DDEX: decentralizuota skaitmeninė birža
DDEX suteikia galimybę prekiauti kriptovaliutomis iš piniginės. Didelis „DDEX“ mainų pranašumas yra tas, kad galite saugiai prekiauti žetonais, neatidarydami sąskaitos ir dalindamiesi savo vardu, adresu ir kita asmenine informacija. Jame nėra užrakinimo laikotarpio ar mokesčių už indėlius ir išėmimus. Šie decentralizuoti mainai ne tik padeda išvengti vagystės, bet ir taupo laiką bei pinigus.
DDEX pagrindinė informacija
Interneto svetainė: https://www.ddex.io/
Valiutų klasifikacija: Hibridinis decentralizuotas
Atviro užsakymo protokolas: Hyrdo virš 0x užsakymų schema
Žetonai, kuriais prekiaujama: ERC20 „Ethereum“ žetonai (šiuo metu), QTUM (planuojama)
„MetaMask“ palaikymas: Taip
Didžiosios knygos palaikymas: Taip
Atitikimas: Ne grandinė
Atsiskaitymas: Ant grandinės
Indėlio mokestis: Nė vienas
Išstojimo mokestis: Nė vienas
Sandorio mokestis: 0,1% (+ GAS)
Kas yra DDEX?
DDEX yra decentralizuota programa. Ši decentralizuota programa arba „dApp“ veikia kaip mainai. Biržos leidžia prekiauti vienu turtu kitu. DDEX skiriasi nuo Monetų bazė, „Bitstamp“, ir kitas kriptovaliutų mainus, apie kuriuos galbūt girdėjote, kad jums nereikia deponuoti žetonų, kad galėtumėte užpildyti užsakymą. Štai kodėl asmeninė informacija nepateikiama.
Taigi, kaip tai veikia?
Techniškai DDEX yra reliatorius. Perdavėjai perduoda informaciją apie likvidumą. Perdavėjai iš esmės kuria užsakymų knygą iš kriptografiškai pasirašytų pranešimų, kuriuos pateikė rinkos kūrėjai. Rinkos formuotojas arba gamintojas yra bet kas, nurodantis ketinimą prekiauti tam tikru turto kiekiu kitu už tam tikrą kainą per tam tikrą laikotarpį..
Nurodymai, kuriuos kūrėjas pateikia relėjui, vadinami užsakymais. Makeriai dar vadinami likvidumo teikėjais. Kūrėjai pateikia informaciją apie likvidumą, kurią perduoda perdavimo sistemos atstovai.
Vėliau gavėjas sutinka prekiauti turtu už gamintojo kainą. Kai taip nutinka, užsakymas užpildomas. Sukuriama išmanioji sutartis ir užsakymas apmokamas „blockchain“. Šis procesas vadinamas užsakymų apmokėjimu.
„ERC20“ žetonų užsakymą „Ethereum“ tinkle tvarko 0x protokolas. Galiausiai mainai siekia būti blokų grandinės agnostikai. Ateityje tai papildys kitų „blockchain“ palaikymą. Remiantis baltąja knyga, QTUM blokų grandinės palaikymas yra kitas. Tuo metu DDEX palaikys ir ERC20, ir QRC20 žetonus.
DDEX kaminas
DDEX, kaip ir kiti perdavėjai, perduoda likvidumo informaciją ne grandinėje ir naudoja 0x užsakymų atsiskaitymo lygmenyje. Tai leidžia atlikti greitą užsakymų per grandinę, bet nekintamą užsakymų vykdymą grandinėje.
Privalumai
DDEX skiriasi nuo kitų relių ir decentralizuotų mainų, tokių kaip „EtherDelta“. Tinklo lygmenyje ji naudoja ekonomines paskatas. Šis skatinamasis sluoksnis koordinuoja užsakymų vykdymą. „Hydro“ protokolas „apibrėžia decentralizuotų pavedimų vykdymo taisykles ir pateikia užsakymų suderinimo mechanizmą“ šiame skatinamajame lygyje.
Skatinamasis sluoksnis pagerina likvidumą. Decentralizuotas biržas lemia prastas likvidumas. DDEX skatinamasis sluoksnis nukreiptas į atvirą / uždarą decentralizuotų mainų, sukurtų virš 0x protokolo, dvilypumą.
Kadangi visi turi leidimą suderinti užsakymus atvirose decentralizuotose biržose, atviros decentralizuotos biržos yra labiau linkusios susidurti su užsakymais. Užsakymų susidūrimai kartais vadinami prekybos susidūrimais. Jie atsiranda, kai daugiau nei vienas adresas bando atitikti atvirą užsakymą.
Uždarose decentralizuotose biržose kovojama su užsakymų susidūrimo problema, leidžiant biržai tik atitikti atvirą tvarką. Vykdant uždarą procesą, keli prekybininkai negali įsipareigoti vykdyti tą patį užsakymą.
Kadangi uždarose decentralizuotose biržose pavedimai nėra dalijami, kylančios biržos, kuriose atsiskaitymams naudojama 0x, gali būti likvidumas. DDEX skatinamasis sluoksnis naudoja protokolą, kuris ne tik pašalina prekybos susidūrimus, bet ir leidžia daugiau nelikvidiems mainams strategiškai sutelkti savo likvidumą.
Komanda
Žmonės, sukūrę „Hydro“ protokolą, decentralizuotą skaitmeninį mainą sukūrė kaip įgyvendinimo įrodymą. Tą komandą sudaro Tianas Li, Kevinas Westas, Davidas Qinas, Bowenas Wangas, Scottas Wingesas ir Shanchuanas Yinas.
DDEX gavo palaikymą iš Draperis Drakonas, „Consensus Capital“, ir visai neseniai Alexis Ohanian, Reddit šlovės, Inicijuotas kapitalas. Sužinokite daugiau apie komandą, patarėjus, tokius kaip Ohanian, ir vandens protokolą čia: https://thehydrofoundation.com/.
DDEX strateginiai partneriai
Išvada
Atsižvelgdamas į savo unikalų tinklo sluoksnį, DDEX turėtų atsiskirti nuo kitų decentralizuotų biržų pagal likvidumą. Kol kas mainai prasidėjo puikiai. Tai suteikia galimybę prekiauti daugeliu vertingų monetų.
Nepaisant to, kad steigėjai tai vertina kaip pavyzdį to, ką galima įgyvendinti ant „Hydro“ protokolo baltojoje knygoje, kadangi jis ima sandorių mokesčius, tai yra pajamas generuojantis projektas. Kaip tokia ji konkuruoja su tokiais „The Ocean“, „Paradex“, „Ethfinex“ ir kitais reliais, kurie ima sandorio mokesčius. Kai kurie iš šių konkurentų, pavyzdžiui, „Radar Relay“, turinti labai aptakią sąsają ir didesnę piniginės palaikymą, siūlo tinkamą likvidumą, pasižymi dideliu rinkų skaičiumi, taip pat gali pasigirti įspūdinga strategine partneryste. Bus įdomu pamatyti, kokie aljansai taps vis konkurencingesniame decentralizuoto mainų pasaulyje.