Ši savaitė kriptografijoje

Pone, pone, ar galime rasti grindis?

Rinka ieško paramos, žmonės. Nuo tada, kai „Bitcoin“ nesugebėjo išpirkti 10 tūkst. Dolerių, turtas visame pasaulyje kraujuoja, o kainos dar neturi rasti žemiausios ribos.

Jei tikėtumėtės, kad po istorinio precedento atsirastų pomėgis po sutarimo, aš nesulaikyčiau kvapo. Turėdamas bendrą rinkos kapitalizaciją 366 mlrd. USD, „Consensus“ mažai ką išgelbėjo nuo rinkos 4,6% mesti tai, kas patirta per savaitę. Aišku, nuostoliai nėra katastrofiški, tačiau jau antrą savaitę iš eilės matome neigiamą kainų poveikį.

Stebėdami „Bitcoin“ flirtą su 8 tūkst. USD, tikėkitės mažesnių kainų, jei nukrisime žemiau šio palaikymo lygio.

Bitcoin: Kripto Nr. 1 neveikia 6% savaitę, laikydamasis šiek tiek viršijant 8 tūkst. dolerių ribą – 8080 dolerių.

Ethereum: „Ethereum“ apskritai nelabai judėjo. Už 675 USD tai beveik tiksliai ten, kur buvo praėjusį penktadienį, tik pralaimėta 0,4% per savaitę.

Ripple: Toje pačioje valtyje kaip „Ethereum“, „Ripple“ (beveik) laiko galvą virš vandens, nes ji tiesiog nusileido 1,4 proc. už 0,66 USD.

kriptografijos rinka 5_18_18

Vidaus naujienos

„Circle“ surenka 110 mln. USD iš E serijos finansavimo, partneriai su „Bitmain“, stabili moneta darbuose: „Peer-to-peer“ mokėjimų bendrovė „Circle“, įsigijusi „Poloniex“ biržą šių metų pradžioje, savo paskutiniame rizikos kapitalo investavimo etape ką tik surinko 110 mln. E serijos investicijų raunde didėjanti „blockchain“ kompanija, kurios vertė siekia 3 mlrd. JAV dolerių, o „Bitmain“, viena didžiausių pasaulyje kasybos įrangos gamintojų, įsipareigojo daugiausia finansuoti ir užmegzti partnerystę su „Circle“. Pagal šią partnerystę ir naują „Circle“ strateginio finansavimo kampaniją bendrovė planuoja sukurti savo stablecoiną (USDC) kartu su CENTER, atviro kodo tinklu, skirtą fiziniam ir skaitmeniniam turtui paversti stablecoins..

Taip pat jų pagrindinė parama CENTER ir USDC, @BITMAINtech taip pat vadovauja 110 mln. USD vertės E strateginei investicijai į „Circle“. Mes jau mėnulyje, kad viena iš svarbiausių ir perspektyviausių kompanijų prisijungtų prie mūsų investuotojų sąrašo. Sveiki, @BITMAINtech pic.twitter.com/uP249k1ZLT

– Apskritimas (@circlepay) 2018 m. Gegužės 15 d

Izraelyje veikianti birža „eToro“ praneša apie plėtrą į JAV: Kovo mėnesį surinkęs maždaug 100 mlrd. USD, „eToro“ įkurs būstinę JAV. Šiaurės Amerikos centrinė būstinė, turėdama biurus Tel Avive, Londone ir Limasolyje, bus pirmoji įmonės atrama Vakarų pusrutulyje, o kelių turtų prekybos ir tarpininkavimo įmonė tikisi, kad šiais metais JAV gyventojai galės prekiauti kriptovaliuta. „Mes tikime, kad matysime trilijonus dolerių, perkeliančių į kriptografinius ir„ blockchain “turtus, ir kadangi esame vieni didžiausių žaidėjų Europoje ir plečiamės ir Azijoje; atrodo logiška turėti ir didelį pėdsaką JAV “, -„ Bitcoin Magazine “sakė„ eToro “generalinis direktorius ir įkūrėjas Yoni Assia..

