Kas yra „SmartCash“?
„SmartCash“ yra bendruomenės valdoma kriptovaliuta, sukurta remiantis „zerocash“ protokolu. Jis teikia pirmenybę privatumui ir greitam operacijų laikui, kad būtų pasiektas prekybininkų įsisavinimas. Pagrindinis projekto bruožas yra nepasitikėjimas centrine valdžia, net atsisakant fondo ar pagrindinės komandos.
Valiutos charakteristikos yra panašios į „Dash“ tuo, kad ji siekia masiškai įsivesti greitą, privačią valiutą. Esminis skirtumas yra tas, kad „Dash“ yra laikoma šiek tiek centralizuota valiuta, naudojant masternodus ir pasikliaujant „Dash Foundation“. „SmartCash“ tikisi išvengti fondų, pagrindinių komandų ar centralizuoto kasybos idėjos.
Vietoj to, „SmartCash“ įgyvendina daug decentralizuoto valdymo ir plėtros funkcijų. Ji daug investuoja į bendruomenės paskirtą plėtrą. Todėl „SmartCash“ populiarumas išaugo. Nors tai nė iš tolo nėra taip gerai žinomas kaip „Dash“ ir kitos privačios mokėjimo platformos, pvz., „Zcash“ ir „Monero“, „SmartCash“ pateikia įdomią anonimiškos, neatsekamos, tinkamos naudoti kriptovaliutos perspektyvą..
„SmartHive“ & „SmartVoting“
„SmartCash“ vairuojanti bendruomenė mano, kad kriptovaliuta su „pagrindine“ komanda yra neefektyvi ir korumpuota. Susirūpinimas yra tas, kad steigėjai pirmenybę teiks pinigų uždirbimui, o ne kuo didesnės ir atviresnės platformos kūrimui. Tai matėme, kai išaugo ICO ir augo žetonų paskirstymas komandų steigimui. Šios centrinės organizacijos gali būti biurokratiškos, lėtai kintančios ir prieštaraujančios prioritetams.
Vietoj to „SmartCash“ siūlo valdymo modelį, įkvėptą skruzdžių ir bičių savęs organizavimo būdų. Idėja yra sukurti avilį, kuriame asmenys galėtų prisidėti prie aiškių mažų komandų projektų. Galima pateikti argumentą, kad šis nekoordinuotas modelis gali tapti neefektyvesnis nei Fondo / pagrindinės komandos modelis, kurį jis siekia pakeisti. Tačiau bendruomenė mano, kad savivaldos komandos gali būti vikresnės ir efektyvesnės už vadovavimąsi plėtra.
Kiekvienas „SMART“ žetonų turėtojas turės teisę balsuoti. 1 ženklas = 1 balsas. Šis vadinamasis „SmartVoting“ leis visiems pateikti pasiūlymus į avilį svarstyti ir balsuoti. Tikslas yra „iš apačios į viršų“ valdymo struktūra, kai projektai gauna finansavimą iš „SmartHive“ fondo, o avilio nariai gauna užmokestį už tų pasiūlymų užbaigimą. „SmartHive“ yra projekto gyvybė ir jis skirtas valdyti projektą neribotą laiką.
Ši struktūra sukėlė stiprų žmonių palaikymą iš atkaklių gerbėjų, kurie yra atsidavę projektui, grupės. „SmartCash“ skiria kiekvieno atlygio dalį būsimų plėtros projektų finansavimui. Iki šiol tas fondas vertas daugiau nei 250 milijonų dolerių.
Avilio struktūrizavimo komandos
Kai avilys balsuos už patvirtintą siūlomą projektą, komanda imsis to projekto. Pradžioje šios komandos yra nesudėtingos: plėtra, informavimas ir palaikymas. Tačiau augant tobulinimo pasiūlymams ir bendruomenei, formuojasi naujos komandos. Komandoje gali būti ne daugiau kaip aštuoni dalyviai, dirbantys kartu kaip maža grupė. Be to, turėsite sudaryti naują komandą, kad galėtumėte dirbti su projektais.
