Kriptovaliutų pramonės dėmesio centre: kas yra Johnas McAfee

Pavojinga. Paranoidas. Ekscentriškas. „Bullish“ apie „Bitcoin“.

Tai yra keli žodžiai, kurie pasirodo greitai ieškant John McAfee – drąsios būdvardžių serijos, skirtos kompiuterių programuotojui ir programinės įrangos įmonės įkūrėjui..

Ekscentriško ir ambicingo pasaulyje egzistuoja gera riba tarp netradicinių ir beprotiškų. Johno McAfee gyvenimas tapo gyvenimu, kuris, atrodo, ne tik veržiasi ant tos linijos, bet ir yra lakmuso popierėlis pašėlusiam daugiamilijonieriui.

Išmeskite gilų kibernetinio saugumo supratimą ir būdingą nepasitikėjimą bet kuria centralizuota įstaiga, ir jūs turite gana įtakingą asmenybę kriptovaliutų pasaulyje..

Johnas McAfee

Šaltinis: „Canadian Press / AP Photo“

1945 m. Rugsėjo 18 d. Jungtinėje Karalystėje gimęs Johnas McAfee’as patyrė įvairiausių apibrėžiančių patirčių. Jis padarė viską, pradedant darbu NASA ir kuriant neabejotinai populiariausią antivirusinį skaitytuvą, baigiant sertifikuotu jogu ir pabėgti su gangsteriais Belize.

john mcafee twitter

Iš Johno McAfee „Twitter“.

Norint toliau remtis tuo dalyku, verta pažvelgti į kriterijus (kairėje), kuriuos „McAfee“ priskiria buvimui „šauniausiame planetoje“.

„McAfee“ nesusijęs su mentalitetu ir anomalus archetipas neišvengiamai paskatino jį tapti decentralizuotų valiutų, tokių kaip „Bitcoin“ ir daugybės kitų kriptovaliutų, balsingu pritaikytoju..

McAfee taip pat yra gana prieštaringai vertinamas politinis aktyvistas ir vienas ryškiausių „Libertarian“ partijos veikėjų. Jei „Libertarian“ partija suformuotų „Avenger“ superherojų padalinį, Johnas McAfee būtų 72 metų Rated-R Tony Starkas. Neseniai jis bandė gauti Liberalų partijos kandidatūrą į JAV prezidento postą 2016 m., Tačiau pralaimėjo Gary Johnsonui.

Ankstyvosios dienos: „McAfee This“ ir „McAfee That“

Ankstyvosios „McAfee“ profesinės dienos prasidėjo nuo NASA kosminių tyrimų instituto Niujorke programuotojo 1968–1970 m. Vėliau jis pasišalino iš „Univac“ kaip programinės įrangos dizainerio, paskui „Xerox“ kaip „Computer Sciences Corporation“ operacinės sistemos architekto (1978). kaip programinės įrangos konsultantas, o vėliau – konsultacijų įmonėje „Booz Allen Hamilton“ (1980–1982). Aštuntajame dešimtmetyje dirbdamas „Lockheed“, gavęs „Brain“ kompiuterio viruso kopiją, „McAfee“ pradėjo kurti programinę įrangą kovai su virusais. 1989 m. Jis paliko „Lockheed“, kad visą dėmesį sutelktų į „McAfee“.

„McAfee“ 1987 m. Įkūrė „McAfee Associates“ ir sulaukė ankstyvos sėkmės sukūrusi pirmąją komercinę antivirusinę programinę įrangą „McAfee“. 1994 m. „McAfee“ atsistatydino iš „McAfee Associates“ (perėmė „Intel Security“ prekės ženklą po to, kai 2010 m. Ją įsigijo „Intel“), tačiau antivirusinė programinė įranga dar turėjo savo vardą iki 2014 m. „McAfee“ išreiškė malonumą, kad jo vardas nebebendravo su antivirusine programine įranga..

„McAfee’s Life Post-McAfee“

Praėjus dvejiems metams po „McAfee Associates“ IPO, McAfee pardavė likusį savo akcijų paketą. Paprastai manoma, kad McAfee turtas pasiekė aukščiausią tašką 2007 m. Ir siekė maždaug 100 mln. JAV dolerių, prieš tai smarkiai žengdamas per pasaulinę finansų krizę („New York Times“ pranešė, kad jo asmeniniai turtai sumažėjo iki 4 mln. USD)..

„McAfee“ 1989 m.

McAfee 1989 m. Nuotrauka – John Storey: „LIFE“ vaizdų kolekcija: „Getty“

Pasitraukęs iš „McAfee“, Jonas įsitraukė į viską – nuo tiesioginių pranešimų („PowWow via Tribal Voice“) ir užkardos programinės įrangos (kaip „Zone Labs“ direktorių tarybos narys) iki biotechnologijų (antibiotikų, pagrįstų antikvorinio jutimo technologija per „QuorumEx“), ir tada grįžkite į asmeninio kibernetinio saugumo sritį naudodami „Future Tense Central“ (saugūs kompiuterių tinklo įrenginiai, pvz., „D-Central“) ir „Cognizant“ (išmaniųjų telefonų programa, rodanti įdiegtos programos leidimą)

2016 m. Gegužės mėn. „McAfee“ tapo technologijų kontroliuojančios bendrovės „MGT Capital Investments“ generaliniu direktoriumi ir vykdančiuoju pirmininku.

Jis perkėlė MGT į kriptovaliutų kasybą, kad padėtų MGT sužinoti daugiau apie „blockchain“, kurį jis nurodė kaip svarbų kibernetiniam saugumui. 2017 m. Rugpjūčio mėn. McAfee trumpam pasitraukė iš generalinio direktoriaus pareigų ir keletą mėnesių tapo MGT „vyriausiuoju kibernetinio saugumo vizionieriumi“, prieš tai visiškai pasitraukdamas draugiškai nusprendęs didžiąją laiko dalį sutelkti į kriptovaliutas..

Pagarsėjęs

McAfee ilgą laiką tarnavo kaip antiherojus, panašus į pasaulio kibernetinį saugumą, ekonominius, politinius kraštovaizdžius..

Johno McAfee vaizdo įrašas

Jo, kaip beveik etiško įsilaužėlio, technologinis meistriškumas kartu su pašaline daugiamilijonine patirtimi ir skandalinga reputacija leido jam tapti vienu įdomiausių technikos ir kriptovaliutos veikėjų..

Keletas McAfee brošiūrų į dėmesio centrą:

  1. Viešai norėdamas iššifruoti „San Bernardino“ šaulių „iPhone“ kaip reklaminį triuką, norėdamas parodyti „iPhone“ nulaužimo paprastumą.
  2. Teigdamas, kad jis ir jo komanda MGT rado būdą, kaip išnaudoti „Android“ operacinės sistemos trūkumą, leidusį jam skaityti užšifruotus „WhatsApp“ pranešimus.
  3. Turėdamas jo junginį Belize, policija surengė reidą, kur policininkai rado 20 000 USD grynųjų, šaunamųjų ginklų arsenalą, įskaitant septynis pompinius šautuvus ir du 9 mm pistoletai (visi registruoti ir legalūs).
  4. Sukurkite sardoniškos parodijos mokomąjį vaizdo įrašą pavadinimu „Kaip pašalinti„ McAfee Antivirus ““. Jame buvo be marškinių ir ginklais padengtas John McAfee, apsuptas menkai apsirengusių moterų, o šniurkščiant (tariamai) baltą baltos spalvos medžiagą su užrašu „VONOS DRUSKOS“.
  5. Tapimas pagrindiniu įtariamuoju savo kaimyno nužudymas Belize.

„McAfee“ kriptovaliuta

Kriptovaliutos visuomenės suvokimas apie Johną McAfee 2017 ir 2018 m. Svyravo tarp to, kad yra „blockchain“ evangelistas ir šitko globėjas..

Neatsiejamas „McAfee“ liūdesio komponentas yra jo „Twitter“ paskyra (tą patį galima pasakyti ir apie tam tikrą 71 metų liūdnai pagarsėjusį vyrą valdžioje). Po kelių putojančių įvairių kriptovaliutų patvirtinimų pradėjo sklisti gandai, kad „McAfee“ mecenatą galima įsigyti už karaliaus išpirką. 25 bitkoinai ir 15% jūsų žetonų.

Tačiau, jei buvo viena moneta, galite būti tikri dėl „McAfee“ pumpavimo, tai būtų „Bitcoin“. 2017 m. Liepos mėn. Johnas McAfee’as pareiškė, kad jei Bitcoinas per 3 metus nepasieks 500 000 USD, jis valgys savo penį nacionalinėje televizijoje, o tai ypač drąsus žingsnis, nes Bitcoin buvo ką tik apsigyvenęs netoli 2100 USD diapazono po momentinės „techninės korekcijos“.

jei ne, valgysiu savo penį per nacionalinę televiziją.

– Johnas McAfee (@officialmcafee) 2017 m. Liepos 17 d

Vėliau tų pačių metų lapkritį McAfee padvigubino savo penį, valgydamas azartinius lošimus, ir 2020 m. Pabaigoje skyrė 1 milijono dolerių kainą..

Kai iki 2020 m. Pabaigos prognozavau, kad Bitcoinas bus 500 000 USD, jis naudojo modelį, kuris prognozavo 5000 USD 2017 m. Pabaigoje. BTC paspartėjo daug greičiau nei mano modelio prielaidos. Dabar prognozuoju, kad iki 2020 m. Pabaigos Bircoin bus 1 mln. USD. Aš vis tiek valgysiu savo penį, jei bus neteisinga. pic.twitter.com/WVx3E71nyD

– Johnas McAfee (@officialmcafee) 2017 m. Lapkričio 29 d

Ar šis drąsumas būtinai reiškia, kad turėtumėte religiškai sekti Blizgantys „McAfee“ pritarimai „Twitter“? Tikriausiai ne.

Tačiau būtų taip pat neprotinga ir nesąžininga diskredituoti McAfee ir jo vaidmenį besivystančiame kriptovaliutų pasaulyje – pramonėje, kurią išgyveno lopšio pasmaugimas, kurį visame pasaulyje užklupo politikai, pagrindinės žiniasklaidos priemonės ir milijardieriai..

Paskutinės mintys

Daugelis pasisekusių technikų, kurie tapo nesąžiningais, greičiausiai kažkiek siekia tokių prieštaringai vertinama reputacija, bet abejotina, ar kas nors sugebės palyginti McAfee su patirtimi ir charakterio ilgaamžiškumu.

„McAfee“ profesinį kelią skynė dešimtmečių patirtis, kai „McAfee“ arba atliko svarbų vaidmenį, arba buvo bent jau arti naujovių atramos taško.

Nors Johnas McAfee yra asmenybė, padėjusi formuoti internetą po interneto, jis taip pat atspindi ne tinkle esančią libertarų ideologiją, kuri tiek daug pritraukė į decentralizuotų valiutų, tokių kaip Bitcoin, pasaulį..

Į interviu su Katu, Portlando naujienų stotyje McAfee sakė: „Didžiausias dalykas, dėl kurio reikia bendrauti, yra ne toks, koks atrodo. Visada kažkas vyksta tik po paviršiumi. Kai žmonės tai randa, niekas nenori tuo patikėti, nes tai kelia grėsmę žmonių gyvenimo saugumui ir normalumui “.

Supratimas, kad pasaulis nėra toks, koks atrodo, ir kad kažkas vyksta tiesiai po paviršiumi, yra samprata, rezonuojanti daugelį judančiųjų ir purtytojų „blockchain“ pasaulyje.

Nesvarbu, ar matote „McAfee“ kaip didvyrį, antiherojų ar piktadarį, paliksime tai jums. Tačiau bent jau yra tam tikra giminystė su vyru, kurio biografijoje iki šiol yra tie patys ingredientai (tiesa, daug didesnėmis dozėmis), kurie pritraukė tūkstančius kriptovaliutų.

Redaktoriaus pastaba: Laidinis ir Gizmodo pateikė keletą fenomenalių ir intymių įžvalgų apie Johno McAfee gyvenimą susietose dalyse, du perskaitytus dalykus, kuriuos labai rekomenduoju, jei perskaičius šį straipsnį neabejotinai domitės šiuo personažu. Gringo: pavojingas Johno McAfee gyvenimas taip pat yra solidus dokumentinis filmas.