Kas yra „Dogezer“ (DGZ)? Pradedančiųjų vadovas

Dogezeris (DGZ) sukūrė finansinio sverto platformą tinklo efektai naudos naujosios programinės įrangos kūrėjams ir ankstyviesiems vartotojams. Tinklo efektas yra ekonominis reiškinys, pastebimas, kai padidėja prekės ar paslaugos vertė vien dėl to, kad daugiau žmonių naudojasi ta preke ar paslauga. Klasikinis tinklo efektą patiriančios paslaugos pavyzdys yra telekomunikacijų tinklas. Kuo daugiau žmonių naudojasi ryšių tinklu, tuo vertingesnis tampa komunikacijos tinklas.

„Dogezer“ nori užfiksuoti tas paklausos masto ekonomijas konkretaus projekto kriptovaliuta. Platforma leidžia projekto vadovams pasiūlyti monetas lėšų rinkimui. Tai taip pat leidžia atlyginti autoriams už jų pastangas tomis monetomis.

„Dogezer“ šiuo metu yra lėšų rinkimas. Defliacinio „Dogezer“ prieigos rakto, DGZ, viešas pardavimas prasidėjo 2018 m. Vasario 15 d. Kai prieigos raktas yra defliacinis, kaip ir DGZ prieigos raktas, pasiūla nedidėja. Tai reiškia, kad padidėjus žetono paklausai, ekonomikos dėsniai nurodo, kad jo kaina atitinkamai pabrangs. „DGZ“ žetonų pardavimas baigsis 2018 m. Kovo 8 d.

ICO Išsami informacija

„Dogezer“ prieigos raktas yra „ERC-20“ išmanioji sutartis „Ethereum“ tinkle. Jį galima įsigyti adresu https://www.dogezer.com. Išsamią informaciją apie tai, kaip įsigyti DGZ žetoną su ETH, rasite pareigūnui vadovas. Įmokos, viršijančios 10 ETH, turi būti išlaikytos KYC / AML reikalavimus.

Yra ir pareigūnas vadovas už DGZ įsigijimą su bitkoinais.

Žetonų klasifikacija: Naudingumo žetonas (iš dalies sudegintas, kai naudojamas)

Žetono tipas: „ERC-20“ išmanioji sutartis („Ethereum“ tinklas)

Žetono vertė: 1 DGZ vertė yra mažiausiai 4 USD „Dogezer“ platformoje

Žetono konversijos rodiklis: 1600 USD už 1 ETH

Žetono kaina: 0,000625 ETH vienam DGZ

Visas tiekimas: 100 000 000 DGZ

Viešas siūlymas: 98 000 000 DGZ

Dovanų paskirstymas: 1 500 000 DGZ

Steigėjo dalis: 500 000 DGZ (suteikta 3 metams)

Atitinka KYC / AML: Taip (įmokos virš 10 ETH)

Žetonų pardavimo išmaniųjų sutarčių auditoriai: Audito mokslo paslaugos

Žetonų išpardavimas baigiasi: 2018 m. Kovo 8 d

Pasiektas minkštas dangtelis: 2018 m. Vasario 20 d

Neparduoti žetonai: Sudegino

Kaip tai veikia?

„Dogezer“ veikia kaip monetų fabriko versija Upworkas. Skirtingai nuo „Upwork“, jis skirtas tik padėti programinės įrangos kūrimo komandoms bendradarbiauti. Tai leidžia toms komandoms spręsti „lėšų rinkimo“ problemas per „Dogezer“ finansinę sistemą. Ši finansinė sistema suteikia programinės įrangos kūrimo komandoms galimybę susikurti savo monetą.

„Dogezerio“ apeliacija

„Dogezerio“ apeliacija

Pradėjus gauti pajamų iš projekto, steigėjai gali panaudoti projekto pajamas norėdami nusipirkti monetas iš komandos narių. Net jei monetos nėra vertinamos antrinėse rinkose ar mainuose Binansas ir Bittrex projekto nariams atlyginama už jų pastangas.

„Dogezer“ ketina suteikti programinės įrangos kūrimo komandoms galimybę ne tik generuoti ir parduoti projektinius žetonus per pradinį monetų siūlymo mechanizmą, bet ir diegti išmaniąsias sutartis, valdyti projektą, prižiūrėti premijų kampanijas ir supaprastinti komandos bendradarbiavimą.

Kada jis buvo sukurtas?

