Dar savo laiku prisimenu, kai „Coinbase“ galėjai nusipirkti tik tris daiktus.
Ankstyvieji investavimo į kriptovaliutų žaidimus žaidėjai prisimins, kad paprasčiausias pasaulyje patogus mainų bankas „Coinbase“ turėjo tik keletą skaitmeninio turto, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“ (pridėta 2016 m. Liepos mėn.) Ir „Litecoin“ (pridėta 2017 m. Gegužės mėn.)..
Tuo metu net menkiausias gandas apie pridėtą naują monetą šios monetos kainą išaugs dvigubai. Kai skaitmeninis turtas buvo pridėtas prie „Coinbase“, vis dėlto poveikis buvo gana nevykęs.
Pavyzdžiui, „Ripple“ buvo pridėta 2019 m. Vasario mėn., O jo kaina išliko stabili ir siekė maždaug 0,30 USD už XRP.
XLM likimas buvo panašus:
XLM USD pridėta prie „Coinbase Pro“, tačiau siurblys pradėjo veikti prieš savaitę &# 129300; pic.twitter.com/tmOFb3KEpk
– Robas „Crypto Bobby“ Paone (@crypto_bobby) 2019 m. Kovo 13 d
Štai kodėl daugelis analitikų ir investuotojų atkreipė dėmesį įMonetų bazės efektas “. Moneta, pridėta prie „Coinbase“, nežymiai padidino kainą, ir tai parodė, kad žmonės labai linkę nusipirk gandą ir parduok naujienas, ar bent jau buvusią išraiškos dalį.
2019 m. Birželį „Coinbase Effect“ argumentui buvo suteikta nauja gyvybė. Į „Coinbase“ buvo įtrauktas gana neaiškus projektas „ChainLink“ ir jo kaina kitą dieną išaugo nuo 2,26 iki 4,15 USD už LINK – milžiniškas 83,6% pelnas.
Daugeliui analitikų prieš laiką kalant nagus „Coinbase Effect“ karste, ši nauja informacija viską pakeitė. Štai ką mes iš to padarome.
Kas yra „ChainLink“?
„Chainlink“ iš esmės paima informaciją, kuri yra išorinė „blockchain“ programoms, ir įtraukia ją į grandinę. Naudodamiesi „ChainLink“, išmaniųjų sutarčių vartotojai gali naudoti tinklo orakulus, norėdami gauti duomenis iš grandinės neturinčių programų programų sąsajų (API), duomenų telkinių ir kitų išteklių ir integruoti juos į blokų grandinę. Iš esmės „ChainLink“.
„Coinbase“ efektą nustelbė kriptovaliutų žiema. Nesvarbu, kokį galingą poveikį „Coinbase“ gali turėti rinkoje, jei rinka apskritai yra labai meškiška. Žmonės nenorėjo dėti pinigų į BTC, vieną iš stabilesnių skaitmeninių išteklių, ir jie tikrai nenorėjo lažintis už neaiškesnius altoinus..
Pagrindinis prekybininko psichologija diktuoja, kad investuotojai kartais linkę veikti emociškai, o ne logiškai. Štai kodėl daugelis sprendimų priimami remiantis FOMO (baimė nepamiršti) arba bandymais susigrąžinti didelius nuostolius vis rizikingesniais žaidimais.
pigių monetų psichologija yra dar vienas žymus būdas sukurti „Coinbase“ efektą. Įmonės ar projekto vertė mažai susijusi su jos žetono / monetos kaina, tačiau žmonės (ypač pradedantieji) linkę į tai reaguoti kaip į tai. Ką garsai geriau – 0,8% bitkoino ar 1000 žvaigždžių liumenų (XLM)? Abiejų dalių vertė yra apie 100 USD, o dauguma pradedančiųjų mieliau renkasi didesnę apimtį tikėdamiesi eksponentinio kainų prieaugio. Vėlgi, kad didelis Kas būtų, jei šis altcoinas taptų DIDESNIS nei Bitcoin? prekybininkų psichologijos elementas paskatins žmones įsigyti daugiau mažesnės monetos.
Mažėjančios grąžos įstatymas turės įtakos poveikiui: Šiuo metu „Coinbase“ yra 15 skaitmeninių išteklių, vienas iš jų yra stablecoinas.
Apčiuopiama buvimo biržoje vertė yra apimtis ir likvidumas: Didelis klausimas išmanantiems prekybininkams yra kiekybinis, kiek vertinga patekti į „Coinbase“ ar „Binance“ nėra jokių spekuliacijų rinkoje.
Mes esame labai spekuliuojančios pramonės atstovai, nors ir vis mažiau. Yra nedaug turto klasių, kurios vienodai per daug spekuliuoja kaip kriptovaliuta. Kriptovaliutų rinka dar nėra subrendusi tiek, kad iššifruotų įmonės vertę P&L ataskaitos ir ketvirčio ataskaitos. Žmonės, tai yra ta pati pramonė, kurioje kai kurie steigėjai reguliariai skelbia, kad ateityje paskelbs skelbimą – ir jų žetono kaina pakils. Tai sakant, manau, kad rinka neturi kito pasirinkimo, kaip tik subręsti ilgainiui, ir ši ateitis atrodys visai kitokia, nei buvome įpratę per paskutinį kriptovaliutų bumą (2017 m. Viduryje – 2018 m. Pradžioje). ).
Paskutinės mintys – kraštas
Anksčiau buvo manoma, kad „Coinbase“ efektas mirė. Kaip rodo „ChainLink“ tapimas geriausiu metų skaitmeniniu turtu *, pagrįstas tik vienu pranešimu (įtraukimas į „Coinbase“), „Coinbase“ efektas vis tiek turi šiek tiek dujų rezervuare.
Raginame savo skaitytojus ištirti žemesnės kainos skaitmeninį turtą ne dėl investavimo į juos ar spekuliacinių tikslų, bet norint suprasti, kaip rinkos reaguos į kitą monetą / žetoną, pridėtą prie „Coinbase“.