Dar 2012 m. Įmonės pradėjo eksperimentuoti su „Bitcoin“ mokėjimais kaip alternatyva pagrindiniams sprendimams. Praėjus keleriems metams po šių ankstyvųjų bandymų, įmonės šoko ant kripto ir bandė išsiaiškinti, ar nauja vartotojų banga plūsta į virtualias valiutas..

Turizmas yra viena iš tų pramonės šakų, kur Bitcoin gali padaryti realų pokytį. Pinigų keitimas užsienyje visada buvo keblus verslas. Kas nori susidoroti su keliomis valiutomis, supainioti valiutų kursus, nusimesti tuos kursus ar tvarkyti didelius užsienio pinigų kiekius? Daugelis šių klausimų dabar eina į galvą, nes kriptovaliutos meta iššūkį pagrindinei sienų finansų sistemų idėjai.

Geras

Kriptovaliuta yra vienas patogesnių ir pigesnių lėšų pervedimo būdų tarptautiniu mastu, ypač jei esate šalyje, kurioje yra lipni kapitalo kontrolė. Neretai šių šalių centriniai bankai ir kliringo namai kaupia biurokratiją ir neigia mokėjimus, nesiekdami nemažo sumažinimo. Tarpininkas vis dar gyvas ir sveikas.

Naudodamiesi kriptovaliuta, galite užsisakyti ir sumokėti už tarptautines atostogas per 30 ar mažiau minučių (žinoma, priklausomai nuo to, kiek užimta jūsų naudojama blokų grandinė). Leidimas nereikalingas. Kita vertus, tarptautiniai pavedimai gali lengvai užtrukti maždaug savaitę. Ne taip gerai, jei esi užsienyje ir reikia greitai siųsti pinigus.

“Bet kreditinės kortelės išsprendžia šią problemą”, – girdžiu, kaip sakote. Tam tikru mastu tai gali būti tiesa. Tačiau kreditinės kortelės kelia keletą problemų keliaujant su wannabes. Pirma, jie gali būti beprotiškai brangūs: sąskaitos mokestis, finansinis mokestis, avansas grynaisiais, balanso pervedimas, palūkanos, užsienio operacijos. Jūs įvardinsite, kad jie už tai imsis. Antra, kai nueisite nuo sumušto kelio, mažai tikėtina, kad susidursite su kuo nors su kortelių automatu. Šios mašinos paprastai taip pat padengia savo, kartais gana dideles, išlaidas.

Mažai ir mieguistai kelionės tikslai menkai skatina mokėti už nereikalingas sistemas. Kreditinės kortelės yra labai bankiškų Vakarų šalių bruožai. Visur kitur? Reikalingas paprastesnis, prieinamesnis sprendimas. Su išmaniuoju telefonu ir interneto ryšiu beveik kiekvienas gali sukurti kitą „Bitcoin“ viešbutį.

Kripto miestas

Kalbėdamas apie mažą ir mieguistą, Agnes Water Rytų Australijoje žengė žingsnį ir vainikavo kaip pirmasis Australijos „skaitmeninės valiutos miestas“.

Agnes Water, pirmasis Australijos skaitmeninės valiutos miestas. Šaltinis: „Facebook“ / NEM

Agnes Water, novatoriškas kriptovaliutų turizmo priėmimas. Šaltinis: „Facebook“ / NEM

Daugiau nei 30 vietinių įmonių, įskaitant restoranus, kelionių organizatorius, viešbučius ir svečių namus, sušildė idėja, nes:

„Jei turistų nuvykimui į miestą reikės kriptovaliutos, tada pareikškite jį“.

Išmintingi žodžiai iš Moondoggie paplūdimio ir „Bush Tours“ savininko Arty Cipako. Turizmas yra sunkus verslas, nes yra cikliškas ir labai priklauso nuo disponuojamų pajamų ir geros rinkodaros. Tai taip pat pagrindinė „Agnes Water“ pramonė, kaip ir daugelis kitų mažesnių miestelių aplink Australiją ir iš tikrųjų pasaulį. Maitinimas technologijas išmanančiam jaunesniam keliautojui, palaikančiam ryšį su kriptovaliutomis, yra protingas žingsnis.

