Biržų palyginimas: „Kraken“ ir „Bitstamp“

„Kraken“ ir „Bitstamp“ yra patikimos kriptovaliutų biržos, veikiančios nuo 2011 m. Ir aptarnaujančios didelę visame pasaulyje platinamų kriptografinių investuotojų bazę..

Tinkamo keitimo pasirinkimas pirmiausia priklauso nuo jūsų investavimo į kriptografiją patirties ir nuo kriptovaliutų, į kurias norėtumėte investuoti, tipo..

Šiame „Kraken“ ir „Bitstamp“ biržų palyginime apžvelgsime kiekvienos prekybos privalumus ir trūkumus.

„Kraken vs Bitstamp“: pagrindinė informacija

Kraken & „Bitstamp“ – funkcijos ir nustatymas

Svarbiausia žinoti apie „Kraken“ yra tai, kad jis siūlo daugiau funkcijų ir galimybių, nei beveik bet kokie mainai. Kai einate pateikti savo pirmojo pavedimo, gali atrodyti, kad taip nėra, kai įgalinta „Paprasta“ prekyba:

Tiesiog įveskite kriptovaliutą, kainą ir pasirinkite rinką arba apribokite pavedimą. Paprasta, tiesa? Bet pereikite prie „Advanced trading“ ir pradėsite suprasti, ką „Kraken“ iš tikrųjų sugeba:

Užsakymo pradžios ir galiojimo laikas, svertas iki 5 kartų, sąlyginis uždarymas – jūs jį pavadinate, o „Kraken“ gali už jus prekiauti. Būk atsargus su norais; net patyrę prekybininkai gali sudegti, bandydami tapti mieli, naudodamiesi sudėtingais sandoriais ir dideliu svertu. Pradedantiesiems investuotojams viena sandoris, turintis didelę įtaką, gali per kelias minutes išnaikinti jų kriptografinius turtus.

Viena svarbiausių „Kraken“ problemų yra svetainė dažnai vėluoja. Galite pateikti ribotą užsakymą, tačiau kelias minutes užsakymų puslapyje niekas nebus rodoma. Jei einate pateikti 2-ąjį užsakymą, rizikuojate, kad abu įsigalios tuo pačiu metu, ir galų gale perkate ar parduodate dvigubai didesnę sumą, nei norėjote! Tai skamba kaip nereikšmingas klausimas, tačiau pirmą kartą, kai tai kainuoja didelę pinigų sumą, pradėsite rimtai vertinti atsilikusius užsakymus.

„Kraken“ patikrinimas yra gana paprastas, palyginti su kitomis kriptovaliutų biržomis. Prekiauti kriptovaliutomis galite pateikdami savo vardą, gimimo datą, šalį ir telefono numerį. Įnešus patvirtintą adresą, galima sumokėti 2 000 USD per dieną arba 10 000 USD per mėnesį. Vyriausybės ID turėsite pateikti tik tuo atveju, jei esate rimtas investuotojas, norintis atnaujinti iki 25 000 USD per dieną ir 200 000 USD per mėnesį ribos.

„Bitstamp“ vartotojo sąsaja iš pradžių neatrodo labai patogi vartotojui, tačiau gali būti lengviau naršyti nei „Kraken“ vien todėl, kad joje nėra tiek daug egzotiškų prekybos galimybių. Jame yra keletas techninių prekybos įrankių, todėl tai nėra griežtai pradedančiųjų kriptografinė birža.

Palyginti su „Kraken“, patikrinimas „Bitstamp“ yra kančia. Prekybai jie paprašys jūsų vyriausybės asmens tapatybės dokumento (paso arba vairuotojo pažymėjimo) priekinės ir galinės nuotraukos bei banko / komunalinės paslaugos išrašo. Tai gali būti erzina, kai jūs tiesiog norite atlikti savo pirmąją nedidelę prekybą, o daugeliui investuotojų, pateikiančių visus šiuos asmens dokumentus, prieštaraujama kriptovaliutų etosui. Tai pasakė, kad „Bitstamp“ yra gerai žinoma mainų sistema, todėl neperduodate savo asmeninės informacijos kažkokiai „fly-by-night“ organizacijai..

Visuomenės nuomonės teismas

„Kraken“ reputacija nėra geriausia tarp kriptografinių biržų. Dažniausias skundas yra dėl Kraken prekybos variklio, kuris dažnai atsilieka, dėl ko prekybininkai praleido sandorius ir dublikatus užsakymus. Kritika yra tokia dažna, kad daugelis vartotojų pradėjo manyti, kad biržos elgesys yra toks apgalvotas iš „Kraken“ komandos pusės, naudojamas kaip būdas vykdyti priekinius sandorius.

Nuo to laiko „Bitstamp“ turi daug geresnį atstovą tarp kriptovaliutų entuziastų tapo pirmąja šalyje licencijuota kriptografijos birža pasaulyje. Keitimasis taip pat įgijo daug patikimumo dėl kliento požiūrio į pagrindinį piniginės įsilaužimą, užtikrinant, kad nė vienas klientas neprarastų jokių savo deponuotų lėšų.

Pagalba klientams

„Kraken“ klientų aptarnavimas patyrė daug kriptografinės bendruomenės kritikos, daugiausia dėl aukščiau paminėtų problemų. Jie užtrunka gana ilgai atsakyti vartotojams, nors skelbimas socialiniuose tinkluose yra linkęs atkreipti pagalbinio personalo dėmesį.

„Bitstamp“ turi pakankamai gerą klientų palaikymo įrašą ir dažnai tiesiogiai atsako į klientų skundus socialinės žiniasklaidos kanaluose, pvz Reddit. Daugelis vartotojų skundų buvo dėl sąskaitų uždarymo po neįprastai didelių indėlių. Galima teigti, kad „Bitstamp“ yra šiek tiek uolus kovojant su sukčiavimu – vargu ar blogiausias dalykas, kuriuo galite būti apkaltinti!

Įmonės istorija ir įstatymų laikymasis

„Kraken“ įkūrė Jesse’as Powellas 2011 m laikomas investuotoju „SBI Holdings“, pirmaujantis Japonijos finansinis konglomeratas. Jis įsikūręs San Franciske ir tvirtina, kad laikosi visų atitinkamų taisyklių, nors jų svetainėje pateikiama išsami informacija apie atitiktį. Krakenas taip pat teigia patyręs kasmetiniai auditai, bent vieną iš jų užbaigė Stefanas Thomas, „Ripple Labs“ technikos vadovas.

„Bitstamp“ taip pat buvo įkurta 2011 m., O ją remia pagrindinis kriptovaliutų investicijų fondas „Pantera Capital“. „Bitstamp“ yra kiekvienais metais „Didžiojo ketverto“ apskaitos įmonė, nors tiksliai nėra aišku, kuri tai yra.

Saugu ir užtikrinta

„Kraken“ mainų piniginės niekada nebuvo nulaužtos, o tai yra įspūdinga, atsižvelgiant į tai, kad birža veikia daugiau nei 6 metus. Tačiau buvo prekybos problemų, kurios sukėlė didelių klientų nuostolių. Gegužę įvykusio didelio įvykio metu didžiulis ETH pardavimo užsakymas sutapo su DDoS ataka prieš „Kraken“ serverius. Galutinis rezultatas buvo tas, kad šimtų prekybininkų, turinčių svertines ilgąsias pozicijas, pozicijos buvo uždarytos didžiuliais nuostoliais, tuo pat metu šie vartotojai negalėjo pasiekti „Kraken“, kad galėtų atpirkti ETH, nes per kelias minutes ji nukrito nuo 90 USD iki 26 USD.. Krakenas gerbė visus sandorius ir atsisakė grąžinti nuostolius įvykiai, teigdami, kad jie nėra atsakingi už nuostolius, kuriuos sukelia teisėti pardavimo užsakymai, ir kad DDoS atakos laikas buvo sutapimas.

„Bitstamp“ patyrė vieną pagrindinį įsilaužimą per savo istoriją: 2015 m. Sausio mėn. Buvo pavogta 19 000 BTC, tuo metu nuostoliai viršijo 5 mln. To galėjo pakakti norint užbaigti daugybę mainų, tačiau „Bitstamp“ jau buvo įsteigta birža ir nusprendė garantuoti visas klientų sąskaitas ir apmokėti nuostolius iš įmonės pelno. Tai parodė vadovybės charakterį, o „Bitstamp“ ir šiandien turi stiprią reputaciją.

