Bitcoin miršta. Kiekvienas, kuris jau daugiau nei kelerius metus naudojasi kriptografija, to negirdės pirmą kartą. Neseniai CNBC greitųjų pinigų segmentas surengė a tyčiotis iš laidotuvių už Bitcoin. Tęsiantis ilgiausiai meškų rinkai kriptovaliutos istorijoje, ironiškai pavadintoje verslo parodoje paskelbta „Bitcoin“ pabaiga.

Laidos svečių netrūko teigiamų kriptografinių kainų prognozių, ypač įtakingų sunkiasvorių, tokių kaip „Galaxy Digital“ Mike’as Novogratzas ir „Fundstrat“ atstovas Tomas Lee. Dar viena „Bitcoins“ mirties deklaracija ateina kaip tradicinės JAV rinkos, tokios kaip S&P 500 colių arčiau naujų visų laikų aukštumų.

Kai perspektyva

Jų garbei CNBC laida perėjo prie buliaus Briano Kelly, kuris įrodinėjo kriptografijos karaliaus atvejį. Laimei, Kelly atliko namų darbus dėl „Bitcoin“. Tai nėra pirmas kartas, kai rinkoje pastebimas toks drastiškas nuosmukis. Toliau Kelly paaiškino: „Žinote, kai atsirado ta„ Bitcoin “klaida, tai buvo maždaug aukštumose. Taigi, kai pradedame skelbti laidotuves ir viskas pasidaro tikrai siaubinga, nuotaikos artėja prie žemiausių taškų “. Išmintingi žodžiai, kaip žino visi, kurie išgyveno didelį Bitcoin nuosmukį.

Nors šioje diagramoje iki galo neparodytas, pirmasis didžiausias „Bitcoin“ biustas buvo blogiausias. Nuo 2011 m. Birželio iki lapkričio Bitcoin nukrito nepaprastai 93 proc. Šie du reikšmingi nuosmukiai buvo atitinkamai 57 ir 83 procentai.

Pagrindiniai eksponentinio Bitcoin kainų augimo trūkumai 2012–2014 m

Pagrindiniai eksponentinio Bitcoin kainų augimo trūkumai 2012–2014 m

Toks nepastovumas išgąsdintų nieką. Tada nenuostabu, kad pagrindinė žiniasklaida apie Bitcoin mirtį vadino aplink 347 kartus iš tikrųjų, kai kurių nuomone. Ir nors jūs dažnai girdite tokią kritiką daugelyje vietų aplink „Internetland“ ir gatvėse, daugelis žmonių nesupranta vieno svarbaus dalyko: tai yra eksponentiškai didėjanti rinka.

Kitaip tariant, perkant ir laikant ilgalaikėje perspektyvoje, jūsų investicija būtų grąžinama daugiau nei dešimt, dvidešimt ar net šimtus kartų. Jei jūsų laikas nėra pranašiškas, greitas praturtėjimas nėra perspektyvi strategija. Galbūt „HODLers“ čia tikrai yra kažko linkę.

Atgal į verslą

Realybė yra ta, kad nieko nedaroma, kai kainos kasdien didėja dviženkliais procentais. Šifruotų bulių rinkose įmonės, kuriančios portfelio stebėjimo priemones, tikriausiai šypsosi nuo ausies iki ausies. „Twitter“ gausu ekrano kopijų ir pasigyrimo konkursų. Beveik neįmanoma neuždirbti pinigų. Vis dėlto neapkenčia meškos. Aišku, spekuliantai jaučia skausmą, kai jis ateina, tačiau neabejotinai svarbiausi šio judėjimo dalyviai (kūrėjai) iš tikrųjų atlieka darbus.

#BUIDL https://t.co/DKoPtTnLWD

– Vitalikas, neduodantis eterio (@VitalikButerin) 2018 m. Kovo 7 d

Kriptovaliutos keitykla „Coinbase“ net žvaliai bandė paduoti patentą populiariam kriptografijos pramonės kūrimo terminui „BUIDL“. Vėliau jie atsisakė šios idėjos, tačiau tai tik parodo, kad pramonei reikia sveikos pusiausvyros tarp statybinių produktų ir paslaugų, o jų vertė ilgainiui auga..

