„Blockchain“ atėjimas į šalia jūsų esantį muzikos festivalį
Justinas Blau (3LAU) yra įrašų didžėjus ir prodiuseris iš Las Vegaso, Nevadoje. Nuo nuolankių pradų brolijos vakarėliams kolegijoje jis greitai pradėjo vadovauti tūkstantinei auditorijai svarbiausiuose elektroninės šokių muzikos etapuose. Iš pradžių žinomas kaip „mashups“ kūrėjas, Justinas nuo to laiko išradė savo stilių, kad sujungtų žanrus galėtų atsinaujinti, todėl jo naujausias albumas „Ultravioletinis“ buvo visiškai unikalus. Dabar jis kuria kažką didesnio už save: muzikos festivalį.
Justinas projektuoja judėjimą, siekdamas integruoti „blockchain“ technologiją į šiuolaikinės muzikos festivalio patirtį su „blockchain“ veikiančiu muzikos festivaliu, mūsų muzikos festivaliu (OMF). Vienu iš daugiau blogų blokų grandinės naudojimo atvejų OMF žetonu siekiama panaudoti „blockchain“ technologiją, kad dalyviams būtų suteikta visiškai vientisa ir dalyvaujanti festivalio patirtis, kuri teisingai kompensuos tiek menininkams, tiek festivalio kūrėjams..
„Coin Central“ Richardas Malone’as neseniai kalbėjo su Justinu apie jo įėjimą į muziką ir „blockchain“ bei apie tai, kaip jiedu gali veikti sinergiškai. Kadangi abi pramonės šakos labai sutampa su šalininkais ir ideologijomis, tai sukėlė gana įdomią diskusiją.
Redaktoriaus pastaba: Šio straipsnio pavadinimas buvo redaguotas iš „DJ 3LAU on Building the World’s First-Ever Blockchain-Powered Music Festival“
Interviu
Justinai, esi žinomas kaip didžėjus, kuris atsisuko iš Volstryto. Jūs taip pat dalyvavote akademinėje stipendijoje Vašingtono universitete Sent Luise. Ar jau demonstravote sėkmės ženklus, kai atsisakėte to kelio, ar muzika buvo aistra, kuri būtų prarijusi, jei nebūtumėte jo laikęsi? Kaip sunkus buvo sprendimas?
Manau, kad tai šiek tiek abiejų, jei atvirai. Visada planavau dirbti finansų srityje, nes tai buvo mano aistra. Vėliau gyvenime planavau skirti laiko muzikai kaip pomėgiui linksmybėms, galbūt trisdešimtmečio viduryje, kai jau turėjau šeimą.
Nenorėjau apie tai galvoti, nes niekada nemaniau, kad realu padaryti karjerą iš savo kūrybinės aistros. Nebuvau tikras, bet, žinoma, kadangi internetas vaidino didelį vaidmenį sprogdinant įvairią muziką, man labai pasisekė, o kai kurie mano mišiniai ir mišrainės tapo „YouTube“ virusu.
Tuo metu aš buvau jaunesnysis koledže ir staiga iš kitų brolijų ir korporacijų, esančių kituose universiteto miesteliuose, labai paklausė manęs ateiti ir pasirodyti. Tuo metu man buvo skirti dideli pinigai, ir aš kiekvieną savaitgalį pradėjau išeiti iš mokyklos, norėdama vaidinti pasirodymus kituose universitetuose. Buvo momentas, kai aš buvau toks: „Ar tai realu dirbti visą darbo dieną, atsižvelgiant į finansinę būklę, kurioje dalyvavau visose šiose laidose?“
Vienintelis būdas augti yra tai, jei galėčiau visą laiką sutelkti dėmesį į savo karjerą ir nesijaudinti dėl nesėkmingų pažymių. Kai pradėjau palikti mokyklą ir keliauti kiekvieną savaitgalį, išlaikyti pažymius buvo beveik neįmanoma. Aš ketinau baigti mokyklą pusiau ar aukojau galimybę tęsti savo kūrybinę karjerą, ir tai gali niekada nebepasitaikyti.
Aš iš tikrųjų turėjau profesorių, kuris įtikino tėvus leisti man. Turėjau visas nuopelnų stipendijas, todėl nebuvo taip sunku juos įtikinti, nes jie nemokėjo už mokyklą. Pagaliau jie pasakė taip. Kai priėmiau sprendimą, ten buvo šiek tiek pinigų, bet tai nebuvo garantuota. Manau, kad tiesiog žinojau, kad turiu rizikuoti ir taip padariau.
