Kas yra būsena?

„Status“ yra mobili operacinė sistema, kuri visiškai pakeis pasaulio sąveiką su „Ethereum“ tinklu. Sukurtas kaip decentralizuota naršyklė ir privatus žiniatinklis, „Status“ leidžia jums prisijungti prie viso „Ethereum“ tinklo tiesiai ant delno..

„Ethereum“ veikdamas kaip lengvas kliento mazgas, „Status“ suteikia galimybę pasiekti visas „Ethereum“ decentralizuotas programas (DApps) per programėlę išmaniajame telefone. Tai atveria duris į masinį „Ethereum DApps“ pritaikymą, nukreipiant į sparčiausiai pasaulyje augantį kompiuterių segmentą – išmaniųjų telefonų vartotojus.

Išmaniųjų telefonų vartotojai greitai supras, kad naudoti „Ethereum“ ir jo DApps dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu.

„Status Ethereum OS“ būsena

Kaip būsena atkuria socialinius tinklus

„Status“ tinklas sulaužo nesubalansuotą senų socialinės žiniasklaidos platformų architektūrą. Šie tradiciniai tinklai suteikia beveik visą kontrolę savininkams ir reklamuotojams; vartotojams lieka mažai galios, kokią asmeninę informaciją jie dalijasi. Be to, senieji vartotojai turi mažai balso, kad galėtų paveikti platformos raidą.

Senas socialinių tinklų dizainas

Šiandien socialinius tinklus sudaro trys pagrindinės šalys: savininkas, reklamuotojas ir vartotojas.

Senieji socialiniai tinklai

Savininkas

Paprastai savininkas yra tinklo kūrėjas. Pagrindiniai du savininko vaidmenys yra įdarbinti ir išlaikyti vartotojus socialinės žiniasklaidos platformoje. Įtraukę vartotojus į tinklą, jie sutelkia dėmesį į vartotojų vertę.

Reklamuotojas

Reklamuotojas, kurį „Status“ vadina duomenų tarpininku, leidžia savininkui išgauti iš tinklo ir jo vartotojų vertę. Reklamuotojas vaidina pagrindinį vaidmenį išlaikant socialinės žiniasklaidos tinklą perkant vartotojo duomenis arba perkant produktų ir paslaugų skelbimus.

Vartotojas

Vartotojai yra tie, kurie naudojasi socialiniais tinklais susisiekdami su draugais arba norėdami pasidalinti savo ypatingais interesais. Pagal šį modelį vartotojai yra beveik bejėgiai kontroliuoti, kaip plėtojamas tinklas ar informacija, kurią jie vartoja.

Kaip statusas keičia socialinius tinklus

Pamirškite apie senus socialinių tinklų modelius, kurie tik suteikia savininkams ir reklamuotojams galimybę. Išleidus „Status Network Token“ (SNT), „Status“ suteikia vartotojams galimybę tapti tinklo, kuriame dalyvauja, suinteresuotosiomis šalimis.

Platformos dizainas leidžia jo socialinio tinklo ir programinės įrangos elgesį suderinti su vartotojų interesais. Kaip „Status“ vartotojas, jūs visiškai kontroliuojate, kokia informacija dalijatės, ir galite balsuoti dėl būsimo jo decentralizuoto tinklo plėtros.

Statuso bendruomenė

Būsenos tinklas

„Status“ tinklas yra atviro kodo ir nemokamas; visi raginami padėti kurti platformos ir jos ekosistemoje veikiančių decentralizuotų programų ateitį.

„Status Network Token“ (SNT)

„Status Network Token“ yra modulinis naudingumo ženklas, kuris maitina tinklą. Pagal numatytuosius nustatymus būsena yra nemokama naudoti ir bendrauti, tačiau norint pasiekti tam tikras „Status Mobile Ethereum“ kliento funkcijas, jums reikia SNT.

SNT turintys vartotojai taip pat galės nukreipti plėtros kryptį ir daryti įtaką tinklo plėtrai.

Būsenos vartotojo vardai

Būsenos būsenoje vartotojai šiuo metu identifikuojami pagal viešąjį SECP256k1 raktą. Komanda dabar bendradarbiauja su Nicku Johnsonu, „Etherenum“ vardų tarnybos kūrėju, kad sukurtų „Etherenum“ vardų tarnyboje viešojo rakto sprendimo priemonę, skirtą vartotojo vardui – SECP256k1, leidžiančią suinteresuotiesiems asmenims registruoti vartotojo vardus programoje..

Norėdami pašalinti šlamšto paskyras, „Status“ sukūrė politiką, pagal kurią tik SNT turinčios sąskaitos galės rezervuoti vartotojo vardą. Panašiai kaip „Twitter“ atpažįsta patvirtintas paskyras su ženkleliais, „Status“ suteiks vartotojams galimybę gauti ženklelį, rodantį, kad paskyra yra patikima.

