ICO laikosi reikalavimų, o „Airdrops“ turės pasekti

Artėjame įpusėjus 2018 metams ir iki šiol beveik 340 ICO padidėjo beveik 9 milijardai dolerių tarp jų. Net ir nerimaujant dėl ​​reguliavimo, aferų ir įsilaužėlių, šių skaičių negalima uostyti. Tiesą sakant, nors dauguma žmonių mano, kad praėjusieji metai yra nesustojanti ICO partija, 2017 m. Tik 210 iš jų surinko mažiau nei 4 mlrd. USD lėšų.

Kas duoda? Panašu, kad net turėdami lokišką rinkos nuotaiką ir JAV SEC kvėpuodami baime į „blockchain“ startuolių širdis, ICO vis dar stipriai veikia. Aišku, kas nutiks po to, kai jie surinks lėšas, taip pat bus aišku, kokia kryptimi vadovausis įstatymai.

Taigi, nors daugelis „blockchain“ kompanijų vis dar smarkiai vertina ICO, kitos pastebi, kad klysta atsargiai ir vertina savo galimybes. Kaip ir viskas, kas supa šią neabejotinai pilką zoną, kyla tam tikra painiava, kokios yra šios galimybės.

Kas yra reikalavimus atitinkantys ICO?

Atitinkamą ICO arba STO (Security Token Offering) nuo pat pradžių reguliuoja SEC. Yra keturi pagrindiniai keliai, kuriuos gali atverti JAV „blockchain“ kompanija, norinti surengti reguliuojamą pasiūlymą, ir kiekvienas iš jų turi savo pliusų ir minusų..

Viena iš alternatyvų, pavyzdžiui, yra naudoti esamą vertybinių popierių išimtį, vadinamą Reg A +. Galite surinkti iki 50 milijonų dolerių ir atverti savo pasiūlymą visiems, vyresniems nei 18 metų. Jums reikia dvejų metų patikrinto finansinio laikotarpio ir daug laiko bei pinigų.

„Reg CF“ yra lengvesnis ir pigesnis lėšų pritraukimo būdas, tačiau jūs gerokai apsiribojate tik tuo, kiek galite surinkti (mažiau nei 2 mln. USD)..

„Fintech“ prekybininkų sąskaitos padeda „blockchain“ įmonėms laikyti reikalavimus atitinkančius ICO. Generalinis direktorius Edwardas Corona sako: „Turėkite omenyje, kad jie [reikalavimus atitinkantys ICO] vis dar nesuteikia verslo savininkams nereguliuojamos ICO laisvės ir kontrolės“.

Teisingai. Bet tada, žinoma, jie taip pat nesuteikia verslo savininkams galimybės atsidurti už grotų.

Kitas svarbus ICO laikymo privalumas yra tai, kad galite paprašyti savo sandorio ir jį reklamuoti bet kur, todėl daug lengviau informuoti apie savo simbolinį pardavimą. Kai „Facebook“, „Twitter“, „Google“ ir „Bing“ draudžia ICO skelbimus, pasirinkę reguliuojamą maršrutą, galėsite naudoti šiuos kanalus didesnei ekspozicijai.

Jūs taip pat palengvinsite daugelio būsimų investuotojų nerimą dėl neseniai blogos spaudos.

Ką tai reiškia „Airdrops“?

Keletas išradingų ICO komandų pasirinko kūrybiškus būdus reklamuoti savo projektus, naudodamiesi oro lašais. Veiksmingai platindami nemokamus žetonus suinteresuotosioms šalims ir sukurdami jų pardavimą. Mes net matėme keletą neįtikėtinų fizinių oro lašų, ​​kurių žetonai iškrito iš balionų.

Šiomis didžiulėmis pastangomis apeiti vertybinių popierių įstatymus, oro lašai įgavo pagreitį. Kas nemėgsta laisvų pinigų, tiesa? Jūs netgi galite užsiregistruoti būti įspėtas į būsimus oro lašus ir mėgautis visais nemokamais grynaisiais. Bet jei tavo mama kada nors tau sakė, kad nieko gyvenime nėra nemokamai, gaila pasakyti, kad ji buvo teisi.

aliarmo perspėjimas

Svetainės, perspėjančios žmones apie oro lašus

Kaip nėra nemokamų pietų, taip yra nėra tokio dalyko kaip laisvos atsargos. Tai kalba ne tik mama, bet ir Vertybinių popierių ir biržos komisija.