Kaip apibūdintumėte save kaip didžėjų ir atlikėją?
Savo karjerą pradėjau kurdama mashup’us ir labai įprastus stiliaus dalykus, kad prasibrautų per daug triukšmo. Iš pradžių tai veikė, todėl pirmąją savo karjeros pusę praleidau daug laiko kurdamas daugiau pagrindinės muzikos. Antroje savo karjeros pusėje skyriau daugiau laiko, kad sukurčiau neaiškesnę elektroninės muzikos rūšį. Norėjau būti šio nostalgiško 80-ųjų žanro, sumaišyto su šiuolaikine produkcija, pradininkas. Neseniai pasirodęs mano albumas „Ultravioletiniai“ su tuo albumu buvo mano mėgstamiausios vaikystės muzikos sujungimas su savo unikaliu gamybos stiliumi. Toks jausmas, lyg jis būtų iš 80-ųjų, bet labiau atnaujintas.
3lau Tavo protas 2013 m
Ir kaip jūs pirmą kartą patekote į „blockchain“ ir kriptovaliutą?
Tai mano mėgstamiausia istorija. Tai buvo 2013 metai, ir aš grojau savo dabar partnerio, Adamo Lynn‘o, muzikos festivalyje Meksikoje. Porą dienų buvau Puerto Vallartoje, o Winklevoss dvyniai leidosi į festivalį mėgautis tuo laiku patirtimi. Adomas supažindino mane su Winklevoss.
Mes greitai susidraugavome, o vėliau aš buvau L. A. per „Grammy“ savaitę ir mes kalbėjomės. Cameronui labai patinka elektroninė muzika, ir jis buvo toks: „Na, kodėl gi jūs neateinate pas mus apsistoti per„ Grammy “savaitę L.A.?“ Aišku, neketinu to atmesti.
Man ten būnant, jie dirbo su „Dvynių“ projektais. Tai buvo mano pirmasis sąlytis su kriptografija. Tai buvo 2014 m., Ir tuo metu aš nusipirkau šiek tiek BTC, nieko per daug beprotiško.
Pernai, metų viduryje apie gegužę, akivaizdu, kad viskas pradėjo kaisti, ir aš buvau toks: „Šventasis šūdas, iš kur tai atsirado?“ Štai tada aš paėmiau į kosmosą tikrai didelį žvilgsnį ir vėlai naktimis praleidau aukodamas kitus projektus, su kuriais dirbau, kad sužinotų apie tai.
Norėdami suprasti erdvę, suprasti techniką ir pabandyti pagalvoti: „Na, kaip aš galėčiau čia įsitraukti? Kaip aš galiu pritaikyti šią revoliucinę technologiją pramonėje, kurią aš aistringai domiuosi ir kuri taip pat yra susijusi su manimi? “ Tada ir įvyko OMF idėja.
„Blockchain“ evangeliją jums padovanojo ne tik daugelį metų prieš daugumą, bet ir dvi legendos erdvėje: „Winklevoss“ dvyniai. Esu įsitikinęs, kad 2014 m. BTC investicijos jums pasirodė gana geros.
Tai padarė, buvo puiku, bet manau, kad mane labiau jaudino tai, kad BTC investicija virto daugybe altcoins, kurie tada dar geriau pasirodė praėjusių metų antroje pusėje. Man asmeniškai pasisekė pusę visko nusimesti. Nors mes visi dabar truputį sutriuškinami, aš tikrai vis dar teigiamai ir džiaugiuosi tuo.
Tuo metu, kai pirmą kartą investavau, daug ko nežinojau. Neturėjau supratimo apie techniką, bet tai, ką darau kaip prodiuseris, labai sutampa. Gamintojų ir technologijų inžinierių gyvenimo būdas labai panašus. Mes visi sėdime priešais savo kompiuterius ir iš esmės visą dieną dulkinamės su mokslais, daugiausiai kalbėdami frazėmis.
Mes nešiojamės su įvairiais dalykais savo nešiojamuose kompiuteriuose. Tai mes visi darome ir tikimės iš to ką nors sukurti, nesvarbu, ar tai technologija, kuri padės žmonėms, ar muzika, apie kurią žmonės yra aistringi. Abiejose erdvėse yra daug sutapimų.
