Kas yra „Byteball“?

„Blockchain“ technologija pakeitė pasaulio skaitmeninių duomenų įrašymo būdą, tačiau ji taip pat turi trūkumų, kurie kliudė juos bendrai priimti ir naudoti. Tikėdamasis išvengti daugelio su „blockchain“ susijusių problemų, „Byteball“ nusprendė naudoti visiškai kitokį metodą, kad visiškai sujungtų ir patikrintų savo duomenis..

Skirtingai nuo „Bitcoin“, kuris sujungia blokus tiesinėje grandinėje, „Byteball“ sujungia naujai įkeltą informaciją prie savo duomenų bazės, pridedant ją prie kelių ankstesnių duomenų operacijų. Remdamiesi vienas kitu, sandoriai sudaro struktūrą, vadinamą DAG (nukreiptasis aciklinis grafikas).

Nors platforma siūlo nekintamą bet kokio tipo duomenų saugyklą, svarbiausia yra universali sąlyga mokėjimo sistema. Pakankamai paprasta, kad suprastų bet kuris vartotojas, išmaniųjų sutarčių sistema leidžia lengvai kurti ir pritaikyti išmaniąsias sutartis bet kokiems asmeniniams poreikiams.

Baitbolo antraštė

Svarbiausi baitbolo kamuoliai

„Byteball“ turi daugybę funkcijų, kurios suteikia reikšmingų pranašumų prieš kai kuriuos „blockchain“ konkurentus:

  • Kelios turto klasės – „Byteball“ gali būti naudojamas įvairių turto klasių, tokių kaip valiuta, obligacijos ir prekės, vertėms kaupti ir perduoti.
  • Privatumas – „Blackbytes“ suteikia vartotojams galimybę saugiai ir anonimiškai siųsti mokėjimus ir pranešimus.
  • Nemokamas platinimas – Skirtingai nuo daugelio kriptovaliutų, turinčių pelno ICO, „Byteball“ unikaliai nusprendė atiduoti didžiąją dalį savo atsargų nemokamai.
  • Sąlyginiai mokėjimai – „Byteball“ leidžia vartotojams atlikti paprastus nerizikingus sąlyginius mokėjimus, kurie atliekami tik įvykdžius nurodytus sutarties kriterijus.
  • P2P draudimas ir lažybos – Vartotojai gali sukurti pritaikytus individualius tarpusavio mokėjimus, leidžiančius vartotojams parduoti draudimą vienas kitam arba lažintis už konkrečius pasaulio įvykius..

Kaip veikia baitbolas?

„Byteball“ neturi nei blokų, nei blokų. Sandoriai yra jų pačių blokai ir jie neturi jungtis tiesia grandine; Jie susieti su daugeliu ankstesnių operacijų ir sudaro struktūrą, vadinamą DAG (nukreipta aciklinė diagrama).

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Kreipiamasis aciklinis grafikas

Sandėliavimo elementai arba rutuliai yra tarpusavyje susieti taip, kad kiekviename laikymo rutulyje yra vienas ar daugiau ankstesnių laikymo kamuoliukų maišų. „Byteball“ sujungia operacijas pasirašydamas ankstesnių operacijų maišas prie naujų.

Šis ryšys tarp laikymo kamuoliukų ne tik nuosekliai patvirtina ankstesnius duomenis, įrašytus į duomenų bazę, bet ir nustato dalinę tvarką, kuria galima remtis laikymo kamuoliukais. „Byteballs“ neturi blokų dydžio problemų vien todėl, kad neturi blokų.

Duomenų susiejimo pranašumai kuriant DAG yra šie:

  • Momentinis patvirtinimas – DAG technologija leidžia operacijai beveik akimirksniu gauti patvirtinimą iš „Byteball“ bendraamžių, nes sistema nepasitiki kalnakasiais tikrindama operacijas.
  • Operacijų baigtinumas – „Byteball“ sistema leidžia aiškiai perspėti apie operacijos užbaigimą. Tai skiriasi nuo „Bitcoin“, kur patvirtinimų skaičių galima naudoti tik operacijos įvykdymo tikimybei apskaičiuoti.
  • Mažesnė energijos našta – Baitbolui reikia žymiai mažiau energijos, kad jo tinklas veiktų ir būtų saugus, nei darbo kriptovaliutų įrodymas.

