Interviu: „Halsey Minor“ apie naujoves „Blockchain“ pasaulyje [2 dalis]

Halsey Minor yra a visame pasaulyje žinomas verslininkas populiariausia žinoma dėl to, kad įkūrė CNET įkūrėjus „Salesforce.com“, „Uphold“ ir „Minor Ventures“. Jis taip pat yra „LivePlanet“, visapusiško vaizdo įrašų fiksavimo, platinimo ir pajamų gavimo sistema „VideoCoin“, paskirstyto skaičiavimo projektas, kurio tikslas – saugoti, koduoti ir transliuoti vaizdo įrašus prieinamu, efektyviu ir tvariu greičiu.

Tai yra antroji dviejų dalių interviu dalis – čia yra pirmoji „Halsey Minor“ ir „VideoCoin“ dalis, jei jos praleidote. Šiame interviu daugiausia dėmesio skiriama naujovėms ir verslumui, susijusiam su naujomis technologijomis, dabartinės bankų sistemos problemomis, reguliavimu, pasauliniu mastu ir tuo, kaip kriptovaliutų pramonė kontrastuoja su besiformuojančia interneto pramone 90-ųjų viduryje ar pabaigoje..

„VideoCoin“ pagrindinis puslapis.

„VideoCoin“ pagrindinis puslapis.

Redaktoriaus pastaba: galimybė gauti interviu su Halsey Minor buvo nuostabi, ir mes būtinai uždavėme įvairius klausimus, kurie leido jam išsiaiškinti įvairius kriptovaliutų pasaulio aspektus iš jo unikalios aukšto lygio patirties serijos. Klausimai, paryškinti kursyvu ir paryškintu šriftu, buvo sutrumpinti, kad skaitytojai neišgelbėtų mūsų (mano) pašnekovo.

Aleksas: Jūs buvote labai arti interneto infrastruktūros plėtros pagrindo. Iš esmės matėte interneto populiarėjimą, socialinės žiniasklaidos populiarėjimą ir poveikį visuomenei. Kokia jūsų nuomonė apie „blockchain“ populiarėjimą tų įvykių kontekste?

Halsey: Kai aš dariau CNET, o Jerry Yangas – „Yahoo“, viskas, ką darėme, buvo paimti šias duomenų bazes ir tarsi atrakinti jas ir iš esmės atiduoti nemokamai. Tai buvo tarsi paprasti dalykai, tokie kaip oras. Man būna „Yahoo“ oras, todėl skrisdamas į Niujorką žinojau, kokia temperatūra. Tai buvo evoliucija, nes tai leido jums žinoti, kaip susikrauti daiktus, o tai skamba kaip kvailas, kvailas dalykas. Bet aš manau, kad „blockchain“ yra toks galingas, tai yra pirmą kartą, tai leidžia tuo pačiu metu dalytis informacija ir pinigais. Yra tiek kartų, kad pirmosiomis interneto dienomis jūs eidavote į kambarį ir derėtės dėl kažko. Kaip, pavyzdžiui, mes suteikiame savo turinį „Yahoo“, o jo prasmės jausmas abiem pusėms atrodytų kitam ir sakytų: gerai, jūs mokate. Sakytumėte „Yahoo“, mes gauname jūsų turinį, jūs mokate.

CNET apžvalga

CNET „internetinių telefonų“ apžvalga 1996 m. Per web.archive.org

Jie panašūs į „ne“, mes darome jūsų prekės ženklą visuotinį, jūs mokate mums. Taigi visa problema, susijusi su mokėjimu, buvo problematiška visais lygmenimis. Pirmiausia vien todėl, kad tai buvo sunku padaryti. Kaip iš tikrųjų mokate žmonėms? Ir tai, dėl ko Bitcoin iš tikrųjų privertė žmones atsistoti ir atkreipti dėmesį, yra tai, kad jis yra mažesnis už šalis ir aš žinau, kad žmonės tai sako visą laiką, bet jei gerai pagalvoji, tai pirmas kartas, kai žmonėms gali mokėti visur be turėdamas perkelti pinigus per bankų sistemą.

