Ar pajamos iš kriptovaliutų kasimo yra apmokestinamos?
Iki 2017 m. Pabaigos JAV ar kitame pasaulyje egzistavo labai nedaug konkrečių kriptovaliutų kasimo mokesčių. 2017 m. Pabaigoje pradėjus kilti geriausių kriptografinių vienetų, tokių kaip BTC, ETH ir keletas kitų, vertėms, daugiau kriptovaliutų kasėjų labiau dėl svarbių priežasčių susirūpino kriptografinio turto apmokestinimo galimybe. Valstybinės agentūros visame pasaulyje pradeda mokėti daugiau mokesčių kriptovaliutų kasybai. Jei kasate kriptovaliutą, tai, ką turėtumėte žinoti apie naujausius mokesčių įstatymus. Pirmiausia apžvelgsime naujai įvestus JAV įstatymus. Tada apžvelgsime kai kuriuos kriptovaliutų kasybos mokesčius iš viso pasaulio.
JAV kasybos mokesčių įstatymai
Nors anksčiau galėjo būti teisėtai nemokama mokesčių už kriptografiją, visi, kurie uždirba pelną iš kriptovaliutų kasybos 2018 m. (2019 m.) Ir vėliau, dabar bus apmokestinti. Nepriklausomai nuo to, ar kasate kaip nedidelį šurmulį / pomėgį, ar visą darbo dieną, yra naujos taisyklės, kurias JAV Kongresas priėmė 2017 m. Gruodžio mėn., Kurios keičia IRS elgesį su kriptovaliuta.
„Like-Kind“ taisyklės era baigėsi
Prieš 2017 m. JAV Kongresui paskelbus aiškesnį sprendimą, daugelis mokesčių ekspertų aiškino kriptovaliutų turto klasifikavimo kategoriją. Taip yra todėl, kad daugelis kriptovaliutų kasėjų ir prekybininkų mokesčių tikslais traktavo kriptovaliutą, panašią į nekilnojamąjį turtą, remdamiesi IRC 1031 skirsniu (dar kitaip. panašaus pobūdžio taisyklė).
Iš esmės šis nutarimas reiškia, kad kalnakasis teoriškai galėtų iškeistą kriptovaliutą iškeisti į kitą kriptovaliutą nemokėdamas mokesčių. Tačiau dabar nebėra mokesčių atleidimo. JAV piliečiai ir visi, atliekantys bitkoinų kasybos operacijas 2018 m., Turės mokėti mokesčius nuo 2019 m.
2 pagrindinės mokesčių kategorijos
Kitas svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kaip jūs pranešate apie kriptovaliutų kasybos padidėjimą kaip pajamų šaltinį. Šiuo metu JAV yra du variantai.
- Pirmasis variantas yra uždarbis iš kasybos nurodyti kaip savarankiško darbo pajamas ir pajamų mokestį. Pasirinkę šį pasirinkimą, galite išskaičiuoti tokias išlaidas kaip kasybos įranga, sąskaitos už elektrą ir kitas susijusias išlaidas. Keblus aspektas yra tas, kad jei jūs, pavyzdžiui, kasate namuose, turėtumėte turėti atskirą elektrinį skaitiklį, kad pamatuotumėte energiją, sunaudotą specialiai kasybos tikslams. Jei tą patį elektrinį skaitiklį naudojate kitiems tikslams (t. Y. Šildymui ir vėsinimui), gauti IRS patvirtinimą dėl įrodomo verslo atskaitymo yra daug sunkiau, kai toje pačioje sąskaitoje nurodomos išlaidos darbui ir namams. Pagrindinis šios galimybės trūkumas yra tas, kad mokesčiai greičiausiai bus daug didesni nei antrojo varianto, jei nenaudosite daug elektros energijos..
