Da Hongfei apie NEO ateitį ir kriptovaliutų pasaulį
NEO bendruomenei Da Hongfei reikia mažai pristatyti. Tačiau tiems, kurie dar neturi pasinerti į NEO, tam tikra pagrindinė informacija yra tinkama. Da Hongfei yra NEO (anksčiau žinomas kaip „Antshares“), platinamų programų „blockchain“ platformos, įkūrėjas. Jis taip pat yra įmonės lygio įmonių ir įstaigų „blockchain“ plėtros bendrovės „Onchain“ įkūrėjas ir generalinis direktorius.
Hongfei yra plačiai vertinamas kaip vienas pagrindinių figūrų kriptovaliutų pasaulyje, ypač kalbant apie „blockchain“ priėmimą Kinijoje.
Jo draugiška asmenybė ir nuoširdūs juokeliai apie jo putlias ir kuklias ankstyvąsias kriptovaliutų dienas yra vienas pagrindinių strategų, palaikančių kriptovaliutą, kurios visų laikų rinkos viršutinė riba viršija 10,5 mlrd. USD, o klestinti verslininkų ir kūrėjų ekosistema..
Šį interviu su Da Hongfei NEO DevCon atliko Alexas Moskovas, Colinas Harperis ir Bennettas Garneris. Mes pereiname prie kelių temų, susijusių su Hongfei vizija į NEO, kriptovaliutų pasaulį apskritai, taip pat keletu klausimų, susijusių su žmogaus, valdančio kelių milijardų dolerių judėjimo ir technologinės revoliucijos vairą, psichika..
Colin Harper, Alex Moskov, Da Hongfei ir Bennett Garner iš NEO DevCon.
„CoinCentral“: Šios konferencijos pagrindinis dėmesys skiriamas NEO vizijai ir bendruomenės iniciatyvai bei bandymams skatinti tvirtą ekosistemą. Atrodo, kad NEO labai atsargiai vertina savo ICO partnerystes ir apskritai savo partnerystę. Ar galite nuspręsti, kas kyla NEO komandos mintyse, kai jie tikrina projektą ir nusprendžia jį paremti? Tai priverčia susimąstyti: „Tai geras projektas.
Hongfei: Šiame labai ankstyvame etape mes nesame labai selektyvūs. Mes patikrinsime jų kilmę ir pažvelgsime į tą viziją. Dauguma projektų, kurie kreipiasi į mus, yra teisėti projektai, todėl neturime labai griežtų standartų, palaikyti ar ne. Vis dėlto pamažu tampame atrankesni.
Ar galėtumėte pakomentuoti savo asmeninę psichologiją prižiūrint visą NEO ekosistemą? Kaip atrodo diena Da Hongfei galvoje?
Dalykai tiesiog nutinka. Kartais tave verčia daryti dalykai, todėl nėra taip, kad viską planuoju. Kriptų pasaulis veikia visą parą. Pabudęs griebiu telefoną ir mano „WeChat“ yra gal 200 pranešimų, kuriuos turiu patikrinti. Ne tai, kad aš dirbu visų darbus, bet žmonės ateis pas mane dėl sprendimų. Jei pamatysite pakankamai daug dalykų, geriau suprasite šią pramonę ir kokia yra jos kryptis.
Šio mėnesio pradžioje davėte interviu su „Bloomberg“. Tame interviu sakėte, kad manote, jog reguliavimas yra geras dalykas, ir tai sakėte anksčiau. Kokios jūsų mintys apie JAV ir ES reglamentus? Jei kurtumėte taisykles, ką norėtumėte pamatyti tose rinkose?
Tai sunkus klausimas. Manau, viskas pasikeičia. Spekuliacija yra reguliuojamas verslas daugumoje šalių, jūs negalite laisvai vykdyti centralizuotos biržos. Taigi, jei šalis norėtų reguliuoti kriptovaliutą ar žetoną, geriausias būdas tai padaryti būtų reguliuoti mainus.
Tiksliau, „Fiat“ vartai arba tiesiog apskritai?
Net žetonas mainams yra spekuliacija, taip. Turtą galima uždirbti dviem būdais. Vienas iš būdų yra vertės kūrimas, kitas būdas – vertės padalijimas. Spekuliacija yra nulinės sumos žaidimas. Tai ne apie kažko sukūrimą, o apie tai, kiek turėčiau turėti ir kiek liko jums. Jei visi daro spekuliacijas, tai reiškia, kad niekas nekuria naujų vertybių. Žmogaus prigimtis mėgsta spekuliuoti, todėl manau, kad spekuliacija yra reguliuojama beveik kiekvienoje šalyje.
Kalbant apie spekuliaciją, žmonėms „Tether“ labai patinka, nes tai neleidžia jų investicijoms svyruoti rinkoje. Tetheras matė daugybę bendruomenės narių pastangų ir jie į tai žiūri skeptiškai. Ar turite komentarų apie „Tether“ ir jų dabartinę situaciją atliekant „Bitfinex“ auditą?