Apibrėžti sėkmę

Bene didžiausia problema apibrėžiant Bitcoin sėkmę yra metrikoje, kuri naudojama jai įvertinti. Deja, daugelis nesąžiningų žmonių orientuojasi tik į kainą. Tai šiek tiek paviršutiniškas būdas išmatuoti „blockchain“ ir daugybę jo funkcinių dalių. Atėjo laikas šiek tiek gilintis. Tarp daugelio kitų naudingų analitinių priemonių, kurias gali naudoti visi, yra kasdieninė Bitcoin operacijų diagrama.

„Bitcoin“ kasdien patvirtintos operacijos

„Bitcoin“ kasdien patvirtintos operacijos (šaltinis: „Blockchain“)

Tai fiksuoja patvirtintų operacijų skaičių „Bitcoin“ tinkle nuo tada, kai jis pradėjo veikti 2009 m. Nors 2018 m. Bitcoin kaina buvo mažesnė, kasdienės operacijos to nepadarė. Tiesą sakant, nutiko visiškai priešingai. Įvaikinimas ir toliau auga ir vėl artėja prie visų laikų.

Tai yra visiškai prasminga, atsižvelgiant į finansinę kelių šalių padėtį. Pietų amerikiečiai Argentinoje ir Venesueloje kriptografiniu būdu toliau vykdo operacijas labiau nei bet kada anksčiau. Stulbinantis infliacijos lygis vis daugiau piliečių visame pasaulyje verčia kreiptis į alternatyvias vertės parduotuves, nepaisant šios vadinamosios kriptografinės žiemos, kurią šiuo metu patiria rinka.

Be to, kita metrika, pvz., Maišos rodiklis, nors ir neatitinka aukščiausių rodiklių, vis dar rodo sveiką bendrą Bitcoin ekosistemos vaizdą. Nė viena metrika nėra tobula, tačiau plačiai paplitęs požiūris, be abejo, yra didingesnė Satoshi vizija, palyginti su spekuliacine Bitcoin verte.

Bitcoinas miręs, Tegyvuoja Bitcoinas!

Garsusis posakis kilęs iš monarchų laikų, kai mirus vienam karaliui jo vietą užimdavo naujas. Programuojamų pinigų sumanumas reiškia, kad tokios sąvokos, kaip šakės, suteikia galimybę kriptovaliutoms išradinėti iš naujo. „Bitcoin“ maksimalistai mėgsta nekęsti altokinų, tačiau yra bent viena svarbi jų teikiama paslauga: „Bitcoin“ kūrėjų palaikymas ant kojų.

Neabejotinai daugelis altkoinų ir ICO yra užpildyti karštu oru ir lūpomis. Tačiau tai nereiškia, kad kūrėjai nekuria įdomių idėjų ir įrankių alternatyvioje erdvėje. Jei „Bitcoin“ nori likti pirmyn, „Dev“ komanda turės nuolat kurti naujoves.

Revoliucija nebus kuriama per naktį. Ir tai tikrai nebus pastatyta remiantis vienpusių kainų pokyčiais. Galite įsivaizduoti, kaip pirmas 90 proc. Kainų kritimas 2011 m. Būtų sukėlęs bendruomenę, rimtai uždavęs klausimą: „Ar Bitcoin miršta?“

Devintus savo veiklos metus ir penktus ar šeštus rimtus trūkumus bet kuris patyręs HODLeris tikriausiai tiesiog nerūpi. Kriptovaliutos atkūrimas iš tikrųjų nėra atsigavimas. Nepaisant to, kad nuo 2017 m. Gruodžio mėn. Nukrito 84 procentai nuo piko iki lovio, Bitcoin vis dar keliais šimtais procentų padidėjo, palyginti su tik prieš kelerius metus. Jūs darote matematiką.

Bitcoin nemiršta, jis tiesiog žiemoja. O pabudus meška yra labai didelė tikimybė, kad ir vėl ji virs siautėjusiu jaučiu.