Kodėl turėtumėte priimti „Bitcoin“ (ir kitą kriptovaliutą) savo el. Prekybos parduotuvėje
Nors daugelis žmonių kriptovaliutas vertina kaip spekuliacinę investiciją, vis tiek verta ją pridėti kaip mokėjimo parinktį, jei turite elektroninės prekybos parduotuvę. Keliose gerbiamose parduotuvėse jau yra mokėjimo kriptovaliuta galimybės, o jų skaičius kas savaitę auga. Šiame straipsnyje mes išanalizuosime privalumus ir trūkumus, įtraukdami jį kaip išsiregistravimo parinktį, ir suteiksime jums išteklių, kuriuos galėsite pridėti prie savo parduotuvės.
Privalumai
Sumažintas sukčiavimas. Grąžinimas dėl sukčiavimo yra dažnas reiškinys elektroninės prekybos platformose. Štai kaip tai veikia:
- Klientas užsako jūsų produktą naudodamas debeto ar kredito kortelę.
- Jūs pristatote produktą klientui.
- Klientas, gavęs produktą, inicijuoja mokėjimo grąžinimą. Jie teigia, kad paketas niekada neatvyko, jų kortelė buvo pavogta ar panašus pasiteisinimas.
- Jūs įstrigote švaistydami išteklius kovai su ieškiniu. Turite įrodyti, kad produktas sėkmingai pristatytas, o kortelių įmonė tuo tarpu užrakina lėšas. Tai ypač vargina elektroninės prekybos įmones, kurių pinigų srautai ir taip yra riboti.
Kriptovaliutos mokėjimai yra negrįžtami. Klientui sumokėjus, jis niekaip negali atšaukti operacijos. Turėtumėte inicijuoti mokėjimą atgal klientui. Dėl to, naudojant kriptovaliutinius mokėjimus, apgaulės grąžinimas yra praktiškai neįmanomas.
Mažesni sandorių mokesčiai. Dauguma mokėjimo procesorių už operaciją ima apie 3,0%. Be to, kai kurie taip pat turi antkainius ir mėnesinius mokesčius. Nors 3,0% gali atrodyti nedaug, laikui bėgant jis padidėja.
Kriptovaliutos operacijų mokesčiai yra žymiai mažesni. Dabartinis Bitcoin mokesčiai yra ~ 1,00 USD už operaciją ir, kaip manoma, sumažės tolimesniam „SegWit“ pritaikymui ir „Lightning Network“ diegimui. Be to, jūs galite žymiai kontroliuoti mokamus mokesčius. Kuo didesnis jūsų operacijos mokestis, tuo greičiau gausite mokėjimą. Jei neskubate, tiesiog nustatykite mažesnį mokesčio mokėjimą.
Kiti kriptovaliutų projektai, tokie kaip „Nano“, dirba ties momentiniu mokėjimo sprendimu, kuriame visiškai nėra jokių operacijų mokesčių. Kai kurios elektroninės prekybos parduotuvės netgi pradėjo sėkmingai įdiegti „Nano“ savo platformoje, o dabar žmonės pradeda pirkti daugiau nei bet kada, ypač dabar, kai jie taip pat turi galimybę naudoti kuponų kodus. Be kriptovaliutos priėmimo sandorio pranašumų, taip elgdamiesi pasiekiate ir daugiau klientų. Pasaulyje, kuriame vyriausybės ir didelės korporacijos, atrodo, stebi kiekvieną jūsų žingsnį, klientai vis labiau orientuojasi į privatumą. Vis daugiau žmonių pradeda naudoti kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“, pirkdami internetu, kad išlaikytų tam tikrą anonimiškumą. Kriptovaliutos mokėjimai kaip galimybė atsiskaityti padeda nukreipti šią klientų bazę.
Minusai
Kainų nepastovumas. Kaip tikriausiai žinote, „Bitcoin“ ir daugumos kitų skaitmeninių išteklių kaina kiekvieną dieną gali labai skirtis. Kaip el. Prekybos parduotuvės savininkas norite įsitikinti, kad 50 USD, kuriuos gaunate už savo produktą, vis tiek bus verta 50 USD per savaitę.
Paprastas šios problemos sprendimas yra išsigryninti savo kriptovaliutą, kad ją gautumėte iškart. Keletas kriptovaliutų mokėjimo procesorių palaiko tai kaip galimybę. Kriptovaliutai matant daugiau pritaikymo realiame pasaulyje, kainos taip pat pradės lygėti.
Papildoma sąranka. Kaip ir pridėjus bet kokią naują funkciją prie el. Prekybos platformos, reikia atlikti papildomą darbą. Turite sukonfigūruoti vidinę dalį, kad iš tikrųjų priimtumėte kriptovaliutos mokėjimus, taip pat suprojektuokite naują vartotojo sąsają, kad jūsų klientai galėtų atlikti mokėjimus.
Na, yra gerų naujienų. Geriausi kriptovaliutos mokėjimo procesoriai turi „of-the-box“ sprendimus, kurie suteikia viską, ko reikia, kad kriptografiją būtų galima lengvai integruoti į savo platformą. Jie apima viską, pradedant piniginės galimybėmis, ir baigiant mygtukais „Mokėti su Bitcoin“, kuriuos galite pridėti prie savo kasos ekrano.
Kliento painiava. Klientai gali būti supainioti dėl papildomų pasirinkimo galimybių. Nors „Bitcoin“ populiarėja, mes vis dar esame pirmieji priėmimo laikai. Būkite pasirengę pateikti įdomių klientų klausimus, kaip tai veikia.
Kaip pradėti priimti kriptovaliutos mokėjimus
Netrūksta galimybių pradėti priimti kriptovaliutą savo el. Prekybos platformoje. Kai kurie metodai yra lengvesni už kitus, tačiau jie nesuteikia jums tiek lankstumo pritaikant sprendimą.
Sunkus kelias
Jei norite išvengti trečiųjų šalių procesorių naudojimo, galite rankiniu būdu nustatyti pinigines ir keistis sąskaitomis, kad gautumėte mokėjimus tiesiogiai.
Pirmiausia turite pasirinkti piniginę, kurioje gausite mokėjimus. Turėkite omenyje, kad skirtingos piniginės palaiko skirtingas monetas, todėl pasirinkta viena (ar vienos) nulems, kokias valiutas priimsite savo parduotuvėje. Nors abi jos kainuoja apie 100 USD, „Ledger Nano S“ ir „Trezor“ aparatinės piniginės yra saugesnės nei internetinės. Jie taip pat palaiko įvairesnes monetas nei dauguma kitų piniginių.
Jei jus domina konvertuoti savo kriptografines lėšas į „fiat“, taip pat turėtumėte susikurti sąskaitą biržoje. Vėlgi, skirtingi mainai palaiko skirtingas valiutas, todėl skirkite laiko tyrimams, kurie mainai geriausiai tinka jūsų poreikiams. „Dvyniai“ ir „GDAX“ yra puikūs variantai, jei viskas gerai, jei remiate tik populiariausias monetas. Šiuo metu GDAX palaiko „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“ ir „Bitcoin Cash“, o „Dvyniai“ – tik „Bitcoin“ ir „Ethereum“. Patikrinkite „Kraken“, jei jums svarbus didesnis monetų pasirinkimas.
Kai sukursite savo piniginę ir paskyras, turėsite žinoti tam tikrą žiniatinklio kūrimą, kad mokėjimai iš tikrųjų būtų saugiai įgyvendinami jūsų svetainėje. Darbų sąrašą sudaro:
- Sąsajos sukūrimas vartotojui mokėti kriptovaliuta
- Naujų adresų generavimas monetoms gauti
- Saugus klientų informacijos saugumas
- Lėšų pervedimas iš piniginės į biržą
- Savo monetų mainai į „fiat“ biržoje
Jei jums nepatogu programuoti šias užduotis patiems, galite pasamdyti laisvai samdomą kūrėją, kuris atliks darbą už jus.
Lengvas kelias
Šiek tiek brangesnis pasirinkimas, galite integruoti vieną iš daugelio kriptovaliutų mokėjimų teikėjų į savo parduotuvę. Šie paslaugų teikėjai atlieka didžiąją dalį sunkumų nustatydami, apdorodami kriptografinius mokėjimus ir konvertuodami į „fiat“ valiutą.
Šie procesoriai paprastai apima naudotojo sąsajos komponentus ir tvirtą API skambučių rinkinį. Tai puikiai tinka visiems įgūdžių lygiams, nes galite pradėti nuo jų standartinio sprendimo, tada dirbti, kad jį pritaikytumėte ir laikui bėgant taptumėte savo.
„BitPay“ ir Monetų bazė yra du populiarūs mokėjimo sprendimai. „BitPay“ už kiekvieną operaciją ima tik 1%, o „Coinbase“ yra nemokama. Tačiau „Coinbase“ ima 1% mokestį, kai grąžinate savo banką į banką, bet tik po pirmojo 1 mln..
Lengviausias kelias
Jei jūsų elektroninės prekybos parduotuvė yra „WordPress“, „Shopify“ ar kitame panašiame, galite naudoti papildinį, kad priimtumėte kriptovaliutą. Ne visi papildiniai yra sukurti vienodi. Rinkdamiesi papildinį įsitikinkite, kad jis yra atnaujintas, gauna gerus įvertinimus ir turi didelę vartotojų bazę.
Paskutinės mintys
Kriptovaliutų mokėjimų integravimas į jūsų elektroninės prekybos parduotuvę gali pareikalauti papildomų darbų, tačiau tam verta skirti laiko ir pastangų. Kriptovaliutos priėmimas sumažina grąžinimo riziką, sumažina mokesčius ir plečia klientų bazę.
Praeis tik nedaug laiko, kol kriptovaliutos bus mokamos už pirkinius internetu. Būk vienas iš pirmųjų, kuris pagavo tendenciją.