„Blockchain“ technologija pagrindiniais būdais keičia tai, ką reiškia bankas. Žmonės iš viso pasaulio sužino apie šios technologijos teikiamus pranašumus, ir kiekvieną dieną į rinką ateina nauji ir naudingesni „blockchain“ startuoliai. Atviras decentralizuotos ekonomikos pobūdis tikrai įkvepia, ir pirmą kartą istorijoje yra reali galimybė išspręsti daugelį problemų, susijusių su mūsų finansų sistema.

Neseniai atliktas Pasaulio banko organizacija atskleidė, kad daugiau nei dviem milijardams žmonių visame pasaulyje trūksta tinkamų galimybių naudotis finansinėmis paslaugomis. Šie asmenys yra priversti atlikti visus savo sandorius grynaisiais, o tai gali būti pavojinga, nes dauguma šių sričių yra besivystančiose šalyse. Tyrimas taip pat atskleidė, kad daugiau nei 50% skurdžiausių namų ūkių suaugusiųjų neturi bankų.

Šis finansinės įtraukties trūkumas rimtai trukdo pasaulio ekonomikos plėtrai, ir daugelyje šalių buvo dedamos nemažos pastangos šiai problemai spręsti. Deja, daugeliui šių programų trūksta technologinių galimybių išspręsti šias problemas. Atsižvelgiant į tai, kad problema būdinga dabartinei finansų sistemai, nėra daug vilties, kad sprendimas bus pasiektas naudojant dabartinę centralizuotą ekonominę poziciją.

Kodėl „Blockchain“ yra atsakymas

Norint suteikti šiems asmenims sąžiningą ir vienodą prieigą prie finansinių paslaugų, reikia naujo decentralizuoto požiūrio. Centralizuotam dabartinės mūsų bankų sistemos pobūdžiui įgyvendinti reikalinga didžiulė infrastruktūra, o investicinis kapitalas šiems brangiems papildymams sukurti nėra praktiškas daugelyje skurdesnių valstybių; Daugelis jų vis dar neturi galimybės naudotis pagrindine infrastruktūra, pavyzdžiui, keliais ir ligoninėmis.

„blockchain“ ekonomiškas

„Blockchain“ privalumai

„Blockchain“ technologija galėtų būti įdiegta ekonomiškai ir labai efektyviai. „Blockchain“ technologijos dėka visi turi vienodą prieigą prie finansinių paslaugų pasauliniu mastu. Skaidri ir nekintama „blockchain“ technologijos prigimtis leidžia ją puikiai spręsti šioms realaus pasaulio problemoms spręsti.

Ne bankų gyventojai

Sukurti „blockchain“ pagrindu veikiantį prieigos tašką šiems bankams be bankų būtų daug lengviau nei bandyti išplėsti dabartinę sudėtingą bankų sistemą šiuose regionuose. Daugelis šių šalių yra politiškai nestabilios, o paplitusi korupcija sutramdė didelių institucijų norą patekti į rinką. Korumpuotos vyriausybės kontroliuoja lėšas, patenkančias į jų regionus, ir riboja žmonių galimybes ekonomiškai vystytis.

Atidarykite bankininkystę

„Blockchain“ pagrindu sukurtos bankų sistemos įdiegimas šiuose regionuose padėtų pažaboti korupciją, kuri šiuo metu paplitusi bankų sistemoje. „Blockchain“ technologijos skaidrumas yra idealus, kad vyriausybės ir bankų pareigūnai negalėtų iškreipti knygų. Korupcija nėra reguliuojama tik besivystančiose šalyse, kaip jau matėme daugybėje pastarųjų kelerių metų bankų pagalbos.

Daugelis besivystančių šalių, tokių kaip Zimbabvė, piliečių yra būtent tokioje padėtyje. Žmonės prarado tikėjimą savo vyriausybe po ilgų represijų ir tai, kas iš esmės prilygsta finansiniam terorizmui. Padidėjus infliacijai ir korupcijai šioje šalyje klestėjo „blockchain“ alternatyvos ir atsiranda naujos kartos investuotojai, žinantys apie „blockchain“..

