Ši savaitė kriptovaliuta – 2018 m. Kovo 30 d
Lokiai grįžo į miestą
Kriptovaliutų rinka šią savaitę dar labiau nukrito į nuosmukį. Turint bendrą rinkos ribą, siekiančią 258 mlrd. USD, ji sumažėjo 20% nuo 320 mlrd. USD vertės, kurią ji turėjo šią savaitę. Tai yra mažiausia visos rinkos dalis nuo 2017 m. Lapkričio 24 d.
Taip, mes pasukome laikrodį atgal ir sureguliavome kainas iki 2017 m. Blogai, kad šis vertinimas buvo pateiktas praėjusiais metais – dabar tai tik rinkos meteorinio kilimo pagirios. Nors nebūtinai geras jausmas būti žemiausioje žemiausioje temperatūroje per keturis mėnesius, galbūt šis naujausias smarkus kritimas byloja, kad artėjame prie dugno. Bet mes dar ne iš miško.
Bitcoin: beveik atspindėdamas pačios rinkos judesius, senelis Bitcoin neveikia 21% savaitę nukrito nuo kuklių 8600 dolerių iki dar kuklesnių 6 720 dolerių.
Ethereum: Ethereum yra dar blogiau. Už 377 USD antra pagal populiarumą kriptovaliuta sumažėjo 28% per septynių dienų laikotarpį nuo 528 USD kainos kainos savaitės pradžioje.
Ripple: Trečiasis mūsų sąrašo rodiklis veikia geriau nei įprasta. Na, čia yra santykinis, nes vis dar nėra 21% 0,50 USD nuo 0,64 USD, tačiau ji neužfiksavo didžiausio krūvio kainos sumažėjimo, kaip buvo per kitas lokio savaites
Vidaus naujienos
2018-ieji bus metai, kai banginiai padarys „Visus pragarus laisvi“: Kipro investicijų programos „Abra“ generalinis direktorius Billas Barhydtas prognozuoja, kad kriptovaliutų pasaulyje „visas pragaras išnyks“, kai Vakarų instituciniai pinigai pradeda tyrinėti kriptografinius išteklius. „Aš kalbuosi su rizikos draudimo fondais, asmenimis, kurių grynoji vertė yra didelė, net su žaliavų spekuliantais. Jie žiūri į kripto rinkų nepastovumą ir mato tai kaip didžiulę galimybę “, – pareiškė Barhydtas. Nepaisant to, generalinis direktorius išlieka brangus virtualios valiutos atžvilgiu.
Kripto darbų paieška mažėja, kai kainos krenta: Pasak darbo paieškos sistemos Iš tiesų, kartu su kriptovaliutų kainų mažėjimu, sumažėjo ir su kriptografija susijusių darbo paieškų. „Per pastaruosius metus labai išaugo susidomėjimas kriptovaliutų darbo vietomis„ Indeed “. Tačiau pastaraisiais mėnesiais bitkoinų ir kitų kriptovaliutų kainos buvo nepastovios ir (kai kuriais atvejais) mažėjo “, – teigė bendrovė. “Taip pat sumažėjo ieškančiųjų darbo iš tikrųjų bitkoinų ir kriptovaliutų darbai.” Nors kriptovaliutų ir bitkoinų darbo paieškų sumažėjo, su „blockchain“ susijusios paieškos išlieka stabilios.
„OmiseGo“ aukoja 1 mln. Dolerių pabėgėlių labdarai: „Ethereum“ kūrėjai Vitalikas Buterinas ir „fintech“ startuolis „OmiseGo“ neseniai paaukojo 1 milijoną dolerių labdaros organizacijai „GiveDirectly“, skirtai teikti be stygų stipendijas itin neturtingiems žmonėms. Parama bus skirta naujai Ugandos kampanijai, kurios metu daugiau kaip 12 000 pabėgėlių namų ūkiams bus skiriama dotacija verslo augimui ir kitoms galimybėms palengvinti..