Tai vadinama avilio struktūrizavimo komandomis ir tai suskirsto prisidedančią bendruomenę į mažesnius pogrupius, o asmenys ateina ir išeina iš komandų, jei reikia. Kiekviena komanda turi savo biudžetą ir bendruomenės paskirtą komandos koordinatorių. Susikūrusi komanda veikia savarankiškai. Nėra centrinės vadovavimo ar kontrolės struktūros, išskyrus visos bendruomenės „SmartVoting“ referendumą.
Avilio struktūrizavimo komandos yra atsidavę bendruomenės nariai, kasdien dalyvaujantys projekte. Komandose iš esmės dirbs asmenys. Žinoma, bendruomenės nariams bus mažiau oficialių būdų prisidėti kaip „SmartHive“ dalis, jei jie negalės įsipareigoti prisijungti prie komandos.
„SmartRewards“
„SmartRewards“ skatina ilgalaikį SMART žetonų laikymą. Tai yra kainų stabilizavimo mechanizmas, mažinantis prekybos apimtį, taigi ir SMART nepastovumą.
Kiekviena piniginė, kurioje telpa daugiau nei 1000 SMART, gaus atlygį už SMART laikymą per 30 dienų. „SmartRewards“ moka kiekvieno mėnesio 25 dieną. Jei daugiau nei mėnesį laikėte 1000 SMART, gausite atlygį už šių žetonų neišleidimą. Atlygis gaunamas iš blokinio atlygio paskirstymo.
Norėdami būti suskaičiuoti, turėsite perkelti 1000 SMART į vieną adresą iki einamojo mėnesio 25 dienos. Jei taip padarysite, atlygį gausite kito mėnesio 25 dieną.
„InstantPay“
Svarbus „SmartCash“ vertės pasiūlymo elementas yra greitos operacijos. Jie dar neišleido „InstantPay“, tačiau tai bus projekto atsakymas į „InstantX“ iš „Dash“.
Pagrindinė „InstantPay“ funkcija bus pirkimo parduotuvėje ir internetu sandoriai. „SmartCash“ bendruomenė tvirtai tiki, kad žmonės turėtų mokėti naudoti kriptovaliutą mokėdami savo kasdienius poreikius. Taigi, jie kuria „SmartNodes“ tinklą, panašų į „Dash“ pagrindinius mazgus, kurie leidžia nedelsiant patikrinti. Vartotojas, norintis valdyti „SmartNode“, turės įkeisti 10 000 „SMART“. Jie gaus dalį kasybos atlygio mainais už savo paslaugas.
„SmartCash“ momentinių mokėjimų vizija, galinti konkuruoti su „Visa“ ar „Mastercard“, yra jaudinantis iššūkis. Tačiau nėra aišku, kaip „SmartCash“ ketina įveikti kitas kriptovaliutas iki pardavimo vietos. „Bitcoin“, „Dash“ ir kitos pagrindinės kriptovaliutos jau stengiasi, kad jų monetos būtų priimamos internetu ir parduotuvėse. „SmartCash“ dar laukia ilgas kelias, kol jie supranta šią revoliuciją.
Pirmasis žingsnis bus iš tikrųjų sukurti ir paleisti „InstantPay“. Jie tikisi jį paleisti vėliau šiais metais.
Privatumas
„SmartCash“ šaltinio kodas prasidėjo kaip „Zcoin“ šakutė, naudojant „zerocash“ protokolą. „Zerocash“ yra privatumo monetos „Zcash“ pagrindas. Patvirtinti operacijas, nesidalinant siuntėju, gavėju ar operacijos suma, priklauso nuo žinių neturinčių duomenų.
„SmartCash“ naudojama palaikyti monetų atnaujinimo funkciją. Atnaujinimas nutraukia sandorių grandinę, leisdamas piniginėms sudeginti senas monetas ir generuoti naujas be istorijos. Nėra jokio ryšio tarp naujos monetos ir senosios, kurią sudegino vartotojas. Tačiau dėl „zerocash“ protokolo klaidos „SmartCash“ turėjo išjungti atnaujinimo funkciją.