Blogas

“Bitcoin” knygos nekintamumas yra tikrai tvarkinga funkcija arba potencialiai erzinanti problema, atsižvelgiant į jūsų požiūrį. Nebeliko sukčių, grąžinančių kredito kortelių operacijas. Puiku. Vis dėlto kas nutiks, jei siųsite lėšas ne tam asmeniui ar verslui, ar jūsų žavinga kelionių organizatorė pasirodys esanti pasitraukimo afera? Jei neturite Samuelio L. Jacksono lygio derybų įgūdžių ar gavėjas yra šventasis, jūsų pinigų nebėra ir jie nebegrįš. Tai yra decentralizacija veiksmuose. Niekas nesiruošia susigrąžinti jūsų lėšų.

Tada iškyla akivaizdi problema, su kuria pirmieji moneta moneta šiuo metu susiduria vykdydama kasdienes operacijas. Nupieškime paveikslą: piko metu vakarienėje atsiduriate judrioje Bankoko miesto maisto rinkoje. Kuris gatvės pardavėjas laukia 30 minučių, kol patvirtinsite „Bitcoin“ operaciją? Nė vienas. Turėsite išsimokėti šiek tiek šaltų grynųjų pinigų, jei norite paragauti to mielo „Pad Thai“. Dabar vyksta pokyčiai, kurie tai pakeis, tačiau artimiausiu metu daugelis vietinių gyventojų vis dar laiko grynaisiais pinigais (popieriaus rūšimi).

… Ir Bitcoin turizmo ateitis

Iki šiol labai skiriasi nuomonė apie kriptovaliutos efektyvumą turizmo pramonėje. Viena vertus, pradedantys kripto pirmininkai siekia išnaudoti vieną iš labiausiai per sienas dešimtmečius griaunančių finansinių pokyčių. Kita vertus, skeptikai nurodo kainų stabilumo trūkumą kaip vieną kasdienio naudojimo kliūtį.

Apsvarstykite oro transporto pramonę. Įmonių, kurios iš tikrųjų priima „Bitcoin“ skrydžiams, nėra daug. Be to, yra keletas rizikuojančių ir iš tikrųjų jau keletą metų gyvuojančių.

Latvijos vežėjas „airBaltic“ nuo 2015 m. priima kriptovaliutos mokėjimus per „Bitpay“. „CheapAir“, JAV įsikūrusi užsakymų platforma priėmė kriptografiją nuo 2013 m. Praėjusiais metais (2018 m.) jie įtraukė „Bitcoin Cash“, „Litecoin“ ir „Dash“ į vis didėjantį mokėjimo galimybių sąrašą..

Mokėkite su kriptografija už mėgstamiausius „CheapAir“ skrydžius

Išleisti ar apgauti savo Bitcoin? Tai yra klausimas.

Turizmo pramonė kelia keletą unikalių iššūkių, kuriems kriptografija labai tinka. Tikrai nėra universalaus mokėjimo sprendimo, nes kertant sienas yra tik tiek įvairių būdų, kaip pasikeisti vertę. Kol kas atrodo, kad išliks kelios mokėjimo galimybės. Labai abejotina, ar taip išliks daug ilgiau.

Programuotojų armija buriasi į kriptografiją, ir jie yra alkani ne tik pinigų, bet ir dėl naujo jų programavimo būdo. Mastelis, greitis, saugumas: tai visi klausimai, kuriuos jie pašėlusiai dirba kalbėdami. Dabar viskas, ko reikia, yra sveika kriptovaliutos įvedimo dozė. Kokiai pramonei geriau vadovauti mokesčiui nei turizmui?

Galbūt vieną dieną išgirsite pasakas apie nuotykių kupinas šeimas, tyrinėjančias pasaulį. Važiuodami neatrastos šalies keliu girdite pokalbį:

Sūnus: “Tėti mes jau ten?”

Tėvas: „Nėra sūnaus, bet mes būsime po penkių minučių. Ar galėtumėte sumokėti svečių namams prieš mums atvykstant. Savininkas sakė, kad priima tik „Bitcoin“. “