Pririšimas labai panašus į senuosius senovės auksakalius. Jie duotų jums popierių, kuriame sakoma, kad turite tam tikrą aukso kiekį, kuris yra jo saugyklose. Palaipsniui tie auksakaliai sužinojo, kad gali atspausdinti daugiau popierių nei tikrasis rezervas. Tai padaryti netgi saugu, jei tai darote kukliai, ir tai tampa dalinio rezervo sistema. Manau, kad „Tether“ eis ta pačia kryptimi. Aš nekaltinu jų tai darant dabar, aš tiesiog galvoju, kad tai yra jų verslo rūšis. Net jei jie neturi 100% rezervo, kol jis yra labai naudojamas mainuose, žmonės vis tiek jį naudos. Jei kažkaip sužinosime, kad „Tether“ turi tik 95% atsargą, ar kaina nukris iki 95 centų? Nemanau. Manau, kad kaina išliks panaši į 1,00 USD. Palaipsniui tai taps dalinio rezervo sistema. Ne todėl, kad jie moraliai blogi, o tik verslo pobūdis.
Leiskite pridurti, kodėl taip sakau, nes neseniai lankiausi biržoje ir paklausiau generalinio direktoriaus, kodėl jis vis dar priima USDT, jei „Tether“ yra pavojingas? Jo atsakymas buvo tas, kad jį plačiai naudojo visi didesni mainai. Net jei jie turi nulį dolerių banke, visos biržos neleis Tetherui mirti. Jie pagerbs Tetherą. Štai kodėl jis nusprendė toliau naudoti USDT. Jis sakė, kad net jei „Tether“ kaip įmonė bankrutuos, jis savo vartotojo USDT pagerbs USD. Kol jis buvo plačiai naudojamas, sunku būti mirusiam.
Kai pasirodė „Weiss“ reitingas, buvo daugybė kitų žetonų, kurie buvo išvardyti panašiu įvertinimu, ir tai taip pat tikrai geri projektai. Kokie projektai jums tikrai patinka ne už NEO?
Manau, kad EOS sekasi puikiai. Kosmosas yra puikus. Susipažinau su Jedu McCalebu „Stellar“, jis daro didelius darbus.
Mums labai patiko daug kalbėtojų, kurie jums patiko Zhangas Shouchengas, Stanfordo fizikos profesorius, kuris kalbėjo apie pinigus kaip apie energijos kaupimą. Panašu, kad jis taip pat yra pakankamai įsitraukęs į NEO ekosistemą. Kokie yra dalykai, kurių ieškote partneriams, kad galėtumėte dalyvauti NEO?
Mes labai atviri, kad akademikai ir pramonės lyderiai galėtų dirbti, susidraugauti ar kaip nors prisidėti prie mūsų projekto. Mes įkūrėme fondą, vadinamą „Open Blockchain Foundation“, registruotą Kalifornijoje. Šis fondas aukos universitetams ir rems mokslinių tyrimų stipendijas. Ji taip pat rems studentų organizacijas „blockchain“ srityje.
Iš manęs iš jūsų komentarų ir iš čia girdėtų kalbėtojų aišku yra tai, kad NEO žaidžia ilgą plėtrą. Mes žinome, kad jums prireikė kelerių metų, kol net paleidote „Antshares“ ir ištyrėte kosmosą. Ar galite šiek tiek pakalbėti apie kantrybę ir kantrybės svarbą bandant sukurti kažką panašaus į platformą?
Kinijoje yra labai garsus posakis, kai pučiant vėjui net kiaulė gali skristi. Tai galioja ir šiai pramonei.
Problema ta, kad jei visada vejasi vėjo kryptį, tai tikrai sunku. Tai, ką mes padarėme, yra tai, kad radome vietą ir manome, kad tai atrodo gražiai, peizažai ten gražūs, ir mes mielai ten liktume ir dirbtume, ir staiga ateina vėjas. Tai mūsų kantrybė. Mes to nedarome, nes tai labai populiaru. Dar 2014 m. Jis nebuvo populiarus, buvo labai prieštaringas. Mes tai darome, nes mums patinka tai daryti.
„Ethereum“ įkūrėjas Vitalikas Buterinas ir NEO įkūrėjas Da Hongfei.
Atrodo, kad ta kantrybė pasiteisino. Matome, kaip NEO prasibrauna į dešimtuką ir matome, kad ji kėsinasi į didžiuosius žaidėjus. Jis dažnai buvo vadinamas „Kinijos Ethereum“, o visas dėmesys konferencijai yra NEO išmanioji ekonomika ir NEO bendruomenė. Ar manote, kad vadinti „kinų Ethereum“ yra tinkama ir kokiais būdais, jūsų manymu, skiriasi NEO ir kaip jūs skiriatės?