Aš tiesiog atsidūriau nardant ir besimokant, ir nors neturiu informatikos išsilavinimo, daugelis mano bičiulių tai daro, ir aš iš jų mokiausi. Aš tiesiog taip susižavėjau tuo, kas vyko už dolerio ženklų ribų. Aš tiesiog pagalvojau: „Oho, aš galiu taip greitai išsiųsti tiek pinigų per Eterio operaciją bet kurioje pasaulio vietoje šeštadienį.
Tai Beprotiska. Kažkas to neįvyksta.
Tai mane privertė susimąstyti: „Gerai, na, čia akivaizdus pritaikymas muzikoje, bet kas realu? Kas yra tai, ko nesijaučia per daug žadėti? Ką aš galiu pasiekti per pagrįstą laiką, atsižvelgdamas į savo patirtį ir savo tinklą? Kaip aš galiu tapti tiltu tarp esamos nusistovėjusios pramonės ir naujo technologinio reiškinio? “ Tai įkvėpė OMF idėją.
3lau su Macklemore’u
Kokios yra problemos, būdingos dabartinei muzikos festivalio kultūrai, motyvavusios OMF festivalio genezę?
Tai mano mėgstamiausias klausimas, į kurį reikia atsakyti, nes galvojant apie muziką kaip apie industriją, iš tikrųjų yra dvi pusės. Yra įrašyta skaitmeninė muzika ir gyva muzika.
Skaitmeninė muzikos erdvė per pastaruosius 20–30 metų taip neįtikėtinai transformavosi iš „iTunes“ į dalijimąsi skaitmeniniais failais, torrentais, staiga visi galėjo pavogti visą norimą muziką. Jiems tai daryti buvo nesudėtinga, jei jie žinojo, kaip taip visi pradėjo muzikuoti.
Greitai pereikite prie srautinio perdavimo, kad paprastam vartotojui būtų lengviau sumokėti už narystę, nei pavogti visą muziką. Tai grąžino pinigus į menininkų ir etikečių rankas. Transliacija parodė būdus, kuriais technologijos gali vystytis skaitmeninėje muzikoje. Skaitmeninės muzikos vartojimas amžinai pasikeitė dėl srautinio perdavimo.
Gyva muzika nuo Woodstocko nepasikeitė. Nėra skirtumo, ką darei ir ką darai dabar. Nusipirkai bilietą, eini ir paskui vėl turi tai padaryti kitais metais. Viskas.
Nėra technologinio įsitraukimo ar tobulinimo, išskyrus garso sistemas ir gamybą. Niekas nepakeitė to, kaip žmonės vartoja muzikos festivalius taip pat, kaip ir žmonės.
Niekada nemaniau, kad dabar kažkas blogo, kaip vyksta festivaliai, nes aš net nežinojau, kaip tai pakeisti, bet kai pradėjau nardyti žemyn „blockchain“ triušio skylėje, aš pradėjau suprasti, kiek efektyviau tiek daug iš to galėtų būti.
Taigi, be to, kad yra beprotiška kainų infliacija, niekas neužfiksuoja vertės antrinėje bilietų rinkoje. Bilietai ir pats klastojimas yra didžiulė problema.
Turėdami viešąją knygą, daugelis tų klausimų išsprendžia bilietus. Taip pat galite paskatinti gerbėjus dalytis savo patirtimi ir dalytis informacija apie festivalius, kuriuos jie nori aplankyti tuo pačiu būdu, kaip ir jūs, pasidalindami grojaraščiu. Tada asmuo, kuris gauna tą grojaraštį, gauna vertę iš pirminio žmogaus skonio. Jie gauna vertę iš to asmens pasirinkimo.
Lygiai taip pat, jei einate į „Coachella“, paprastai norite eiti su draugu ir pasakote draugui, bet jūs iš tikrųjų padedate festivaliui pagal šią patirtį, tačiau negaunate už tai kompensacijos. Ši vertė nėra fiksuojama taip, kaip skaitmeninė muzika užfiksavo daugybę skirtingų egzistuojančių vertės srautų.