„Gemini Exchange“ paskelbė „Fiat“ palaikymą „Zcash“, kuris yra pirmasis privatumo monetų: Privatumo monetos ką tik atkreipė dėmesį į jų teisėtumą. Šią savaitę „Winklevoss“ priklausanti „Gemini“ birža paskelbė, kad savo platformose atidarys „Zcash“ rinkas, ateityje planuodama pridėti „Litecoin“ ir „Bitcoin Cash“. Į sąrašą įtraukta po to, kai „Gemini“, visiškai licencijuota birža pagal Niujorko valstijos įstatymus, gavo Niujorko valstijos finansinių paslaugų departamento pritarimą privatumo monetos sąrašui. Kaip pirmoji privatumo monetos pora pagrindinėse, reguliuojamose biržose JAV, ši plėtra yra įrodymas, kad monetos su anonimiškumo protokolais gali „egzistuoti kartu su įstatymų laikymusi“, – „Bitcoin Magazine“ perdavė Joshas Swihartas, „Zcash“ rinkodaros direktorius..

Jungtinių Valstijų SEC sukuria imitacinį ICO, kad išmokytų investuotojus pamokyti investicijas: Naujausioje kampanijoje prieš nesąžiningus kriptografijos veikėjus JAV vertybinių popierių ir biržų komisija įtvirtina save priešu. Reguliavimo agentūra neseniai pristatė „HoweyCoins“, atvirai suklastotą ICO, kurios svetainėje yra daugybė įspėjamųjų ženklų, kurie tapo nesąžiningų projektų, kuriais siekiama greitai pasipelnyti, požymiais. Jei bandysite investuoti į ICO, būsite nukreipti į internetinį puslapį, kuris perspės jus pirkti ne tokiuose projektuose kaip „HoweyCoins“, kartu su skalbinių raudonųjų vėliavų sąrašu, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, kai įsigysite kitą mėnulio šūvį..

sek. ico

„LedgerX“ įsteigia pirmąją „Bitcoin“ taupomąją sąskaitą su patvirtinimu iš Jungtinių Valstijų CFTC: Šifruoto turto valdymo platforma „LedgerX“ šią savaitę pristatė naują savo „Bitcoin“ paslaugų pasirinkimą. Taupomosios sąskaitos funkcija leidžia vartotojams uždirbti JAV dolerius kartu su „Bitcoin“ akcijomis, suteikiant jiems galimybę atlikti skambučio perrašymą – sutartį, leidžiančią „LedgerX“ vartotojams parduoti skambučių pasirinkimą savo valdose per tris ar šešis mėnesius. „LedgerX“ gali pasiūlyti precedento neturinčią taupomąją sąskaitą ir skambučių perrašymo funkciją, nes ji yra įregistruota CFTC kaip apsikeitimo sandorių vykdymo priemonė (SEF) ir išvestinių finansinių priemonių tarpuskaitos organizacija (DCO)..

„Amazon Web Services“ partneriai su „ConsenSys“, norėdami pristatyti „Kaleido“, „viskas viename“ įmonių blokų tinklą: Interneto paslaugos ir internetinė mažmeninės prekybos milžinė „Amazon“ oficialiai dalyvauja „blockchain“ žaidime. Šią savaitę bendrovė pristatė „Kaleido“, „blockchain“ programinę įrangą kaip paslaugų rinkinį, kurį galima įsigyti „Amazon Web Services Marketplace“. Sukurta padedant „Ethereum“ inkubatoriui „ConsenSys“, programinė įranga leidžia jos vartotojams valdyti savo privačią grandinę, kuri lieka įtvirtinta ir atitinka „Ethereum“ viešąją grandinę. Šis produktas yra „viskas viename“ blokų grandinės platforma, skirta pagreitinti ir supaprastinti įmonės technologijos naudojimą.

J. P. Morganas pristato savo kapitalo rinkų „Blockchain“ platformos prototipą: Šių metų sutarimu J.P.Morganas Chase’as & Bendrovė pristatė savo „blockchain“ platformos prototipą. Platforma buvo sukurta siekiant supaprastinti ir supaprastinti vertybinių popierių sandorius, kurie šiuo metu turi vykti keliais būdais prieš keisdami vienos šalies rankas kitai. J.P.Morgano „Blockchain“ kompetencijos centro vykdančioji direktorė Christine Moy sakė „Wall Street Journal“, kad „pažadas natūraliai išleisti finansines priemones„ blockchain “yra tas, kad jūs galite dalytis ta infrastruktūra“.

