Kas yra „Cindicator“?
„Cindicator“ sujungia mašininį mokymąsi ir rinkos analizę turto valdymui ir finansinei analizei. „Cindicator“ komanda dubliuoja šį žmogaus / mašinos nuspėjamąjį modelį „Hibridinė žvalgyba“, nes jis sujungia dirbtinį intelektą su žmonių analitikų nuomonėmis „efektyviam investuotojų kapitalo valdymui tradicinėse finansinėse ir kriptografinėse rinkose“.
„Cindicator“ ekosistemą sudaro daugiau nei 50 000 finansų analitikų, turinčių patirties visoje valiutų, akcijų ir kriptovaliutų rinkose. Šiems analitikams užduodami klausimai per projekto platformą, o jų atsakymai yra įvertinami ir vertinami naudojant mašininį mokymąsi. Tada dirbtinis intelektas suformuluoja rinkos analizę, kuria naudodamiesi įvairūs prekybos įrankiai gali naudotis „Cindicator“ bendruomenės nariais.
Bendruomenės nariai ir sinoptikai valdo savo veiklą naudodamiesi platformos programėle, o „Cindicator“ įmonė valdo turto kaupimą ir lėšas, kad sąžiningai kompensuotų savo prisidedantiems asmenims. Bendrovė turėjo savo ICO rugsėjį, kuris dėl reguliavimo priežasčių neįtraukė JAV investuotojų, tačiau jos programa veikia nuo 2015 m.
Šiuo metu „Cindicator“ modelis naudojamas tik rinkos tendencijoms ir prognozėms, tačiau kaip ir projekto Baltas popierius pateikia teorinius mokslinės analizės, įmonių ir verslo sprendimų bei politinių įvykių prognozių pritaikymus.
Dabar, kai jums reikia informacijos apie plikus kaulus, pakuokime mėsą.
Kaip tai veikia
Kaip trumpai apžvelgėme aukščiau, „Cindicator“ modelį sudaro du pagrindiniai komponentai: žmogaus analizė ir dirbtinis intelektas. Kartu dirbdamas „Cindicator“ dirbtinis intelektas apdoroja analitikų prognozes, kad vartotojams pateiktų tikslesnes įvykių prognozes. Iš esmės, jo hibridinė žvalgyba siekia panaudoti intelektinę žmogaus jėgą su mašininio mokymosi skaičiavimo galia, kad būtų galima pateikti tikslesnę rinkos analizę.
Taigi galime pažvelgti į „Cindicator“ ekosistemą kaip trigubą struktūrą. Profesionalūs analitikai pateikia šios ekosistemos pagrindą, dirbtinis intelektas sukuria tvirtą produktą ant šio pagrindo, o „Cindicator“ žetonų turėtojai (plačioji bendruomenė) naudojasi šiuo darbu naudodamiesi galutiniu produktu.
1 dalis: žmogus
„Cindicator“ platforma gali pasigirti decentralizuota apytiksliai 52 000 profesionalių ir neprofesionalių analitikų bendruomene. Šie analitikai sudaro „Cindicator“ anatomijos stuburą, be kurio negalėtų funkcionuoti visas kūnas.
Pagal „Cindicator“ sistemą analitikai uždirba savo intelektines pastangas, rinkos analizę ir finansines prognozes prisidėdami prie ekosistemos. Komanda šį ekosistemos sluoksnį vadina kolektyvinės žvalgybos platforma. Ši platforma remiasi prognozėmis iš įvairių perspektyvų, kad sušvelnintų subjektyvias ar šališkas prognozes ir bendrą grupės mintį.
