Bitcoin rinkoje vyksta gana nesveika manija dėl kainos. Spekuliantai yra visur, ypač socialiniuose tinkluose, kur keli geri skambučiai gali eksponentiškai padidinti jūsų auditoriją, kaip ir pati kaina. Nauja kripto projektų ir tyrimų aprangos banga atsiranda su tokiais žodžiais kaip dirbtinis intelektas ir drąsūs teiginiai apie nuspėjamus algoritmus, kurie tariamai sukels neapsakomus turtus..
Atrodo, kad naujas vaikas bloke yra socialinių nuotaikų analizė. Ar kasdien žmonės kalba apie kriptovaliutą? Neseniai atliktas socialinių klausymų platformos tyrimas Pulsaras nusprendė išsiaiškinti būtent tai. Bendrovė išnagrinėjo beveik penkis milijonus diskusijų socialinėje žiniasklaidoje, konkrečiai susijusiose su „Bitcoin“. Kai kurie pagrindiniai ataskaitos pasiėmimo būdai buvo tokie:
- „Bitcoin“ išlaiko savo vietą kaip kriptovaliutos prekės ženklą
- Nepaisant spartaus kainų augimo, dauguma žmonių vis dar nesupranta, kas yra kriptografija
- Kriptovaliutos žudikų programa vis dar išlieka be trinties veikianti pinigų pervedimo sistema
- Šešėlio kriptografinio vaizdo sumažėjimas
Tyrimas tęsia teiginį, kad už kiekvieną užregistruotą 10 procentų socialinio „buzz“ kiekio regione kažkur regione buvo padidinta 5 procentais Bitcoin kaina per tris dienas.
Ar socialinis „buzz“ gali būti pagrindinis Bitcoin kainos rodiklis? Mandagumo Pulsaras.
Rezultatai yra puikūs ir išryškina strategiją, kuri pastaraisiais metais galėjo būti naudinga. Ar socialinis šurmulys gali būti pagrindinis rodiklis, kalbant apie kainų pokyčius kriptovaliutų rinkose?
Stabdyk arklius
Dabar, prieš skubėdami užsidirbti milijonų kriptografinių žinių savo naujomis žiniomis, galbūt norėsite įžvelgti tam tikrą perspektyvą. Šis konkretus tyrimas buvo atliktas nuo 2017 m. Rugsėjo iki 2018 m. Sausio. Patyrę kriptografijos gerbėjai nurodys, kad beveik praktiškai niekaip negalėjote prarasti pinigų 2017 m. Bitcoin ir beveik visų kitų altcoinų kainų kreivė buvo parabolinė.
Paskutinius kelis spekuliacinės manijos mėnesius atliktas tyrimas tikriausiai nėra patikimiausias rodiklis ilguoju laikotarpiu – šį klausimą pabrėžė patys Pulsarai. Nepaisant to, įgytos įžvalgos tikrai yra minties dalykas. Socialinis nusiteikimas neabejotinai vaidina tam tikrą vaidmenį. Kiek vaidmuo yra didesnis klausimas. Išsamesnis tyrimas, apimantis tiek „bulių“, tiek „lokio“ atvejus „Bitcoin“ sistemoje per ilgesnį laikotarpį, turėtų suteikti tiek prekybininkams, tiek investuotojams daugiau pasitikėjimo ateitimi.
Alternatyvus požiūris
Stevenso verslo mokykloje profesoriaus Feng Mai atliktas alternatyvus ir ilgesnio metodo požiūris suteikia papildomų įžvalgų. Mai, dirbdama su kelių universitetų komanda, surinko dvejų metų vertės duomenis iš „Bitcointalk“ ir dviejų mėnesių duomenis iš „Twitter“. „Bitcointalk“ yra garsus forumas, kuriame anonimas kūrėjas Satoshi Nakamoto diskutavo ir diskutavo apie savo sprendimą dėl naujos formos skaitmeninių pinigų, kuris galiausiai taptų kriptovaliutų karaliumi, kurį šiandien pažįstame ir mėgstame..
