamos „fiat“ valiutos skaitmeninį įsikūnijimą..

Optimistiškesnės nuomonės

„Bitcoin“ ir toliau gauna palankumą iš prekybininkų, norinčių priimti monetą kaip mokėjimą. Vartojimo prekių Bitcoin operacijos yra menkos, palyginti su 2018 m. Pradžia, tačiau vis tiek yra reikšmingos. Mokėjimo procesoriai, pvz., „Square“ ir „Circle“ (ar trikampis gali būti toli?), Visiškai pritaikė kriptografiją kaip mokėjimo mechanizmą ir vieną dieną gali tapti reikšminga jų verslo procentine dalimi.

Tu žinai tai dideli pinigai turi didelę įtaką politikoje, versle ir net jūsų pačių gyvenime. Taigi apsvarstykite faktą, kad 2019 m. Planuojama sudaryti dvi naujas „Bitcoin“ ateities sutartis. Viena prekiaus NASDAQ biržoje, kita – ICE Bakkt biržoje. SEC vis dar žaisdamas patvirtina „Bitcoin ETF“. „Perma-buliai“ Tomas Lee, Johnas McAfee ir kiti „Bitcoin biggies“ ir toliau siūlo racionalias (paprastai) priežastis, kodėl „Bitcoin“ gali patekti į naujas visų laikų aukštumas.

Ar galite įsivaizduoti sukrėtimą, kuriuo naujai patvirtintas „Bitcoin ETF“ gali palaiminti Bitcoin kainą? Įsivaizduokite, kad keli milijardai dolerių į tą ETF įteka tik per trisdešimt dienų. Ar manote, kad 2019 m. „Bitcoin“ ateities sandoriai yra atsitiktinė idėja? Arba jie yra kruopščiai apgalvoti didelių pinigų interesų vaikai, norintys užsidirbti toną grynųjų iš Bitcoin spekuliantų?

Bitcoin kaip oficiali valiuta ir gryna spekuliacija

Tarkime, kad Bitcoin, kaip valstybės valiutos, ateitis gali būti abejotina. Bent jau kol kas. Gerai, bet ką?

„Bitcoin“ vis dar turi didelę ateitį kaip prekybos ir investicinė priemonė. Dideli pinigai nebus paneigti dėl jų suvokimo, ir jei iš tikrųjų atviros ir institucinės grynųjų pinigų lenktynės vyks į Bitcoin, Bitcoin ateities sandorius ir Bitcoin ETF, nauja karta gali priimti kriptografines rinkas taip pat, kaip „Baby Boomers“ kadaise apėmė JAV atsargas. turgus.

bitkoinas ateities prekyba bitkoino signalai

BTCUSD, kasdien: išlaikydami atvirą nuomonę, vis tiek galite pasipelnyti iš „Bitcoin“ bulių ir lokių rinkos kainos veiksmų. Vaizdas: Motivewave.com

Pagalvokite apie JAV akcijų rinką. Šimtmetį investiciniai fondai, brokeriai ir net vyriausybė propagavo šią idėją investuodamas į Ameriką, arba iš oavansinės korporacijos akcijos, ir tt Paskui 90-ųjų pabaigoje atėjo dienos prekybos era. Tuomet prekybininkai suprato, kad visam laikui turėti įmonės akcijų nebuvo taip patrauklu, kaip apversti akcijas penkių ar dešimties procentų savaitės prieaugiui. Nuosavybė? Kam tai rūpėjo? Dividendai? Kam jie reikalingi? Jaučio ar lokio turgus? Prekiautojui visiškai jokio skirtumo.

Ar Bitcoin turi ateitį?

Negalima taip įsitraukti į idealizmą, skatinantį kai kuriuos žmones ilgam investuoti į Bitcoin. Žinoma, įdėkite šiek tiek darbo į pensiją, bet taip pat supraskite, kad „Bitcoin“ prekyba ir investavimas yra tarsi pinigų įdėjimas į didįjį kazino. Jūs turite susikurti savo koeficientus. Jūs turite galimybę naudoti svyruojančią prekybą, tendencijų stebėjimą ir dolerio kainos vidurkinimo strategijas. Kaip ir profesionalas, prireikus netgi galite sutrumpinti „Bitcoin“, apsidraudę savo ilgalaikius akcijų paketus. Geriausia, kad jūs galite sužinoti, kaip pasipelnyti, nepaisant to, kokia yra Bitcoin ateitis. Sužinokite apie pagrindinius pozicijų dydžio nustatymo, rizikos kontrolės ir pinigų valdymo dalykus. Raskite gerą Bitcoin prekybos mentorių ir sužinokite iš jų viską, ką galite.

Išmokite galvoti ir investuoti sau niekada labiau pasitikėk bet kurio kito požiūriu į Bitcoin ateitį, nei savo pačių gera nuomone. Tada galite mėgautis potencialiai klestinčia ateitimi, nepaisant to, koks gali būti pagrindinis Bitcoin likimas.