T.G.F.F. (Ačiū Dievui už penktadienį)

Jei šį penktadienį nebūtų buvę paskutinės minutės mitingo, šią savaitę būtume matę daug dviženklių raudonų spalvų. Rinka pasiekė savaitės aukščiausią lygį – apie 115,8 mlrd. JAV dolerių, prieš tai nukritusi iki žemesnės nei 111 mlrd. Savaitės pabaigos ralio dėka visa rinkos riba per savaitę nukrito mažiau nei vienu procentu ir šiuo metu yra vos perkopusi 114 mlrd. USD.

Kriptovaliutų rinkos statistika (19.02.08)

Kriptovaliutų rinkos statistika (19.02.08)

Praėjusią savaitę tikrai sužibėjo keli altcoinai. „Litecoin“ pabrango 16,57 proc., Peršokdamas kelias valiutas, kad pasiektų ketvirtąją vietą. „Binance Coin“ pakilo 24,62 proc., Kad patektų į dešimtuką. Ir Arka pakilo 34,83 ​​proc. Mūsų trijų geriausių monetų judėjimas nebuvo toks įdomus.

Bitcoin per pastarąsias septynias dienas krito tik 0,52%.

XRP prarado 2,81% savo kainos.

Ethereum šią savaitę išaugo garbingas 1,67 proc.

Vidaus kriptovaliutų naujienos

Gaisrai, Pirkėjai, ir „Aquihires“: Įpusėjus kriptovaliutų bendrovių atleidimams ir uždarymams, keli neįvykdyti asmenys juda priešingai. Šią savaitę JAV birža „Kraken“ įsigijo kriptografinių indeksų teikėją Londone. Devynių skaitmenų pirkimo tikslas – į pagrindinį „Kraken“ arsenalą įtraukti ateities ir indeksų produktus. Reikalavimus atitinkantys klientai netrukus turės galimybę naudotis šešiais kriptovaliutų ateities sandoriais.

Kitose teigiamose pramonės naujienose „Facebook“ pirmą kartą pasiekė asmeninį sugebėjimą įsigyti „blockchain“ paleidimo „Chainspace“. Prieš įsigijimą startuolių komanda kūrė išmaniąją sutarčių platformą, naudodama skaldymą. Tačiau atrodo, kad „Facebook“ labiau domina komanda, o ne jų produktas. Socialinės žiniasklaidos begemotas pasamdė didžiąją „Chainspace“ komandos dalį į savo palyginti naują „blockchain“ padalinį, o pradinis projektas uždaromas.

Žmonės, sakantys daiktus

Jackas Attackas: „Twitter“ generalinis direktorius ir „Square“ generalinis direktorius Džekas Dorsey šią savaitę kriptovaliutų pasaulyje pasiglemžė daugybę „Bitcoin“ palaikančių pareiškimų. Savaitės pradžioje Dorsey pasirodė „Joe Rogan Experience“ prenumeruojamame tinkle, teigdama, kad „Bitcoin“ yra didžiausia tikimybė tapti gimtąja interneto valiuta. Po to jis išdėstė „Twitter“ seriją, kurioje buvo aprašytos tos pačios nuotaikos. Pradedantis berniuko stebuklas netgi užsiminė, kad „Twitter“ gali nagrinėti „Lightning Network“ integracijas.

lnbc28600u1pw9n7g7pp5enjn8exsyymyl6mlxmcvy7fdcwuh04z96swfmtasznppglgdyvsqdqqcqzysc8rve6vdwuvketcn7yp8gu3ltvq29vj588erp3at9z2msqj0yhhjdwsf7qtfy5lwf8favm6u3wr5qklvprlhrz89pknpdfxnc55wy6sqnrxjh7

– lizdas (@jack) 2019 m. Vasario 5 d

kas naujo sutapimo metu

Tikrojo gyvenimo potencialas: kriptografija Lotynų Amerikoje: „Bienvenidos“, kriptografija. Sužinokite, kaip kriptovaliuta daro apimtį visoje Lotynų Amerikoje.

„Fidelity Investment“ pranešė apie kriptografijos saugojimo tarnybą, kuri greičiausiai padidins rinką: „Fidelity“ yra pirmasis iš pagrindinių tradicinių žaidėjų, planuojančių siūlyti kriptografijos saugojimą. Tai turėtų būti didelis rinkai.