Tyrėjų grupė užprogramavo scenarijų rinkti komentarų duomenis ir rūšiuoti juos į teigiamų, neigiamų ir kitų nuotaikų kategorijas. Taikydami statistinį metodą, vadinamą vektoriniu klaidų taisymu, arba VECM, jie palygino Bitcoin kainą su kriptovaliutos šurmuliu, kurį sugeneravo dvi socialinės žiniasklaidos platformos. Keturių stiprių universitetų projektas taip pat sudarė kitas tradicines ekonomikos rinkas, tokias kaip akcijų, aukso ir nepastovumo indeksai, kad susidarytų labiau subalansuotas įvykių vaizdas. Mai taip pat pažymėjo, kad:
“Tai nėra vienpusis santykis, bet kokie” Bitcoin “kainos pokyčiai akivaizdžiai paveiks aplinkinius jausmus, todėl turėjome atsižvelgti ir į šias įtakas.”
Tyrime padaryta išvada, kad socialinės žiniasklaidos įtaka iš tikrųjų daro reikšmingą įtaką Bitcoin kainai. Be abejo, kai kurie kriptovaliutų bendruomenės nariai tvirtins, kad rezultatas buvo akivaizdus. Beje, tikriausiai nebuvo atliktas nė vienas kitas tokio aukšto lygio statistinis tyrimas, kuris dar labiau patvirtina tai, ką nuovokūs investuotojai galvojo visą laiką. Jei norite įsigilinti į išsamią informaciją, prieigą prie tyrimo galite apsilankę Vadybos informacinių sistemų leidinys, nors tai jums grąžins 43 USD.
Didelė žuvis mažame tvenkinyje
Šiuo metu verta suvaidinti velnio advokatą ir pažvelgti į prieštaringą požiūrį. Iki šiol šifravimas iš esmės buvo mažmeninių investuotojų reiškinys. Socialinis nusiteikimas paprastai vaidina didesnį vaidmenį, kai tvenkinyje yra tik mažos žuvys. Kas atsitiks, kai pasirodys didžiosios žuvys? Paimkime, pavyzdžiui, naujausią ažiotažą apie institucinius pinigus, tekančius į kriptografinę erdvę. Jei gandai yra teisingi, socialinės nuotaikos gali būti ne tokios aktualios, kai srautai pradeda vykti.
Tai, kas išjudina rinkas, yra kapitalas. Ir daug jo. Jei dešimt jūsų sekėjų perka 1000 USD vertės Bitcoin, bet įstaiga pateikia 10 mln. USD užsakymą, prizų už atspėjimą, kas iš tikrųjų perkels rinką, nebus. Instituciniai investuotojai jau naudojasi ne biržoje, kad patektų į Bitcoin rinką. Nebent turtingi investuotojai iš tikrųjų tweetuoja savo prekybą, jokie socialinės žiniasklaidos tyrimai iš tikrųjų nesuteiks jokių užuominų apie kainų tendencijas..
Tai, žinoma, teoriškai reiškia, kad socialinės nuotaikos rodikliai galėtų būti tikslesni tinkamo likvidumo altcoinams. Tačiau neapsigaukite dėl „pump and dump“ grupių. Yra priežastis, kodėl sukčiavimą yra sunkiau nutraukti naudojant labai dideles kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“.
„Bitcoin Market Sentiment“: vertingas įrankis jūsų arsenale
Tradicinėse rinkose sentimentai amžiams vaidino svarbų vaidmenį. Tačiau žaidimas pasikeitė ir nuolat plinta nauji kanalai. Socialinė žiniasklaida paprastai yra jaunimo žaidimų aikštelė. Reddit, Snapchat, Twitter, Facebook, Telegram, sąrašas beveik nesibaigia. Nenuostabu, kad ICO projektai siekia padidinti savo matomumą per visus turimus kanalus. Tačiau tai vis dar nėra stebuklinga kulka, o kitos disciplinos, tokios kaip pagrindinė ir techninė analizė, vis dar vaidina pagrindinį vaidmenį vertinant Bitcoin rinką.
Specialistai ir tyrėjai ir toliau visur laikysis visų pretenzijų – rinkos prognozių – šventojo pagrindo. Deja, jų, o galbūt visų kitų laimei, rinkos negalima paprasčiausiai suskaidyti į lygtis ir algoritmus. Kol žmonės dalyvauja procese, visada bus tas iracionalus elementas.
Visi, kurie kada nors ką nors nusipirko ar pardavė, priėmė emocinį sprendimą. Jei jie neturi, jie arba meluoja, arba ne žmonės. Kaip socialinė nuotaika veikia Bitcoin rinką? Dideliu mastu, bet tai yra tik vienas įrankis jūsų kriptovaliutos įrankių rinkinyje.