Aš buvau toks: „Šventasis šūdas,„ blockchain “gali padėti mums užfiksuoti vertę ten, kur ji nėra užfiksuota visame festivalio versle“. Tada mes pradėjome galvoti apie tai: „Gerai, gerai, kaip mes tai pritaikysime?“ Tai mes dirbome pastaruosius metus.
„Ultra“ muzikos festivalis, mandagumas: „Beat Media“
Kodėl „blockchain“ arba paskirstytos knygos technologija yra atsakymas į šiuolaikinio festivalio patirtį?
Kai kas nors man pasako savo „blockchain“ idėją, tai yra klausimas, į kurį man visada patinka atsakyti ar žinoti atsakymą. „Kodėl tai aktualu? Kodėl „blockchain“ yra atsakymas? “
Manau, kad yra daugybė būdų, kaip blokinę grandinę galima pritaikyti gyvai muzikai.
Pirmas numeris ir pats akivaizdžiausias bei galingiausias būdas bilietai. Padirbti bilietai yra visur, po to, kai bilietų rinkos paprastai yra per didelės, ir jokiu būdu negalima užfiksuoti vertės, kai kažkas išparduodamas ir staiga bilietai prekiaujama dviem, triskart didesnėmis kainomis.
Niekas, kuris kuria ar koncertuoja renginyje, neturi naudos. Tai tiesiog prarasta vertė dėl neefektyvios kainodaros.
Išplėstinė knygos technologija padeda tiek padirbinėti, tiek platinti bilietus, tačiau taip pat padeda sukurti tinklą, labiau skatinantį gerbėjus.
Tai tarsi antroji dimensija, į kurią mes einame, kurią įgalina išmaniųjų sutarčių technologija. Jei gerbėjas pasakoja draugui apie festivalį, o tas draugas nueina ir perka bilietą, originaliam gerbėjui turėtų būti kompensuota už tas decentralizuotas rinkodaros pastangas. Kuo labiau jūs įtraukiate gerbėjus skleisti žinią apie ką nors, tuo labiau jie įtraukia žmones į ekosistemą, tuo daugiau ekosistemos vertės sukuria ir galiausiai iš jos auga.
„3lau“ koncertuoja „Staples“ centre, „Courtesy: Rukes“
Man vienas aspektas yra bilietų pardavimas. Antroji dimensija yra suderinti paskatas visiems, dalyvaujantiems festivalyje, taip, kaip dar niekada nebuvo padaryta. Išmaniųjų sutarčių technologija tai leidžia.
Manau, kad trečioji dalis iš tikrųjų yra daugiau partnerystės kūrinys, kuriame dėl „blockchain“ technologijos įgalinto skaidrumo festivaliams daug lengviau bendradarbiauti pardavimo informacijos klausimais ir kad duomenys būtų viešesni. Šie duomenys, kuriuos kuriame iš savo patirties, yra nepaprastai vertingi, kad padėtų kitiems festivaliams organizuoti sėkmingus renginius ir netgi leistų vartotojams patys sukurti savo renginius, jei jie to nori..
Žinoma, tai jau toli nuo kelio, bet mes norime pradėti nuo kažko tikro, ir todėl mes darome savo pirmąjį festivalį šiais metais. Mes tai išstudijuosime ir pamatysime, kaip galime tobulėti.
Apibendrinant galima pasakyti, kad trys naudojimo atvejai yra bilietų pardavimas ir skaidrumas per bilietus, skatinimo mechanizmų sudarymas naudojant pažangias sutartis ir galiausiai viešieji duomenys. Menininkai, parduodami bilietus į renginį, paprastai neturi jokių duomenų. Kad būtų tiesmukiškas, „Live Nation“ priklauso tie duomenys.
Gerbėjai taip pat neturi prieigos prie tų duomenų, ir tai nėra teisinga. Kodėl tie duomenys neturėtų būti vieši, kai visi prie jų prisideda? Tai yra trys būdai, kurie, manau, iš tikrųjų gali pakeisti kosmosą.
Taigi, kas iš tikrųjų yra OMF festivalis?
Yra pats festivalis ir yra žetonas. Norėdami kalbėti apie patį festivalį, norėjome, kad OMF būtų festivalių tinklas, kurie visi veikia pagal OMF žetoną ir mūsų sukurtą sistemą bei technologijas. Tačiau pirmaisiais metais OMF festivalis yra toks pat, kaip ir bet kuris kitas festivalis. Skirtumas tas, kad festivalyje vyks nemažai „blockchain“ švietimo.
