„Odisėjos moneta“ siekia sukurti naujos kartos decentralizuotą dalijimosi ekonomiką (t. Y. „Airbnb“ arba „Uber“) ir tarpusavio ekosistemą. Projektu siekiama to pasiekti naudojant pažangių sutarčių, dirbtinio intelekto ir didžiųjų duomenų derinį.

Septyni pagrindiniai „Odisėjos“ plėtros principai yra šie: decentralizuotos ir minimalios veiklos sąnaudos, atviro kodo ir keičiamos, patikimos ir anonimiškos, autonomiškos ir geresnės atitiktys, skatinamas dalyvavimas, geresnis paklausos ir pasiūlos suderinimas ir greitesni sandoriai be mokėjimo kliūčių..

Pagal projekto baltraštis, dabartinė dalijimosi ekonomika yra sugedusi dėl trijų pagrindinių priežasčių. Pirma, šiandieninė dalijimosi ekonomika sukuria natūralų monopolį ir leidžia pačiai platformai užsidirbti didelių maržų. Antra, vertingo turto nuosavybė sutelkta nedidelėje turtingų žmonių grupėje. Trečia, nėra veiksmingo skatinamojo mechanizmo, skatinančio vartotojus dalyvauti šiame modelyje, gerai elgtis ar prisidėti prie ekosistemos savireguliacijos..

Šiame vadove aptarsime:

Kaip veikia „Odisėjos moneta“?

Baltojoje knygoje sakoma, kad „Odyssey“ išmaniosios sutartys bus skaidrios ir sukurtos „Ethereum Virtual Machine“ (EVM). Remiantis įvairiais šaltiniais, „Odisėja“ planuoja pereiti prie „Tron“ blokų grandinės. Nepaisant to, neaišku, kada būtent šis žingsnis gali įvykti. Be to, „Odisėjos“ svetainė neteikia jokios su tuo susijusios informacijos. Nepaisant to, „Odisėjos monetų“ ekosistemoje yra šeši pagrindiniai vaidmenys.

  1. Paslaugų teikėjai yra pagrindiniai ekosistemos vertės kūrėjai.
  2. Recenzentai pateikia objektyvias, išsamias anksčiau įsigytų paslaugų apžvalgas.
  3. Vartotojai perka paslaugas naudodamiesi OCN. Protokolas užfiksuoja vartotojo elgesio kokybę per visą tarnybos laiką. Tai dinamiškai veikia paslaugų vartotojo kreditą.
  4. Bendruomenės operatoriai parenkami atsižvelgiant į kreditą ir indėlį į ekosistemą. Ši grupė stebi ir praneša apie paslaugas, kurios prieštarauja ekosistemos naudai ir veiklos protokolui.
  5. Kūrėjai kuria „Dapp“ subekosistemas, remia „Odisėjos“ paslaugas / įrankius, ekosistemos protokolus, klaidų taisymus, sistemos atnaujinimus ir kt..
  6. Kalnakasiai vaidina svarbų vaidmenį tikrinant sandorius.

Skelbimų platforma, išsami valdymo informacija

Remiantis baltąja knyga, projekte numatyta paleisti reklamos sistemą. Komanda pridės šią funkciją, kai „Odisėjos“ ekosistema pasieks „pagrįstą vartotojų bazės ir srauto mastą“. „Odisėja“ neketina imti jokių komisinių mokesčių, o visas pelnas vėl pateks į skatinamąjį fondą. Ji taip pat turės funkciją aptikti ir užkirsti kelią paspaudimų auginimui.

Ir valdyba, ir bendruomenės komitetas nustatys bendruomenės valdymą. Nors bendruomenės komitetas bus svarbi ekosistemos dalis, direktorių valdyba vis tiek turės visišką ir absoliučią kontrolę. Valdyba peržiūrės ir patvirtins tokius dalykus kaip strateginis planavimas, biudžeto sudarymas ir protokolo atnaujinimas.

Naudojimo atvejai

Nors baltojoje knygoje gana daug minima dalijimosi ekonomika, nėra paminėtas konkretus nišos sektorius, kuriam pirmiausia planuojama skirti projektą. Priešingai, atrodo, kad platformos tikslas yra palaikyti įvairią dalijimosi ekonomiką (t. Y. Pasidalijimą, apgyvendinimą ir kita) per vieną sprendimą. Nuo 2018 m. Pabaigos OCN turi mažai realių integracijų ar naudojimo atvejų; tačiau tai greičiausiai pasikeis ateityje, kai tik bus paleisti vietiniai „dapps“. Kol kas OCNex, kripto mainų kripto mainai, yra viena iš pagrindinių Odisėjos ekosistemos dalių.

OCNex prekybos puslapis

„OCNex“ yra natūrali kripto mainų programa „Odisėjos“ ekosistemoje.

Komanda

„Odisėjos“ technologijų komandą sudaro keli nariai, turintys vadovavimo patirties kai kuriose didžiausių Kinijos kompanijų.

Ranranas Liu anksčiau dirbo vyresniuoju inžinieriumi „Tencent“. Minxu Liu yra buvęs „Alibaba“ duomenų ir algoritmų ekspertas ir pagrindinis kūrėjas kuriant „Taobao“ duomenų platformą ir rekomendacijų variklį. Xianlongas Shao anksčiau dirbo vyresniuoju inžinieriumi „PingAn“, didžiausiame pasaulyje draudiku.

Partnerystės ir investuotojai

„Odisėja“ gali pasigirti tvirta partneryste, įskaitant „Amazon Web Services“, IBM ir „Tron“.

„Blockchain“ projektų kertiniai investuotojai yra „QTUM Foundation“ ir „TRON Foundation“.

Projekte taip pat yra keletas žymių individualių investuotojų, tokių kaip Chandler Guo, Yongming Wu, Lijie Wang ir kt..

Projekto planas

Panašiai kaip ir daugybė kosminių projektų, „Odisėjos“ laukia daugybė darbų. Tačiau šis projektas pasirodė šiek tiek vėliau nei dauguma, o iki 2018 m. Sausio mėn. Jis nebuvo baigtas. Nors „Odisėja“ turėjo pradėti MVP (1 etapas) nuo 2018 m. Vasario iki 2018 m. Spalio, neaišku, ar ar ne projektas pasiekė šį tikslą.

2 etapas numatomas nuo 2018 m. Spalio iki 2019 m. Spalio. Jį sudaro trys pagrindiniai tikslai: papildomos dalijimosi ekonomikos ir P2P platformų integravimas, „blockchain“ sprendimas atliekant aukšto dažnio ir nedidelio kiekio operacijas, ir duomenų saugojimo bei mastelio patobulinimai..

3-ajame etape, kuris vyks nuo 2019 m. Spalio iki 2021 m. Spalio, minimi platesni projekto tikslai. „Odisėjos“ komanda sieks sukurti universalų kreditais pagrįstą protokolą, kad nustatytų ekosistemos lygio duomenis ir sandorių sistemą. Galiausiai projekte bus įgyvendinami didieji duomenys ir dirbtinis intelektas.

grafikas, parodantis, kaip veikia Odisėjos ekosistema

Odisėjos ekosistemoje yra naudingas baseinas.

Prekybos istorija

OCN prekybos statistiką galima rasti nuo 2018 m. Sausio mėn. Visų laikų aukščiausia OCN kaina 2018 m. Sausio mėn. Buvo apie 0,093 USD. Visų laikų žemiausia kaina yra mažesnė nei 0,0030 USD. Kainos buvo maždaug tokio lygio du kartus – 2018 m. Rugpjūčio mėn. Ir vėl 2018 m. Gruodžio mėn.

Kur nusipirkti OCN

„Lbank“ ir „Huobi“ sudaro didžiąją dalį OCN mainų sandorių. Kiti populiarūs variantai yra „Bittrex“, „Bithumb“ ir „Upbit“. Nuo 2018 m. Pabaigos pradžios nė viena birža nepalaiko OCN prekybos USD ar EUR. Yra tik dvi „fiat“ prekybos galimybės (KRW ir INR). Tačiau yra keletas stablecoin prekybos porų variantų, tokių kaip USDT ir BITCNY. BTC ir ETH yra dvi pagrindinės OCN kriptografinės prekybos poros.

Kaip laikyti OCN

Kol kas OCN vis dar yra ERC20 prieigos raktas. Tai reiškia, kad yra daugybė piniginės variantų. Tiks aparatinės piniginės, tokios kaip „Trezor“ ir „Ledger Nano S“. „MyEtherWallet“, „Enjin Crypto Wallet“, „Kcash“ ir kiti taip pat palaiko OCN saugyklą.

„OCPay“ yra gimtoji „Odisėjos monetos“ (OCN) piniginė. Ši parinktis yra mobilioji piniginė, prieinama „iOS“ ir „Android“. „OCPay“ taip pat teikia daugybę papildomų funkcijų, tokių kaip vieno langelio skaitmeninio turto valdymas, kelių sąskaitų piniginės, realaus laiko atnaujinimai ir „P2P“ mokėjimo galimybės..

Panašu, kad „OCPay“ yra patobulinta to, ką baltojoje knygoje vadinama „OCN pinigine“, versija. OCN piniginės API / SDK užtikrina, kad visuose ryšiuose būtų naudojamas 256 bitų šifravimas. Tik piniginės savininkas turi prieigą prie privačių raktų.

„OCPay“ mobiliosios programos ekrano kopija

„OCPay“ yra gimtoji „Odisėjos“ piniginė.

Išvada

„Odisėja“ yra ambicingas projektas, kurio tikslas – konkuruoti su tokiais kaip „Airbnb“ ir „Uber“. Vis dėlto ji dar neturi pademonstruoti savo galimybių ir pereiti prie vartotojo įsisavinimo.

Dalis to galėjo būti dėl to, kad projektas buvo pradėtas tik 2018 m. Pradžioje, o tai reiškia, kad jo komanda neturėjo pakankamai laiko įgyvendinti savo planus. Taip pat ribojantis veiksnys gali būti konkrečios rinkos nišos vykdymo plano neapibrėžtumas.

Tačiau, turėdamas talentingą komandą, taip pat stipriai remdamas garsių technologijų kompanijas ir atskirus investuotojus, „Odisėja“ tikrai yra projektas, kurį bus įdomu stebėti ateinančiais metais.

Papildomi resursai