„NiceHash“ tapo vienu populiariausių Ethereum (ETH) kasybos būdų. Nesvarbu, ar esate naujas kasybos srityje, ar patyręs kasėjas, norintis naudoti „NiceHash“, čia yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie naudojimąsi šia debesų kasybos programine įranga.

Kas yra „NiceHash“?

Slovėnijoje įsikūrusi „NiceHash“ yra didžiausia pasaulyje šifravimo kasybos rinka. Ši platforma sujungia maišymo jėgos pardavėjus (taip pat ir kalnakasius) su maišymo jėgos pirkėjais.

Žvelgiant į „NiceHash“ svetainė, įmonė gali pasigirti daugybe įspūdingų statistinių duomenų. Joje yra daugiau nei 332 000 aktyvių darbuotojų kasdien, 109 000 kalnakasių naudotojų, 4 009 000 užsakymų ir 192 000 BTC išmokų.

Be „Ethereum“ kasybos palaikymo, „NiceHash“ taip pat palaiko įvairius kitus kasybos algoritmus. Tai reiškia, kad jis palaiko „Bitcoin“, „Zcash“, „Litecoin“ ir daugelį kitų.

Ar „NiceHash“ yra efektyvus sprendimas ETH kasybai?

Remiantis įvairiomis internetinėmis apžvalgomis, „NiceHash“ siūlo vieną greičiausių ir patogiausių būdų išgauti „Ethereum“. Naudojant „NiceHash“ kalnakasius, galima automatizuoti optimalaus maišos algoritmo pasirinkimo procesą.

Galų gale nesvarbu, ar „Ethereum“ yra pats efektyviausias pasirinkimas. Iš esmės programinė įranga pašalina daugybę spėjimų ir strategijos, paprastai susijusios su tam tikro mano algoritmo ir monetos pasirinkimu. Tai taip pat reiškia, kad jūs turite daugiau universalumo naudodami „NiceHash“ nei be jo. Vienas galimas trūkumas yra tas, kad įvairūs vartotojai pranešė, kad maišos lygis gali būti mažesnis naudojant „NiceHash“, palyginti su kitomis rinkos galimybėmis.

Ethereum kasybos algoritmas

Kartą panaudotas „Ethereum 1.0“ Dagger-Hashimoto kaip jo pereinamasis kasybos algoritmas. Nuo tada „Ethereum“ atnaujino į Ethash. Nepaisant to, „NiceHash“ svetainėje pastebėsite, kad „Ethereum“ kasyba šioje platformoje vis dar remiasi „Dagger-Hashimoto“.

Geros naujienos yra tai, kad „NiceHash“ svetainėje yra būtinos „ethminer“ programinės įrangos prijungimo instrukcijos. Tai apima AMD GPU, NVIDIA GPU ir „Linux“ kūrimo instrukcijas. Jame yra net instrukcijos, kaip prisijungti prie dviejų skirtingų serverių vietų: ES ir JAV.

„NiceHash“ diegimo parinktys

Pirmasis žingsnis norint išsinuomoti vietą kompiuteryje ir užsidirbti kriptovaliutą, yra patikrinti, ar jūsų įrenginys atitinka būtiniausius aparatinės įrangos reikalavimus, reikalingus norint atsisiųsti „NiceHash Miner“. Atkreipkite dėmesį, kad „NiceHash Miner“ palaiko tik darbalaukio GPU su CUDA skaičiavimo galimybe 5.0 ir naujesnėmis.

Norint aptikti „NiceHash Miner“, reikia įdiegti GPU NVIDIA tvarkykles 387,26 arba naujesnę. „NiceHash Miner“ nepalaiko AMD vaizdo plokščių, todėl turėsite atsisiųsti „NiceHash Miner Legacy“ vietoj to. Programinė įranga palaiko procesorius su AES ir SSE42 funkcijomis / instrukcijų rinkiniais. Šiuo metu neketinama leisti procesoriams be šių funkcijų / instrukcijų rinkinių paleisti „NiceHash“.

Palaikymo tikrinimas, atsižvelgiant į pelningumą

Jei nesate tikri, ar jūsų kompiuteryje galima paleisti programinę įrangą, geriausias būdas tai išbandyti yra pirmiausia atsisiųsti kalnakasį. Antra, turėtumėte atlikti etaloną, kuris suteiks jums gerą supratimą, ar „NiceHash“ naudoti yra praktiška (ar net įmanoma) jūsų sistemoje..

Galiausiai turėtumėte patikrinti pelningumo skaičiuoklė apskaičiuotam uždarbiui ar nuostoliams nustatyti. Daugeliu atvejų jūsų aparatūros pasirinkimas nebus pelningas. Žinoma, tai skiriasi priklausomai nuo elektros sąnaudų, techninės įrangos tipų ir kriptovaliutų kainų.

5 geriausios „NiceHash“ aparatinės įrangos parinktys

The „NiceHash“ pelningumo skaičiuoklė pateikiami skaičiavimai, kurie aparatūros variantai turėtų būti pelningiausi, neįskaitant elektros sąnaudų.

Išmokos

Vienas iš svarbiausių aspektų, į kurį reikia atsižvelgti kasant „Ethereum“ ar bet kurią kitą kriptovaliutą su „NiceHash“, yra išmokėjimo forma. Galite pagalvoti, kad kadangi kasate ETH, išmokėjimai bus ETH. Tai nėra šios konkrečios platformos atvejis.

BTC yra vienintelė „NiceHash“ mokėjimo forma, neatsižvelgiant į tai, kurią kriptografiją nusprendėte išminuoti. Tai reiškia, kad jei norite gauti ETH, turėsite naudoti kriptovaliutos keitimą konvertuodami savo BTC lėšas.

Maišymas: pirkėjai ir pardavėjai

Nors konkurentai dažniausiai parduoda mėnesio abonementus, „NiceHash“ ne. Minimali suma, kurios reikia norint pradėti kasinėti „Ethereum“, yra 0,005 BTC. Naudodamiesi svetaine, pastebėsite, kad sutartys nurodomos kaip BTC suma per dieną. Tačiau taip pat galite sudaryti sutartį ilgiau nei vienai dienai.

Svetainėje siūlomos dvi galimybės siūlyti pirkimą maišant tarifą: standartinis siūlymas ir fiksuota kaina. Iš esmės fiksuotos kainos pasirinkimas greičiausiai kainuos daugiau nei standartinis siūlymas, tačiau supaprastina atitikties paiešką. Pasirinkus standartinį siūlymą, yra tikimybė, kad kitas vartotojas gali jus viršyti.

„NiceHash“ prekyvietės ekrano kopija

„NiceHash“ prekyvietės puslapyje pateikiama tiesioginė elektros energijos užsakymų statistika. Tai apima „Dagger-Hashimoto“ ir kitus algoritmus.

„NiceHash“ pirkimo ir pardavimo mokesčiai

Nesvarbu, ar perkate ir parduodate maišos galią ETH ar kitai kriptovaliutai, turėsite žinoti, kad visi mokesčiai skaičiuojami BTC.

Pirkėjai: Yra negrąžinamas užsakymo pateikimo mokestis – 0,0001 BTC. Suma, išleista užsakymams, norint įsigyti pinigų maišos jėgą (nepanaudotai sumai už atšauktus užsakymus šis mokestis netaikomas) yra 3 proc..

Pardavėjai: Išmokos už likučius, mažesnius nei 0,1 BTC, į išorinę piniginę yra 5 procentai. Likučiai, didesni ar lygūs 0,1 BTC išorinei piniginei, turi 3 procentus. Išmokos už likučius, didesnius ar lygius 0,001 BTC, „NiceHash“ piniginei yra 2 procentai.

Išmokėjimo ir indėlių mokesčiai

Už grynųjų pinigų pašalinimą nuo 0,001 (minimali suma) iki 0,1 BTC bet kuriai „Bitcoin“ piniginei taikomas 0,0001 BTC mokestis. Jei bet kurios „Bitcoin“ piniginės pašalinimas yra didesnis nei 0,1 BTC, mokestis yra 0,1 procento nuo atsiimtos sumos. Norintys keistis lėšomis per „Coinbase“ tai gali padaryti gana lengvai. Svarbiausia, kad nėra jokio mokesčio už jokią sumą, siunčiamą per 0,001 BTC į „Coinbase“ piniginę.

„NiceHash“ serverio žemėlapis

„NiceHash“ leidžia parduoti savo kasybos ūkio galią. Svetainėje rekomenduojama prijungti savo platformas prie artimiausios vietos. Šiame žemėlapyje pateikiamos šešios vietos, esančios visame pasaulyje.

„NiceHash“ konkurentai

Kalbant apie „Ethereum“ kasybą, be „NiceHash“ yra ir kitų variantų. Pavyzdžiui, galite nuspręsti iš viso nesijungti prie kasybos baseino. Tačiau kalnakasiai, turintys ribotą platformų skaičių, paprastai to nesirenka, nes yra mažesni tikimybės išspręsti algoritmą ir gauti atlygį.

Nors „NiceHash“ yra populiariausias pasirinkimas, yra keletas kitų pagrindinių konkurentų. „Nanopool“, pavyzdžiui, turi daugiau nei 130 000 aktyvių kalnakasių. Mokesčiai yra tik 1 proc. Be to, „Nanopool“ moka už dėdės blokus. Tai reiškia, kad jei jūsų įrenginys (-iai) būtų bent jau arti algoritmo sprendimo, galite tikėtis gauti tam tikrą atlygį. Ethermine pateikia kitą sprendimą. Joje yra daugiau nei 75 000 aktyvių kalnakasių. Ji taip pat turi 1 procento mokesčius ir moka dėdės blokus.