Mes turėsime kriptografinį kvartalą, kurį turėsite pereiti, kad galėtum net patekti į festivalį. Galite įsigyti bilietus su kriptografija. Bilietus galite įsigyti naudodami bitkoiną ar eterį. Mano žiniomis, nemanau, kad šiuo metu yra kitas festivalis, kuris priimtų bilietų pirkimo kriptografiją. Mes ten būsime pirmieji.
Be to, visi, kurie gauna bilietą, gaus eterio piniginę per mūsų partnerius „SingularDTV“, jie valdys interneto piniginės sąsają. Ateityje šios piniginės turės galimybę išpirkti žetoną.
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ArdaSzneVwA?rel=0]
Pirmieji metai iš tikrųjų yra tarsi šventiniai pasirodymai. Mes tai darome ir norime parodyti pasauliui, kad esame įsipareigoję.
Antrus metus pradedame kurti partnerystę. Mano partneris šiame projekte yra Adamas Lynnas. Jis veda 18 festivalių Jungtinėse Valstijose, o dvejais metais ketiname įtraukti jo festivalius į tinklą. Geriausia, jei nuo trejų iki penktų metų mes patys kuriame festivalius visame pasaulyje su verte, kurią gerbėjai mums teikia finansiškai. Mes taip pat galime bendradarbiauti su kitais esamais festivaliais, o aš ir Adomas turime tinklą tai padaryti.
Mes įtraukiame visus šiuos festivalius į savo tinklą, ir visi šie festivaliai priims prieigos raktą ir grąžins duomenis bei vertę tinklui, kurį norime sukurti. Tai artimiausi penkeri metai, kokie yra OMF tikslai. Kuriant tikrąjį fizinių įvykių tinklą, taip pat dirbsime dėl techninės dalykų pusės ir įsitikinsime, kad išbandysime visas technologijas prieš tai įgyvendindami..
Didžiausia baimė yra pasakyti, kad kažkas veikia, jei dar neveikia. Nors žinome, kad daugelis mūsų kuriamų technologijų veikia, jos buvo išbandytos tik mažose grupėse ir norėdami ją išplėsti, turime atlikti daug daugiau bandymų. Tai trumpalaikis ir makro vaizdas, koks OMF taps laikui bėgant.
Grįžtant prie kai kurių smulkesnių detalių, pakalbėkite su manimi apie įdėtą skatinimo struktūrą. Kas skatina žmones rinkti ir naudoti OMF žetonus, taigi būti aktyviais bendruomenės nariais? Kokia yra tikrojo žetono ir skatinamojo modelio galia?
Mes pradėjome išvardyti visas veiklas, kurias gerbėjai paprastai jau vykdo ir kurios suteikia festivaliui vertę. Pirmasis numeris perka bilietus anksčiau. Kai gerbėjas anksti perka bilietus, jie suteikia likvidumo patirties kūrėjui ir tą likvidumą galima panaudoti, kad patirtis būtų geresnė..
Antras numeris yra tada, kai jie sako draugui. Dauguma žmonių, einančių į festivalius, liepia savo draugams pirkti bilietus, tačiau gerbėjams niekas nesuteikia jokios vertės tai daryti. Gerbėjai tai jau daro. Mes jiems kompensuojame tai padarę.
Galiausiai, kai jie pateikia atsiliepimus apie tai, kas yra jų mėgstamiausi atlikėjai ir kokios yra jų mėgstamiausios festivalio dalys. Niekas niekada neatlieka apklausos, tačiau jei apklausai gauti turėtumėte nemokamų kreditų, tikriausiai tai padarytumėte. Nežinau, ar tai pavyks, bet galiu taip manyti.
Šiais trim būdais gerbėjai gauna kompensaciją už tai, kad teikia atsiliepimus ir vertina patirtį, kuria visi džiaugiasi kartu. Antroji mūsų vizija yra sukurti naudingumo ženklą, kuris turėtų realų išpirkimo vertę. Žinoma, yra ir daugiau teisinių pasekmių, nes kol jis neturi išpirkimo vertės, tai nėra naudingumo ženklas ir kol daug šios technologijos neveikia, galimybė mums ją kvalifikuoti remiantis SEC taisyklėmis yra tiesiog kebli.