Akivaizdu, kad yra puiku tai greitai perkelti tarp dviejų žmonių. Tačiau tai, kad jis yra be sienų, atvėrė duris į tokias programas kaip mūsų, kurių niekada nebūtų, jei turėtume naudoti tradicinę pinigų pervedimo sistemą. Mes remiamės dviem pagrindiniais dalykais: galimybe rinkti informaciją apie kiekvieną serverį, jo talpą ir tai, kas padaryta, ir kaupti tą informaciją pinigais. Taigi, šiame labai labai aukštame lygyje jūs turite tai, ką apie tai tiesiog galvojate. Internetas atskleidė informaciją, o šį kartą mes nuomojamės informaciją ir pinigus, o Dievas žino tik tai, kiek toli tai nuves.

Tiesiog pinigai be sienų, pridedami prie tam tikros paslaugos ar produkto. Tik aukštesnis efektyvumo lygis, gaunamas naudojant „blockchain“ bet kokiam dalykui, yra iš tikrųjų gana beprotiška galvoti. Tai labai įdomi kelionė. Ko norėtumėte, kad žmonės, perskaitę ir (arba) klausęsi šio interviu, paliktų?

Manau, kad ši pramonė išgyvena ir jau išgyveno šiuos neįtikėtinus pakilimus ir nuosmukius, ir internetas buvo ne visai tas pats. Nuo tada, kai pradėjau tai daryti, kai pradėjau tai daryti, „Bitcoin“ buvo „Šilko kelias“. Jie buvo tokie patys ir buvo sunku pasakyti, na, aš darau kažką Bitcoin dalyko, nes Šilko kelias apibrėžė, ką daro Bitcoin. Manau, kad, kaip sakėme, kad ir ką sakytų SEC, kad ir ką kalbėtų kinai, tai yra tikra naujovė ir viena iš priežasčių, dėl kurios matote, kad žmonės naudojasi tuo, kas vyksta, yra todėl, kad vyksta kažkas iš esmės svarbaus kad visada pasirodys žmonių, kurie bandys pasinaudoti žmonių noru investuoti.

Tai įvyko internete ir, kai 2000 m. Nutirpo internetas, buvo prarasta devyni trilijonai dolerių. Bet tai labai greitai pasisekė, ir jūs turėjote daugybę įmonių, kurios atėjo. Kaip ir „Amazon“, jie tapo vertingiausiomis kompanijomis pasaulyje, o daugybė 90-aisiais žlugusių idėjų vėliau pavyko 2000-aisiais.

Taigi, manau, kad mano patirtis patiriant abu šiuos aspektus yra tokia, kad per didelės investicijos yra svarbios, nes svarbiausia, kad visos idėjos būtų finansuojamos, kad geros idėjos tai padarytų. Aš sakau žmonėms, kad būtų puiku, jei žmonės finansuotų tik geras idėjas, kad žmonės prarastų pinigų už blogas idėjas. Bet niekas iš tikrųjų nežino, kokios kartais yra geros ir blogos idėjos, kol jos nėra išbandytos.

Taigi mums tikrai reikia tokių laikotarpių, kai žmonės ims didelės rizikos kapitalą ir investuos į verslą, kurio ateitis iš tikrųjų nežinoma. Tai nereiškia, kad žmonės neturėtų būti labai protingi investuodami. Tačiau iš esmės tai, kas vyksta, yra efektyviausias būdas greičiau judėti į priekį. Tai geras dalykas, ir aš esu už tai, kad SEC ateitų ir išvestų žmones, kurie daro sukčiavimą, tačiau kapitalui labai gerai ir toliau tekėti, nes, kaip jau sakiau, taip jūs greičiau judinate visuomenę.