Kaip „Blockchain“ saugumo programos pavers internetą saugesne vieta: tai pavojinga vieta ten (internete). Vis dėlto nesijaudink. „Blockchain“ yra tam, kad jus apsaugotų.

Už „Blockstream“ „Bitcoin Innovations“: pasinerti į Adam Back kūrybą: „Blockstream“ – „Bitcoin“ kūrimo varomoji jėga. Skaitykite apie tai, ką jie daro.

Muzikos kriptovaliutų festivaliai „A Different Take“: buvo daugybė nepavykusių muzikos šifravimo projektų. Ir tada buvo OMF.

„Polybird“ Patrickas Springeris apie turto ženklinimo ateitį: Jie sako, kad 2019 m. Yra ženklinimo metai, o Patrickas Springeris linkęs sutikti.

Ar Jackas Dorsey užsiminė apie būsimą „Bitcoin Payments“ integraciją „Twitter“?: „Twitter“ + „Bitcoin“. Kombinas kiekvieną dieną atrodo vis mažiau toli.

„Op Ed“: kodėl 2019-ieji yra neužfiksuojamo žetono (NFT) metai: Nors „Ethereum“ nuolat mažėjo, jo viršuje esantys NFT.

Patvirtinta mainų apžvalga: ar galite pasitikėti savo kripto palaikymu?: Patvirtinimas yra dar viena saugi galimybė įsigyti kriptovaliutą. Bet ar tai tinka jums?

Kas yra „Essentia Blockchain Framework“ Vadovas pradedantiesiems: sužinokite viską apie sistemą, kuri jums suteikia galimybę valdyti savo duomenis.

Mada atitinka „Blockchain“: kaip „Blockchain“ gali išspręsti mados bėdas: ta „blockchain“ … tokia karšta dabar.

Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio

Meno sala (ir „Blockchain“): Galbūt dar negirdėjote apie mažą, savarankišką britų priklausomybę, tačiau Meno sala siekia išgarsėti kaip pasaulinė „blockchain“ paskirtis. Saloje neseniai buvo įkurtas „Blockchain Office“ ir „Sandbox“, kuriuose įmonės gali išbandyti naują „blockchain“ technologiją. Pasak „Digital Isle of Man“ generalinio direktoriaus Lyle’o Wraxallo, jie „siekia pritraukti aukščiausios klasės„ blockchain “įmones ir geriausius pasaulio mainus į salą“.

Be technologijos smėlio dėžės, įstatymų leidėjai planuoja įvesti „technologijų-agnostikos reguliavimą, įkvėptą geriausios praktikos, kurią jie matė iš kitų aukštos kokybės jurisdikcijų visame pasaulyje“.

Mirtis, privatūs raktai ir klevų sirupas: Ši savaitė atnešė tokią sultingą istoriją, kad ji turi ypatingą „Netflix“. Praėjusių metų pabaigoje Geraldas Cottenas, didžiausios Kanados kriptovaliutų biržos „QuadrigaCX“ generalinis direktorius, staiga mirė kelionėje į Indiją. Deja, jis atsinešė šaltų biržos piniginių slaptažodžius su savimi iki kapo, palikdamas 190 mln. USD naudotojų lėšų. Nors šifravimo specialistai stengiasi gauti tuos slaptažodžius, sėkmės tikimybė yra menka.

Turime tūkstančius žinomų piniginės adresų @QuadrigaCoinEx ir tiria keistą ir, tiesą sakant, neįtikėtiną istoriją apie įkūrėjo mirtį ir pamestus raktus. Aš paprastai nekviečiu šaukimo į teismą, bet jei @rcmpgrcpolice ieškote to, susisiekite @krakenfx

– Jesse Powell (@jespow) 2019 m. Vasario 3 d

Čia istorija tampa dar įdomesnė. Kaikurie žmonės spėliojo kad a) mainai naudoja mirtį kaip būdą pasitraukti iš pinigų ar net b) Cotten suklastojo savo mirtį, kad apgautų klientus. Nepadeda tai, kad „Cotton“ įkūrėjas, kaip įtariama, yra nuteistas sukčius ir pinigų plovėjas, kuris keisdamas valiutą vykdė melagingą tapatybę.. Ir jūs manėte, kad rinka pastaruoju metu nuobodi …