Kas yra „Raiden Network Token“ (RDN)?
„Raiden“ tinklo žetonas yra gimtoji „Raiden“ tinklo valiuta, apibūdinanti jo protokolą kaip „greito, pigaus, keičiamo dydžio žetonų perdavimo„ Ethereum “priemonę“. Protokolas yra skirtas papildyti „Ethereum“, nekonkuruokite su juo, leisdami naudoti su „Ethereum“ suderinamus žetonus (ERC-20) būti panaudoti.
Apskritai „Raiden“ komanda apibūdina pagrindinę „blockchain“ problemą – mastelio dydį. Didžiuliai mokesčiai kartu su ilgais patvirtinimo laikais masinio „Ethereum“ priėmimo idėja (kartu su kitomis blokinėmis grandinėmis, tokiomis kaip „Bitcoin“) šiuo metu yra nereali. Čia atsiranda „Raiden“ tinklas ne grandinėje sandorius, kad išspręstų „Ethereum“ mastelio problemas, „Raiden“ pateiks „beveik greitus, mažus mokesčius“ mokėjimus, neatsižvelgiant į tinkle apdorojamų operacijų skaičių.
Pagrindinės RDN savybės
„Raiden Network“ iš esmės yra „Ethereum“ mastelio problemų sprendimas ir yra „Ethereum“ versija „Bitcoin Lightning“. Tai sakant, supratingas „Bitcoin Lightning“ tikslas palengvins jūsų supratimą apie RDN.
Pagal vaizdo įrašą, paskelbtą „Raiden Network“ oficialioje svetainėje, prieš pradedant plačiai naudoti „blockchain“ mokėjimus, jis turi sugebėti palengvinti maždaug 100 000 000 tps. Šiuo metu „Ethereum“ blokų grandinė gali apdoroti maždaug 10-15 tps (operacijas per sekundę). Palyginti su „Visa“ kreditine kortele, kuri gali apdoroti 45 000 tps, dabartinis „Ethereum“ tinklas yra labai neefektyvus.
Pagrindinės funkcijos, apimančios „Raiden“ tinklą, siekiant paspartinti operacijas su mažais mokesčiais, yra šios:
- Pagreitinti perdavimo patvirtinimai (<1 sekundė). Einamieji „Ethereum“ blokų grandinės pervedimai gali trukti nuo kelių sekundžių iki minučių.
- Privatūs pervedimai, kurių nematyti pasaulinėje knygoje.
- Išspręskite mastelio problemas, kad „Ethereum“ galėtų masiškai įsisavinti, leidžiančią „Ethereum“ tapti bendraamžių pasauline mokėjimų su elektroniniais grynaisiais pinigais infrastruktūrai, kuriai ji buvo sukurta iš pradžių.
- Mažo mokesčio operacijos
- Mikrofoto mokėjimas
- Veikia su visais ERC-20 tokenais. Šiame sąraše esantys žetonai yra EOS (EOS), „Tron“ (TRX), „Icon“ (ICX), „Binance Coin“ (BNB) ir kt..
Kaip veikia RDN?
Pagal jo įdarbinimo puslapį angelas.co, RDN veiks perjungdamas „nuo modelio, kuriame visos operacijos pasiekia bendrą blokų grandinės knygą, į modelį, kuriame vartotojai gali perduoti žetonus privačiai keisdamiesi pranešimais, neįtraukdami visuotinio sutarimo protokolo, išlaikydami saugumą ir garantijas, kaip tikimasi iš„ blockchain “sistemos.
„Raiden Network“ technologija gali būti išreikšta kaip sluoksnis ant „blockchain“, galiausiai sukuriant kooperacinę sąjungą tarp jos ir pagrindinės „Ethereum“ sistemos. Tai pašalina visuotinio sutarimo poreikį, o tai žymiai sumažina tinklų galimybes pagerinti mastą. Visuotinio sutarimo poreikio pašalinimas yra „padarytas pasinaudojant mokėjimų kanalų tinklu, kuris leidžia saugiai perduoti vertę ne grandinėje, t. Y. Neįtraukiant kiekvieno blokavimo grandinės“.
Paprasčiausiai suskaidytas protokolas yra maždaug toks:
- Mokėjimo kanalai, leidžiantys atlikti saugias, grandinės neturinčias operacijas. Turint kriptografinį įrodymą ir pažangias sutartis, operacija gali būti užbaigta efektyviai ir saugiai, nes ją visada palaiko grandinės „pradinis įnašas“..
- Dvikryptiai mokėjimo kanalai, leidžiantis atlikti pirmyn ir atgal simbolinius sandorius.
- „Multihop“, maiša užrakinta perdavimai, leidžiantys žetonams pereiti per daugelį mazgų, o ne vieną mazgą, tuo tarpu kai jie yra apsaugoti „raktu“. Be slapto rakto, kurį pateikia originalus siuntėjas, prie žetonų negalima kreiptis grandinėje.
Apie RDN
„Raiden Network“ projektą kuria Vokietijos programinės įrangos įmonė „Brainbot Technologies AG“, skirta blokų grandinės protokolams kurti. 2000 m. Įkūrė Heiko Heesas. Šiuo metu jis turi nuo 11 iki 50 darbuotojų biuruose tarp Berlyno, Mainco ir Kopenhagos. Taip pat „PediaPress“ įkūrėjas Heesas buvo pagrindinis „Ethereum“ kūrėjas nuo 2014 m. Kovo mėn. Būdamas pagrindinis „Ethereum“ kūrėjas, akivaizdu, kaip įkūrėjas mato dabartinio dabartinio protokolo trūkumus ir būdus, kaip jį patobulinti..