- Antrasis variantas – pranešti apie kasybos pajamas kaip „kitas pajamas“. Iš pažiūros tai neatrodo geras pasirinkimas, nes negalėsite atskaityti mokesčių nuo išlaidų, kaip galite naudodami pirmąjį variantą. Tačiau, pasirinkus antrąjį variantą, visi mokesčiai iš tikrųjų turėtų būti mažesni, nes iš esmės visą uždarbį įrašytumėte į pomėgių / antrinių pajamų srauto kategoriją, kuriai taikoma daug mažesnė mokesčių procentinė dalis nei pirmajai galimybei.
Dvigubas mokestis?!
Yra keli dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti mokant mokesčius už kasybos pelną kaip antrinę pajamų srautą. Pasak „TurboTax“, pirmasis apmokestinamasis įvykis įvyksta, kai kasykla kasa naują monetą. IRS mano, kad tai yra „pajamos“, net jei kalnakasis nusprendžia tik HODL. Žvelgiant iš kalnakasių perspektyvos, gali būti sunku pateikti dolerio sumą, lygiavertę iškastai monetai, dėl nuolatinių kriptovaliutų kainų svyravimų. Geriausias būdas sekti vertę yra kainų užrašymas tuo metu, kai išgaunate tam tikrą monetą. Tačiau svarbu tai padaryti, kad būtų kuo labiau laikomasi mokesčių įstatymų. Kalnakasiams, kurie HODL kasė kriptografiją ir negavo pinigų iš dolerių iškart po kasybos, tai kelia tam tikrą netikrumą. Kas šiandien galėjo būti grynasis pelnas, rytoj gali tapti grynaisiais nuostoliais.
Be to, kai jūs gaunate naudos iš bet kurios išgautos monetos prekybos, turite sumokėti antrą, atskirą kapitalo prieaugio mokestį. Svarbu pažymėti, kad jei kasate tam tikrą kriptovaliutą ir nedelsdami konvertuojate į JAV dolerius, nebūtina mokėti kapitalo prieaugio mokesčių.
Ką apie šalis be JAV?
Panašiai kaip ir JAV, daugybė kitų šalių greitai pakeitė savo pozicijas kriptografinių mokesčių srityje dėl kriptovaliutos vertės padidėjimo 2017 m. Gruodžio mėn. – 2018 m. Sausio mėn. Net ir kritus kainoms, vyriausybės šiuo klausimu atrodo labiau poliarizuojančios nei bet kada anksčiau. . Kai kurios tautos taiko mokesčius tiek prekybininkams, tiek kalnakasiams. Kitos tautos kuria kriptovaliutų mokesčių rojus. Tai nėra išsamus sąrašas, tačiau pateikiame keletą pavyzdžių, kuriuos reikia apsvarstyti.
*** Mokesčių taisyklės nuo 2018 m. Balandžio 27 d. (Taisyklės gali greitai pasikeisti, todėl būtinai atlikite savo tyrimus.)
- Australija- Kasyba traktuojama kaip prekyba akcijomis; todėl jis yra apmokestinamas.
- Baltarusija- Kripto mokesčių lengvatos bus oficialiai nustatytos tęsis bent iki 2023 m.
- Danija- Ateityje kriptovaliutų įmonės bus apmokestintos. Privatūs asmenys nebus apmokestinami.
- Vokietija- Mokesčių nėra, jei kriptografija laikoma turtu ilgiau nei vienerius metus. Po to laiko galima konvertuoti kriptografiją į eurus ar kitą valiutą nemokant kapitalo prieaugio mokesčių.
- Japonija- Panašiai kaip ir JAV, kriptografijai galbūt taikomi pajamų mokesčiai ir kapitalo prieaugio mokesčiai.
- Singapūras- Kriptovaliuta nėra traktuojama kaip kapitalo prieaugis; tačiau yra a „Prekių ir paslaugų mokestis (PVM)“ – maždaug 7 proc..
- Slovėnija- Šiuo metu jokių mokesčių ant kripto.
- Jungtinė Karalystė- Štai a išsamus vadovas.