Pranešimas apie kriptografinę veiklą yra pareiga, sako JAV ateities savireguliatorius: JAV nacionalinė ateities asociacija išleido priminimą, kad CPO, CTA ir IB, kurie prekiauja, konsultuoja arba prašo užsakymų kriptovaliuta ar kriptovaliutų išvestinėmis finansinėmis priemonėmis, turi pranešti apie visą kriptovaliutų veiklą. “Tai yra nuolatinė prievolė”, – sakė SRO. Priminimas pateikiamas praėjus keliems mėnesiams po to, kai praėjusių metų gruodį buvo išsiųsti pranešimai.
Kibernetinio saugumo įmonė „HackerOne“ samdo buvusį JAV Teisingumo departamento prokurorą / šifravimo ekspertą: „Back bounty“ programa garsėjanti „HackerOne“ atnaujina savo kriptovaliutų profilį savo komandos papildymu – Kathryn Haun. Buvęs JAV teisingumo departamento prokuroras ir dabartinis „Coinbase“ valdybos narys Haunas taip pat prisidėjo traukdamas baudžiamojon atsakomybėn duomenis, susijusius su narkotikų rinka „Silk Road“ ir BTC-e. „HackerOne“ ji planuoja padėti įveikti komunikacijos spragas tarp technologų ir kūrėjų, iš vienos pusės, ir politikos formuotojų, kita vertus..
„Ford“ patentas įsivaizduoja kriptografinius sandorius tarp transporto priemonių: Mokėjimas per eismą gali tapti realybe. „Ford Motor Company“ buvo suteiktas naujas patentas, kuris apima būdą automobiliams bendrauti tarpusavyje ir netgi naudoti simbolinę valiutą kaip pagalbinę operaciją perkant pravažiavimą ir pageidavimus. „CMMP sistema veikia su atskirais žetonais pagrįstais sandoriais, kai prekybinės transporto priemonės ir vartotojų transporto priemonės susitaria dėl kriptovaliutos prekybos vienetų“, – rašoma patente..
Kibernetinio saugumo įmonė nustato paslėptą kriptografiją, kuria užkrėsti klientai: Kibernetinio saugumo įmonė „Darktrace“ aptiko paslėptą šifravimo kasybą maždaug 1 000 savo klientų tinkluose. Vienu atveju jie rado nesąžiningą Europos banko darbuotoją, kuris po grindų lentomis įkūrė „kriptografavimo verslą“, radęs viduje mįslingų eismo modelių. Firma specializuojasi dirbtinio intelekto naudojime duomenų pažeidimams atrasti ir į juos reaguoti.
„Twitter“ prisijungia prie „Crypto Ad Band“ vagono: Sekdamas pavyzdžiu su kitomis socialinės žiniasklaidos platformomis, tokiomis kaip „Facebook“ ir „Google“, „Twitter“ pradėjo drausti kriptovaliutų skelbimus. „Mes esame pasiryžę užtikrinti„ Twitter “bendruomenės saugumą“, – sako bendrovė. „Pagal šią naują politiką pradinių monetų aukų (ICO) ir žetonų pardavimai bus draudžiami visame pasaulyje.“ Naujoji „Twitter“ politika yra sukurta siekiant atgrasyti nuo sukčiavimo ir apgaulės galimybių.
Kas naujo „CoinCentral“?
Kas yra „Riot Blockchain“ ($ RIOT) ?: Žvilgsnis į „Riot Blockchain Inc.“ ($ RIOT), pirmąją NASDAQ biržoje kotiruojamą bendrovę, kuri daugiausia dėmesio skiria bitkoinų ir „blockchain“ įmonėms..
Neleisk rinkoms apgauti: Jaučiai bėga juokais: Neleiskite, kad šių dienų rinkų mažėjimo tendencija atitrauktų jus nuo vis dar raudono investicijų pasaulio. Vien 2017 m. Rizikos kapitalo investuotojai ir kiti investuotojai į pramonę įdėjo 1,06 mlrd.
„Bitfract“ skelbia privačios beta versijos leidimą: Paprastai subalansuoti savo portfelį gali būti varginantis ir brangus procesas. Jei jūsų prekybos strategija apima subalansuoto portfelio išlaikymą, šis įrankis gali būti naudingas.
Tarptautinė šifravimo organizacija, teikianti ieškinį technikos įmonėms dėl „Ad Ban“: Kriptovaliutų ir „blockchain“ organizacijų koalicija nesiims didelių technologijų pastaruoju metu uždrausto su kriptografija susijusių skelbimų atsisėsti. Su kuo bus teisėjai?
Kas yra AST ?: AST arba „AirSwap Token“ yra decentralizuoto „AirSwap“ biržos narystės ženklas. „AirSwap“ žmonės dabartinę savo decentralizuoto mainų (arba DEX) iteraciją vadina „AirSwap Token Trader“.
Kaip nusipirkti skaitmeninį meną: Nuo retų „Pepes“ iki „Anime“ „blockchain“ ir technologijos plečia tai, ką mes galvojame apie meną ir kaip mes dalijamės menu šiuolaikinėje eroje.
Kas yra Gnosis (GNO) ?: Peržiūrėkite šį pradedančiųjų vadovą apie „Gnosis“ – prognozavimo rinkos platformą, sukurtą kaip decentralizuotą programą („dapp“) „Ethereum“ tinkle..
Europolas užkerta kelią elektroninių nusikaltimų karaliui, atsakingam už 1 mlrd. EUR plovimą kriptovaliuta: Šios savaitės pradžioje Europolas, pirmaujanti teisėsaugos agentūra, neseniai sulaikė įsilaužėlių grupės lyderį, atsakingą už daugiau nei 1 mlrd. EUR vagystę iš daugiau nei 100 finansų įstaigų visame pasaulyje..
Kas yra IAMA moneta ?: Sužinokite daugiau apie Kevino Aboscho fizinių ir skaitmeninių meno kūrinių kolekciją „IAMA“ (arba aš esu moneta).
Kai „Litepay“ išsijungia, ginčas virsta uždarymu: Remiantis „Litecoin Foundation“ šią savaitę išleistu tinklaraščio įrašu, „Litepay“ generalinis direktorius Kennethas Asare’as nutraukia visas operacijas ruošdamasis parduoti įmonę.
Šeši populiariausi „Blockchain“ meno projektai: Šiame straipsnyje apžvelgsime šešis populiariausius „blockchain“ meno projektus ir tai, kaip jų menininkai savo darbuose naudoja „blockchain“ technologiją.
Kriptovaliutos skelbimų draudimas: Sužinokite, kodėl kai kurios didžiausios technologijos kompanijos savo platformose vedė kryžiaus žygį prieš su kriptovaliuta susijusią reklamą.
„Blockchain“ kova su netikromis naujienomis: Vis lengviau bendraujant, netikros naujienos ir melagingos istorijos dabar plinta greičiau nei bet kada. Sužinokite, kaip „blockchain“ bando išlenkti šią erzinančią tendenciją.
Kas yra Pura ?: Nors kiekviena kriptovaliuta tvirtina, kad bando padaryti pasaulį geresnį, „Pura“ rezervuoja 10 proc. Kiekvieno atlygio, kad galėtų tai padaryti.
Kas yra anime moneta (ANI) ?: Sužinokite daugiau apie „Anime Coin“, projektą, kuris siūlo platformą vartotojams išleisti ir pasirašyti, laikyti ir keistis su anime susijusiais skaitmeniniais elementais „blockchain“.
Kodėl tiek daug ICO žlunga ?: ICO nėra mirę. Faktas yra tai, kad yra daug ICO, kurie atsirado 2017 m. Ir 2018 m. Pradžioje dėl bendro rinkos ažiotažo, ir daugelis neturi strategijos tęsti.
Binance persikėlimas į Maltą: Populiariausia pasaulyje kriptovaliutų birža „Binance“ persikelia į Maltą.
Tarptautinės naujienos
Baltarusija legalizuoja visas su kriptografija susijusias įmones: Siekdama tapti pasauline „blockchain“ inovacijų lydere, maža Baltarusijos šalis priėmė taisykles, iš esmės įteisinančias kriptografijos pramonę. Prezidento Aleksandro Lukašenkos pasirašytame dekrete Nr. 8 siūlomos mokesčių lengvatos (pvz., Mokesčiai už kasybos pelną), bevizis režimas ir kitos paskatos pritraukti „blockchain“ firmas.