Kas naujo „CoinCentral“?

„Cryptopia“ generalinis direktorius Alanas Boothas kriptovaliutų biržoje: Pažiūrėkite, ką „Cryptopia“ generalinis direktorius sako apie kriptografinių mainų būklę mūsų išskirtiniame interviu.

Kaip „Blockchain“ gali užpildyti kibernetinio saugumo ir dirbtinio intelekto spragas: Ar „blockchain“ galėtų susieti laisvus galus šiose pramonės šakose? Mes tikrai taip manome.

„Ethereum“ ateities sandoriai oficialiai atvyko: Pirmieji visų visiškai licencijuotų „Ethereum“ dariniai šią savaitę buvo pradėti platinti JK „Crypto Facility“ biržoje.

Kas yra „Bytom“ (BTM)? | Pradedančiųjų vadovas: Sužinokite daugiau apie „Bytom“ naudodami mūsų patogų pradedančiųjų vadovą.

Kaip apmokėti sąskaitas naudojant „Bitcoin“: Pasirinkimas yra ten, jei žinote, kur ieškoti.

„Bittrex“ ir „Bitfinex Exchange“ palyginimas: Pažiūrėkite, kaip du sunkiausi kosmoso smūgiai susiduria vienas su kitu.

Kripto nusikaltimai: ICO sukčiavimai, apiplėšimai ir pinigų plovimas: Skaitmeniniuose laukiniuose vakaruose visą jautrią informaciją geriau laikyti šalia savo krūtinės.

Kas yra Brockas Pierce’as? „Blockchain Capital“, EOS ir Johno Oliverio panaikinimas: Jis gyvena Puerto Rike, nemoka nė cento mokesčių už savo kriptografinį pelną ir per savo karjerą tapo vienu iš prieštaringesnių figūrų kriptografinėje erdvėje..

Kodėl „Blockchain“ technologija bus būtina pasitikėjimo ekonomikai: „Pasitikėjimas“ ir „nepasitikėjimas“ šioje srityje yra labai mesti, todėl ką „blockchain“ reiškia pasitikėjimo ekonomikai?

Parduota! „Codex“ meno aukcione „CryptoKitty“ aukcione parduodama 140 000 USD: Jie manė, kad tai nebus daugiau nei keli dešimt tūkstančių dolerių – berniukas buvo toks konservatyvus vertinimas.

„Proxeus“ generalinis direktorius Antoine’as Verdonas apie „Blockchain“ prieinamumą visiems: Antoine’as Verdonas puikiai supranta, kaip decentralizuotus tinklus padaryti dar labiau prieinamus tiems, kuriems jų paslaugų labiausiai reikia.

Autonominė sunkvežimių ir „Blockchain“ technologija: tiekimo grandinės priežiūros tobulinimas: „Blockchain“ ir autonominės krovinių linijos; ar mes atėjome į ateitį? Gal dar ne, bet mes ten patekame.

Kas yra Svarstyklių kreditas: skaitmeninis turtas kaip tarptautinio kredito ateitis: „Libra Credit“ siūlo „Ethereum“ pagrįstą decentralizuotą skolinimo ekosistemą, kuri padeda vartotojams bet kada ir bet kada gauti atvirą priėjimą prie kredito..

Kokia yra potenciali Bitcoin aukų nauda ir poveikis labdarai: Filantropija nereikia remtis centriniu tarpininku – pasirašykite.

Kaip „Blockchain“ paslaugos pakeis pasaulinę ekonomiką: Mes jau pradedame matyti padarinius, bet tai tik pradžia.

Bendradarbiaudama su „ConsenSys“, „Amazon Web Services“ paleidžia „Kaleido Blockchain“ platformą: „Kaleido“ yra „Ethereum“ pagrįstas protokolas, skirtas supaprastinti „blockchain“ integraciją įmonėse.

„Bitcoin Cash“ į kietąjį šakotį: 32 MB bloko dydis ir išmaniosios sutartys: Ruošdamiesi sunkiai išsišakojusiai BCH, apklausėme Ble.com verslo operacijų viceprezidentą Alejandro de la Torre..

„Doug Polk Podcast“ funkcijos: Halsey Minor CNET ir „VideoCoin“: Vienas iš mūsų svetainės įkūrėjų Dougas Polkas savo tinklalaidėje rodė verslininką Halsey Minor.

„Ledger“ įkūrėjas Thomasas Prancūzija apie monetų palaikymą ir įsilaužėlių priekį: Išgirskite, ką sako populiariausios pasaulyje aparatinės piniginės įkūrėjas apie projekto ateitį ir įsipareigojimą saugumui.

Kodėl daugiau vyriausybių nutraukia Bitcoin kasybos operacijas ?: Tarptautinės politinės scenos radare šifruodamos vyriausybės užgniaužia kasybos ūkius.

Dabar yra ir kriptovaliutų pensininkams: Mes negalime sugalvoti šios medžiagos, žmonės. Straipsnis kalba pats už save.

Kas yra Elix / Elixir (ELX)? | Pradedančiųjų vadovas: Sužinokite viską apie eliksyrą naudodami mūsų išsamų pradedančiųjų vadovą.

Jungtinių Valstijų SEC sukuria sukčiavimo ICO kaip perspėjimą investuotojams: „HoweyCoins“ yra pats naujausias SEC bandymas neleisti jums užsiregistruoti į naujausią mažiau nei teisėtą ICO.

Kinijos vyriausybė. Išleidžia kriptografinius reitingus, „Ethereum“ atsiranda pirmiausia, o „Bitcoin“ atsilieka: Dalies Kinijos vyriausybės reitingai yra viešas Weiss privačių, abonementais pagrįstų reitingų papildymas.

Jihanas Wu: „Bitmain“ istorija, „Twitter“ nešvankybės, & BCH evangelizacija: Gausus ir ginčytinas, jūs tikriausiai matėte, kaip Jihan Wu vardas mėtosi kriptovaliutų erdvėje, bet kokiame kontekste, tiksliai?

5 populiariausi būsimi pagrindiniai tinklai, numatyti 2018 m. II ketv. Likite kelyje su laukiamiausiais šio ketvirčio mainnetais.

Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio

„Ethereum“ ateities sandoriai pasiekė Jungtinės Karalystės prekybos sceną: JK kontroliuojama kriptovaliutų birža „Crypto Facility“ šią savaitę atidarė prekybą „Ethereum“ ateities sandoriais. Debiutavus gegužės 11 d., Ateities sandoriai tapo pirmaisiais pasaulyje visiškai reguliuojamais „Ethereum“ dariniais. „Eteris yra antra likvidžiausia kriptovaliuta po„ Bitcoin “, kasdien prekiaujanti milijardais dolerių, ir mes džiaugiamės galėdami pradėti ETH ateities sandorius. „Ethereum“ tinklas yra svarbiausias išmaniųjų sutarčių blokinis tinklas, ir mes tikime, kad ši nauja prekybos priemonė pritrauks daugiau investuotojų ir suteiks didesnį likvidumą rinkoje “, – apie įvykius sakė„ Crypto Facility “įkūrėjas Timo Schlaeferis..

Mūsų ETH / USD ateities sandoriai yra gyvi!

Sutarties specifikacijos – https://t.co/vDr9Cj4ZKo

Pradėkite prekiauti dabar – https://t.co/dSN7CWqpPr#ETH #ethereum # Ateities pic.twitter.com/fIfle36sql

– Šifravimo priemonės (@CryptoFLtd) 2018 m. Gegužės 11 d

Rusija svarsto teisės aktus, kuriais siekiama įtraukti skaitmeninės ekonomikos standartus į civilinius kodeksus: Rusijos žemesnieji įstatymų leidžiamieji rūmai – Valstybės Dūma – surengs pirmąjį svarstymą dėl įstatymo projekto, kuriame siūloma į Rusijos Federacijos civilinius kodeksus įtraukti besiformuojančios kriptografinės ekonomikos standartus. Įstatymų leidybos darbo komiteto prižiūrimas projektas galėtų „sumažinti esamą riziką, susijusią su skaitmeninių objektų naudojimu perkeliant turtą į nereguliuojamą skaitmeninę aplinką“. Nors, jei būtų pasirašytas įstatymas, vekselis reikštų, kad išmaniosios sutartys traktuojamos kaip rašytinis sutikimas teisminiam procesui, pagal Rusijos įstatymus kriptovaliutos statusas nesuteikia teisėtos mokėjimo priemonės..

„Ethereum Alliance“ pristato techninius standartus įmonėms, pirmąsias universalias specifikacijas: Šių metų konsensuso konferencijoje „Ethereum Alliance“ paskelbė, kad įvykdė pažadą, kurį davė praėjusį mėnesį „Blockchain Expo World Series“ Londone. Darbo grupė turi paleistas klientas, kuris „suteiks įmonėms ir kūrėjams išsamų, iškart prieinamą įmonės aplinkos vaizdą naudojant„ Ethereum ““, teigia grupė. „EEA Enterprise Ethereum Specification yra 18 mėnesių intensyvaus bendradarbiavimo tarp pirmaujančių įmonių, technologijų ir platformos narių mūsų techniniame komitete rezultatas. Ši atvirojo kodo EAA platformų platforma leis masiškai įsisavinti gylį ir platumą, kitaip neįmanoma pasiekti atskiruose įmonių silosuose “, – tęsė grupė.

Antra pagal dydį vertybinių popierių birža Vokietijoje planuoja nemokamą kriptografinės prekybos programą: Tikėdamasis paleisti lengvai naudojamą, patogią prekybos programėlę, viena iš pirmaujančių Vokietijos vertybinių popierių biržų „Stuttgart Börse“ šią savaitę pristatė savo pačios kriptovaliutų prekybos paslaugos planus. Sukurta padedant „Sowa Labs“, programoje, pavadintoje „Bison“, bus nuliniai mokesčiai ir „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple“ ir „Litecoin“ rinkos, ir tikimasi, kad ji bus vartotojų rankose iki 2018 m. Rudens. Programa taip pat yra su savo intelektinės nuosavybės tarnybą „Cryptoradar“, kuri tariamai kiekvieną dieną realiuoju laiku atliks šifravimo rinkų analizę, surinkdama duomenis iš daugiau nei 250 000 „Twitter“ šaltinių.

bizonų programa

Japonijos „Mitsubishi UFJ Financial Group“, penktas pagal dydį bankas pasaulyje, linksminantis savo kripto valiutą: Japonijos „Mitsubishi UFJ Financial Group“ (MUFG) bankų grupė planuoja sukurti savo kriptovaliutą. Dubliuotas MUFG moneta, bankas tikisi, kad iki 2019 m. Bus atliktas valiutos bandymas, nurodant, kad jo bandomasis paleidimas gali apimti maždaug 100 000 sąskaitų savininkų. Tikimasi, kad valiuta taps stabiliuoju moneta, pririštu prie Japonijos jenos.

Taivano bankas „Fubon Commercial“ paleidžia „Blockchain“ mokėjimo sistemą: Pirmasis Taivano atveju Taipėjuje įsikūręs „Fubon Commercial Bank“ įdiegė mokėjimo sistemą, kuri naudoja „Ethereum“ blokų grandinę. Paleidimas yra banko partnerystės su Taivano nacionaliniu Chengchi universitetu kulminacija, o mokėjimo sistema apims paslaugas prekybininkams ir restoranams šalia universiteto. Tai taip pat naujausias žingsnis, kurį Taipėjus žengė tapdamas „blockchain“ valdomu „išmaniuoju miestu“ – šių metų pradžioje paskelbta šalies sostinės iniciatyva.

Pasaulio finansų saugykla, Šveicarija, apžvelgia nacionalinę kriptovaliutą: Šveicarijos federalinė vyriausybės taryba pateikė oficialų teisėkūros prašymą pateikti ataskaitą apie galimą valstybės remiamos monetos – e-franko – paleidimo naudą ir riziką. „Federalinė taryba žino apie pagrindinius teisinius ir piniginius iššūkius, kuriuos lydėtų e. Franko naudojimas … Ji prašo priimti pasiūlymą, kad būtų ištirta e. Franko rizika ir galimybės bei paaiškinta. teisinius, ekonominius ir finansinius e. franko aspektus “, – pareiškė Taryba dėl prašymo.