Beprotiška galvoti apie tai, kaip galėtum pasinaudoti pirmojo judėjimo pranašumu net neturėdamas tinkamo produkto rinkos, ir todėl, kad niekas iš tikrųjų nežino, kur šie projektai yra. Pavyzdžiui, kažkas panašaus į „Crypto Kitties“ gali atrodyti kvaila, bet tada tu tiesiog palauk, jie yra vieni iš pirmųjų skaitmeninių beanie baby kolekcijos dalykų, kurie gali būti milijardų dolerių pramonė ir tai yra pasaulinė.

Tiksliai. „Beanie Babies“ tapo „Beanie Babies“ dėl „eBay“. Kvaili dalykai gali tapti milijardo dolerių idėjomis. „Time Warner“, manau, uždirbo 3 000 000 000 USD „Beanie Babies“. Visi turėjo juoktis iš to verslo plano.

Beanie kūdikiai

Beanie kūdikiai

Matote visus niūrius startuolių pasaulio aspektus, kurie tiesiog susivienijo į pasaulinę ekosistemą. Bet tada jūs turite dar beprotiškesnių dalykų, bet jie yra „blockchain“ ir jie yra globalūs. Tai padaugina jūsų potencialių vartotojų bazę iš daugybės kartotinių.

Turėjau auginti CNET interneto tempu. Taigi, kai paleidžiau CNET, internete buvo 300 000 žmonių. Kai aš pradėjau veiklą nuo 95-ųjų iki 2000-ųjų, kai išėjau, mano augimo tempą apibrėžė augimo tempas internete. Dabar jūs turite 2,7–3 milijardus žmonių. Jei kuri nors programa sugaudys, ji praktiškai per naktį gali susprogdinti 500 000 000 vartotojų.

Pagalvokite apie visus žmones, kurie žaidžia loterijoje. Tai iš tikrųjų valdo vyriausybė. Paimsi bilietą ir gali būti labai sėkmingas. Vyriausybės teikia šią paslaugą žmonėms. Aš asmeniškai manau, kad žmonėms daug geriau ne duoti savo pinigus į loteriją, o bandyti išsiaiškinti, kokios yra geros kompanijos, nes žmonės gali uždirbti daug daugiau pinigų nei net eidami į loteriją.

Tokios idėjos, kaip „Beanie Babies“, gali atrodyti visiškai nejuokingos, tačiau tai galėjo padaryti „eBay“ technologija. Aš labai tikiuosi, kad SEC nepateks, kad jie laikysis žmonių, kurie yra blogi vaikinai. Nors manau, kad jie skatina inovacijas atviroje jūroje, jie tikrai nekenkia inovacijoms, kenkdami žmonėms, kurie teisėtai bando kurti svarbius dalykus teisėtai atliekančias paslaugas. Per ateinančius porą mėnesių tai bus išbandymas, kaip toks žaidimas suvaidinamas.

Pasaulinis kraštovaizdis taip pat yra labai įdomus, nes jūs turite Rusiją, Kiniją ir Jungtines Valstijas, kur jie visi bando pakenkti JAV doleriui arba užkirsti jam kelią kriptovaliuta. Tjis lažinasi, kad yra lygiai taip pat, kaip laukti, pamatysime šį žaidimą prieš visiškai uždraudžiant arba visiškai patvirtinant „blockchain“.

Bet aš manau, kad kriptovaliutų rinka pernai sukėlė tiek daug triukšmo, ir tai vis dar labai maža, maža, mažytė dalis to, kas galėtų būti. „Facebook“, „Google“, „Amazon“ ir „Twitter“ rinkos viršutinė riba yra aštuonis kartus didesnė už dabartinę visos kriptovaliutų pramonės rinkos ribą..

