Automobilių gamintojai, diegiantys naujoves šifravimo technologija
Įmonės nuolat atranda kūrybingų būdų naudoti „blockchain“ technologijas, tiesiog pažvelkite į Oskaro Mayerio „Bacoin“. Automobilių įmonės nėra išimtis, nes jos visada ieško novatoriškų technologijų, kad jas išskirtų iš konkurentų. Kartu su šia konkurencija automobilių gamintojai ieško kriptovaliutos, kad išspręstų kai kurias mūsų kasdienį gyvenimą veikiančias problemas. Čia yra tik keli automobilių gigantai, kurie kriptografija prikabina pedalą prie metalo.
„Ford“ bando išspręsti mūsų eismo problemas
Pagal duomenų bendrovė „Inrix“, vidutinis JAV keleivis per metus eisme praleidžia 42 valandas. Laimei, „Ford“ ieško galimo šios slegiančios statistikos sprendimo. Amerikos automobilių gamintojas pateikė patentą sistemai, apimančiai keitimąsi kriptografiniais žetonais ir ryšį tarp automobilių.
Fordo patentas teigia, kad eismo spūstys atsiranda, kai „dėl sumažėjusio srauto susidaro dėl vairuotojų psichologijos, kurie sutelkia dėmesį į savo individualias kelionės laiko nuostatas“. Patentas siūlo planą, kaip išspręsti šias individualias nuostatas naudojant „Bendrai valdomą suliejimo ir perdavimo (CMMP) sistemą..
Keičiantis CMMP žetonais, prioritetas sraute pereitų nuo asmens prie grupės srauto. Pavyzdžiui, vienas automobilis galėjo užimti lėtesnes eismo juostas, o kitas automobilis įsiliedavo į savo juostą ir pravažiuodavo. Automobilis, paaukojęs savo individualų laiką, gaus žetonus iš kitų dalyvaujančių transporto priemonių.
Netinkamas eismas ilgą laiką kankino viso pasaulio miestus, ir neatrodo, kad būtų arti sprendimo. Tačiau „Ford“ naudojimasis „blockchain“ technologija yra skatinantis žingsnis teisinga linkme.
„BMW Gamifying Mileage Tracking“
Padaryti vairuotojams įdomų nuobodų kilometražo stebėjimą yra iššūkis. Štai kodėl tokios kompanijos kaip BMW ieško naudodamos tokenizuotas atlygio sistemas arba žaidimas.
Šiais metais, BMW inovacijų laboratorija kartu su kriptografijos paleidimu DOVU išsprendė ridos stebėjimo klausimą. BMW uždirba didžiąją dalį savo pinigų išsaugodama išnuomotų transporto priemonių rinkos vertę, o automobilio ridos išskyrimas yra svarbiausias elementas nustatant perpardavimo vertę.
A tinklaraščio įrašas iš DOVU paaiškino, kodėl esamos sistemos yra neveiksmingos, nurodydamas:
„Šiuo metu BMW transporto priemonių riedmenų transporto priemonių rida stebima naudojant degalų kortelę. Kai vairuotojas varo savo transporto priemonę, degalinė turėtų įvažiuoti į transporto priemonės rida ir ją laikyti, o degalų kvite taip pat atspausdinti ridą. Šie duomenys daugeliu atvejų yra nenuoseklūs, bet dažnai nenaudingi dėl daugybės priežasčių, įskaitant neteisingai įvestus numerius, neprižiūrėjimo ar net tiesiog pernelyg užimto “.
Sukurtoje „BMW“ ir „DOVU“ žaidimų sistemoje vairuotojai bus apdovanoti DOV už tai, kad kiekvieną savaitę tam tikrą laiką nufotografavo savo prietaisų skydelį. Vairuotojai taip pat gauna juostas ir uždirba daugiau žetonų, kad išlaikytų reguliarų naudojimą. Jie netgi suplanavo nuolatinių vartotojų pirmaujančiųjų sąrašą, tačiau neturėjo pakankamai laiko tai įgyvendinti.