Taigi, jei manėte, kad oro lašai buvo puikus būdas apeiti skelbimų draudimą ar reklamuoti savo ICO, turėtumėte perteikti ir šią idėją.

Neatitinka ir orlaivių lašai. Jie greičiausiai bus vertinami kaip vertybiniai popieriai, o tai yra gana problemiškas scenarijus.

Darrenas Marbleas, generalinis direktorius „CrowdfundX“, STO rinkodaros įmonė nurodo: „Negalite žmonėms siųsti tik akcijų. Orlaivio problema yra ta, kad ji paprastai neatitinka JAV saugumo įstatymų “. Taigi, ta puiki rinkodaros taktika, padedanti sukurti žinomumą ir netgi padidinti esmę Juk ne tokia gera mintis.

„Mano bendras patarimas STO emitentams“, – tęsia jis, – aš sustabdyčiau tą „orlaivio“ koncepciją. Aš patarčiau visiems JAV to nedaryti. Suprantu, tai gera rinkodaros taktika, tačiau yra per daug rizikos ir netikrumo “.

Tai nebėra įdomu

Atrodo, kad reguliavimas piešia niūrų vaizdą. Tiesiog ištarkite žodį ir jis sukrečia kripto rinkas. Tačiau atrodo, kad reguliavimo tikslas yra dvigubas. Suteikti „blockchain“ įmonėms teisinę sistemą, iš kurios būtų galima dirbti, ir apsaugoti investuotojus nuo ICO aferų.

Pasak „Marble“, „blockchain“ kompanijos neturėtų pernelyg nusiminti. Nors atrodo, kad jų sparnai nukerpami, vis tiek yra daugybė būdų gauti finansavimą. Jis sako:

„Nemanau, kad tikros komandos turėtų jaudintis. Jei turite tikrą „blockchain“ koncepciją ar komandą ir turite tam tikrų įgūdžių, diferenciacijos ar neįtikėtinos vizijos, tai, kad negalite reklamuotis „Twitter“, neturėtų jūsų atgrasyti ir netrukdyti rinkti pinigus “.

Rizikos draudimo fondai

Taigi, jūs negalite (arba nenorite) laikyti ICO, negalite išmesti nemokamų akcijų į investuotojų pinigines ir negalite sužavėti vartotojų socialiniuose tinkluose. Tačiau vis dar yra kitų būdų surinkti pinigus ir jie gali rūšiuoti pelus iš kviečių.

„Jei pažvelgtumėte į tai, kas vyksta erdvėje, akivaizdu, kad 2017 m. Į rinką kilo didžiulis mažmeninių investuotojų antplūdis ir dabar tai daugiausia atslūgo. „Google“ ieško „Bitcoin“. Pokalbis apie Bitcoin prie vakarienės stalo buvo paskutinė Padėkos diena. Dabar skubama kriptografinių rizikos draudimo fondų “.

Mes kalbame apie mažus rizikos draudimo fondus, kurie gali investuoti nuo 5 iki 500 milijonų dolerių. Jie laukia, kol išgirs apie jūsų projektą.

„Novatoriškos įmonės, – sako„ Marble “, – net jei esate maža komanda, galite išeiti ir surasti puslapį, kuriame išvardytos visos šios lėšos, ir tada susisiekti su šiais žmonėmis. Geriausius kosmoso pasiūlymus finansuoja nedidelė aistringų kriptografinių rizikos draudimo fondų grupė, kurios nebūtinai yra neįmanoma pasiekti “.

Uždarymo mintys

Lėšų rinkimo ateitis gali atrodyti daug kitokia, tačiau ji neturi būti niūri. Kai ICO ir oro lašai pradeda mažėti, taip pat turėtų plisti šitko monetos ir tuščiaviduriai balti popieriai, parduodantys tik orą.