Baitbolo diagrama

Pagrindinės „Byteball“ savybės

„Byteball“ yra su pagrindinėmis funkcijomis, dėl kurių jo platforma yra labai galinga:

  • Atominė birža – Tai pašalina poreikį pasitikėti centralizuotais mainais. Vietoj to, operacijos tarp vartotojų vyksta tuo pačiu metu arba visai nevyksta.
  • Reguliuojamas turtas – Įstaigos gali lengvai išleisti turtą, kuris atitinka „Pažink savo klientą“ ir kovos su pinigų plovimu politiką.
  • Kelių parašų galimybė – Norėdami užtikrinti papildomą saugumą, vartotojai gali reikalauti patvirtinimo parašų iš kelių įrenginių prieš apdorodami operaciją. Be to, daugiaparašė galimybė sukuria keitimosi bendru turtu, kuris turi daugiau nei vieną savininką, procesą.
  • Orakulai grandinėje – „Oracle“ yra patikrinti pasaulio įvykių duomenų kanalai, kurie jungiasi prie duomenų bazės. Vartotojai gali naudoti „Oracle“ importuotus duomenis kurdami pagal užsakymą pritaikytas nuostatas bet kuriai išmaniajai sutarčiai.
  • Nekintama saugykla – Įdėjus duomenis į „Byteball“ duomenų bazę, jų niekada negalima pakeisti ar pašalinti.

Baitbolo valiuta „Baitai“

„Byteball“ turėsite sumokėti komisinius, naudodami valiutą, vadinamą „Baitais“, kad pridėtumėte duomenis į duomenų bazę.

„Byteball“ valiutos pavadinimas tiesiogiai atspindi jos vertę. Itin intuityvus Baitų skaičius, kurį mokate už duomenų pridėjimą į duomenų bazę, tiesiogiai atitinka jūsų operacijos duomenų dydį. Pavyzdžiui, jūsų komisinis mokestis už 1 Kb duomenų pridėjimą būtų 1 000 Baitų.

Komisijos mokesčiai sukuria nuoseklią vertės perdavimo sistemą, suderinančią visų „Byteball“ suinteresuotųjų šalių interesus. Tai taip pat apsaugo vartotojus nuo šlamšto nenaudingų pranešimų į duomenų bazę.

Be to, kad sumokėsite už saugojimo mokesčius, už prekes ar paslaugas galite sumokėti „Bytes“ tiesiogiai kitiems vartotojams.

Blackbytes

„Byteball“ turi antrą valiutą, kurią galima naudoti savo platformoje, – „Blackbytes“. Skirtingai nuo baitų operacijų, kurios yra visiškai matomos DAG, „Blackbytes“ yra žymiai mažiau atsekamos. „Blackbyte“ duomenys nėra įrašomi į viešąją duomenų bazę; Vietoj to, operacijos duomenys siunčiami tiesiogiai iš lygiaverčio.

Blackbytes

Sąlyginiai mokėjimai

Bene novatoriškiausia „Byteball“ funkcija – sąlyginiai mokėjimai leidžia vartotojams nustatyti sumanios sutarties sąlygą, kuri turi įvykti, kad gavėjas gautų įrištus pinigus. Jei gavėjas nevykdo savo pažado (arba išoriniai duomenys neatitinka nustatytų sutarties sąlygų), galite saugiai atsiimti pinigus po nustatyto laukimo laikotarpio.

Nors kitose kriptovaliutose siūlomos panašios išmaniosios sutartys, sąlyginių mokėjimų sistema yra tikrai unikali, nes ji yra pakankamai paprasta ir aiški, kad bet kuris vartotojas galėtų perskaityti ir suprasti savo kuriamą išmaniąją sutartį..

„Byteball“ privalomieji mokėjimai

Orakulai

„Byteball“ sąlyginio mokėjimo sutartys tampa daug galingesnės, nes platformoje įgyvendinami orakulai. „Oracle“ iš esmės yra patikimos trečiosios šalys, stebinčios konkrečius pasaulio įvykius ir importuojančios jų rezultatus į „Byteball“ kaip duomenų kanalą.

„Oracle“ pagrindu atliekamos lažybos ir apsidraudimas

Derindami „Byteball“ sąlygaus protingo mokėjimo sutartis su patikimais duomenų srautais iš „oracle“, jūs galite statyti (arba apsidrausti) nuo svarbiausių pasaulio įvykių.

„Byteball“ vartotojai gali spėlioti apie įvairiausius renginius:

  • Sporto renginiai – Lažinkitės už bet kurio pasaulio sporto renginio baigtį, nereikia lažybų.
  • Orų įvykiai – Apsaugokite nuo ekstremalių oro sąlygų, kurios gali turėti įtakos jūsų verslui ar atostogoms.
  • Kelionių renginiai – Vartotojai gali nusipirkti skrydžio draudimą, kuris leidžia jiems kompensuoti, jei skrydis vėluoja ar yra atšauktas.
  • Politiniai įvykiai – Lažinkitės dėl politinių įvykių rezultatų. Vartotojai gali apsaugoti verslo riziką nuo nepageidaujamų politinių rezultatų.
  • Kainų įvykiai – Kainų žodžiai leidžia jums sutrumpinti bet kurią kriptovaliutą, neturint jos. Tai daroma paprasčiausiai sudarant sumanios sutarties sąlygą, kuri priklauso nuo pasirinktos monetos kainos, pasiekiančios tam tikrą kainos ribą.

