Užsičiaupk ir paimk mano pinigus
Kiekvieną dieną vis daugiau žmonių suvokia „blockchain“ technologijos teikiamą vertę. Tačiau vis dar yra vienas, nors ir pagrįstas, argumentas prieš kriptovaliutos priėmimą – dauguma parduotuvių to nepriima. Kriptografija, kaip bendraamžių valiuta, yra geriausia. Bet kokia nauda yra valiuta, jei niekur negali jos išleisti?
Štai kur atsiranda kriptografinės kortelės. Naudodamiesi šiomis kortelėmis, laikote mėgstamas monetas ir galite jas išleisti bet kuriam prekybininkui, net jei jie nepriima kriptovaliutos. Kortų technologija leidžia konvertuoti į „fiat“ pardavimo metu. Nors kiekviena kortelė tam naudoja skirtingą metodą, rezultatas yra tas pats:
Jūs išleidžiate kriptografiją. Parduotuvė gauna fiat. Visi laimingi.
Šiame straipsnyje mes suskaidysime svarbiausius projektus, kurie siekia gauti korteles į rankas ir išleisti kriptografiją kišenėse.
„TenX“
Technologija
„TenX“ pirmauja pakuotėje kaip didžiausia rinkos riba esanti kriptografinė kortelė, taip pat pirmoji, pateikianti produktą į rinką. Kortelė pastatyta ant COMIT tinklas, vidaus sukurtas maršruto parinkimo protokolas, jungiantis skirtingas blokines grandines.
Mokesčiai
Fizinės kortelės užsakymas kainuoja 15 USD, o virtualios kortelės (kol kas nėra) suaktyvinimas – 1,50 USD. Po to už kiekvienos rūšies kortelę mokamas 10 USD metinis mokestis, tačiau to atsisakoma, jei per metus išleidžiate daugiau nei 1000 USD. Be to, už kiekvieną jūsų atliekamą bankomato operaciją taikomas 2,50 USD mokestis.
„TenX“ neapmokestina jokių konversijų kursų, kai naudojatės kortele.
Apdovanojimai
Kaip rašoma „TenX“ dokumente, už kiekvieną pirkinį jūs gaunate 1% atlygį PAY žetonų pavidalu. Be to, kaip PAY prieigos raktų turėtojas gausite 0,5% visos tinklo operacijų apimties dalį. Nors tai pagrįsta visomis tinklo valiutomis, atlygį gausite „Ethereum“.
Aukščiau yra dabartinė atlygio schema; tačiau „TenX“ komanda pareiškė, kad tai greitai pasikeis. Tačiau jie nepateikė jokios informacijos.
Prieinamumas
„TenX“ kortelę galite naudoti bet kur, kur VISA yra priimama už JAV ribų. Dėl neseniai prarasto mokėjimo sprendimų partnerio „WaveCrest“ komanda laikinai nutraukė naujų kortelių išdavimą. Jie teigia, kad jie vėl prasidės iki 2018 m. Pirmojo ketvirčio pabaigos.
Šiuo metu „TenX“ palaiko tik „Bitcoin“ ir „Ethereum“ mokėjimus, tačiau komanda taip pat stengiasi integruoti „Dash“ ir kai kuriuos ERC20 žetonus. Manoma, kad juos bus galima įsigyti šių metų antrąjį ketvirtį.
Monakas
Technologija
Monakas pagal rinkos viršutinę ribą atsilieka nuo „TenX“, tačiau greitai pasiveda. Didžioji „Monaco“ technologijos dalis yra patentuota, tačiau projekte naudojamas „Mastercard“ ir „Visa“ akredituotas mokėjimo procesorius ir sukurtas „Ethereum“. Siūlydamas ne tik debeto kortelę, Monakas taip pat teikia kreditines paslaugas ir automatinio investavimo funkcijas.
Monakas siūlo keturių rūšių korteles su skirtingomis funkcijomis, atlygiais ir mokesčiais. Norėdami gauti kiekvieną kortelę, turite laikyti tokį MCO žetonų kiekį 6 mėnesius:
- Vidurnakčio mėlyna: 0 MCO
- Rubino plienas: 50 MCO
- Taurusis metalas: 500 MCO
- Obsidianas Juodasis: 50 000 MCO
Monakas gamins tik 999 „Obsidian Black“ korteles.
Mokesčiai
Kaip minėta anksti, mokesčiai už kiekvieną kortelių tipą skiriasi, tačiau visi jie turi nėra mėnesinių ir (arba) metinių mokesčių. Kiekvienai kortelei taikomas 2% bankomato mokestis, viršijus mėnesio limitą, kuris svyruoja nuo 200 USD už vidurnakčio mėlynę iki 1 000 USD už Obsidian Black.
Monakas ima 1% mokestį už kiekvieną pirkimą kriptovaliuta.