Yra daugybė Kinijos kompanijų, vadinamų „Chinese This“ ir „Chinese That“. Paieškos sistema „Baidu“ vadinama kinų „Google“ versija. Yra keletas kinų versijų, kurios tampa geresnėmis nei jų kolegos Vakarų pasaulyje. „WeChat“ yra geresnė ir didesnė už „WhatsApp“. „Alibaba“ prilygsta „Amazon“ ir ji taip pat gana didelė. Man nesvarbu, kad mane vadina „kinų Ethereum“, nes žmonėms lengviau suprasti, kas yra NEO. Laikui bėgant mes tobulėjame, turime geresnes technologijas ir ekosistemą. Iki to laiko žmonės mus vadins tikruoju vardu.
Kai keitėte savo vardą iš „Antshares“ į „NEO“, tikriausiai įvyko susitikimas, kuriame aplinkui sklandė kiti vardai. Kokie buvo vardai, kuriuos NEO beveik vadino, kad džiaugėtės, jog neįvyko?
Iš esmės NEO yra mano idėja. Antshares yra kilęs iš mūsų kiniško pavadinimo. Kiniškas pavadinimas reiškia „Tiny Ant“. Negalime mūsų vadinti Mažąja skruzdėle, nes tai keista ir negalime gauti domeno, todėl mums reikėjo kažko unikalaus, todėl sugalvojome „Antshares“. Vis dėlto tai nėra labai natūralus angliškas pavadinimas, todėl Kinijoje kyla konfliktų su kitais prekės ženklais, tokiais kaip „Antfinancial“, ir veiksmo kamera, konkuruojančia su „GoPro“, turinčia tą patį kinišką pavadinimą kaip ir mes. Mes nusprendėme pakeisti prekės ženklą. Kitų vardų neprisimenu. Aš sugalvojau NEO ir tada stipriai pastūmėjau kitus savo komandos narius. Nepasakyčiau, kad priverčiau juos, bet gana sunkiai stengiausi juos įtikinti. Ne visi manė, kad mums reikia naujo pavadinimo, nes mes jau buvome gana garsūs Kinijos rinkoje.
Ar jūs kada nors buvote „Matrix“ gerbėjas?
Taip. Tai labai intriguojantis filmas. Mūsų vardas NEO nėra iš „Matrix“.
Ką darote savo malonumui, kuris nėra susijęs su „blockchain“ / kriptografija? Ką darai, kad atsipalaiduotum?
Žiūriu MMA. Aš gana anksti stebėjau UFC apie 15 metų.
Ar ateityje bus mažinami sistemos mokesčiai, jei dujų kaina ir toliau kils? Jei ne, ar manote, kad tai apskritai trukdys ekosistemos augimui?
Galų gale sistemos mokestį nuspręs NEO žetonų turėtojai. NEO žetonas yra sistemos dalis, todėl mes leisime NEO žetonų turėtojams galimybę nuspręsti, kiek turėtų būti įkainoti sistemos mokesčiai. Tai nėra fiksuota amžinai. Žetonų turėtojai turėtų nuspręsti dėl mokesčių struktūros, kuri būtų palyginama su kitomis blokinėmis grandinėmis.
Kodėl nedalomas ženklas ir ar matote, kad tai sukelia bet kokią trintį, nes NEO toliau auga?
Manau, kad tai yra klausimas. Sakykime taip. Kiekviename bloke bus atrakintos aštuonios dujos. Dujos jau yra, jos tiesiog neaktyvios. Yra viena „Gas“, susieta su vienu NEO ženklu. Blokas po bloko bus atrakintas nedidelis dujų kiekis. Nėra taip, kad uždirbate dividendus, tai nėra vertybinis popierius. Tai tarsi laipsniškas to, kas jau priklauso, išleidimas. Priežastis, kad NEO prieigos raktas yra nedalomas, yra ta, kad norime, kad leidimas būtų nedelsiant. Kiekviename bloke bus išleistos aštuonios dujos, kurias dujas padalins NEO žetonų turėtojai. Jei NEO yra dalijamasi, tai sukels tam tikrų matematinių problemų. Vis dėlto galvojame apie naujo mechanizmo sukūrimą. Pagal naująjį mechanizmą bendras dujų kiekis yra maždaug 100 mln., Bet ne tiksliai 100 mln. Naudojant šį mechanizmą, NEO žetonai gali būti dalijami.
Paskutiniai klausimai, tiesiai iš žirgo burnos „Reddit“. Ar Da Hongfei ryte naudoja specialius losjonus, ar jis, žinoma, yra gražus?
Haha. Mano rytinė rutina, 80% laiko, yra skutimosi. Turiu išlaikyti savo barzdos formą.
Tai tik bendruomenės šaukimas. Šis vartotojas sako: „Aš neturiu klausimo Da Hongfei“, tačiau šis vartotojas norėjo padėkoti už „Antshares“ ir „NEO“ bei tai, ką daroma norint pakeisti jų gyvenimą ir kad jie tikrai pasitiki vizija ir sugebėjimu vykdyti . Tiesiog norėjau tuo pasidalinti su jumis. Turite keletą bendruomenės narių, kurie tikrai, tikrai domisi tuo, ką darote.
Ačiū!
Sekite Da Hongfei ir įvykius NEO pasaulyje jį ir NEO „Twitter“, taip pat „NEO Discord“ kanalas.