Žaidimas, leidžiantis sekti savo ridą, buvo tik vienas mažas „blockchain“ technologijos išbandymas. DOVU ir BMW vis dar ieško kitų būdų, kaip jie gali paveikti vairuotojo elgesį naudodamiesi tokenizacija.
„Mercedes-Benz“ gamintojas dirba ekologiškai
Atsibodo būti ekologiškam, nesulaukiant jokio pripažinimo? Na „Daimler AG“, „Mercedes-Benz“ patronuojanti įmonė jus apėmė.
Per „Mobile World Congress 2018“ Barselonoje „Daimler AG“ pristatė savo apdovanojimų programą, pagrįstą jų nauja kriptovaliuta „MobiCoin“. Programa atlygins vairuotojams už aplinkai nekenksmingus vairavimo įpročius. Tai apims įpročius, tokius kaip važiavimas iki sustojimo, variklio perjungimas į „Eco“ režimą ir mažo greičio išlaikymas.
Transporto priemonė šiuos ekologiškus vairavimo įpročius dalijasi su programa, kuri stebi, kiek „MobiCoins“ vairuotojas uždirbo. Turėdamas tam tikrą skaičių „MobiCoins“, vairuotojas tampa tinkamas laimėti prizus. Prizai – nuo kelionės į Berlyno mados savaitę iki kelionės į „MercedesCup“ finalą.
Sunku nuolat praktikuoti ekologiškus įpročius. Tačiau kriptovaliutų atlygiai iš tokių kompanijų kaip „Daimler AG“ yra puiki paskata, kad vairuotojai jaustųsi atsakingi už aplinką. Galbūt vieną dieną jūs netgi gausite atlygį už savo gerus perdirbimo įpročius, todėl išlaikykite tai ekologiniai kariai.
„Porsche“ automobiliai ir „Blockchain“ kartu
Užuot sutelkęs dėmesį į vienos problemos sprendimą, „Porsche“ ieško kelių būdų, kaip įdiegti „blockchain“ technologiją. „Porsche“ finansų strategas Oliveris Döringas pareiškė a pranešimas spaudai didžiulis „blockchain“ technologijos potencialas automobiliuose:
„Mes galime naudoti„ Blockchain “, kad greičiau ir saugiau perduotume duomenis, suteikdami klientams daugiau ramybės ateityje, nesvarbu, ar jie krauna, ar stato automobilį, ar turi suteikti trečiajai šaliai, pavyzdžiui, siuntų pristatymo agentui, laikiną prieigą prie transporto priemonės “, – paaiškino Döringas. „Mes novatorišką technologiją paverčiame tiesiogine nauda klientui“
Kai kurios programos, kurias įgyvendina „Porsche“, yra durų užrakinimas ir atrakinimas programėle, laikinos prieigos suteikimas svečiams atidaryti jūsų transporto priemonę ir patobulintas duomenų registravimas. Ši technologija gali padėti tobulinti net vairuotojų automobilius.
„Porsche“ mano, kad blokų grandinėje sukurtos paslaugos yra greitos ir saugios. Automobilis, sujungtas su „blockchain“, gali užmegzti tiesioginį neprisijungus prie interneto ryšį, ty be peradresavimo per serverį. Automobilio užrakinimas ir atrakinimas naudojant programą yra šešis kartus greitesnis nei anksčiau. Automobilio duomenys taip pat saugiai saugomi „blockchain“, t. Y. Svečio prieigos teisė.
„Porsche“ yra pirmoji įmonė, visiškai sujungusi „blockchain“ technologiją su automobiliais. Jie per kriptografiją žiūri į įvairiausias galimybes ir bus įdomu sužinoti, kokias idėjas jie sugalvoja.
Paskutinės mintys
„Blockchain“ technologija automobiliuose vis dar turi kelią, kol ji plačiai naudojama, tačiau mes esame artimesni nei bet kada anksčiau. Šios įmonės parodė tik keletą iš daugybės naudingų galimybių, kurias gali pasiūlyti kriptografijos technologijos. Sėkmės sulaukus įmonėms, naudojančioms šią technologiją, ateityje tikrai pasimatys daugiau automobilių gamintojų.