Sutiko. Amerikos bankas daug laiko kapitalą, tada visas kriptovaliutas. Aš tą rytą galvojau. SEC greitai samdo žmones sekti kriptografinius žmones, kurie plėšia žmones. Aš viskas už tai darau, bet ar žinote, kiek sukčiavimo vyksta pagrindinėje bankų sistemoje? Jei ketinate samdyti būrį žmonių, turėtumėte jiems nurodyti, kur vyksta tikrasis sukčiavimas. Mes matome, kad daugybė tų pačių dalykų vėl atsiranda būsto paskolose, kur jie vėl parduoda šias didelės rizikos būsto paskolas. Tai panašu į 2006, 2007 metus.

Devintajame dešimtmetyje, kai įvyko interneto burbulas, investiciniai bankai uždirbo tiek daug pinigų. Jie išvedė įmones be pajamų, kurios neturėjo teisės išleisti į biržą. Jie gautų 500 000 000 USD vertės įvertinimą, o „Goldman Sachs“ uždirbs 30%, nes jie gaus 6% viso to, kas buvo. Ir tada buvo M&A. Aš nusipirkau įmonę už 750 000 000 USD. Aš nusipirkau kitą įmonę už 600 000 000 USD. Visi šie beprotiški pinigai vyko per tradicinę bankų sistemą. Niekas nieko apie tai nesakė. Beje, buvo daugybė įmonių, kurios sukčiavo nesąžiningai, tačiau SEC nesiruošė daryti bet ko.

Didelė problema yra ta, kad visas [dabartinis ICO modelis ir kriptovaliutų lėšų rinkimo modelis] vyksta ne per brokerių prekiautojus, investiciniai bankai nieko negauna, bet visas kriptografinės ekosistemos dydis yra menkas. Buvo klaida, kurią padarė Amerikos bankas. Jie norėjo skirti akcininkams dividendus ir jiems reikėjo vadinamojo pirmojo lygio kapitalo, o jiems reikėjo turėti pakankamai kapitalo, kad dalį jų galėtų atiduoti savo akcininkams. Jie turėjo duoti vyriausybei turimą kapitalą ir padarė 250 milijardų dolerių klaidą. Tai buvo klaida. Skaičius, apie kurį dabar kalbame kriptografijoje, kas tai yra? Tai Billo Gateso ir Jeffo Bezoso grynoji vertė? Ar apie tai mes tikrai kalbame apie pramonės dydį?

Kai žiūrite į 2008 metus ir ką jie darė su įkeittais skoliniais įsipareigojimais būsto rinkoje

-Taip.

vyriausybė tiesiogine prasme nieko nebaudė už tai atsakingo asmens.

-Nėra, nulis.

Kelios kartos matė 2008 m. Jie tiksliai matė, kas nutiko, ir jiems patinka jausmas, kad, gerai, vyriausybė akivaizdžiai neketina to sustabdyti. Taigi, jei jie net bando sekti kriptovaliutų industrija, tai tik parodo, kur iš tikrųjų yra jų galvos.

Man tiesiog įdomu pamatyti, kaip žmonių ideologijos vystosi kartu su kriptovaliutų pasauliu, nes turite tokį anarchistų minios, libertarų minios, „mes bandome pakeisti pasaulį, diegdami naujoves ir naudodami šią technologiją“ minią. ir t. t., iš tikrųjų nenumačiau susidūrimo su vyriausybe taip, kad vyriausybė galėtų uždaryti tai, kas yra globalu ir decentralizuota.

Manau, kad taip sunku uždaryti kriptografiją, kaip ir internetą. Kelis kartus specialiai žmonėms sakiau, kad aš esu už juos, kad eitų paskui blogus aktorius kriptografijoje ir uždėčiau juos į kalėjimą. Bet aš būčiau dėkingas, jei jie pradėtų nuo blogų veikėjų, kurie pasaulį suklaidino dėl sukčiavimo, įvykusio bankų pramonėje.. Kai tik pasodinsite visus tuos vaikinus į kalėjimą, man bus visiškai 100% gerai, kai ateisite ir surasite vaikiną, kuris paėmė 15 000 000 USD ir su juo pabėgo, kai turėjome finansų įstaigų, kurios sudegino 4 000 000 000 000 USD mūsų grynųjų, nes juos sudegino, nes jie sukūrė sukčiavimą, leidusį jiems sumokėti piktinančias pinigų sumas iš fiktyvaus pelno. Nuo pat pradžių žmonės buvo teisūs nusiteikę ciniškai dėl šių valdžios institucijų.

