Kas yra „DragonChain“?
„DragonChain“ yra „blockchain“ pagrindu sukurta įmonė ir ekosistema, kurią iš pradžių sukūrė „Disney“ 2014 m. Projektas prasidėjo kaip „Disney Private Blockchain Platform“ ir vėliau buvo išleistas kaip atvirojo kodo programinė įranga 2016 m..
„DragonChain“ šiuo metu veikia kaip ne pelno organizacija, tačiau pradės veikti kaip komercinė įmonė („DragonChain Inc.“), kai platforma bus visiškai įdiegta..
Ką veikia „DragonChain“?
Apskritai „DragonChain“ tikslas yra padėti įmonėms greitai ir lengvai įtraukti „blockchain“ į savo verslo programas. Daugelis įmonių gali būti suinteresuotos atlikti šį perėjimą dėl naudos, susijusios su klientų aptarnavimu per blokų grandinę – padidėjęs operacijų efektyvumas ir saugumas, sumažėjusios išlaidos pašalinant galimą sukčiavimą ir sukčiavimą ir kt.
Tiksliau, „DragonChain“ teikia be serverių ekosistemą, kuri leidžia įmonėms pradėti lengvai, privačiai ir saugiai naudoti „blockchain“ programas. Jie siekia suteikti įmonėms „raktų“ produktą, suderinamą su kūrimo paketu, kurį įmonės šiuo metu naudoja kaip „Java“, „C ++“ ir „Python“. Tai reiškia, kad įmonės dabar galės sukurti savo išmaniąsias sutartis („DragonChain“ platformoje) naudodamos bendras programavimo kalbas.
Norėdami peržiūrėti išsamų „DragonChain“ ekosistemos atributų sąrašą, nurodysime DRGN Baltas popierius:
- Be serverio sistema ir išmaniosios sutartys
- Nustatytas protingų sutarčių kalbos palaikymas („Java“, „Python“, „Node“, C #, „Go“ ir kt.)
- Scalable – „Amazon AWS“ ir „Google“ diegimas
- Saugus – verslo duomenų ir operacijų apsauga
- Pažangus valiutos pritaikymas
- Išmaniosios sutarčių bibliotekos
- Valiutos agnostikas
Šios pagrindinės savybės, išsamiau aptartos vėliau, yra tai, kas sukuria aplinką verslui, kad būtų galima lengvai paleisti decentralizuotas programas. Nekilnojamasis turtas užtikrina mažesnes kūrimo išlaidas, greitesnį įmonės projektų rinką, didesnį tų projektų mastelį ir žymiai padidintą saugumo lygį..
Kaip veikia „DragonChain“?
DRGN ekosistemą sudaro trys pagrindiniai komponentai:
1) „DragonChain“ platforma
Platforma galima laikyti „DragonChain“, kuris saugo ir saugo verslo kliento duomenis, vidinį aspektą. Čia kūrėjai gali kurti ir saugoti „Smart Contracts“ įprastomis programavimo kalbomis. Į platformą taip pat įtraukta prieiga prie „Amazon Web Services“ („Amazon.com“ dukterinė įmonė, teikianti debesų kompiuterijos platformas pagal pareikalavimą)..
2) „DragonChain“ minios dydžio inkubatorius
Minios mastelis Inkubatorius yra vieta, kur įmonės galės lengvai plėtoti savo „blockchain“ projektus, laikydamosi „DragonChain“ standartizuoto proceso.
Inkubatoriaus „minios mastu“ aspektas turėtų būti labai naudingas įmonės projektams. Tai reiškia, kad po to, kai verslas plėtoja savo blokų grandinės projektą inkubatoriuje, jis gali jį peržiūrėti ir išplėsti miniai, susidedančiai iš žmonių / investuotojų iš viso pasaulio. Jei tai pavyks, inkubacijos procesas smarkiai sumažina išteklius, reikalingus klientui, kad jis gautų poveikį besivystančiam projektui.
Kalbant apie rezultatus, minios apimties inkubatorius siekia leisti verslo projektams pradėti ir pradėti kurti rinkos vertę daug greičiau. „DragonChain“ svetainėje galite pamatyti, kad šiuo metu jie imasi programų iš įmonių, norinčių pradėti savo komercinę platformą ir inkubavimo procesą..
„DragonChain“ šiuo metu turi 5 inkubuojamus projektus: „Look Lateral“ – „Liquid Art“, „Seed2You“, „LifeID“, „IDPay“ ir „ClevX“..
Daugiau informacijos apie kiekvieną iš šių projektų galite rasti „DragonChain“ Baltas popierius.
3) „DragonChain Marketplace“
Galiausiai, „DragonChain“ Prekyvietė yra klientų klientų palaikymo sistema. Čia jie gali pasiekti patikrintų dalyko ekspertų grupę tokiomis temomis kaip kriptografija, rinkodara ir programinės įrangos kūrimas. „Marketplace“ taip pat „DragonChain“ klientai pasiekia iš anksto sukurtų išmaniųjų sutarčių biblioteką.
Kartu šie 3 komponentai (platforma, inkubatorius ir prekyvietė) sudaro „DragonChain“ ekosistemą. Ekosistemą skatina Drakono moneta (DRGN), prieigos raktas, kuriam suteikta labai maža licencija naudoti kreditą kiekvienam iš paslaugų komponentų.
Kas išskiria „DragonChain“?
Daugiausia „DragonChain“ siekia išspręsti esamų platformų, ribojančių tikrai saugių ir keičiamų „blockchain“ programų kūrimą realiuoju verslo naudojimo atveju, klausimą..
Pavyzdžiui, „Ethereum“ teikia klientams ekosistemą, kurioje veikia „Dapps“ ir „Smart Contracts“. „DragonChain“ atlieka panašų tikslą, tačiau yra sukurtas taip, kad būtų saugesnis nei „Bitcoin“ ir „Ethereum“ protokolai.
„DragonChain“ leidinyje pabrėžiama, kad reikia pabrėžti jų „blockchain“ siūlomą saugumo lygį. Į DRGN platformą įtraukta a penkių standartizuotų sutarimo lygių sistema. Saugumas didėja, kai bloko tikrinimo lygis didėja. Šie penki lygiai yra:
- Verslo (patvirtinimo) patikrinimas
- Įmonės (patvirtinimo) patikrinimas
- Tinklo įvairovės patikrinimas
- Išorinio partnerio (notaro) patikrinimas
- Viešasis patikros punkto patikrinimas
Ši daugiasluoksnė saugumo forma prideda dar vieną aspektą prie bendro „blockchain“ modelio. „DragonChain“ siūlo galvoti apie jų sutarimo modelio lygius kaip „blokų grandinių blokinę grandinę“.
Kurias pramonės šakas taiko „DragonChain“?
Kadangi „blockchain“ tikslas yra pakeisti tradicines sutartis ir mokėjimo sistemas saugesniu procesu, pramonės šakos, kurios šiuo metu kenčia nuo sukčiavimo / sukčiavimo, turi didelę naudą. Tai reiškia, kad įmonės, prekiaujančios nekilnojamuoju turtu ar įstatymais, galėtų pašalinti didelius sukčiavimo nuostolius, naudodamosi „Smart Contracts“ „DragonChain“ ekosistemoje.
Kitas galimas naudojimo atvejis yra žaidimų pramonėje. Žaidimų kompanija „FlowPlay“, turinti daugiau nei 75 milijonus vartotojų, nori naudoti „DragonChain“ žetonus, kad žaidėjai galėtų saugiai įsigyti virtualių daiktų. Tai iš tikrųjų sukurs pirmąją nepasitikėjimu pagrįstą virtualių prekių rinką, garantuojančią teisėtumą.
Keli intuityvesni platformos naudojimo atvejai apima auditą, rezervavimo / rezervavimo ir balsavimo sistemas. Norėdami pamatyti visą sąrašą, nurodykite tai puslapis pateikė „Disney“.
Kas yra „DragonChain“ komandoje?
„DragonChain“ komandą sudaro aštuoni nariai, o Joe Roetsas yra generalinis direktorius ir vyriausiasis architektas. Anksčiau jis, prieš išvykdamas, dirbo „Disney“ kompanijoje, kad visą laiką įsipareigotų plėtoti DRGN platformą. Joe Roetsas taip pat pasižymi savo dalyvavimu projektuose „Coinbase“ ir „Overstock“.
Likusią komandos dalį sudaro keturi pagrindiniai kūrėjai ir trys verslo / rinkodaros profesionalai. Daugiau informacijos apie kiekvieną narį ir jų dalyvavimą rasite „DragonChain“ Interneto svetainė.
Be to, komandoje yra stipri patarėjų taryba. Jeffas Garzikas greičiausiai yra labiausiai patyręs jų patarėjas, kalbant apie „blockchain“ technologijas. Jis tarnauja kaip nusistovėjusi „Bitcoin“ tinklo piktograma ir įkūrė „blockchain“ kompaniją „Bloq“. Kitas reikšmingas patarėjas yra Edas Friesas; „Microsoft“ žaidimų leidybos viceprezidentas ir „Xbox“ įkūrėjas.
Žetonų platinimas
Visas tiekimas: 433 494 437 DRGN
Cirkuliuojantis tiekimas: 238 421 940 DRGN
DRGN moneta ICO buvo pasiūlyta 2017 m. Spalio 2 d. 0,663 USD ir viršijo 4 USD iki 2018 m. Sausio mėn..
Viešieji žetonai sudaro 55% visų žetonų, o likusieji 45% paskirstomi atitinkamai:
Drakono miego rezultatas
„DragonChain“ siūlo naudą tiems, kurie laiko savo monetą „a“ forma Drakono miego rezultatas. Kuo daugiau DRGN monetų turite ir kuo ilgiau jas laikysite, tuo didesnis bus jūsų miego balas.
Aukštesnis „Slumber Score“ įvertinimas suteikia jums daugiau naudos iš šių privalumų:
- Visi: premijos bendrovės ICO ateityje
- Verslo savininkai: nuolaidos išmanioms sutartims „DragonChain“ rinkoje ir kitoms technologijoms, kurias „DragonChain“ planuoja pasiūlyti ateityje
Kur galėčiau nusipirkti „DragonChain“?
DRGN nėra kasybinis, tačiau jį galite įsigyti šiose biržose:
- „KuCoin“
- EtherDelta
- „CoinExchange“
- Vartai.io
- „Tidex“
- Bankininkų tinklas
- Žetonų parduotuvė
Daugelis mainų šiame sąraše yra gana neįprasti, paliekant vietos galimiems kainų šuoliams, jei DRGN priims didesnės biržos, tokios kaip „Binance“. Iš šio sąrašo biržų „KuCoin“ turi didžiausią DRGN prekybos apimtį dideliu skirtumu. Tokiu atveju naudojant „KuCoin“ jūsų DRGN sandoriai bus apdorojami ir įvykdomi daug greičiau.
Kur laikyti „DragonChain“?
DRGN yra ERC-20 prieigos raktas, todėl yra keletas galimybių, kur jį laikyti, būtent su ERC-20 suderinamoje piniginėje. Jei savo žetonus saugote internetinėje ERC-20 piniginėje, „DragonChain“ rekomenduoja naudoti „MyEtherWallet“ arba „MEW“.
Jei ieškote saugesnio ir neprisijungus veikiančio DRGN monetų laikymo būdo, turėtumėte pasidomėti aparatine pinigine, tokia kaip „Trezor“ ar „Ledger Nano S.“..
Paskutinės mintys
„DragonChain“ platforma kuria savo nišą kriptografiniame pasaulyje su savo daugiasluoksne saugumo funkcija. Penkių sluoksnių saugumo modelis suteikia didelį patikimumą jų bendrajam tikslui palengvinti verslo integraciją į blokų grandinę.
Be to, „DragonChain“ yra vertinamas kaip stiprus varžovas su „Ethereum“ dėl platformos galimybės keisti mastą; „Ethereum“ buvo pagarsėjęs klausimas. Finansiniu požiūriu, jei „DragonChain“ nori konkuruoti su „Ethereum“, DRGN rinkos viršutinėje dalyje yra daug vietos augimui. „Ethereum“ rinkos viršutinė riba šiuo metu viršija 120 kartų didesnę nei „DragonChain“.
Nuo 2018 m. Sausio „DragonChain“ komanda renka lėšas ir baigia kurti platformą. Nors tiksli data šiuo metu neskelbiama, tikimasi, kad DRGN platforma bus visiškai paleista kada nors šiais metais.