Norėdami gauti ženklelį, „Status“ suinteresuotieji asmenys turės sumokėti SNT už vartotojo vardus už papildomą mokestį. Ženkliuose nurodoma su paskyra susietos vertės suma arba palaikytojų skaičius.

„Status Mobile Ethereum“ klientas

Programą „Status“ šiuo metu galima naudoti tiek „Android“, tiek „iOS“. Norėdami atsisiųsti į „Android“ įrenginį, tiesiog ieškokite ir atsisiųskite būseną iš „Google Play“ parduotuvės.

Atsisiunčiant jį į „iPhone“ reikia atlikti keletą papildomų veiksmų; programa dar nepateko į „Apple App Store“. Norėdami atsisiųsti, eikite į „Status“ Interneto svetainė ir sekite jo pagrindinio puslapio nurodymus.

Būsenos funkcijos

Kaip atviro kodo platforma, jungianti visus „Ethereum“ DApps, potencialios „Status“ funkcijos yra tikrai neribotos.

Čia pateikiama greita „Status“ įdiegtų funkcijų apžvalga Baltas popierius.

Decentralizuota tiesioginių pranešimų rinka

„Status“ decentralizuoto tiesioginio pranešimo rinka galutiniam vartotojui turi tiek pliusų, tiek minusų.

Argumentai “už”

  • Leidžia pasirinkti, kurie tinklo mazgai jums teikia paslaugas
  • Leidžia pasirinkti, kokius „push“ pranešimų teikėjus norėtumėte naudoti
  • Suteikia jums lankstumo nustatyti savo privatumo lygį, nes galite pasirinkti ar atsisakyti bet kurios paslaugos

Minusai

  • Turėsite sumokėti už bet kokią tiesioginio pranešimo paslaugą, kurią pasirenkate naudodami būseną
  • Esamos socialinės žiniasklaidos platformos šiuo metu siūlo tiesioginio pranešimo paslaugas „nemokamai“

Skirtingai nuo konkurentų, kurie savo socialiniame tinkle siūlo „nemokamus“ tiesioginius pranešimus, „Status“ negauna naudos iš skelbimų ar parduodama klientų informaciją mažmenininkams.

„Status“ tiki, kad suteikiate galimybę rinktis visais klausimais, taigi ir priežastis, kodėl būsite apmokestinti už mikrotransakcijas už pranešimus ir saugojimą.

Valdymas

Senuose socialiniuose tinkluose vartotojai turi mažai įtakos tinklo raidai bėgant laikui. „Status“ laužo formą suteikdama savo suinteresuotosioms šalims tiesioginę įtaką visiems tinklo sprendimams, įskaitant programinės įrangos kūrimą.

Bet kuris SNT savininkas gali pateikti sprendimo pasiūlymą tinkle.

Būsenos balsavimo protokolas

  • Kiekvienam tinkle priimamam sprendimui vartotojo SNT klonuojami į atskirus sprendimų žetonus.
  • Vartotojo turimų SNT skaičius bus tiesiogiai proporcingas (1: 1) to vartotojo gautų sprendimo žetonų skaičiui.
  • Balsuoti dėl pasiūlymų nekainuoja SNT.

Bendruomenės kuracija

Panašiai kaip „Reddit“ vartotojai gali įvertinti ar sumažinti turinį, „Status“ vartotojai turi galimybę pasirinkti kuruoti jų programoje rodomą turinį. Šis „Status“ turinio patvirtinimo ar nepatvirtinimo procesas vadinamas „signalizavimu“.

Skirtingai nuo „Reddit“, kur visiems vartotojams suteikiamas vienas balsas už turinio tvarkymą, „Status“ nustato narių balsų stiprumą pagal algoritmą, kuriam didžiausią įtaką daro paskyros turimų žetonų skaičius..

Duoklė pokalbiui

Suinteresuotosios šalys gali nustatyti minimalų SNT kiekį, kurį būsenos vartotojas turi sumokėti kaip duoklę už jų tinklo ribų esančiam asmeniui, kad su jais susisiektų..

Norėdami išsiųsti pranešimą suinteresuotajai šaliai, vartotojas pirmiausia turi pervesti reikiamą SNT kiekį, kurį deklaruoja „Tribute to Talk“ gavėjas. Jei gavėjas atsakys į pranešimą, gavėjas taip pat gaus pradinio pranešimo siuntėjo sumokėtą paskirstytą sumą.

„Status Tribute to Talk“

Galimi DApps

Štai sąrašas populiariausių „Ethereum“ DApps, kuriuos palaiko „Status“.

  • „uPort“ – Paskelbkite skaitmeninę nepriklausomybę. „uPort“ yra savarankiška tapatybės sistema.
  • Gnozė – Minios išmintis. Padarykite sudėtingas prognozes kelyje naudodamiesi lengvai naudojama prognozavimo rinka.
  • „Oasis Exchange“ – Mėgaukitės beveik tiesioginiu decentralizuotu skaitmeninių išteklių mainais tarp ETH ir ECR20 žetonų.
  • Etlance –Decentralizuota darbo rinka. Nuomokite arba dirbkite kriptovaliuta be jokių mokesčių.
  • Aragonas – Kurkite nesustabdomas įmones ir organizacijas ir vertinkite be sienų.
  • Etherisc – Decentralizuota draudimo platforma. Pirkite polisą keliaudami ir automatiškai sumokėkite pretenzijas.
  • Ujo – Ujo yra menininkų namai. Kurkite ir valdykite savo kūrybinį turinį ir dalinkitės juo su pasauliu.

Siūlomos būsenos funkcijos

Kad padėtų išplėsti platformą, „Status“ siūlo keletą funkcijų, kurias reikia pridėti prie savo baltraštinio dokumento. Čia pateikiama greita trijų didžiausių apžvalga.

„Status Teller“ tinklas

„Status“ sistemoje esanti decentralizuota programa „Teller Network“ leistų suinteresuotosioms šalims rasti netoliese esančius vartotojus, kurie galėtų iškeisti pinigus į skaitmeninį turtą. „Teller Network“ leis visiems, turintiems išmanųjį telefoną, lengvai gauti kriptovaliutą paprasčiausiai sumokėdami grynaisiais.

Decentralizuotas programų katalogas

Nuo „Ethereum“ sukūrimo jos tinkle prieinamų decentralizuotų programų skaičius pastaruoju metu išaugo. Siekdamas kovoti su šia problema, „Status“ planuoja paleisti decentralizuotą programų katalogą, kurį kuruos jo nariai.

Panašiai kaip „Apple App Store“ ar „Google Play“ parduotuvėje, „Status“ planuoja įtraukti kategorijas ir įvertinimus į decentralizuotų programų katalogą, kad užtikrintumėte, jog galite rasti tai, ko ieškote.

Lipdukų turgus

„Status“ taip pat planuoja įdiegti lipdukų rinką, kuri leistų visiems kurti ir parduoti savo kūrinius visame pasaulyje. Panašiai kaip decentralizuotų programų kataloge, lipdukų rinka būtų rūšiuojama pagal kategorijas, taip pat kuruojama aukštyn arba žemyn pagal naudotojų reitingą.

Būsenos planuose reikalaujama, kad visi lipdukų rinkos dalyviai turėtų SNT, kad būtų užtikrinta visų vartotojų kokybė ir lipdukų įvertinimai.

Būsenos lipdukų rinka

Plėtros naujienos

2018 m. Sausio 30 d. „Status“ paskelbė apie naujausios „Alpha“ versijos 0.9.13 išleidimą „iOS“ ir „Android“. Pagrindiniai atnaujinimai apima šnabždesį neprisijungus gautų laiškų siuntimą, „ERC-20“ žetonų palaikymą ir kūrėjų patobulinimus.

„Status Hardware Wallet“

2017 m. Lapkričio mėn. „Status“ pristatė būseną Hardwallet. Skirtingai nuo kitų kriptografinių piniginių, kurioms reikalingas laidinis ryšys, kad būtų galima atlikti valiutos operacijas, „Status Hardwallet“ leidžia saugoti, siųsti ir gauti kriptovaliutas be kontakto su įmontuotu NFC.

Kiti „Status Hardwallet“ akcentai yra pasirengimas mobiliesiems ir visiškai atviras šaltinis; „Hardwallet“ kodą galima patikrinti ir redaguoti, kad jis atitiktų bet kokius vartotojo poreikius. „Status Hardwallet“ veikia su ETH, SNT ir ERC-20 žetonais.

„Status Hardwallet“

„Open Bounties“

2017 m. Lapkričio mėn. Komanda taip pat paskelbė apie „Status“ paleidimą Atidarykite „Bounty“. Ši programa teikia atvirojo kodo bendradarbiavimo sprendimus tiek kūrėjams, tiek organizacijoms užbaigti projektus.

Leidžiant organizacijoms decentralizuoti savo plėtrą, „Status Open Bounty“ pateikia kūrėjams sąrašą projektų, prie kurių jie gali prisidėti. Jis moka atlygį SNT arba pasirinkta kriptovaliuta ERC-20 be trečiųjų šalių mokesčių.

Kartu su „Status Open Bounty“ komanda taip pat atidarė milijono dolerių fondą, skirtą atvirojo kodo projektams finansuoti..