Mokesčiai

„Kraken“ mokesčiai yra vieni mažiausių pramonėje. Už kriptovaliutų operacijas nėra indėlių mokesčių, o „fiat“ indėlis yra nemokamas (EUR SEPA, CAD laidas, JPY vidaus indėlis) arba pigus (5 USD už USD laidą). Taip pat maži mokesčiai už išėmimą; 5 USD už USD bankų išėmimą, 0,9 EUR už SEPA išėmimą ES, 300 jenų į Japoniją arba 10 USD Kanados dolerių. Deja, yra ir kriptovaliutos išėmimo mokesčių, kurie gali būti dar didesni. 0,001 BTC arba 0,005 ETH skamba nedaug, tačiau šiuo metu jie prilygsta 7,30 ir 1,50 USD.

Dėl prekybos mokesčiai, „Kraken“ siūlo dideles nuolaidas, jei esate sandorio „formuotojas“, kuris apdovanoja prekybininkus, kurie užpildo užsakymų knygą ir padidina biržos likvidumą..

„Bitstamp“ mokesčiai taip pat yra gana pigūs, jei esate ES gyventojas. SEPA indėliai vėlgi yra nemokami, o už grynuosius pinigus mokate tik 0,90 euro. Pervedimai pavedimu jums kainuos 0,05% užstatą, o dar 0,09% – atsiimant. Nėra jokio mokesčio už kriptovaliutos indėlius ar išėmimus. Vieninteliai mokesčiai, kurių norėsite išvengti, yra už indėlius kredito kortelėmis, kurie svyruoja nuo 5% iki 8% viso jūsų indėlio.

Prekybos mokesčiai „Bitstamp“ yra didesni nei „Kraken“, o didžiausia problema yra ta, kad „kūrėjams“ nėra nuolaidos. Tai reiškia, kad „Bitstamp“ likvidumas yra mažesnis (visa kita yra lygi), todėl jūs mokate paslėptas išlaidas, nes „bid / ask“ skirtumai yra didesni nei „Kraken“.

Galimos kriptovaliutos

Kraken tikrai šviečia šioje kategorijoje; visame siūlomų kriptovaliutų sąraše yra Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum Classic, Iconomi, Augur, Stellar Lumens, Monero, Ripple, Zcash, Gnosis, Dogecoin, Melonport ir Tether. Jis taip pat išsiskiria tuo, kad siūlo BTC ir ETH prekybos poras tarp įvairių valiutų, įskaitant JAV dolerį, Didžiosios Britanijos svarą, Kanados dolerį, eurą ir Japonijos jeną..

„Bitstamp“ siūlo ribotesnį kriptovaliutų asortimentą su prekybos poromis pagrindinėms kriptovaliutoms BTC, ETH, LTC ir XRP. Visi, išskyrus BTC, buvo pridėti 2017 m., Todėl atrodo, kad birža juda, kad būtų galima pridėti daugiau altcoins. „Bitstamp“ taip pat paskelbė, kad taip yra palengvinti „Bitcoin Cash“ išėmimą, tačiau prekyba kol kas vėluoja.

„Kraken vs Bitstamp“: paskutinės mintys

„Kraken“ ir „Bitstamp“ pritraukia didžiąją dalį tos pačios klientūros prekyboje kriptografinėmis priemonėmis, nes jos priima tokias valiutas kaip USD ir EUR. Jei esate patyręs prekybininkas, norintis prekiauti altcoinais ir naudoti svertą, pasirinkimas yra aiškus ir norėsite naudoti „Kraken“.

„Kraken“ vis dar turi išspręsti esamas problemas, susijusias su atsilikusia prekyba ir prastu klientų aptarnavimu, taigi, jei esate mažiau patyręs prekybininkas ir tiesiog norite retkarčiais prekiauti pagrindine kriptovaliuta, geriau laikykitės „Bitstamp“.

(Peržiūrėkite visus mūsų rekomenduojamų Bitcoin ir Ethereum biržų sąrašus)