Kas yra Airdrop?
Ar kada pastebėjote netikėtą kriptovaliutos piniginės padidėjimą ir nežinojote, iš kur atsirado nemokamos monetos? Tai, mano drauge, greičiausiai yra oro lašelio rezultatas. Hoorah už nemokamus pinigus!
Lėktuvų lašus galima pristatyti įvairiais būdais, įskaitant šakutes (pvz., „Bitcoin Cash“, „Bitcoin Diamond“), ICO pirkimus (pvz., „RAIDEN Network“) ir nemokamus pasiūlymus (pvz., „Binance“ dovanojant klientus su 500 nemokamų TRX). Kartais oro lašas atsiras, jei „blockchain“ projekto komanda nuspręs kriptovaliutų bendruomenei atiduoti „nemokamus“ žetonus..
Vienas iš labiausiai žinomų aerodromo pavyzdžių yra tada, kai kieta Bitcoin šakutė „Bitcoin Cash“ dabartiniams „Bitcoin“ turėtojams suteikė lygiavertį kiekį „Bitcoin Cash“. Orlaivio metu, jei laikėte 0,4 Bitcoin, jūs buvote vienas iš daugelio laimingų 0,4 Bitcoin Cash gavėjų. Kai „Bitcoin Cash“ šiuo metu vertinama 2 469,36 USD, tai skamba kaip gana mielas sandoris!
Kodėl atsiranda „Airdrops“?
Tačiau vis dar lieka didelis klausimas. Kodėl taip nutinka ir kodėl komanda nuspręstų atiduoti vertingus žetonus? Pagalvok apie tai tokiu būdu. Kai einate mėgstamos maisto prekių parduotuvės praėjimu, o darbuotojai jums siūlo išbandyti maisto pavyzdžius, galite greitai pasižvalgyti, analizuodami, koks maistas yra, kad nuspręstumėte, ar norite jį išbandyti. Užkandote, ir tikrai skanu. Tada darbuotojas, siūlantis jums nemokamą pavyzdį, sako: „Jei jums tai patinka, galite jį rasti 5 praėjime kairėje pusėje“. Iš to vienintelio kąsnio galite tiesiog nusipirkti produktą.
Marketingo srityje sąmoningumas dažnai yra vienas iš pradinių pirkėjo žingsnių. Kaip ir maisto prekių parduotuvės pavyzdyje, psichologija vaidina svarbų vaidmenį orlaivio aspektais, nes pirkėjas yra labiau linkęs įsigyti pažįstamą produktą nei produktą, apie kurį nieko nežino. Todėl tie, kurie atsakingi už žetonų platinimą, orlaivio lašą laiko pagrindine galimybe jums paragauti jų žetonų. Lyginant su alternatyviomis brangios reklamos formomis (pvz., „Facebook“ skelbimais), oro lašai dažnai yra efektyvesnis būdas demonstruoti monetas.
Kaip galiu save informuoti apie artėjantį Airdrop?
Daugelis svetainių ir internetinių grupių yra skirtos informuoti vartotojus apie būsimus, buvusius ir aktyvius oro lašus. Icodrops ir Airdropalert, pavyzdžiui, parodykite būsimų oro lašų sąrašą. Jie taip pat pataria, kiek dienų liko iki jų įvykimo ir kokią valiutą turite turėti kiekvienos dienos metu, kad gautumėte monetas.
Kitas būdas pranešti apie oro uostą yra tiesiog atnaujinti įvairias kiekvieno projekto socialinių tinklų paskyras.
Tai sakant, dažnai oro lašai yra netikėtumai (nebent dirbate su projekto komanda). Kitomis aplinkybėmis apie oro uostą bus paskelbta anksčiau laiko ir jam bus taikomos kitokios žetonų gavimo taisyklės. Orlaiviui skirtas taisykles nustato projekto komanda. Tai paaiškina orlaivio strategijų skirtumus. Šiuo metu nėra standartinių įgyvendinimo taisyklių, kaip reikia projektuoti oro lašus. Mes galime pamatyti oficialų reglamentavimą, kaip jie gali atsirasti, jei vyriausybė įsikiš.
Šiuo metu vykstantis žetonų aerodromas yra vienas iš „ShipChain“ projekto. Jų strategija yra šiek tiek sudėtingesnė nei tiesiog laikyti tam tikrą valiutą piniginėje ir gauti nemokamus žetonus. Pasak jų interneto svetainės, „tinkami“ oro uosto imtuvai žetonus gaus į savo pinigines maždaug kovo mėnesį, jei jie laikysis šių gairių:
- Būk „aktyvus mūsų telegramų grupės narys. „Aktyvus narys“ reiškia bet kurį asmenį, kuris yra mūsų Telegram bendruomenės narys, kol nėra baigtas registracijos į orlaivį procesas, ty dvi savaitės nuo sausio 15 d. Pradžios. “
- „Perduokite KYC / AML (pažink savo klientą / kovai su pinigų plovimu). Tai paprasta forma, kurią paprašysime užpildyti. Ji bus išsiųsta jums el. Paštu per 1–3 savaites po registracijos užbaigimo “.
- „Turėkite galiojančią ERC20 piniginę be keitimo.“
Kokios piniginės man reikalingos?
Paprastai oro lašai atsiranda „Ethereum“ ar „Bitcoin“ blokų grandinėje ir viskas, ko jums reikia, yra sąskaita biržoje. Tačiau tie, kurie atsakingi už orlaivį, kartais nurodo konkrečią reikalingą piniginę, pvz., „ERC20 be mainų piniginę“. Jei dar nesinaudojote kriptovaliuta, galite nežinoti, ką tai reiškia, ir viskas gerai, mes norime jums padėti.
Tai, ką „ShipChain“ reiškia ne mainine pinigine, yra tiesiog piniginė, kuri nėra mainų svetainėse, tokiose kaip „Binance“ ar „Coinbase“. Geros reputacijos be mainų piniginės yra „Exodus“ ir „Jaxx“. Norėdami gauti išsamų piniginių sąrašą, nedvejodami apsilankykite mūsų „Bitcoin“ piniginės vadove. Straipsnyje taip pat pateikiami būdai, kaip saugiai laikyti savo žetonus, ir skirtingų tipų piniginių naudojimo pranašumai / trūkumai.
ERC-20 piniginė paprasčiausiai reiškia bet kokią piniginę, palaikančią „Ethereum blockchain“ sistemą. Kai kurie žetonai vadovaujasi „Bitcoin“ protokolu, kai kurie – „Ethereum“ ir kt. Todėl svarbu turėti piniginę, leidžiančią laikyti ERC-20 žetonus, jei to reikalauja orlaivio gairės. „MyEtherWallet“ (MEW) yra populiari ERC-20 piniginė.
Galutinės rekomendacijos
Svarbiausia, kad tyrinėdami oro lašus būtinai apsilankykite oficialioje projekto svetainėje. Geras būdas filtruoti sukčių svetaines yra apsilankyti oficialiuose socialinės žiniasklaidos puslapiuose ir rasti įrašą, nukreipiantį jus į jų svetainę. Kaip minėta anksčiau, kriptovaliutų rinka šiuo metu nėra reguliuojama, o sukčiavimo ir monetų vagystės galimybė yra didelė. Garsūs „blockchain“ projektai neprašys jūsų pateikti privačios piniginės informacijos už jūsų piniginės viešojo adreso ribų. Niekada neišduokite savo asmeninių raktų ICO, kurie tvirtina, kad jiems „reikia“, kad jūsų lėktuvas būtų pristatytas. Kriptovaliutų bendruomenėje vyrauja tapatybės vagystės ir įsilaužimai. Jūs nenorite būti auka, kai galima imtis tinkamų priemonių..