Ką galų gale nusprendėme, kad nenorime sustoti, kiekvieną dieną kuriame muzikos festivalius. Aš koncertuoju pas juos, tada mano partneris valdo 18 iš jų. Kodėl gi ne tik tai padarius dabar, parodant pasauliui, kad turime galvoje verslą ir kad tai nėra tik idėja. Dabar yra realaus pasaulio produktas.
Kai mes gauname daugiau aiškumo iš SEC ir dirbdami su kai kuriais savo technologijų partneriais, mes pradedame kurti naudingumo ženklo pusę, kur ji turi tikrą išpirkimo vertę, išskyrus paprastus dalykus. Štai kur mes dabar esame. Daugelis jų veiks anksčiau nei vėliau. Mes nežinome, ar daugelį jų pavyks patobulinti iki spalio mėn., Tačiau kai kurie technologijos specialistai iš tiesų veikia prieigos kontrolę, o kai piniginėje turite tam tikrą skaičių žetonų, gausite apyrankę. Ši apyrankė suteikia jums galimybę patekti į VIP zonas, kaip stimulą.
„Grammy“ laimėjęs atlikėjas Zeddas yra pirmasis paskelbtas OMF pagrindinis leidėjas „Courtesy: Japan Today“
Yra tiek daug dalykų, kuriuos galime padaryti, bet galų gale norime, kad gerbėjai įsitrauktų į festivalio patirtį ir jaustųsi kaip naudingi iš šio užsiėmimo. Tai yra mūsų tikslas.
Galiausiai, norėdami užkirsti kelią, mes taip pat mėgstame savo pirmąją idėją, suteikiančią gerbėjams teisę į festivalį. Mes siekiame sukurti saugos žetoną, kuris atspindėtų nuosavybę ir pelno pasidalijimą pačiame festivalyje. Šis saugumo ženklas ilgainiui įgalins tam tikrą sprendimų priėmimo galią rinktinėse.
Dabar, kai sudėtis yra susisteminta, vienas asmuo ar žmonių komanda priima šiuos sprendimus visos bendruomenės vardu. Tie sprendimai jokiu būdu neatstovauja to, ką žmonės nori pamatyti, ir yra problema – ten neefektyvumas. Kaip tai nuoširdžiai išspręsime, užtruksime metus, bet mes pradedame dabar. Mes pradedame galvoti, kaip tai padaryti.
Saugos ženklo elementas suteikia mums galimybę priversti gerbėjus dar labiau įsitraukti į patirtį. Be abejo, tai yra pirmasis žingsnis link tikrai decentralizuotų dalykų. Tai yra ilgas paaiškinimas visiems skirtingiems aspektams, kuriuos mes dirbame. Manau, kad numeris vienas dalykas, kurį man patinka pasakyti žmonėms, yra visi mes, turintys „blockchain“ projektus, mes visi mokomės eidami. Meluoja visi, sakantys, kad tiksliai žino, kas nutiks. Turime stebėti vartotojų elgseną ir tai tobulinti. Manau, kad skaidrumas yra nepaprastai svarbus.
Visa tai skamba nuostabiai, bet turiu paklausti: kas gali būti ne taip?
Manau, kad daug kas gali suklysti. Manau, kad dalykai, kurie gali būti neteisingi, nebūtinai nusipelno tinklo gedimo ar to, ką kuriame.
Muzikos industrija yra labai politinė. Manau, kad daugybė žmonių priešinsis tokiai idėjai ir dar niekas apie ją nežino, todėl man įdomu sužinoti, kaip tai veikia pramonės žmones. Paprastai pramonės žmonės nemėgsta keisti dalykų, nes būtent tai apmoka jų sąskaitas ir juos saugo. Manau, kad geriausias atsakymas, kurį galiu jums duoti, yra tai, kad stengiamės išvengti visko, kas gali nutikti neteisingai, įtraukdami keletą pagrindinių, pagrindinių muzikos industrijos žaidėjų.