Zimbabvės kariai laukia būsto

Zimbabvės kariai laukia būsto

Pokyčiai visoje Afrikoje yra tikri ir šių metų kovą Pietų Afrika surengė ketvirtąjį jų leidimą „Blockchain“ Afrika konferencija Johanesburge. Tai buvo rekordiškai aktyvus dalyvavimas iš šalies finansų, teisinių ir technologijų sektorių.

Šis augimas yra prasmingas, nes „blockchain“ technologija yra protingiausia alternatyva Pietų Afrikos gyventojams; daugelis jų labai priklauso nuo užsienyje dirbančių tautiečių siunčiamų pinigų perlaidų. Šie mokėjimai dabar gali būti siunčiami už dalį išlaidų ir tiesiogiai naudojant „blockchain“ technologiją.

Verslo mokėjimai

„Blockchain“ technologijos „Peer-to-Peer“ prigimtis daro tai idealiu pasirinkimu įmonėms, ieškančioms efektyvesnio sprendimo nei dabartinės silpnos sistemos. Dabar įmonėje yra keli prekybininkai kriptovaliuta ir, įgyvendindami šias technologijas, verslas gali lengvai patekti į pasaulio ekonomiką iš bet kurios pasaulio vietos..

Visuotiniai mokėjimai

Dabartinėje pasaulio ekonomikoje gali būti baudžiama asmenims, kurie bando siūlyti savo paslaugas ar produktus tarptautiniu mastu. Į dolerį orientuota centrinės bankininkystės sistema šalims, turinčioms mažiau įtakingą fiat valiutą, tampa labai sunku tapti svarbiais pasaulio ekonomikos dalyviais. Valiutos konvertavimas tarptautiniu mastu gali būti brangi užduotis ir tai trukdo daugeliui verslininkų augti.

Konversijos metu įmonė gali prarasti didelę perkamąją galią, jei jų valiuta nėra lygi kitoms dalyvaujančioms šalims. Tai yra iškreipta finansų sistema, kuri labai linksta į kolonijines galias, kurios šias sistemas šiose šalyse pirmą kartą įkūrė prieš 500 metų.

„blockchain“ pasaulinė

„Blockchain“ technologija leidžia atvirai naudotis pasauline ekonomika

„Blockchain“ vartotojai gali išvengti šios spąstų. Decentralizuota ekonomika nepriklauso jokiai šaliai, o didžiausias sektoriaus žaidėjas Bitcoin nėra susijęs su jokia organizacija ar regionu. Galima tik daryti prielaidą, kad anoniminis BTC kūrėjas Satoshi turėjo numatyti, kad šios korumpuotos organizacijos įsikiš ir bandys sureguliuoti ar suskirstyti jo kūrybą į dar vieną įrankį savo valdžios alkanoms strategijoms. Kad išvengtų šios akistatos, BTC kūrėjas nusprendė likti anonimu daugiau nei 9 metus.

Dėl to, kad nėra galimybės susisiekti Satoshi, vyriausybės yra priverstos koją kišti dėl reguliavimo klausimų, tuo tarpu įprastu atveju jie tiesiog susidurtų su įmonės savininku ir reikalautų patenkinti jų reikalavimus. Vienintelis dalykas, kurį šios šalys gali padaryti Satoshi, yra išsiųsti jam BTC jo žinomu BTC adresu; nes tiek yra žinių apie šio asmens tapatybę, kurią jie turi.

„Blockchain“ ateitis

Neabejotinas „blockchain“ technologijos efektyvumas daro akivaizdų pasirinkimą išspręsti dabartines pasaulio finansų sistemos bėdas. Decentralizuota finansų sistema suteiktų vienodas galimybes naudotis pasauliniu mastu ir padėtų tiems, kurie skendi korupcijoje, ieškoti teisėtos alternatyvos dabartinei sistemai. Tikimės, kad „blockchain“ technologija gali ir toliau suteikti nepririštą prieigą tiems asmenims, kurie siekia tapti aktyviais pasaulio ekonomikos nariais.

Ką jūs, vaikinai, galvojate? Ar pasaulis pasirengęs visiškai skaidriai bankų sistemai? Praneškite mums toliau „Twitter“ ir būtinai prisiregistruokite mūsų naujienlaiškyje, kad sužinotumėte apie naujausius šifravimo pokyčius, kai jie vyksta.