Kitoks požiūris į įsivaikinimą realiame pasaulyje
Gal esate girdėję apie kriptovaliutų pardavimo taškų (POS) sistemas, tokias kaip „TenX“ & „Monaco“ kortelės ir manė, kad tai yra kriptografijos plytų ir skiedinio parduotuvėse ateitis. Na, jie vis dar remiasi „Visa“ ir kitomis didelių vardų kreditinių kortelių kompanijomis.
Nors tokios bendrovės kaip šis vis dar yra žingsnis teisinga kryptimi, kad būtų masiškai pritaikyta kriptografija, kai kurios POS sistemos žengia dar vieną žingsnį ir atideda „Bitcoin“ tiesiai į prekybininkų rankas. Jie pašalina kreditinių kortelių kompanijų poreikį – tai yra viena iš pirminių Satoshi svajonių apie Bitcoin. Kas jie tokie? Išsiaiškinkime.
POS sistemos
Šios sistemos palengvina kriptovaliutos tarpusavio operacijas be didelių kreditinių kortelių korporacijų, tokių kaip „Visa“, „Mastercard“ ir „American Express“, poreikio. Kai kurie siūlo galimybę integruoti kreditines korteles, tačiau taip pat turi galimybę naudoti POS sistemas be jų. Turėkite omenyje, kad vis tiek reikės kiekvienai POS sistemai tinkamos kriptovaliutos piniginės, kad galėtumėte jomis naudotis.
„CoinGate“
„CoinGate“ siūlo POS mobiliąją programą. Savo svetainėje ji teigia, kad „kredito kortelių bendrovės paprastai ima iki 3% operacijos sumos ir yra įvairių papildomų mokesčių. Naudodamiesi „CoinGate“, jūs galite priimti „Bitcoin“ mokėjimus tik už 1% nuo operacijos sumos ir nėra mėnesinių, registracijos ar palaikymo mokesčių “.
Klientai gali atsiskaityti naudodami „Bitcoin“ ir daugiau nei 50 altcoinų, iš kurių „Coingate“ automatiškai konvertuojasi į atitinkamą „Bitcoin“ vertę. Tačiau prekybininkams suteikiama galimybė gauti išmokas bitkoinais, eurais arba JAV doleriais.
Greiti faktai
- 1% fiksuotas mokestis už apdorotus mokėjimus
- Daugybė kriptovaliutų mokėjimo galimybių klientams
- Išmoka prekybininkams Bitcoin, USD arba Euro
„Pundi X“
„Pundi X“ teigia, kad ji „įgalins„ blockchain “kūrėjus ir žetonų turėtojus vykdyti operacijas kriptovaliuta ir paslaugomis bet kurioje fizinėje pasaulio parduotuvėje“. Komanda planuoja per 3 metus išleisti 100 000–700 000 vienetų.
Projektuose aprašytas metodas „crypto to crypto to fiat“ Baltas popierius leidžia prekybininkams parduoti daiktus „nenaudojant VISA ar„ Mastercard “paslaugos, eidami tiesiai į kriptovaliutų blokų grandinę, kad įrašytų operacijas“. Tada įmonė gauna sandorių ataskaitą ir užtikrina, kad mažmenininkui būtų atlyginta „fiat“ pinigais.
Greiti faktai
- Išmanioji kortelė: atsiskaitydami už prekes naudodami „X Pass“, gausite kvitą
- Mobilioji piniginė: tvarko privačius ir viešuosius raktus, todėl lengva atsiskaityti naudojant kriptografiją
- Programinės ir aparatinės įrangos produktai, skirti sąveikumui
- Pirkėjai kriptovaliutą gali įsigyti bet kurioje POS įrenginio prekybininko vietoje
- Palaiko BTC, ETH, ERC20 žetonus, PXS, XEM, QTUM, XLM ir dar daugiau
- Apdovanojimų sistema, skatinanti vartotojus naudoti PXS, savo gimtąją kriptovaliutą
- Pardavėjams siūloma mažmeninės prekybos informacija naudojant POS produktus
Turėdami bekontaktę „X Pass“ mokėjimo kortelę, galite įsigyti kasdienes prekes vietose, naudodami „Pundi X POS“ įrenginius. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paliesti jį prie POS įrenginio. Taip pat galėsite nusipirkti kriptovaliutą bet kurioje vietoje realiuoju laiku naudodamiesi kreditinėmis kortelėmis, kurios bus įkeltos į jūsų kriptovaliutos piniginę..
„Pundi X“ gamina įvairiausius prekybinius POS produktus, kad atitiktų skirtingų vietų poreikius. Tai apima stalinius įrenginius, mobiliuosius įrenginius, skaitytuvus, spausdintuvus, kasos aparatus ir kt.
Transplantantas
Transplantantas yra mobilioji programa, panaši į „Pundi X“. Ji leidžia prekybininkui priimti ir kriptografiją, ir „fiat“.
Greiti faktai
- Nuliniai pirkėjo mokesčiai, „Graft“ ima mokestį tik iš prekybininko
- Momentinis operacijos patvirtinimas
- Pirkėjai gali atsiskaityti pagrindinėmis kriptovaliutomis ir „Graft“ žetonu (GRFT)
- Prekybininkai gali pasirinkti, už ką nori mokėti, neatsižvelgdami į pirkėjo pasirinkimą
- Sujungia kriptografinę piniginę su „GRAFT“ pinigine
- Itin maži mokesčiai (0,01–1%) prekybininkams, priimantiems GRFT
1 scenarijus: Jūs perkate puodelį kavos su GRFT, o prekybininkas priima GRFT. Praktiškai jokių mokesčių, susijusių su šia operacija.
2 scenarijus: Už kavą mokate GRFT, tačiau prekybininkas priima tik JAV dolerius. Kriptografija konvertuojama į JAV dolerius, tačiau prekybininkas yra atsakingas už tarpininko mokesčius.
3 scenarijus: Jūs mokate už kavą naudodami „Bitcoin“, tačiau prekybininkas priima tik JAV dolerius. Prekybininkui reikės mokėti „Bitcoin“ mokesčius ir tarpininko mokesčius.
4 scenarijus: Už kavą mokate kreditine kortele, tačiau prekybininkas priima tik „Bitcoin“. Prekybininkui reikės sumokėti kredito kortelę ir „Bitcoin“ mokesčius.
Yra daugybė kitų scenarijų, galinčių pasireikšti skirtingomis valiutomis, tačiau tai turėtų pateikti „Graft“ veikimo apžvalgą.
Atviras laikas
Atviras laikas yra „maža USB atmintinė, leidžianti išleisti Bitcoin kaip dolerio kupiūrą“. Galite krauti pinigus tiek kartų, kiek norite, ir kiekvienas gali patikrinti jų vertę. Tą akimirką, kai sulaužysite antspaudą, kad sužinotumėte privatų raktą, jis turėtų būti išmestas.
Greiti faktai
- Veikia kaip tik skaitomas USB „flash“ įrenginys
- Balansą galima patikrinti be interneto ryšio
- Kaip popierinė piniginė, bet saugesnė
- Bitkoinai yra užrakinti, kol fiziškai nebus užklijuoti, atskleidžiant privatų raktą
- Patikimas 25-100 metų
- „Bitcoin jūsų rankose“ be patvirtinimo delsimo ar milžiniškų mokesčių
- Bendrovė giriasi, kad galite „atiduoti„ Opendime “bet kam ir jiems nereikia jaudintis, kad vėliau galėsite atsiimti lėšas“.
Scenarijus: Jūs norite įsigyti 10 000 USD automobilį. Jūs pervedate 10 000 USD vertės „Bitcoin“ „Opendime“, nusiųsdami „Bitcoin“ į jo piniginės adresą. Automobilių pardavėjas patikrina „Opendime“ vertę ir įteikia jums automobilio raktus. Tada automobilių pardavėjas „sulaužo“ „Opendime“, kad atskleistų privatų raktą, kurio reikia norint išvalyti lėšas ir pervesti jas į kitą piniginę.
Kam galima naudoti opendimes?
- Padovanok tai kaip dovanų kortelę.
- Įkelkite jį į „Bitcoin“ (galite įkelti bet kokią norimą vertę) ir laikykite jį kaip popierinę piniginę.
- Parduokite jį realiu laiku už „fiat“ valiutą, iškeiskite į ekvivalentiškos vertės daiktą ir pan.
Išvada
Žmonės dažniausiai naudoja kriptovaliutas pirkdami kitas kriptovaliutas. Mes visi žinome, kad yra daug naudingesnių „blockchain“ aspektų, tačiau technologija vis dar yra dar tik pradinėje stadijoje. Mums reikia pasaulio, kad kriptografija būtų labiau suprantama kaip kasdienių mokėjimų priemonė ir mažiau panaši į spekuliaciją.
Tai, kas mums trukdo ten patekti, yra paprasto žmogaus valios ribose, tačiau patvirtinimo delsimas ir dideli operacijų mokesčiai, kurie kankina daugumą kriptovaliutų, nepadeda pasiekti priežasties. Šiuo metu akivaizdu, kad dauguma šių skaitmeninių valiutų dabartine forma negali apdoroti mastelio, reikalingo veikti kaip „Visa“ kredito kortelė.
„Visa“ teigia, kad gali apdoroti 56 000 operacijų per sekundę (tps). Net „Ripple“ kaip viena iš didžiausių pralaidumo kriptovaliutų šiuo metu gali apdoroti tik 1500 tps. Palyginimui, Bitcoin yra ribotas 7 tps.
Norint įsivaizduoti šiuos didelius vėlavimus ir didelius operacijų mokesčius, vidutinis BTC sandorio mokestis šiuo metu svyruoja apie 4 USD su 10 minučių bloko patvirtinimo laiku, Ethereum 0,75 USD per 25 sekundes, LTC $ 0,23 maždaug per 2 minutes ir XRP mažiau nei centą su beveik momentiniais mokėjimais per sekundės dalį. „Visa“ turi 1,43–2,4% mokestį ir yra beveik akimirksniu.
Galiausiai, jei ieškote vietų, kurios priima šifravimą, atsisiųskite tokias programas kaip „CryptoFind“ (deja, šiuo metu taikoma tik Australijai), kurias galite įsigyti „GooglePlay“ ir „App Store“. Jūs tikrai padėsite šifruoti svajonę, kurią sumanė Satoshi Nakamoto.