„Dogezer“ sumanė 2016 metų pavasarį Rusijos komanda Nižnij Novgorode, vadovaujama Aleksandro Kozlovo. Alfa versija yra atvira visuomenei https://www.dogezer.io. Beta platformos versiją bus galima įsigyti šią vasarą, 2018 m. Birželį.

Tai pirmasis komandos projektas kriptovaliutų erdvėje. Prieš sukurdama „Dogezer“ komanda bendradarbiavo kurdama žiniatinklį ir infrastruktūrą, automatizuotą „XBOX / Playstation / PC“ ekrano atpažinimo programinę įrangą ir įvairius kitus nesusijusius programinės įrangos projektus. Savo baltojoje knygoje jie parodo tvirtą lėšų rinkimo poreikių supratimą. Be to, būdami programinės įrangos kūrėjų komanda, jie puikiai suvokia potencialią „Dogezer“ platformos vertę.

Kokią vertę tai suteikia?

Liūto dalis „Dogezer“ pridėtinės vertės tenka kovojant su neefektyvumu, kurį įkūrėjai paprastai patiria rinkdami lėšas. Pagal Interneto svetainė, „Dogezer“ funkcijos apima:

„Talent Marketplace“ (pvz., „Upwork“)

Versijų valdymo sistema (pvz., „GitHub“)

Dokumentų rengyklė (pvz., „Google“ dokumentai)

Užduočių sekimo priemonė (pvz., Jira ir Asana)

Debesies saugykla (pvz., „Dropbox“)

Integruotas pranešimų siuntimas (pvz., „Slack“)

„Dogezer“ platformoje naudojamas „freemium“ modelis, kuris nemokamai atveria pagrindines funkcijas. Išplėstinės platformos funkcijos yra prieinamos tik DGZ žetonų turėtojams.

Šiuo metu visuomenei atviros funkcijos yra informacijos suvestinė, vartotojo profilis, žmonės, laisvos vietos, nauji projektai ir projektų skyriai:

„Dogezer“ žmonių skyrius

„Dogezer“ laisvų darbo vietų skyrius

„Dogezer“ projektų skyrius

„Dogezer“ profilio skyrius

Naujo projekto „Dogezer“ skyrius

„Dogezer“ prietaisų skydelio skyrius

Kam skirtas Dogezaras?

„Dogezeris“ Baltas popierius teigia, kad platforma skirta „verslininkams, programinės įrangos inžinieriams,„ UI \ UX “dizaineriams, menininkams, pardavėjams, rinkodaros specialistams ir visiems kitiems asmenims, dalyvaujantiems kuriant, reklamuojant ir palaikant bet kokios rūšies programinės įrangos produktus“.

„Dogezer“ identifikuotas Kolonija ir „Starbase“ kaip konkurentai. Tačiau akivaizdu, kad platforma teikia didžiausią naudą steigėjams, norintiems apeiti tradicinius lėšų rinkimo metodus ir suteikti konkretiems projektams skirtus žetonus kaip kompensaciją steigėjams ir pagrindiniams komandos nariams..

Ar Dogezarui pasiseks?

Laikas pasakys. Be abejo, aktyvios bendruomenės ir tinklo poveikis gali užtikrinti, kad „Dogezer“ ir platformos vartotojams bus finansiškai kompensuota už įvairius jų indėlius. Be to, kol „Dogezer“ neįgaliojo kelių sėkmingų programinės įrangos projektų, kurie generuoja dideles pajamas, platformos diegimas bus lėtas. Be to, reikia pridėti tik monetas kuriantį posistemį tokiems dabartiniams operatoriams kaip „Upwork“ ar net Angelų sąrašas, neįgalinti „Dogezer“ iniciatyvos.

Galiausiai, pagrindinė rizika platformos pritaikymui yra kriptovaliutų mainų, norinčių išvardyti saugos žetonus, trūkumas. Platformos sukurtos monetos gali būti vertinamos kaip vertybiniai popieriai. Atsižvelgiant į dabartinius kriptovaliutų įtraukimo į populiarias biržas reikalavimus, „Dogezer“ pagamintos monetos gali neatitikti sąrašo reikalavimų. Todėl nepaprastai sėkmingo projekto komanda ir ankstyvieji projekto vykdytojai gali negalėti visapusiškai pasinaudoti tinklo efektais, kuriuos konkrečiam projektui suteikto žetono nuosavybė sukuria antrinėse rinkose..

Tolimesnė informacija

Norėdami sužinoti daugiau apie „Dogezer“, peržiūrėkite šias nuorodas: