„Saugios prekybos moneta“ (XSTC) siekiama būti bendruomenės valdoma skaitmenine valiuta. Šiame straipsnyje apžvelgiame saugios prekybos monetų technines savybes, būsimą planą ir dar daugiau. Mes bandome įvertinti, ar saugios monetos yra saugios naudoti.

Saugios prekybos monetų (XSTC) projekto misija

Pagal projekto svetainė, saugios prekybos monetų (XSTC) bendruomenė planuoja paleisti platformą, kurioje integruota ir tinkama jos valiuta. Nuo 2018 m. Rugsėjo mėn. Nėra daug informacijos apie ankstesnius šio projekto pasiekimus. Nors projekto svetainėje teigiama, kad baltojo popieriaus išleidimo data turėjo įvykti 2018 m. Birželio mėn., Komanda dar nepateikė dokumento.

Apleistas ir parsivežtas iš numirusių

Pagal projekto gaires originalus saugios prekybos monetų (XSTC) kūrėjas atsisakė projekto dar 2017 m. Projekto svetainėje nėra nurodyta tiksli projekto pradžios data; tačiau „Cryptoslate“ teigia, kad projektas paleista 2016 m. lapkričio mėn. Nors praeityje daugybė kriptovaliutų projektų žlugo, dauguma jų tai padarė arba gavę finansavimą, arba po nesėkmingų ICO, kur nebuvo pritraukta kapitalo. Kita vertus, atrodo, kad „Saugios prekybos moneta“ nėra jokių viešų ar net privačių lėšų rinkimo pastangų.

2018 m. Pirmąjį ketvirtį prasidėjo projekto atgimimas. Tai apėmė pirmosios saugios prekybos monetų svetainės ir bloko tyrinėtojas. 2018 m. Antrąjį ketvirtį projektas pradėjo reklaminę kampaniją. Šią informaciją ir tolesnes diskusijas galite rasti tinklalapyje projekto „Bitcointalk“ puslapis.

Techninės detalės

Saugios prekybos monetose naudojamas konsolidavimo mechanizmas, patvirtinantis akcijų paketą. Kas išskiria iš kitų monetų, naudojančių „PoS“, yra dosnus akcijų atlygis. Visi vartotojai gali tikėtis 25% metinio atlygio iš statymo. Tai gali labai paskatinti vartotojus HODL moneta užuot ja prekiavus, galbūt sukuriant daugiau stabilumo meškų rinkose.

Tačiau minusas gali būti tai, kad vartotojai verčiau tiesiog naudos XSTC kaip investicinį turtą, panašiai kaip „blockchain“ obligaciją, o ne naudos jį realiems P2P mokėjimams..

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į kitą informaciją, pvz., Mokėjimų patvirtinimui reikalingi tik du blokai. Kitose kriptovaliutose tai skaičius paprastai yra didesnis. Pavyzdžiui, „Bitcoin“ reikia šešių blokų. Ethereum reikia mažiausiai penkių. Nors šis skaičius gali labai skirtis, didesnis reikalingų patvirtinimų skaičius užtikrina, kad operaciją nėra lengva grąžinti. Iš esmės daugiau patvirtinimų paprastai prilygsta geresniam saugumui.

Cirkuliuojantis tiekimas yra 706 661 973 XSTC. Didžiausias tiekimas yra 840 000 000 XSTC. Kitaip tariant, apyvartoje jau yra šiek tiek daugiau nei 84% didžiausios pasiūlos. Tai yra teigiamas ženklas, palyginti su projektais, kuriems trūksta maksimalaus tiekimo, arba su tais, kurių apyvarta yra nedidelė, palyginti su maksimalia pasiūla. Stalinės piniginės yra prieinamos tiek „Windows“, tiek „Linux“ operacinėms sistemoms.

XSTC monetų funkcijų nuotrauka iš projekto svetainės

XSTC monetų ypatybes galite rasti projekto svetainėje.

Siūlomos funkcijos

„Saugios prekybos moneta“ (XSTC) vertina savo tapatybę kaip bendruomenės kuriamą projektą. Tai reiškia, kad bendruomenės nariai (ypač turintys išskirtinių programavimo ir projektavimo įgūdžių) gali prisidėti prie ankstyvųjų projekto formavimo etapų.

Projekto svetainėje taip pat teigiama: „Vidutinė 60 sekundžių operacijų sparta XSTC užima tvirtą poziciją rinkoje. Sandorio mokesčiai yra santykinai maži ir pagrįsti “. Atrodo, kad pagrindinė techninė ypatybė yra sąlyginio deponavimo funkcijos sukūrimas. Tai greičiausiai bus didelis būsimos saugios prekybos monetų platformos komponentas.

Komandos ir ateities planas

„Saugios prekybos moneta“, kaip ir kai kurie kiti bendruomenės vykdomi projektai, savo tinklalapyje nepateikia pagrindinių autorių. Tačiau neaišku, kas ir kiek tiksliai vysto / prisideda prie projekto. Panašu, kad būsimas planas taip pat nėra ambicingas. Pavyzdžiui, artėjant 2018 m. Trečiajam ketvirčiui, baltasis popierius vis dar nėra nurodytas projekto svetainėje.

Be to, jau dabar turėtų būti įsteigtas Saugios prekybos fondas. Nepaisant to, ar ši organizacija buvo sukurta, ar nebuvo, informacijos apie jos paskirtį nėra daug.

2018 m. Ketvirtąjį ketvirtį turėtų būti išleistos „iOS“ ir „Android“ piniginės. Pagaliau kada nors 2019 m. Turėtume tikėtis, kad bus pradėta depozitinės platformos plėtra. Nuo 2018 m. Rugsėjo mėn. Mes dar nematėme reguliarių atnaujinimų ar bendruomenės sąveikos su tuo, ko galima tikėtis iš geriausio kriptovaliutos projekto..

XSTC plano nuotrauka

XSTC plane nėra daug informacijos apie būsimų atnaujinimų planus.

Mainai

Tiems, kurie nori įsigyti saugios prekybos monetas (XSTC), yra tik vienas pasirinkimas. Nuo 2018 m. Rugsėjo mėn. XSTC galima tik Pinigų keitimas. Be to, BTC yra vienintelė toje biržoje prieinama prekybos pora. Palyginti su dauguma kitų kriptovaliutų, XSTC trūksta galimybės naudotis mainais.

Vėl negyvas?

Tai, kad saugios prekybos moneta (XSTC) kažkada buvo apleistas projektas, nėra geras ženklas. Tačiau blogesnė žinia yra ta, kad projektas, atrodo, neparodo teigiamo palaikymo antrame gyvenime ženklų. Pavyzdžiui, nebuvo jokių atnaujinimų projekto „Twitter“ nuo 2018 m. gegužės mėn.

Yra tam tikrų sąveikų tokiose svetainėse kaip „Bitcointalk“, tačiau net ir tai yra ribota. Norint sukurti tikrą bendruomenę, saugios prekybos monetas reikia dažniau atnaujinti ir bendrauti su bendruomene.

Įspėjimas, kad baigėsi saugios prekybos monetų blokų naršyklės talpinimas.

Šis pasirodymas pasirodė aplankant saugios prekybos monetų blokų tyrinėtoją.

Išvada: ar saugi moneta yra tikrai saugi?

Kalbant apie kriptovaliutas, mes matėme daugybę pasitraukimo aferų ir kitų nusikaltimų. Taigi, ar kriptovaliuta, vadinama „Saugi moneta“, vartoja žodį „saugi“ kaip būdą suvilioti nieko neįtariančius investuotojus? Atrodo, kad atsakymas yra neigiamas. Vis dėlto šios kriptovaliutos pažangos trūkumas dėl techninių atnaujinimų ir rinkodaros pastangų turėtų būti susijęs.

Be to, atrodo, kad bendraautoriai vėluoja pateikti pagrindinius atnaujinimus, paminėtus plane. Kai projektas išleis baltąjį popierių ir mobiliąsias pinigines, turėsime geresnę idėją apie šio projekto galimybes ir galimą vaidmenį kriptovaliutų srityje. Kol kas vis dar laukiame atsakymų į šiuos klausimus.