JK finansų reguliuotojas perspėja apie galimą sukčiavimą: Anot pranešimo, „mes manome, kad ši įmonė JK teikia finansines paslaugas ar produktus be mūsų leidimo. Sužinokite, kodėl ypač atsargiai elkitės su šia neteisėta įmone ir kaip apsisaugoti nuo sukčių “. Teigiama, kad „Olsson Capital“, kurio baigiasi Bulgarija, savo JK investuotojams skiria savo kriptografinės prekybos paslaugas.
Dvi prekybos platformos Japonijoje turėtų būti uždarytos laikantis reglamentų: Tokijo „GateWay“ ir „Fukuoka“ įsikūrusi „Mr. Exchange“ yra dvi naujausios Japonijos biržos, kurios turi būti uždarytos, nes reguliuotojai sugriežtina savo rankas. Sausio mėnesį įvykus 500 mln. Dolerių NEM vagystei, padidėjusi sektoriaus priežiūra sukėlė spaudimą mainams registruotis FSA ir pagerinti jų palyginti prastą saugumą. Uždarius abi biržas reikia grąžinti visas investuotojų lėšas.
Pietų Korėja gali turėti kriptografinių mokėjimų parinktis iki 2019 m .: Pietų Korėjos vartotojai, paprastai žinomi dėl savo meilės technologijoms, netrukus galės išleisti savo kriptografiją daugiau nei 8000 mažmeninės prekybos parduotuvių. Bendradarbiaudami su skaitmeninių mokėjimų tiekėju „Korea Pay“, pagrindiniai mainai „Bithumb“ paskelbė, kad netrukus pasiūlys mokėjimų sprendimų paslaugą savo klientams, norintiems atsiskaityti naudojantis jų kriptografinėmis piniginėmis. Tikimasi, kad virtualios valiutos revoliucijoje dalyvaus įvairaus tipo ir dydžio įmonės nuo kavinių iki žvakių parduotuvių.
Didžiausias Danijos bankas mano, kad kriptografija yra per daug rizikinga prekybai: Ataskaitoje „Danske“ bankas teigia, kad „mes laikomės neigiamos pozicijos kriptovaliutų atžvilgiu ir primygtinai rekomenduojame savo klientams susilaikyti nuo investicijų į šią sritį“. Dėl didelio nepastovumo, skaidrumo stokos ir apskritai nepakankamos vartotojų apsaugos bankas atmetė galimybę savo klientams pirkti su kriptografija susijusias finansines priemones, tokias kaip biržoje prekiaujami vekseliai. Nepaisant to, klientai vis tiek gali naudoti „Danske“ kreditines korteles pirkdami kriptovaliuta.
Kinijos centrinis bankas mano, kad kriptografija kelia grėsmę nacionalinei valiutai: Susitikime, kuriame akcentuojami Kinijos piniginiai aukso ir sidabro pasiekimai, Kinijos Liaudies bankas atkreipė dėmesį į galimą riziką Kinijos juaniui, įskaitant „skaitmeninės ekonomikos plėtrą“. Nors banko „Fan Yifei“ viceprezidentas šventė, kad bankai didina skaitmeninės valiutos tyrimus ir plėtrą, jis pabrėžė vieną iš svarbiausių jų prioritetų – apsaugoti juanį nuo virtualių valiutų taikant griežtą politiką..
Kanados skolinimo įstaiga draudžia klientams investuoti į kriptografiją: Paskolų įstaiga „Monrealio bankas“ (BMO) kovo 28 d. Paskelbė, kad jos klientai nebegali atlikti kredito, debeto ir internetinių mokėjimų kriptovaliutų prekybos platformose. Pasak banko, „šis sprendimas buvo priimtas dėl nepastovaus kriptovaliutų pobūdžio ir siekiant geriau apsaugoti mūsų klientų ir banko saugumą“.