Yra absoliutus nusikaltimas, kuriam buvo leista tęsti, tai yra tai, kad šios šalies bankai renka doleriusNuo 36 iki 37 milijardų dolerių grąžinti čekių mokesčiai. Pagalvokite, kokia didelė kompanija yra. Jei taip nutiks bet kur kitur pasaulyje, atšaukto čekio apdorojimas kainuos 25 centus. Jie ima jums 35 USD ir 20% atšauktų čekių gaunami iš vadinamojo atvirkštinio apdorojimo. Jei rašote 100 USD čekį, tada penkis 1 USD čekius ir savo sąskaitoje turite 100 USD? Pirmiausia jie paims 100 USD čekį ir jį apdoros, todėl dabar jūs neturite pinigų, tada jie paims kitus penkis 1 USD čekius ir ims po 35 USD. Jie iš tikrųjų sukūrė savo sistemą, kad maksimaliai padidintų pinigų sumą, kurią gali gauti iš žmonių, atlikę atšokusius čekius.

Reikalas tas, kad turite žmonių, kurie yra nepaprastai užsiėmę. Sunku valdyti savo čekių knygelę. Niekada nebuvo nė vieno banko, kuris sėdėtų šalia ir sakytų, ei, kaip mes galime įsitikinti, kad žmonės žino, koks yra jų likučiai, kad jie neatšoktų čekių? Jie daro viską, kad įsitikintumėte, jog galite atšaukti savo čekį. Pamirškite apie kriptografiją, tiesiog išsiaiškinkite, kaip susigrąžinti 35 milijardus, kurie visi gaunami iš žmonių, kurie iš esmės yra žemesniame socialinio ir ekonominio spektro gale, kišenės. Tai juokinga, bet todėl šis judėjimas turi tokią jėgą.

Tiesiog žmonės yra visiškai nusivylę, kol jiems tiesiog nuobodu ir ciniška, kaip skaidriai matyti, kad žmonės, turintys daug pinigų JAV, ypač bankų pramonėje, gali paveikti savo naudai politinius sprendimus. ir tada tik toliau pluša plačiajai visuomenei po 35 USD.

2009–2010 m. Visos finansų įstaigos gyveno iš vyriausybės pinigų, nes vyriausybė turėjo jas visas gelbėti. 2009 m. Pusė visų lobistams skirtų pinigų buvo iš bankų. Jie paėmė iš vyriausybės pinigus, juos grąžino, samdė lobistus, visus žmones, kurie turėjo ką nors bendro su bankininkyste, su senatoriais ar kongresmenais, jie visi buvo išplėšti ir paversti finansų pramonės lobistais. Tai tęsiasi ir tęsiasi.

Be daugelio dalykų, technologijų, žmogaus evoliucijos, bet ir to, kaip žmonės taip pat žiūri į galią, lūžio taškas. Prisimenu, kai mačiau, kaip Stanfordo fizikos profesorius Zhangas Shouchangas kalbėjo apie tai, kaip pinigai iš tikrųjų yra energijos kaupimas. Atsižvelgiant į tai, energija padeda palengvinti pagreitį ir naujoves. Gebėjimas beveik bet kuriuo metu keistis energija visame pasaulyje ateityje bus labai įdomus. Tai bent jau tai, kas iš tikrųjų žavi kriptografinio pasaulio augimu.

Na, mes labai greitai sužinosime, kaip visa tai vyks. Tikiuosi šiek tiek nušvitimo.