Siekdama surinkti atsakymus, „Cindicator“ programa savo analitikams rengia kasdienius klausimus. Kiekvienam analitikui užduodami klausimai, atsižvelgiant į jų interesų sritį / kompetenciją. Pvz., Jei esate biržos makleris Cindicator, galite pamatyti tokius klausimus kaip „Ką S&P 500 kaina bus savaitės pabaigoje? “ arba „Ar„ Netflix “akcijos nukris žemiau 250 USD, kol pasieks 255 USD?“. Tačiau jei esate aktyvus kriptovaliutų prekybininkas, galite sulaukti tokių klausimų kaip „Ar„ Ethereum “kaina kris ar kils 10% per kitas dvi dienas?“ arba „Ar žvaigždžių liumenai iki mėnesio pabaigos įves 5 populiariausias valiutas pagal rinkos viršutinę ribą?“.
„Collective Intelligence“ platformos analitikai skatinami pateikti apgalvotas, tikslias prognozes, nes už teisingus atsakymus galima atsilyginti. Reitingai gali padidėti arba sumažėti, atsižvelgiant į prognozavimo tikslumą, ir visi reitingai yra baigiami kas mėnesį. Kiekvieno mėnesio pabaigoje piniginis prizas iš „Cindicator“ finansavimo fondo yra paskirstomas tarp geriausiai įvertintų to mėnesio prognozuotojų. Reitingai iš naujo nustatomi kitą mėnesį, kad visi analitikai būtų vienodai konkurencingi.
2 dalis. Mašina
Dirbtinis intelektas apdoroja kolektyvinės intelekto platformos prognozes. Mašinų mokymasis (ML) paleidžia šiuos neapdorotus duomenis kartu su bendrais rinkos duomenimis į tūkstančius modelių, kad tiksliau prognozuotų finansų rinkų judėjimą.
Norėdami tai padaryti, PG matuoja kiekvieno analitiko pasitikėjimo svorį. Šis matavimas yra paimtas iš analitikų prognozių kolektyvinio tikslumo ir įrašų, kiekvienos prognozuojamos „prekybos“ pelno ar nuostolių maržos ir prognozavimo modelio, kuris palygina prognozavimo tikimybę, palyginti su kitais prognozuotojais. Platformos mašininis mokymasis taip pat yra dinamiškas ir nuolat tobulina savo modelius, kad kuo geriau panaudotų surinktus neapdorotus duomenis. Tai apima kelių prekybos strategijų ir hipotezių patikrinimą, taip pat nuolat tikrina įvairius modelius, kad prisitaikytų prie nuolat besikeičiančios rinkos.
Iš esmės „Cindicator“ ML ir AI gaminamus modelius galima suskirstyti į dvi kategorijas: superprognozuojantys modeliai ir minios modelio išmintis.
Su pirmuoju „Cindicator“ sinoptikus ir jų prognozes sujungia į grupes. Norėdami suformuluoti šias grupes, dirbtinis intelektas grupuoja prognozuotojus, remdamasis prognozuojamais panašumais (pvz., „Bullish“ prognozės ir „bearish“ prognozės, tie, kurie naudojasi pagrindine analize, palyginti su tais, kurie naudojasi technine analize ir kt.). Dirbtinis intelektas taip pat nagrinėja šių grupių elgesio modelius, pvz., Kaip dažnai klaidą daro analitikas arba kaip jis reaguoja į rinkos tendencijų pokyčius.
Siekdamas minios modelio išminties, „Cindicator“ kuria įvairius modelius, naudodamasis visų prognozuotojų prognozėmis. Ši konglomerato analizė yra įtraukta į rinkos tendencijų analizę realiuoju laiku, o kiekvieno modelio patikimumas patvirtinamas pagal jų sėkmės rodiklius, kad būtų galima atsieti tikslią iš netikslios.
3 dalis: Bendrija
„Cindicator“ dirbtiniam intelektui apdorojus neapdorotus duomenis į savo mašininio mokymosi modelius, „Cindicator“ žetonų turėtojai gali pasinaudoti hibridinės žvalgybos darbo vaisiais.