P2P lažybų baitbolas

Nemokamas platinimas

Svarbi sėkmė, „Byteball“ komandos mano, kad jos technologija turi būti plačiai pritaikyta, kad ji būtų sėkminga. Dėl šios priežasties 99% visų „Bytes“ ir „Blackbytes“ turi būti atiduota nemokamai.

Šiuo metu „Byteball“ naudoja kelis metodus, kad išsklaidytų „Bytes“:

  • Pirkite pinigų grąžinimą – „Byteball“ siūlo grynuosius pinigus prekybininkams ir parduotuvėse, kuriose dirba įmonės partneriai. Paprastai jie atlygina klientams „Bytes“, atitinkančius 10% pirkimo kainos.
  • Patikrinimas ir persiuntimo premijos – Vartotojams, kai jie patvirtina savo tapatybę, suteikiama 20 USD Baitų vertės. Be to, vartotojai, nukreipiantys naujus klientus, taip pat gauna 20 USD „Baitą“.
  • „YouTube“ dovanos – „Byteball“ dažnai rengia „YouTube“ konkursus rėmėjų „YouTube“ kanaluose. Konkurso nugalėtojai gauna skirtingą Baitų kiekį.

Paskirstymas BTC turėtojams

Anksčiau komanda nemokamai platino „Bytes“ ir „Blackbytes“ BTC savininkams ir esamiems „Bytes“ turėtojams, kurie susiejo savo sąskaitas. Dabar jie per pastaruosius metus nemokamai paskirstė 64,5% viso jo kiekio iš viso 10 oro lašų.

Dispersijos raundų santrauka:

  • 1 turas, 2016 m. Gruodžio 25 d. – paskirstyta 10 proc
  • 2 turas, 2017 m. Vasario 11 d. – paskirstyta 1,8 proc
  • 3 turas, 2017 m. Kovo 12 d. – paskirstyta 2,0 proc
  • 4 turas, 2017 m. Balandžio 11 d. – paskirstyta 2,3%
  • 5 turas, 2017 m. Gegužės 10 d. – paskirstyta 2,9 proc
  • 6 turas, 2017 m. Birželio 9 d. – paskirstyta 6,6 proc
  • 7 turas, 2017 m. Liepos 9 d. – paskirstyta 11 proc
  • 8 turas, 2017 m. Rugpjūčio 7 d. – paskirstyta 16 proc
  • 9 turas, 2017 m. Rugsėjo 6 d. – paskirstyta 5,7 proc
  • 10 turas, 2017 m. Lapkričio 4 d. – paskirstyta 6,1 proc

Bendra paskirstyta suma: 64,5%

„Byteball“ prekybos informacija

Per pastaruosius metus nemokamai dovanotas, „Bytes“ suteikė didelę grąžą savo pradiniams aviacijos laivo dalyviams. „Byteball“ USD kainų judėjimas vyko pagal bimodalinį prekybos modelį; dvi kainų viršūnės 2017 m. vasarą ir 2018 m.

Praėjusių metų didžiąją dalį labai koreliuojanti su BTC kaina, „Byteball“ USD kaina neseniai nuo jos smarkiai išsiskyrė. Vienas iš galimų šio laikino atskyrimo paaiškinimų apima neįprastai daug projektų pranešimų ir platformos atnaujinimų, kuriuos jis išleido per pastaruosius kelis mėnesius..

baseUrl = „https://widgets.cryptocompare.com/“;

var scripts = document.getElementsByTagName („scenarijus“);

var embedder = scenarijai [scenarijai.length – 1];

(funkcija (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („scenarijus“);

s.type = „text / javascript“;

s.async = tiesa;

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / moneta / diagrama? fsym = GBYTE&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP “;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&“:„? “) +„ App = “+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

Greitieji „Byteball“ faktai

  • Prekybos simbolis: GBYTE
  • Pradinė platinimo kaina: Laisvas
  • Dabartinė rinkos kaina: 437,52 USD
  • Dabartinis turimas tiekimas: 645,222
  • Didžiausias tiekimas: 1 000 000

Kur nusipirkti baitų?

Baitus galima tiesiog nusipirkti ir parduoti tiesiogiai „Byteball“ piniginėje, naudojant „Byte-BTC“ robotą. Be to, „Bytes“ taip pat prekiaujama tam tikrose biržose, kurios apima:

Kur nusipirkti „Blackbyte“?

Šiuo metu yra du nepriklausomų „Byteball“ kūrėjų valdomi portalai, kuriuose prekiaujama „Blackbyte“:

„Byteball“ piniginė

Tiek „Bytes“, tiek „Blackbytes“ turi būti saugomos pačios „Byteball“ piniginėje. Piniginę galima naudoti „iOS“, „Android“, „Windows“, „Mac“ ir „Linux“.

„Byteball“ piniginėje yra dvi patrauklios savybės, skiriančios ją nuo konkurentų piniginių:

  1. „Piniginės“ baitbolo parduotuvė
  2. Suverenios tapatybės patikrinimas

„Byteball“ piniginė

Piniginės „Byteball Bot“ parduotuvė

Tiesiogiai „Byteball“ piniginėje esančioje „Bot Store“ vartotojams pateikiamas dabartinis turimų pokalbių robotų sąrašas. Daugelis „Byteball“ funkcijų jau siūlomos sąveikaujant pokalbių robotams.

Išmaniosios sutartys kuriamos ir sąveikaujamos siunčiant skirtingus „Bot Store“ pokalbių robotus. Bendrauti su protingomis sutartimis yra taip pat paprasta, kaip atsakyti į kelis naudingo pokalbių tinklo klausimus.

„Byteball Bot“ parduotuvė

Piniginės suvereni tapatybė

„Byteball“ piniginės suvereni tapatybės funkcija leidžia vartotojams susieti savo tapatybę su pinigine. Tada vartotojai turi galimybę atskleisti savo tapatybę mokėjimų metu, jei jie tai nusprendžia.

Tapatybės patvirtinamos naudojant „Jumio“ ir tikrojo vardo patvirtinimo robotą. Piniginės tapatybės patikrinimas yra praktiškas mokėjimams, kurie priverčia vartotoją deklaruoti savo tapatybę teisiniais tikslais, pvz., ICO renginiais.

Baitbolo suvereni tapatybė

„Byteball News“

„Byteball“ per pastaruosius kelis mėnesius paskelbė apie daugelį pagrindinių savo platformos atnaujinimų, įskaitant teksto leidimus ir partnerystę su „Jumio“.

Teksto monetos

Gruodį „Byteball“ pristatė savo tekstino funkciją. „Textcoins“ leidžia bet kuriam vartotojui siųsti „Bytes“ visiems, turintiems el. Pašto adresą, net jei gavėjas dar neturi „Byteball“ piniginės..

Mokėjimus taip pat galima lengvai ir saugiai siųsti teksto pranešimais pokalbių kanaluose, tokiuose kaip „Signal“, „WhatsApp“ ir „iMessage“..

„Jumio“ partnerystė

2017 m. Sausio 18 d. „Byteball“ paskelbė apie savo partnerystę su Jumio, pagrindinis tapatybės patvirtinimo paslaugų teikėjas. Su „Jumio“ pagalba dabar galite saugiai susieti savo tapatybę su „byteball“ pinigine ir adresu. Be to, galite viešai parodyti patvirtintą savo adreso tapatybę, kad kiti matytų, kad kiti vartotojai žinotų, jog jie siunčia turtą tinkamu adresu.

„Byteball“ komanda

„Byteball“, kurį sudaro nedidelė mažiau nei penkių narių komanda, vadovauja jos įkūrėjas ir pagrindinis kūrėjas, Antonas Churyumovas. Churyumovas turi didelę vadovų patirtį technologijų sektoriuje, nes yra vienas iš jos įkūrėjų ir generalinis direktorius Teddy ID taip pat įkūrėjas ir CIO Platronas.

Jei tai nebuvo pakankamai įspūdinga, Churyumovas priklauso SMS srautas, Rusijos technologijų įmonė, siūlanti sprendimus ir rinkodarą bankams, draudimo ir mažmeninės prekybos įmonėms. 1991–1997 m. Lankydamasis Maskvos inžinerinės fizikos institute, Churyumovas įgijo teorinės fizikos laipsnį.

Antonas Churyumovas

Išvada

Sujungdamas duomenis į nukreiptą aciklinį grafiką, o ne tradicinę tiesinę blokų grandinę, „Byteball“ bando išspręsti daugelį problemų, kurios trukdė masiškai naudoti „blockchain“ technologiją. Pažymėtas universaliais sąlyginiais mokėjimais, „Byteball“ siūlo išmanią sutarčių sudarymo sistemą, kuri yra pakankamai paprasta, kad ja galėtų naudotis beveik bet kuris vartotojas..