Vieni didžiausių agentų yra šio projekto partneriai: Paulas Morrisas, kuris buvo vienas žymiausių agentų pasaulyje, atstovaujantis Tiesto ir Hardwellui bei daugeliui kitų didžėjų, Lee Andersas atstovauja Skrillex ir Zedd, mano agentui, kuris atstovauja man ir „Chainsmokers“. . Žmonės, turintys realią galią versle formuoti suvokimą, bet taip pat tikintys šiuo projektu ir tikintys, kad tai yra muzikos festivalių ateitis. Kai laive yra tokių žmonių, mes, mano nuomone, galime apeiti kai kuriuos politinius klausimus, su kuriais galime susidurti ateityje.
Kalbant apie technologijas, didžiausia problema yra mastelio keitimas – įsitikinkite, kad galime tai išplėsti, kad vienu metu tilptų dešimtys tūkstančių žmonių. Tai gali suklysti, ir todėl mes to neleidžiame, kol neatliksime rimtų „blockchain“ maitinamų „PoS“ (pardavimo vietos) sistemų patikrinimo maisto ir prekybos vietose..
Mes turime technologiją, kai jūs perbraukiate apyrankę per prieigos tašką, ir tai leidžia jums patekti į festivalį. Taip pat įrašomi duomenys, kada tas asmuo nuvyko į festivalį, ir tie duomenys tampa vieši, įrašyti į „Ethereum“ tinklą.
Yra visa ši šiukšlė, kurią turime įsitikinti, kad ji veikia didžiuliu mastu, todėl mes esame sąžiningi ir sakome, kad nekelsime pavojaus patirčiai, kol nežinome, kad ji puikiai veikia. Štai kodėl mes skiriame papildomą laiką jo statybai. Čia taip pat vyksta didelis finansinis pritraukimas. Visi pinigai, kuriuos surinkome iki šiol, ir pinigai, kuriuos ateityje surinksime privačiai, visi šie pinigai bus skirti užtikrinti, kad tinklas veiktų puikiai ir technologija būtų stabili.
Kodėl reikia kurti „Ethereum“? Aš myliu „Ethereum“, esu didelis gerbėjas, tačiau nerimaujama dėl mastelio. Ar tikite, kad „Ethereum“ galėtų remti OMF dabar ir ateityje?
Į šį klausimą yra dviejų dalių atsakymas. Viena, mes kuriame Ethereum, nes žinome, kad šiuo metu tai yra saugus sprendimas. Mums tai yra visos „blockchain“ technologijos judėjimo užgaida. Kodėl „Ethereum“ yra todėl, kad žinome, kad jis veikia dabar, tačiau tai neatmeta galimybės, kad mes pakeisime platformas.
Žetonus galime pakeisti žetonais kitoje platformoje kelyje. Mums yra daug galimybių, nes mes niekada neįsivaizduojame savo pagrindinio tinklo. Mūsų konkrečiam produktui nėra jokios tikros priežasties, todėl manau, kad tai suteikia mums dar daugiau lankstumo ateityje keičiant ženklus ir potencialiai pereinant į tinklus, kurie ateityje žada. Aš jokiu būdu nesu vedęs Ethereum.
Pakalbėkime šiek tiek daugiau apie savo koncepcijos pasekmes kolegoms ir visai pramonei. Kiti garsūs didžėjai ar superžvaigždės, parduodami pagal šią idėją ir (arba) dirbantys kartu su jumis, kad palaikytų judėjimą? Aš žinau, kad „Gramatik“ yra šifravimo ir blokų grandinės čempionas.
Yra aš ir tada mano partneris Kevinas Edelsonas, kuris yra BRO. Jis pardavinėjo visus, pradedant „Chucky“ sūriu, baigiant LMFAO, menininkais, prekės ženklais ir viskuo. Jis sukūrė visą rinkodaros strategiją mums ir visą prekės ženklą bei yra ten ekspertas. Aš jį atvedžiau anksti, ir jis yra vienas geriausių mano draugų. Jis taip pat dirba 3LAU projekte.
Kitas mano atsineštas draugas buvo Adamas Lynnas, vadovaujantis „Prime Social Group“, kuri yra didžiausia nepriklausoma projekto vykdytoja JAV. Jo partneris Zackas Rubinas taip pat dalyvauja ir jie prižiūri festivalio logistiką ir plėtrą, nes yra tikri ekspertai. Jie yra kitas ratas žmonių, į kuriuos mes įtraukiame – agentai. Žmonės, atstovaujantys menininkams, kurie daugeliu atžvilgių yra verslo pokyčių vartai.