Status Bounty

Būsenos biudžeto paskirstymas

  • 50% – pagrindinė plėtra
  • 15% – saugumas
  • 10% – rinkodara
  • 10% – teisėta

Lėšų rinkimas ir prekyba

„Status“ indėlio laikotarpis prasidėjo 2017 m. Birželio 20 d. Skiriamas kelias savaites, indėlio laikotarpis buvo išparduotas mažiau nei per dieną. SNT buvo paskirstyti 10 000 SNT už 1 ETH. Vos per kelias valandas iš projekto buvo surinkta 99 milijonai dolerių.

„Status“ iš viso yra 6 804 870 174 žetonai, iš kurių šiuo metu yra 3 470 483 788.

Kai 2017 m. Liepos mėn. SNT pirmą kartą pradėjo prekiauti biržose, ji pradėjo prekiauti maždaug už 0,05 USD. Per ateinančius penkis mėnesius SNT pasirodė prastai, nes jo vidutinė kaina svyravo nuo 0,03 iki 0,04 USD. Pradėdamas įspūdingą bulių bėgimą 2017 m. Gruodžio pradžioje, SNT greitai pakilo iki visų laikų aukščiausių 65 centų..

Nuo naujųjų metų SNT kaina nuolat krito, nes dauguma kriptoparinkų plazdėjo žemyn. Rašymo metu SNT kaina nukrito iki 18 centų. SNT 2018 m. Neigiamas kainų judėjimas buvo labai susijęs su per pastarąjį mėnesį kritusia Bitcoin kaina.

baseUrl = „https://widgets.cryptocompare.com/“;

var scripts = document.getElementsByTagName („scenarijus“);

var embedder = scenarijai [scenarijai.length – 1];

(funkcija (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („scenarijus“);

s.type = „text / javascript“;

s.async = tiesa;

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / moneta / diagrama? fsym = SNT&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP “;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&“:„? “) +„ App = “+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

Kur laikyti SNT žetonus?

Paprastai investuotojams saugiausia laikyti kriptovaliutų atsargas ne biržoje.

Kaip ERC20 žetoną, SNT turi būti saugomi „Ethereum“ piniginėje. Populiariausi programinės įrangos piniginės pasirinkimai, palaikantys ERC20 žetonus, yra „MyEtherWallet“ ir „MetaMask“.

Užtikrinant aukščiausio lygio saugumą, žetonų saugojimui taip pat gali būti naudojamos aparatinės piniginės, tokios kaip „Ledger Nano S“ ar „Trezor“..

Būsenos komanda

„Status“ komandą sudaro daugiau nei keturiasdešimt etatinių narių ir dešimt patyrusių patarėjų. Didžioji dalis darbuotojų yra inžinieriai, orientuoti į pagrindinę platformos plėtrą ir decentralizuotų programų kūrimą. Likusi komandos dalis tvarko verslo operacijas, tokias kaip bendruomenės valdymas, įstatymų laikymasis ir rinkodara.

Steigėjai

„Status Network“ įkūrė Carl Bennets ir Jarradas Hope’as, kurie šešerius metus dirbo kartu su įvairiais projektais. Trejus metus iki „Status“ Carl ir Jarrad sėkmingai valdė programinės įrangos platinimo tinklą.

Jų pasiekimai prieš būseną apima dvidešimt milijonų skirtingų programinės įrangos produktų diegimą. Gavę pelną iš savo programinės įrangos platinimo tinklo, Carl ir Jarradas asmeniškai finansavo projektą iki jo ICO.

Statuso steigėjai

Nabil Naghdy pasamdytas vadovu

2017 m. Lapkričio mėn. „Status“ paskelbė, kad buvęs „Google“ vadovas Nabil Nahdy prisijungs prie komandos kaip vyriausiasis operacijų vadovas. „Nabil“ sėkmingai vadovauja „Google Maps“ ir „Google Flight“ produktams.

Turėdamas daugiau nei milijardui vartotojų sukurtų produktų kūrimo patirtį, „Nabil“ suteikia „Status“ komandai didžiulę patirtį ir lyderystę. Būdamas generaliniu direktoriumi, „Nabil“ sutelks dėmesį į įmonės vizijos kūrimą, tikslo plano sudarymą ir produkto pristatymą, kai jis pereis į „Beta“.

Nabil Naghdy

Patarėjai

Būsenos patarėjai

Išvada

„Status“ yra mobiliojo ryšio klientas, kuris suteikia viso „Ethereum“ tinklo galią jūsų rankose. Šio projekto galimybės yra neribotos, nes „Status“ vartotojai turi prieigą prie visų esamų ir būsimų decentralizuotų programų, veikiančių „Ethereum“.

Atviro kodo ir į bendruomenę orientuotas projektas „Status“ ragina visus prisidėti prie jos operacinės sistemos ir decentralizuoto interneto ateities. Iš naujo įsivaizduodamas socialinį tinklą, „Status“ vartotojams suteikė galią nuspręsti, kaip bus valdoma ir toliau plėtojama jo platforma..