Įdomu tai, kad svetainėje nėra RDN kaip vieno iš pagrindinių jų „blockchain“ pokyčių, kurie gali būti siejami su sunkumais viename puslapyje pabrėžti įvairiausius projektus, kuriuos šiuo metu vykdo. Tačiau nė vienas iš jų nėra atnaujinęs „Raiden“ tinklo projekto būsenos „Twitter“ nei Vidutinis nuo 2017 m. gruodžio 1 d. Nors įvairūs šaltiniai rodo, kad projektas yra atidėtas, atrodo, kad projektas vykdomas toliau nagrinėjant jų dabartines atviras pozicijas (dėl kurių galima kreiptis čia) ir naujausius jų atnaujinimus Gitubas.
RDN monetų tiekimas
Bendras RDN tiekimas yra 100 000 000, o jo apyvarta yra beveik 50%, palyginti su 50 148 936. Turėdamas beveik 341 milijono dolerių rinkos viršutinę ribą, jis šiuo metu užima # 102 poziciją tarp visų monetų.
Gruodžio 1 d. Komanda paskelbė per „Twitter“ „Mes perkeliame tam tikrą RDN į skysčių tiekimą a) kompensaciniams patarėjams b) turime keletą žetonų patogesnėje piniginėje“. Kaip rašoma oficialioje „Raiden“ svetainėje, monetos buvo paskirstytos taip:
- 50% viešas aukcionas
- 34% pasiliko „brainbot“ laboratorijos įsteigimas („Raiden“ projekto vadovė)
- 16% Išorės plėtros fondas
Taigi pažymima, kad projekto plėtrai finansuoti naudojamas didelis kiekis RDN monetų.
RDN prekybos istorija
Palyginti su kitomis kriptovaliutomis, pastaraisiais metais moneta šiek tiek stabiliai padidėjo, o tai galbūt atspindi investuotojų bendruomenių nuomonę, kad tai yra ilgalaikis laikymas, o ne greitas pinigų kūrėjas.
Kur galite nusipirkti RDN?
RDN galite įsigyti mainų svetainėse, tokiose kaip Huobi, Binansas, ir Vartai.io. Vienas paprasčiausių būdų prekiauti šiomis monetomis yra iš pradžių sukurti „Coinbase“ arba „Bitstamp“ sąskaitą. Patvirtinę galite nusipirkti „Ethereum“ banko pavedimu ar kreditine kortele ir tada deponuoti žetonus į alternatyvią biržą, pvz., „Binance“. Kai tik gausite žetonus, atlikite veiksmus, susijusius su atitinkamais mainais, ir prekiaukite.
Šiuo metu yra daug sunku užsiregistruoti daugelyje biržų dėl didžiulio susidomėjimo kriptovaliuta. Tai apsunkina mainų galimybes atitikti paklausą ir dažnai atmeta naujus vartotojus nuo nesugebėjimo teikti tinkamų paslaugų neatnaujinant jų infrastruktūros. Jei bandote investuoti į kriptovaliutą, nepamirškite atlikti deramo kruopštumo, kad rastumėte patikimų svetainių, kurios nevogs jūsų asmeninės informacijos. Peržiūrėję mūsų išsamų vadovą „Kaip įsigyti Bitcoin ir kitas populiarias kriptovaliutas“, rasite daugybę mainų svetainių, kurios padės jums pradėti savo RDN kvestą..
Kur galite saugoti RDN?
Atsižvelgiant į tai, kad RDN yra ERC-20 prieigos raktas, galite jį laikyti aparatinėse piniginėse, palaikančiose „Ethereum“ blokų grandinę, pvz., „Trezor“ ar „Ledger Nano S.“. Taip pat galite ją išsaugoti „MyEtherWallet“ (MEW). Norėdami sužinoti daugiau piniginių, skaitykite mūsų vadovą Geriausios „Ethereum“ piniginės.
Išvada
Nuo pat įkūrimo 2015 m. „Raiden Network“ save apibrėžia kaip „labai laukiamą pagrindinės„ blockchain “infrastruktūros projektą, kurio tikslas – išplėsti„ Ethereum “platformos pajėgumus, kad būtų palaikomas reikšmingas priėmimas“. Įdomu pažymėti, kad trūksta atnaujinimų, kurie galėtų privilioti investuotojus, tačiau pats projektas atrodo kaip ilgalaikis palaikymas, o ne tik dar viena „pump-and-dump“ schema.
Projekto naudojimo atvejis ir generalinio direktoriaus pagrindas yra įdomūs projekto aspektai, suteikiantys nuopelnų jo patikimumui. Jei viskas pasiseks, RDN galėtume pamatyti kaip vieną iš pagrindinių skaitmeninių valiutų mažmeniniams ir P2P mokėjimams.
Neturint papildomos informacijos apie projektą ir dėl bendro kriptovaliutų pramonės pobūdžio, projektas vis dar yra labai spekuliacinis. Atminkite, kad tai tik informacinis straipsnis, kuris nelaikomas finansine konsultacija.