Vietoj to jie įgyvendins BIP47, „Bitcoin“ pasiūlymą, kuris naudoja mokėjimo kodus operacijoms patvirtinti, užuot naudojęs atsekamą siuntėjo ir gavėjo informaciją.
Kasyba
„SmartCash“ naudoja kasybos algoritmą „Keccak“. Žinoma, kad jis atsparus ASIC, todėl skatina kasybos pajėgumų decentralizavimą.
Vidutiniškai blokinis atlygis yra maždaug 101,8 SMART, o blokavimo laikas – 54 sekundės. Nuo 2018 m. Kovo mėn. Kasybos tinklas turėjo daugiau nei 17TH / s kasybos pajėgumų.
SMART žetonas
Tinklas ir SMART žetonas buvo paleisti 2017 m. Liepos 11 d. Per pirmuosius šešis mėnesius jie išlaikė gana pastovią kelių centų kainą. Sausį kaina staiga pasiekė aukščiausią tašką, krito ir pasiekė aukščiausią tašką per kelias savaites. Nuo to laiko, kai praėjusią vasarą ir rudenį jis siekė 0,01–0,03 USD, jis sumažėjo iki dabartinio 0,20 USD / SMART lygio..
„SmartCash“ yra viena iš 100 geriausių kriptovaliutų pagal rinkos viršutinę ribą.
https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js
Kaip nusipirkti „SmartCash“ (SMART)
„SmartCash“ prekiauja „CryptoBridge“, „CoinExchange“, ir „HitBTC“.
Jums reikės turėti BTC ar ETH, kad galėtumėte įsigyti „SMART“. Norėdami įsigyti BTC, apsilankykite „Coinbase“ arba „Gemini“.
Kur laikyti „SmartCash“ (SMART)
Įsigiję „SMART“ biržose, norėsite saugiai ją perkelti į savo asmeninę piniginę. Norėdami tai padaryti, apsilankykite „SmartCash“ piniginės puslapis.
Galite naudoti jų interneto pinigines kurdami popierines pinigines ir lengvai valdydami savo lėšas. Taip pat galbūt norėsite išbandyti GUI piniginę, kad galėtumėte balsuoti dėl pasiūlymų ir išpirkti savo „SMART“, skirtą „SmartRewards“.
Gairės
Šiuo metu „SmartCash“ turi 15 projektų, finansuojamų per „SmartHive“ valdymo modelį. Kiti 6 projektai jau sėkmingai užbaigti. Iš viso jų finansuojami plėtros projektai sudaro 3,2 mln. USD (atitinka SMART).
Svarbiausi plėtros prioritetai yra „InstantPay“, kortelės ir skaitytuvai, skirti atsiskaityti parduotuvėse, „electrum“ piniginė, greitesnis sinchronizavimas ir atnaujintas „block explorer“. Taip pat kuriamos mobiliosios piniginės, atominiai apsikeitimo sandoriai ir BIP47 privatumo funkcijos.
Išvada
„SmartCash“ yra atvirojo valdymo projektas. Tai ypač patrauklu tiems, kurie bet kokia kaina domisi privatumu, skaidrumu ir decentralizavimu. Šis bendruomenės vadovaujamas požiūris, jei pasiseks, gali būti naujos decentralizuoto vystymosi paradigmos, naudojant mažas komandas, pradžia. Kita vertus, kritikai nerimauja, kad šis libertarizmo požiūris gali nusileisti į dezorganizaciją ir nėra nuoseklios projekto vizijos, einančios į priekį.
Galų gale tai priklauso nuo rezultatų. „SmartCash“ sėkmingai įgyvendino įvairius pasiūlymus, tačiau šiuo metu vis dar nepavyksta įvykdyti pažadų dėl momentinių operacijų ir privatumo. Projektas turi sveiką karo skrynią būsimai plėtrai finansuoti, tačiau 2018 m. Įrodys, ar tai atitinka iššūkį.