Štai kodėl mes kreipėmės į keletą galingiausių pramonės atstovų, norėdami gauti jų pritarimą ir palaikymą. Tarp tų agentų yra Paulas Morrisas. Samas Huntas, Lee Andersonas ir Hunteris Williamsas, kuriuos minėjau anksčiau.
„3lau“ pasirodymas „Ultra“ muzikos festivalyje, „Courtesy“: „Ultra Music Festival“
Be šių agentų, kitas įdomus mūsų komandos papildas yra vaikinas, vardu Danas Berkowitzas – CID pramogų įkūrėjas. Jis specializuojasi VIP paslaugų srityje ir yra sukūręs porą tarptautinių festivalių renginių, kurie yra gana išskirtiniai, 3 000, 4 000 žmonių paskirties renginiai. Iš esmės, ką Fyre festivalis bandė būti, bet nepavyko, jis daro tik mažesniu mastu. Priežastis, kodėl jis tai daro mažesniu mastu, yra ta, kad jis yra valdomas, nes jam tai labai sekasi. Danas vadovauja VIP „Coachella“, jis vadovauja VIP „Bonnaroo“ ir daugybei kitų festivalių. Jis perims mūsų VIP patirtį šiame projekte ir mes džiaugiamės, kad jį įtraukėme.
Technologijose yra krūva didžiulių vardų, tačiau mes negalime išleisti visų vardų iki birželio 22 d. „SingularDTV“, žinoma, yra pagrindinis mūsų partneris ir inkubavo visą projektą.
Girdėjau, kad jūs įkūrėte įrašų kompaniją „Bloom Records“ ir taip pat girdėjote, kad esate labai susijęs su organizacija „Pencils for Promise“.
Prieš dvejus metus įkūriau įrašų kompaniją, kurioje visą pelną paaukojame skirtingoms labdaros organizacijoms. Pažadų pieštukai buvo pirmieji ir mes surinkome už juos 200 000 USD. Gvatemaloje pastatėme septynias mokyklas, kuriose lankiausi.
Visas mano tikslas tuo buvo suteikti gerbėjams galią per muziką padėti surinkti pinigų dideliems tikslams. Kai gerbėjas klausosi dainos „Spotify“, tai jiems nieko nekainuoja ir padeda surinkti pinigų, o kai jie dalijasi su draugais, padeda surinkti daugiau pinigų. Tai buvo mano pirmoji misija grąžinti gerbėjams. OMF yra antra.
Bloomas padarė nuostabių dalykų. Mes surinkome beveik 300 000 USD. Aukojome uragano „Harvey“ pagalbos fondui Hiustone 20 000 USD. Mes surinkome 20 000 USD už „Fuck Cancer“ su mano nauju albumu, o „Fuck Cancer“ surinksime šimtus tūkstančių, nes albumas ir toliau generuoja pajamas. Tai buvo tik kitas mano aistros projektas, kurį myliu ir kurį toliau dirbsiu.
Ar OMF patirtyje yra integruotas filantropinis aspektas??
Mes tikrai norime ją ištirti. Manau, kad mums sunku įvykdyti kai kuriuos dalykus per trumpą laiką, tačiau ilgainiui norėtume sukurti sistemą, kurioje aukotume dolerį už kiekvieną bilietą gerbėjams pasirinktai labdaros organizacijai. Tai aš noriu padaryti. Sakyčiau, kad nuo šio pokalbio mums yra apie šešis mėnesius. Dabar mes sutelkiame dėmesį tik į tai, ar viskas veikia ir ar laikomės reikalavimų. Dirbau tai metus, ir dar niekas apie tai nežino. Čia galite įsivaizduoti mano pyktį ir laukimą.
Kur žmonės gali sekti OMF?
Geriausia vieta eiti visiems būtų OMF svetainė. Galite prisijungti Telegrama, „Twitter“, „Instagram“. Paskelbsime daugybę naudingos informacijos, būsimų menininkų partnerių, informacijos apie bilietus, sudėties ir įkvepiančių citatų, kurios įkvėpė komandą sukurti koncepciją. Čia visi gali sužinoti daugiau.
Mes tai pradėsime birželio 21 d. Renginys vyks „Civic Center Plaza“, San Franciske, šių metų spalio 20 d.
Nekantriai laukti to. Ačiū už jūsų laiką, Justinai.