Apdovanojimai
Vėlgi, atlygis skiriasi priklausomai nuo jūsų naudojamos kortelės. „Midnight Blue“ neturi atlygio, o „Ruby Steel“ ir „Brangiųjų metalų“ kortelės gauna atitinkamai 1% ir 1,5% pinigų grąžinimo atlygį. „Obsidian Black“ turi 2% pinigų grąžinimą. Visi apdovanojimai pateikiami MCO žetonais.
Be to, į tauriųjų metalų ir „Obsidian Black“ korteles įskaičiuota „LoungeKey Airport Lounge Lounge“ prieiga.
Prieinamumas
Monako kortelės šiuo metu nėra. Komanda išmes kortelę etapais, pradedant Azija, paskui Europa ir galiausiai Šiaurės Amerika.
Iš pradžių kortelės palaikys „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Monaco“ žetonus.
Centra
Technologija
Staigiai sumažėjus rinkos viršutinei ribai, mes randame Centra. Kortelėje naudojamas patentuotas valiutos konvertavimo modulio (CCE) modulis, kad būtų lengviau keistis valiutomis. Naudodamiesi projekto „Centrachain“, taip pat galite kurti išmaniąsias sutartis, decentralizuotas programas („Dapps“) ir žetonus, kurie automatiškai palaikomi „Centra“ kortelėje.
Panašiai kaip Monake, „Centra“ siūlo tris korteles su skirtingais mokesčiais, limitais ir atlygiais. Norėdami gauti kiekvieną kortelę, turite įsigyti šias PR žetonų sumas:
- „Centra Blue“: 50 PR
- „Centra Gold“: 10 000 PR
- „Centra Black“: 100 000 PR
Mokesčiai
Aktyvuoti kortelę kainuoja 20 USD. Metiniai mokesčiai už kiekvieną kortelę svyruoja nuo 50 USD CTR už mėlyną iki 500 USD CTR už juodą.
Taip pat yra 2,50 USD bankomato mokestis už USD ir 1,00% + 3,00 USD bankomato mokestis už pašalinimą ne USD..
Visoms trims kortelėms taikoma 0% išlaidų ir keitimo mokesčiai.
Apdovanojimai
Kiekvieną kartą atnaujinę kortelę gausite papildomų atlygių. „Centra Blue“ suteikia 0,2% pinigų grąžinimo, „Centra Gold“ – 0,5%, o „Centra Black“ – 2,0% pinigų grąžinimo atlygį. Juodieji taip pat teikia „išskirtinius nario atlygius“, tačiau „Centra“ nenurodo, kas tai yra.
Prieinamumas
Šiuo metu prieigą prie „Centra“ kortelių turi tik ICO bendradarbiai. Tačiau klientų palaikymas nurodo, kad per ateinančius kelis mėnesius jie vykdys papildomas kortelių kampanijas.
Pirmoji kortelė išleidžia palaikymą „Bitcoin“, „Ethereum“, „Centra“, „Dash“, „Litecoin“, „Zcash“ ir „Monero“.
„TokenCard“
Technologija
Paskutinis mūsų sąraše yra „TokenCard“. Naudodamas „Ethereum“ tinklą, „TokenCard“ suteikia galimybę visiškai valdyti savo lėšas. Sujungę „Piniginės“ programą su kortele, galite pasirinkti, kaip norite, kad kiekvienas pirkinys būtų padalytas į monetas.
Mokesčiai
Komanda nenusprendė, kokia bus metinio mokesčio struktūra už kortelės laikymą, ar ji neapmokestins jūsų kortele. Čia yra 1% licencijavimo mokestis už kiekvieną operaciją kad komanda išmoka TKN turėtojams.
Apdovanojimai
Nei svetainėje, nei informaciniame dokumente neminimi pinigai, grąžinami pinigais.
Prieinamumas
„TokenCard“ dar nėra. Projektas viešasis planas rodo, kad per 3-6 mėnesius jis bus viešai prieinamas trumpesniu laiko tarpu pagrindiniams bendradarbiams. „TokenCard“ palaiko „Ethereum“ ir „ERC20“ žetonus.
Gali būti tik vienas
Na, tikrai ne. Kaip ir tradicinės debetinės bei kreditinės kortelės, tikėtina, kad dauguma, jei ne visos, išlieka. Kai jie dar labiau diferencijuoja savo atlygį, galite pastebėti, kad kelionėms naudojate, tarkime, „TenX“, o vakarienei – Monaką.
Tai nėra vieninteliai projektai, sprendžiantys išlaidų problemą. Bendrovėms patinka „Shift“ ir „Bitpay“ kurį laiką siūlė „Bitcoin“ debeto korteles. Kita vertus, „Omisego“ sprendžia prekybininkų sandorių pusę kaip mokėjimo apdorojimo šliuzą.
Nesvarbu, kurie projektai laimės, žinia yra aiški – kriptografija netrukus taps sandorio valiuta, kuria ji visada buvo skirta.