Priklausomai nuo to, kiek „Cindicator“ žetonų turi bendruomenės narys, jis gali pasiekti platformos analitinius produktus, rodiklius, prekybos signalus ir reitingų sistemą. Tai apima rinkos įvykių tikimybės rodiklius, rinkos indeksus, rinkos analizę ir prekybos išteklius, tokius kaip robotai ir API.
Keletas konkrečių šių paslaugų pavyzdžių yra „Cindicator Bot 1.0“ ir „Cryptometer Bot 2.0“. Šie robotai teikia savo vartotojams realiuoju laiku vykdomus prekybos rodiklius, laiko perspektyvų rinkos perspėjimus ir turto reitingą, be kitų privalumų.
Žetonų turėtojai gali naudotis sudėtingesnėmis paslaugomis pagal savo „Cindicator“ akcijų paketą per CND prieigos raktą. Žetonų turėtojai moka veiklos mokestį, palyginti su „Cindicator“ numatomosios analizės sėkme. Šie mokesčiai paskiriami finansavimo grupėms, kurios mokamos Kolektyvinės žvalgybos platformos prognozuotojams. Be to, šie fondai papildomi bendrovės investicijų portfeliu, remiantis jos mašininio mokymosi modeliais, taip pat vartotojų mokėjimais už konkrečius prekybos įrankius ir analizę..
„Cindicator“ rinkos
Rugsėjį išėjęs iš ICO, „Cindicator“ gimė gana prisijaukinęs rinkoje, o didžioji dalis 2017 m. Ketvirtojo ketvirčio šoktelėjo nuo 0,01–0,02 USD. Naujųjų metų korekcijos metu sausį reikėjo mušti. 0,20 USD sausio 7 d.
Vis dėlto jis greitai atšoko ir šio rašymo metu jis sėdi už patogų 0,23 USD, palietęs naują visų laikų aukščiausią 0,33 USD. Šis kainų šuolis yra turtas, patekęs į 70 geriausiųjų, kai praėjusią savaitę pateko į 100 geriausiųjų.
Kur pirkti, kur laikyti
Šiuo metu „Cindicator“ prekiauja Binance, HitBTC ir Mercatox BTC ir ETH, nors Binance sudaro daugiau nei 96% visos prekybos apimties (78.13% BTC ir 18.41% ETH)..
Moneta yra „ERC20“ žetonas, todėl turite uždengti bet kokią su ERC20 suderinamą piniginę, pvz., „MyEtherWallet“, „Meta Mask“ ar „Parity“. Jei turite „Ledger Nano S“ ar „Trezor“, jie taip pat veikia, ir mes rekomenduojame tai kaip saugiausią saugojimo galimybę.
Paskutinės mintys
Apskritai „Cindicator“ iki šiol yra vienas iš nedaugelio unikalių projektų kriptografinėje srityje. Nėra daug panašaus, o jo hibridinės žvalgybos modelis yra toks naujas, kad stebina, jog bendruomenėje jis nebuvo labiau eksponuojamas..
Be to, projektas nėra garo įrankis – jei norite, galite pradėti naudoti jo platformą šiandien. „Cindicator“ programa veikia nuo 2015 m., O bendruomenės nariai aktyviai naudojasi jos rinkos analitika ir prekybos robotais.
Komanda paskelbė atnaujintą planą savo „Medium“ tinklaraštyje gruodžio pabaigoje, o 2018 m. bus išplėsti prekybos įrankiai ir produktai bei atnaujinta rinkodaros kampanija..
„Cindicator“ bando supaprastinti 50 mlrd. USD rinkos duomenų paslaugų ir analizės pramonę. Jie turi veikiantį produktą ir planuoja šį produktą patobulinti. Kai kriptovaliutų prekyba ir toliau bręsta, tikėkitės, kad „Cindicator“ su ja subręs. Nepaisant finansinių pažadų, tai novatoriškas projektas, ir tai visada gaivina, kai erdvėje randi ką nors įdomaus, kuris kartais gali pakelti atleidimą.
Papildomi resursai: